Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Прекрасно нещо са концертите. И никой не може да ме убеди, че чалгарите нямат пари за такова нещо. Щото и Преслава е казвала, че за нея това е невъобразим лукс, който не можела да си позволи. Въпрос на приоритети. Мързи ги да се организират, страх ги е от празна зала - която е факт и при сборни концерти, и не им се дават пари за нещо, от което няма да изкарат. По-лесно и сигурно е да отидат за час по пижама в Студентски на плейбек и да приберат няколко бона.

 

Има концертен живот извън чалгата. Интересно е обаче и какво се случва на тези концерти. На мен като човек, който ходи редовно, критерият ми е завишен и трудно мога да се впечатля вече дори от концертите на Лили Иванова. В събота пак ще ида от уважение, имам любими песни, но тя е една и съща и пее и доста мудни песни, новите ѝ са зле, а от най-най-големите си хитове пее само "Щурче", чете си текстовете на сцената. И все пак е професионалист, не е буфосинхронада. Да не говорим и че като сбърка нещо, спира песента и почва отначало - това влудява хората и се кефят. Не е въпросът кой колко и дали прави концерти, а как ги прави, колко са разнообразни, различни от предходните и въобще. Като цяло много неща се правят за престиж или просто защото така е прието. И Лили Иванова има върху какво да работи. Не знам защо Георги Христов и Васил Найденов не правят концерти.

 

От естрадата главно Лили и Ритон правят, Веско също. А в чалгата... там каузата е изгубена, ако Пайнера не промени стереотипа. Иначе и сам воинът и воин - Глория го доказа, но и тя нещо разреди концертната дейност. Не навсякъде из страната е рентабилна. Четвъртият ѝ концерт в НДК показа градация спрямо предишните, така че ако направи пети, трябва да вдигне още по-високо летвата, иначе по-добре да не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Прибирам се и гледам в метрото на "Сердика" е някаква навалица от хора. В следващия момент засичам личната ми лекарка и се заговаряме. Та, прибирали се били от концерта на Лили Иванова. Ето откъде било цялото тава струпване на хора.

А снощи засякох края на гостуването на Тото от "СкандаУ" в "Шоуто на Слави", където обяви датата на концерта им през 2019-та.

Та мисълта ми е: къде са великите ни поп-фолк "звезди", някои от които с кариери от по 15-20 години, а нямат нито един голям концерт... Нали са многооборотни, Големи, с уж златни и платинени албуми, с многобройни участия по дупките, с големи хонорари и милиони гледания в YouTube...

Съпоставяйки ги с другите изпълнители, които правят концерти, било то с Графа, с Любо Киров, с Орлин Павлов, та дори и с някакви си новоизлюпени "СкандаУ", било то с т.нар. естрадни звезди, които уж са били "нафталинени" и сякаш нямали място в съвременния музикален живот на България, а всяка година пълнят НДК, нашите така велики чалга звезди ми идват жалки. Разбира се, тук изключвам Глория, Рени и Софи Маринова, които са единствените със самостоятелни концерти.

В клуб е много лесно - сред пияни и развеселени хора, някои от които така или иначе са отишли на дискотека, без значение кой е гостуващият изпълнител, където гост звездата се врътн за до 2 часа и айде "Чао". Ами, нека ги видим какво биха направили в голяма зала, където всички са си закупили билет и са отишли специално за тях, където да пеят поне 2 часа на живо пред трезва публика, цялата вперила се в теб, където, за да си позволиш подобна изява е трябвало месеци наред да се подготвял и да организираш нещата... От сигурно над 50 активни изпълнители в жанра, само и единствено трима са с концерти. Кажете вие, като се замисли човек, не изглеждат наистина жалки и супер прехвалени т.нар. поп-фолк звезди?

