Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скрийнче и в общия чат в Инстаграм, кат шсе прайм на отворени. :3fdb8960598fa63e:

Това няма да промени факта, че няма песен в топ 10 в канала на Планета, било то и дует. Към момента, това е най-слабата година на Галче от 10 години насам. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязали ли сте, че обложките на "Обратно в играта" и "Да гори в любов" са супер идентични и как Преса се хваща за главата. :1000 (29):

 

 

 

Край. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми на периода 2007-10 или на Галена от Запали! Уникална е, очаквам отново хит.

И най-накрая да чуем 5-6 минути с излизането на албума. :3fdb8960598fa63e:

Наистина изглежда супер. И на мен ми напомня на периода 2008. Тя много залага на тази песен, но днес ще разберем.

Да, накрая е решила да включи ''5-6 минути'' в албума, но не мисля, че ще заложи на нея. Според мен ще клипира една друга от новите, но скоро ще разберем. :3fdb8960598fa63e:

За разлика от Емануела и Яница тя поне ще има 4 нови песни в албума.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина изглежда супер. И на мен ми напомня на периода 2008. Тя много залага на тази песен, но днес ще разберем.

Да, накрая е решила да включи ''5-6 минути'' в албума, но не мисля, че ще заложи на нея. Според мен ще клипира една друга от новите, но скоро ще разберем. :3fdb8960598fa63e:

За разлика от Емануела и Яница тя поне ще има 4 нови песни в албума.

 

На мен от тая снимка ми изглежда ,че директно ще почне да пее “Още 5-6 минути и света ще се срути...” дано прогнозата ми да е вярна и да видим и чуем един истински тотален хит от Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от тая снимка ми изглежда ,че директно ще почне да пее “Още 5-6 минути и света ще се срути...” дано прогнозата ми да е вярна и да видим и чуем един истински тотален хит от Райна.

Не е заложила на нея. Песента е на Биолчев. :girl_witch:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да имаш, но да не знаеш. Джин от бутилка ти го казва!

 

https://pik.bg/първо-в-пик-луна-атакува-пос...news790355.html

 

Абе то всичко много хубаво, ама накрая - текст от баш от тоя ли ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе то всичко много хубаво, ама накрая - текст от баш от тоя ли ...

Добре, че не държа на текстовете! Само да е хубаво изсвирено и изпято!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе то всичко много хубаво, ама накрая - текст от баш от тоя ли ...

Време е! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че отмина периода на Теда Ломска.

 

Здраво си беше повярвала (без покритие, естествено). Такива временни явления като нея и Андреа са най-големите въздухарки.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че отмина периода на Теда Ломска.

 

Здраво си беше повярвала (без покритие, естествено). Такива временни явления като нея и Андреа са най-големите въздухарки.

Теда пее доста повече от Андра, но е и повече от еднообразна откъм визия и звучене. Да не говорим за текстове и послания.

Доста бързичко поприключиха при нея нещата, дори без да е стигнала чак най-големия връх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда пее доста повече от Андра, но е и повече от еднообразна откъм визия и звучене. Да не говорим за текстове и послания.

Доста бързичко поприключиха при нея нещата, дори без да е стигнала чак най-големия връх.

Андреа може и да е бездарна, но беше доста амбициозна и пробивна. Направи доста международни проекти и клипове на световно ниво. Не я харесвам, но някои неща трябва да й се признаят. От циганката не сме видели такова нещо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...