И аз постоянно попадам на плакати на всевъзможни имена- български и чужди- които ще имат концерт в Зала 1 или в Арена. Нито една фолк звезда. Това наистина е пълен смях, при положение че толкова години жанрът им е бил над всички останали. Нямат смелост явно, а и им е по-лесно просто да си пускат сезонните хитчета за дискотеките. Хубаво, нека да го правят, но да знаят, че това ще е до време и на даден етап ще е добре да са се доказвали и по други начини (дори не говоря само за концерти). Доста от старите звезди са го правили, де, някои дори още го правят. Но самостоятелните концерти биха били перли в короните им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз постоянно попадам плакати на всевъзможни имена- български и чужди- които ще имат концерт в Зала 1 или в Арена. Нито една фолк звезда. Това наистина е пълен смях, при положение че толкова години жанрът им е бил над всички останали. Нямат смелост явно, а и им е по-лесно просто да си пускат сезонните хитчета за дискотеките. Хубаво, нека да го правят, но да знаят, че това ще е до време и на даден етап ще е добре да са се доказвали и по други начини (дори не говоря само за концерти). Доста от старите звезди са го правили, де, някои дори още го правят. Но самостоятелните концерти биха били перли в короните им.

 

И коя си мислиш, че може да напълни Арената, при положение, че цялото стадо не могат. Как да имат смелост? После да пеят пред почти празна зала си е пълна излагация. Анелия като прави концерт, защо не смее да се пробва в зала 1? Само Глория имаше тази смелост и доказа, че можело. Примерно Преслава нали е голяма звезда, защо не направи концерт? Просто нашите чалгарки са си силни за клубовете, но не и за повече.

Наистина е жалко, но не ги сравнявай с изпълнители от други жанрове, там нещата са различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И коя си мислиш, че може да напълни Арената, при положение, че цялото стадо не могат. Как да имат смелост? После да пеят пред почти празна зала си е пълна излагация. Анелия като прави концерт, защо не смее да се пробва в зала 1? Само Глория имаше тази смелост и доказа, че можело. Примерно Преслава нали е голяма звезда, защо не направи концерт? Просто нашите чалгарки са си силни за клубовете, но не и за повече.

Наистина е жалко, но не ги сравнявай с изпълнители от други жанрове, там нещата са различни.

С подходяща реклама е възможно да се съберат достатъчно хора за Арена, дори и да не се напълни. А в НДК би било възможно и напълване, ако евентуално някой ден пуснат някоя там. Доказателството е Софка- тя не беше залагала на чак толкова големи концерти и се получи задоволителен резултат, макар и по медиите да не го отразиха много, незнайно защо.

Легендите със сигурност могат. Попринцип и Анелия е легенда, но тя прекалено много се отклони от пътя си на такава в последните години и загуби доста фенове. Няма лошо да си лидер по дискотеките, но трябва да го балансираш и с друг тип музика, а тя когато веднъж на високосна година пусне такава е по между другото, без да залага на нея.

За Преслава съм убеден, че може да напълни НДК още сега. Не ми е най-симпатичната, но не мога да отрека колко тежи като име и каква стабилна фенска маса има. Тя си е претендент за златния Топ 5 заедно с четирите големи. И все пак, и за нея донякъде важи това за дискотечната кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно нещо са концертите. И никой не може да ме убеди, че чалгарите нямат пари за такова нещо. Щото и Преслава е казвала, че за нея това е невъобразим лукс, който не можела да си позволи. Въпрос на приоритети. Мързи ги да се организират, страх ги е от празна зала - която е факт и при сборни концерти, и не им се дават пари за нещо, от което няма да изкарат. По-лесно и сигурно е да отидат за час по пижама в Студентски на плейбек и да приберат няколко бона.

 

Има концертен живот извън чалгата. Интересно е обаче и какво се случва на тези концерти. На мен като човек, който ходи редовно, критерият ми е завишен и трудно мога да се впечатля вече дори от концертите на Лили Иванова. В събота пак ще ида от уважение, имам любими песни, но тя е една и съща и пее и доста мудни песни, новите ѝ са зле, а от най-най-големите си хитове пее само "Щурче", чете си текстовете на сцената. И все пак е професионалист, не е буфосинхронада. Да не говорим и че като сбърка нещо, спира песента и почва отначало - това влудява хората и се кефят. Не е въпросът кой колко и дали прави концерти, а как ги прави, колко са разнообразни, различни от предходните и въобще. Като цяло много неща се правят за престиж или просто защото така е прието. И Лили Иванова има върху какво да работи. Не знам защо Георги Христов и Васил Найденов не правят концерти.

 

От естрадата главно Лили и Ритон правят, Веско също. А в чалгата... там каузата е изгубена, ако Пайнера не промени стереотипа. Иначе и сам воинът и воин - Глория го доказа, но и тя нещо разреди концертната дейност. Не навсякъде из страната е рентабилна. Четвъртият ѝ концерт в НДК показа градация спрямо предишните, така че ако направи пети, трябва да вдигне още по-високо летвата, иначе по-добре да не прави.

 

Ама как така забрави да споменеш Любо Изцъклен Киров? :3fdb8960598fa63e:

 

Ти май си падаш по него? :3fdb8960598fa63e:

 

Кажи си, деее. Русо гладно няма, както знаем. Любича с удоволствие ще се навие да му поемеш разходите за памперси, като станеш медиен магнат. 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

С подходяща реклама е възможно да се съберат достатъчно хора за Арена, дори и да не се напълни. А в НДК би било възможно и напълване, ако евентуално някой ден пуснат някоя там. Доказателството е Софка- тя не беше залагала на чак толкова големи концерти и се получи задоволителен резултат, макар и по медиите да не го отразиха много, незнайно защо.

Легендите със сигурност могат. Попринцип и Анелия е легенда, но тя прекалено много се отклони от пътя си на такава в последните години и загуби доста фенове. Няма лошо да си лидер по дискотеките, но трябва да го балансираш и с друг тип музика, а тя когато веднъж на високосна година пусне такава е по между другото, без да залага на нея.

За Преслава съм убеден, че може да напълни НДК още сега. Не ми е най-симпатичната, но не мога да отрека колко тежи като име и каква стабилна фенска маса има. Тя си е претендент за златния Топ 5 заедно с четирите големи. И все пак, и за нея донякъде важи това за дискотечната кариера.

 

Не съм сигурна, че реклама ще помогне. Планета си правят стабилно реклами, отделно всички изпълнители, които ще пеят на концерта си го рекламират на страниците и като гледам колко интерес има към концерта ми става зле. Такова е положението.

 

Софка много ясно, че ще напълни. Та тя си има достатъчно голяма фенска маса сред мангалите, а те са достатъчни да й напълнят залата. Лично аз по тази причина се отказах да ходя, не ми се стоеше сред толкова колоритни посетители.

 

Азис примерно не съм сигурна, че в България ще постигне голяма посещаемост на концерт, а в Турция го прави... Ходили сам му и по 10 000 човека.

 

Преслава да се пробва бе, като гледам доста хора сте убедени, че ще я напълни. Както смело трупа милиони, така да събира и публика, нека я видим. Аз също бих отишла ако направи концерт.

 

За любимката ти какво мислиш? Може ли на напълни НДК?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как така забрави да споменеш Любо Изцъклен Киров? :3fdb8960598fa63e:

 

Ти май си падаш по него? :3fdb8960598fa63e:

 

Кажи си, деее. Русо гладно няма, както знаем. Любича с удоволствие ще се навие да му поемеш разходите за памперси, като станеш медиен магнат. 1000%20(6).gif

Така е съвпаднало, че съм го споменал няколко пъти, без да се усетя, че се повтарям. Иначе съвсем не си падам по него като мъж.

Харесвам го много като изпълнител и човек. Първия път, когато му отидох на концерт - на първия му концерт в НДК всъщност, ме замъкна Пламен, уж да се разнообразим, аз се намусих нещо, обаче после се запалих по музиката му. Впечатлих се от негови интервюта - това например

 

Освен това е споделял от блога ми статии за концертите си и лично е благодарял - нещо, което Глория не е правила, така че... уважавам хората, които ме уважават.

В края на месеца съм на Камен Донев, "най-накрая да видя какво е"... не че е свързано с музика, ама от всичко искам да опитам, имам жажда, и на опери ходя, балет. И не е, за да се правя на псевдокултуртрегер, както са ме изкарвали тук. Тая София за какво ми е - да ходя само в Дъ вю и Рафи ли? Човек трябва да ходи навсякъде широкоскроено, за да направи сравнение и да реши кое е за него.

 

И да, рядко има от какво да се впечатлиш вече. Впечатлявали са ме Васко Василев, Данчо Караджов, Драгана, Любо, последният концерт на Глория, спектаклите на Нешка. Виж, чалга концертите в Арена - не. Искам да отида и на Графа, Михаил Белчев, на Михаела Филева - чувал съм, че прави чудеса в София лайв клуб.

Но скоро ще посетя новия клуб Олигарх - нали предлагаше да отида на бар, на мястото на бившия Найт флайт е - казаха ми, че е интересно. Държат го руснаци и имат някакви атракциони и било елитно. Може да се почувствам като Глория във вариететния си период по-скоро, не като Юлия Бикова във видеокасетка на Тони Дачева и Кристал, но... тия времена безвъзвратно отминаха заедно със студентството ми. :ДДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис примерно не съм сигурна, че в България ще постигне голяма посещаемост на концерт, а в Турция го прави... Ходили сам му и по 10 000 човека.

 

Преслава да се пробва бе, като гледам доста хора сте убедени, че ще я напълни. Както смело трупа милиони, така да събира и публика, нека я видим. Аз също бих отишла ако направи концерт.

 

За любимката ти какво мислиш? Може ли на напълни НДК?

 

Азис нали имаше концерт в летния театър на Бургас това или миналото лято? Пръсна го по шевовете. Това са 2300 места в 200-хиляден град........ Като нищо може да събере 7-8К човека в 8 пъти по-голямата София. Да не говорим, че там ще се изсипят и хора от Пловдив, Перник, Благоевград и прочие..

 

Преслава е меркантилна и гледа само да си лапне хонорарите от плейбеците по участия, как пък не ще се занимава да влага средства и да търси спонсори за голямо събитие. Тя е човек, който обича лесното. Хит да има за сезона, статуетката за годината да вземем и в това се изчерпва смисъла на живота. Страшно талантлив човек, но и страшно елементарен.

 

Деса може да напълни НДК според мен, само че е страхливка и мързелана. Самият факт, че песните й имат нечуван staying power говори за доста вярна фенска маса, създадена в миналото и съхранена в голямата си част и до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е съвпаднало, че съм го споменал няколко пъти, без да се усетя, че се повтарям. Иначе съвсем не си падам по него като мъж.

Харесвам го много като изпълнител и човек. Първия път, когато му отидох на концерт - на първия му концерт в НДК всъщност, ме замъкна Пламен, уж да се разнообразим, аз се намусих нещо, обаче после се запалих по музиката му. Впечатлих се от негови интервюта - това например

 

Освен това е споделял от блога ми статии за концертите си и лично е благодарял - нещо, което Глория не е правила, така че... уважавам хората, които ме уважават.

В края на месеца съм на Камен Донев, "най-накрая да видя какво е"... не че е свързано с музика, ама от всичко искам да опитам, имам жажда, и на опери ходя, балет. И не е, за да се правя на псевдокултуртрегер, както са ме изкарвали тук. Тая София за какво ми е - да ходя само в Дъ вю и Рафи ли? Човек трябва да ходи навсякъде широкоскроено, за да направи сравнение и да реши кое е за него.

 

И да, рядко има от какво да се впечатлиш вече. Впечатлявали са ме Васко Василев, Данчо Караджов, Драгана, Любо, последният концерт на Глория, спектаклите на Нешка. Виж, от чалга концертите в Арена - не. Искам да отида и на Графа, Михаил Белчев, на Михаела Филева - чувал съм, че прави чудеса в София лайв клуб.

Но скоро ще посетя новия клуб Олигарх - нали предлагаше да отида на бар, на мястото на бившия Найт флайт е - казаха ми, че е интересно. Държат го руснаци и имат някакви атракциони и било елитно. Може да се почувствам като Глория във вариететния си период по-скоро, не като Юлия Бикова във видеокасетка на Тони Дачева и Кристал, но... тия времена безвъзвратно отминаха заедно със студентсвото ми. :ДДД

 

 

:roll1:

В първия момент прочетох НАСМУКАХ с нещо и се шашнах, че си пил за да понесеш концерта, но ми стана съмнително да го направиш и се върнах да прочета по-добре... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурна, че реклама ще помогне. Планета си правят стабилно реклами, отделно всички изпълнители, които ще пеят на концерта си го рекламират на страниците и като гледам колко интерес има към концерта ми става зле. Такова е положението.

 

Софка много ясно, че ще напълни. Та тя си има достатъчно голяма фенска маса сред мангалите, а те са достатъчни да й напълнят залата. Лично аз по тази причина се отказах да ходя, не ми се стоеше сред толкова колоритни посетители.

 

Азис примерно не съм сигурна, че в България ще постигне голяма посещаемост на концерт, а в Турция го прави... Ходили сам му и по 10 000 човека.

 

Преслава да се пробва бе, като гледам доста хора сте убедени, че ще я напълни. Както смело трупа милиони, така да събира и публика, нека я видим. Аз също бих отишла ако направи концерт.

 

За любимката ти какво мислиш? Може ли на напълни НДК?

Само че сборните концерти на Пайнер отдавна не са възприемани толкова насериозно, а откакто попа и рапа им взеха част от младия таргет- съвсем. А и на много от върлите чалга фенове не им се ходи като знаят, че ще гледат сто изпълнителя, някои предпочитат максимум 5-10. Може би затова и аз съм им посещавал само един концерт в последните 10 и повече години.

Друго нещо е рекламата. Пайнер си мислят, че като пуснат анонса и като разлепят плакатите всичко ще им е Тип-топ. Но със сигурност не е. Та техните анонси и постери не могат да изглеждат по-демоде, все едно са замръзнали преди 15 години, когато бяха нови и интересни. Определено им трябват свежи идеи в пи ар отдела.

 

Любимката ми има потенциала да напълни някоя зала от сорта на тази в НДК от много отдавна, но е несериозна. Тя още от преди да се върне в Пайнер има страхотна концепция за един по-различен концерт, който ще привлече всякакви таргети, лично съм я чувал да говори за тази идея. За жалост се изискват и доста средства за това, а след като Пайнер най-вероятно няма да й ги даде и на нея не й се занимава.

Другата голяма пречка пред Пайнерци- липсата на подкрепа от Господин Продуцента, както го нарече легендата, която като нищо ще изпревари много други в успешен самостоятелен концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис нали имаше концерт в летния театър на Бургас това или миналото лято? Пръсна го по шевовете. Това са 2300 места в 200-хиляден град........ Като нищо може да събере 7-8К човека в 8 пъти по-голямата София. Да не говорим, че там ще се изсипят и хора от Пловдив, Перник, Благоевград и прочие..

 

Преслава е меркантилна и гледа само да си лапне хонорарите от плейбеците по участия, как пък не ще се занимава да влага средства и да търси спонсори за голямо събитие. Тя е човек, който обича лесното. Хит да има за сезона, статуетката за годината да вземем и в това се изчерпва смисъла на живота. Страшно талантлив човек, но и страшно елементарен.

 

Деса може да напълни НДК според мен, само че е страхливка и мързелана. Самият факт, че песните й имат нечуван staying power говори за доста вярна фенска маса, създадена в миналото и съхранена в голямата си част и до днес.

 

Ооо, концерта на Азис го бях забравила направо. Май тук беше обявен като провал, имам такива спомени.

 

Преслава е човек, които може да те побърка с песен, да те накара да я слушаш още и още и в следващия момент да те дразни страшно много, чак до противност да се стигне. Виж, че повечето й фенове са като нея - вечно алчни за успехи, гледания, първи места по класациите, ще си помисли човек, че от това им зависи живота, нейният също. Толкова години беше банално с тези награди, през годините е имало много други заслужили. Сигурна съм, че вече е почнала да мисли за следващ хит, дори може вече да има няколко записани. Нея славата я храни и това да е все първа. Всичко това дразни страшно много и отблъсква на моменти. Точно заради това ми омръзна и "Да гори в любов", просто ми писна от цялото превъзнасяне. Щом я мързи, тя така ще си кара, явно е , че й е добре.

 

Деса за всичко я мързи, само за обещания да дава -не. Там е голяма сила. Иначе за фенска маса е ясно, че си има. С повечето от емблемите е така, вземи и Глория, Ивана, Камелия за пример и при тях е така.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, концерта на Азис го бях забравила направо. Май тук беше обявен като провал, имам такива спомени.

 

Преслава е човек, които може да те побърка с песен, да те накара да я слушаш още и още и в следващия момент да те дразни страшно много, чак до противност да се стигне. Виж, че повечето й фенове са като нея - вечно алчни за успехи, гледания, първи места по класациите, ще си помисли човек, че от това им зависи живота, нейният също. Толкова години беше банално с тези награди, през годините е имало много други заслужили. Сигурна съм, че вече е почнала да мисли за следващ хит, дори може вече да има няколко записани. Нея славата я храни и това да е все първа. Всичко това дразни страшно много и отблъсква на моменти. Точно заради това ми омръзна и "Да гори в любов", просто ми писна от цялото превъзнасяне. Щом я мързи, тя така ще си кара, явно е , че й е добре.

 

Деса за всичко я мързи, само за обещания да дава -не. Там е голяма сила. Иначе за фенска маса е ясно, че си има. С повечето от емблемите е така, вземи и Глория, Ивана, Камелия за пример и при тях е така.

 

Да, тук дълго се чудехме как е минал концерта на Азис и мислехме, че дори не се е състоял, докато някой не пусна снимки от събитието - фраш..!!

 

Вчера опитах да си пусна "Да гори в любов", не я бях слушал няколко дни. Леле майко, едвам издържах до първия припев. Как пък са я направили така тая песен да ти ратрепери коленцата при първо слушане, а след 10 дни да ти се драйфа от нея..?

 

Деса е от залюханите Риби, витаеща в облаците, но е страшно добродушен човек.

 

Камелия каква фенска маса има към днешна дата? Тя пълни клубовете с 3-4 емблематични песни и всички пияници знаят, че прави шоу и нажежава атмосферата, затова са й успешни участията. Това не е фенска маса. Фенска маса тя имаше през 2000 година. Сега да са останали някои по-възрастни, които милеят за времето отпреди 15-20 години и си я обичат от тогава. Те хората до преди "Дразни ме" мислеха, че е спряла да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бързайте с коментари за концерта на Азис в Бургас, защото театъра е бил напълнен в последния момент с какви ли не изсмукани от пръстите похвати. Накрая са подарявали билети. Повечето са били и на принципа - купуваш един, получаваш втория без пари. И пак не е било пълно в страничните сектори.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бързайте с коментари за концерта на Азис в Бургас, защото театъра е бил напълнен в последния момент с какви ли не изсмукани от пръстите похвати. Накрая са подарявали билети. Повечето са били и на принципа - купуваш един, получаваш втория без пари. И пак не е било пълно в страничните сектори.

 

Е, това ние нямаше как да го знаем. Съдехме от снимките - беше пълно и хората танцуваха.

 

Мен всъщност ме радва това, което казваш, знаеш, че не мога да го понасям. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това ние нямаше как да го знаем. Съдехме от снимките - беше пълно и хората танцуваха.

 

Мен всъщност ме радва това, което казваш, знаеш, че не мога да го понасям. :3fdb8960598fa63e:

10 дни преди концерта е имало 50 продадени места, след което са се задействали с подаръците и промоциите.

А снимките са направени от много подходящи ъгли.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 дни преди концерта е имало 50 продадени места, след което са се задействали с подаръците и промоциите.

А снимките са направени от много подходящи ъгли.

 

Манипулативна мангалка - кво повече да говорим...

 

И Цветана Манева беше употребена с подобна цел - да вдигнем шум, да привлечем вниманието на пуританите. Винаги са ми били противни такъв тип машинации. Поне преди, като носеше жартиери и полилей на главата, по му отиваше на характерчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манипулативна мангалка - кво повече да говорим...

 

И Цветана Манева беше употребена с подобна цел - да вдигнем шум, да привлечем вниманието на пуританите. Винаги са ми били противни такъв тип машинации. Поне преди, като носеше жартиери и полилей на главата, по му отиваше на характерчето.

С полилея и лебедите му беше много интересно превъплъщението, скандализираше отвсякъде. И с едни розови халати с онзи бодибилдър... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Още не мога да си обясня защо последната песен на Азис излезе такъв провал. А предните с 50-70 милиона, тази няма 4 все още.
Има спад към интереса цялостно към жанра. Гледам, че "Двойно влюбен" и "Отмъстителката" на Яница, примерно, не са и наполовина толкова гледани, колкото е "Няма да ме купиш" или "Грешната". "Просяци" е с едни гледания, "Гот ми е" - със съвсем други, ето и примера с Азо...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да си обясня защо последната песен на Азис излезе такъв провал. А предните с 50-70 милиона, тази няма 4 все още.

 

"Мотел" и "Хабиби" поне всеки от нас е сигурен, че наистина бяха хитове, цялата държава гърмеше с тях. "Ню Йорк Таймс" щом писа за "Хабиби", смятай....

 

Но тази последната какафония е нетърпима според мен. Като музика имам предвид, някакви ретро звуци тип Слави Трифонов от 90-те, пък съчетано с баладичност, тотален абсурд. Как въобще си е мислел, че това ще се хареса масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има спад към интереса цялостно към жанра. Гледам, че "Двойно влюбен" и "Отмъстителката" на Яница, примерно, не са и наполовина толкова гледани, колкото е "Няма да ме купиш" или "Грешната". "Просяци" е с едни гледания, "Гот ми е" - със съвсем други, ето и примера с Азо...

 

Че те тези двете едва се харесаха и от феновете на УзурпенкендЯница, а "Няма да ме купиш" й е най-големият хит и фийт с Галин.

 

Има спад в интереса към жанра, но тези сравнения са неуместни според мен. "Гот ми е" беше много голям хит, като излезе, състезаваше с мегахита на Криско от същия период, "Просяци" какъв хит е?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С полилея и лебедите му беше много интересно превъплъщението, скандализираше отвсякъде. И с едни розови халати с онзи бодибилдър... :3fdb8960598fa63e:

Има спад към интереса цялостно към жанра. Гледам, че "Двойно влюбен" и "Отмъстителката" на Яница, примерно, не са и наполовина толкова гледани, колкото е "Няма да ме купиш" или "Грешната". "Просяци" е с едни гледания, "Гот ми е" - със съвсем други, ето и примера с Азо...

 

Че има спад го виждаме всички, но и продукцията която ни предлагат е по-слаба. Много еднакво и комерсиално стана всичко вече, повтарят се с очакването, че щом една песен е станала хит, следващата ако е в същата тематика също ще стане. Но има точка на пренасищане към еднаквото звучене. Работят с едни и същи автори и тестописци, търсят бърз хит и не мислят много какво ще стане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мотел" и "Хабиби" поне всеки от нас е сигурен, че наистина бяха хитове, цялата държава гърмеше с тях. "Ню Йорк Таймс" щом писа за "Хабиби", смятай....

 

Но тази последната какафония е нетърпима според мен. Като музика имам предвид, някакви ретро звуци тип Слави Трифонов от 90-те, пък съчетано с баладичност, тотален абсурд. Как въобще си е мислел, че това ще се хареса масово.

 

Азис е очаквал, че щом подобно звучене от песните на Слави прави бум, ще направи и той. Да, ама не. На мен ми харесват изпяването и текста, но музиката не. Опитах се да се насиля да ме зариби, но не успя. Странно и Турция не му направи трафик. Там се харесват друг тип песни, ако е смятал, че там ще се хареса е луд. Те си му възприемат другите цигании.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...