Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вие искате първични чекии за душове, точки и златни атрибути .. добре че Преса не е падала до там. :1000 (29):
Да, разкош! Не щем Ванча да повтаря някакви бозливи реплички по 100 пъти:

"лежа е, лъжа е, лъжа е"...

"кажи какво ми направи, кажи какво ми направи"... :mf_surrender:

Но поне Преса си знае акъла на таргета слушатели! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ох, феновете на Ванча (всичките трима) сте толкова начетени? :1000 (29):
Благодаря, че си го отбелязал! Пробвай и ти, може да ти се услади, не боли много. Точно като секса. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разкош! Не щем Ванча да повтаря някакви бозливи реплички по 100 пъти:

"лежа е, лъжа е, лъжа е"...

"кажи какво ми направи, кажи какво ми направи"... :mf_surrender:

Но поне Преса си знае акъла на таргета слушатели! :Vishenka_05:

За сметка на това тя повтаря по 100 пъти: Е-о, е-о, най-най-най .. :mf_surrender:

 

Спри да се излагаш!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това тя повтаря по 100 пъти: Е-о, е-о, най-най-най .. :mf_surrender:

 

Спри да се излагаш!

Пак разкошни песни си дал за пример, Калимера!

Не знам кой се излага, Ванча каквото е изпяла и предложила, Пепа още в два живота не би могла, сакън да не излезе от дискотеката и Смядовка да не се настани по-убедително там!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Романите на Сандра Браун не се броят :3fdb8960598fa63e:
Сигурно там си научил двата лафа за договори с дявола и илюминатски символи...

Казано е да не съдиш за хората по себе си! Самият Радичков пък, е казал, че като не става с блага дума, става с удар по тиквата! За такива като вас, ще трябват поне два - три... :Vishenka_05: Барем е намести акъла там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак разкошни песни си дал за пример, Калимера!

Не знам кой се излага, Ванча каквото е изпяла и предложила, Пепа още в два живота не би могла, сакън да не излезе от дискотеката и Смядовка да не се настани по-убедително там!

Да ти имам представите за разкош. Ще ми предпочита "Най-най" пред "Лъжа е". :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти имам представите за разкош. Ще ми предпочита "Най-най" пред "Лъжа е". :mf_surrender:
Естествено! "Лъжа е" е една от най-тъпите песни евър! Бахти напомпаната боза! :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно там си научил двата лафа за договори с дявола и илюминатски символи...

Казано е да не съдиш за хората по себе си! Самият Радичков пък, е казал, че като не става с блага дума, става с удар по тиквата! За такива като вас, ще трябват поне два - три... :Vishenka_05: Барем е намести акъла там!

Много си агресивна. Като айтоската свиня като огладнее. И кое точно не ми е наред с акъла? Че не харесвам дъртата чанта ли? Ти виж себе си. На 40 години, а по форумите се сражаваш заради една патка, която дори не те познава, лъжеш, че имаш дете и че си образована. Ти си история, жалка история, няма да мисля за теб :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено! "Лъжа е" е една от най-тъпите песни евър! Бахти напомпаната боза! :gun_bandana:

А това, което си сложила не е тъпа песен и боза като 90% от "творчеството" на кръчмарката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си агресивна. Като айтоската свиня като огладнее. И кое точно не ми е наред с акъла? Че не харесвам дъртата чанта ли? Ти виж себе си. На 40 години, а по форумите се сражаваш заради една патка, която дори не те познава, лъжеш, че имаш дете и че си образована. Ти си история, жалка история, няма да мисля за теб :3fdb8960598fa63e:
Просто цитирах Радичков, скъпи! И няма как да знаеш дали Ванча не ме познава... Не ми приписвай собствената си агресия, аз водя сравнително редовен полов живот, който ми осигурява необходимото удовлетворение. Казах ти да пробваш, не е кой знае колко страшно! Можеш да си пуснеш това за фон, действа убиец!

 

 

 

А това, което си сложила не е тъпа песен и боза като 90% от "творчеството" на кръчмарката?
Не, чук е! И ти си ми най, най, най, така те искам докрай! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не е хич грозна. Ваня се е свлякла в лице. Заприличала е на булдог. :3fdb8960598fa63e:

Ще се опъне някой ден, да не я мислим! На 50 стана фиданка, на 60 ще ни се изфука с бебешка кожа :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това тя повтаря по 100 пъти: Е-о, е-о, най-най-най .. :mf_surrender:

 

Спри да се излагаш!

И пъшка като разпрана :) в края на един от клиповете си. Ваня има такива дъна от към текстове, че и песните за майка й , баба й , бога и дядо й - не я спасяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка песен на Ванча е по-смислена от Лъжа е!
Факт! :Vishenka_05:

 

 

Ще се опъне някой ден, да не я мислим! На 50 стана фиданка, на 60 ще ни се изфука с бебешка кожа :D :D
Разкошница!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не е хич грозна. Ваня се е свлякла в лице. Заприличала е на булдог. :3fdb8960598fa63e:
Природата като не ти е дала нещо, не зъби, не ботокс, не скули, не екстеншъни, ами и нова глава да си туриш, не става работата!

 

Но ти, разбира се, си почитател на другото! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-големите простачки в поп-фолка като песни и поведение, да не говорим за долната ѝ същност. Ивана беше проклятието на жанра. Заради нея всичко тръгна надолу.ь

 

Сега отивам на фитнес, че да не стана и аз като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено! "Лъжа е" е една от най-тъпите песни евър! Бахти напомпаната боза! :gun_bandana:

Но когато Панчо те чука и иска да се подмаже на шефа, който е "рокаджия по душа" и се почва едно постоянно ротиране и промиване на мозъци, че чак и певицата почва да си вярва, че е направила рок шедьовър :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се опъне някой ден, да не я мислим! На 50 стана фиданка, на 60 ще ни се изфука с бебешка кожа :D :D

Не е ок само да си фиданка. Аз , като спортуващ човек немога да гледам увиснали жени. Ако ще и 40 кила да са. Колко слаби има с паласки, увиснали задници и кожи. Бляк. На Ванча и гледах скоро клип - ръцете са и мега увиснали, що не се стегне малко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-големите простачки в поп-фолка като песни и поведение, да не говорим за долната ѝ същност. Ивана беше проклятието на жанра. Заради нея всичко тръгна надолу.ь

 

Сега отивам на фитнес, че да не стана и аз като нея.

Сменяй Сандра Браун с някоя българска класика! Спешно!

И не ни лъжи, че ходиш на фитнес! Или ако все пак се добереш дотам, помоли инструктора да ти го натърка в банята след тренировката, като те сапуниса. И пак да си пуснете:

Може да попъшкаш като лелчоти накрая...

 

Но когато Панчо те чука и иска да се подмаже на шефа, който е "рокаджия по душа" и се почва едно постоянно ротиране и промиване на мозъци, че чак и певицата почва да си вярва, че е направила рок шедьовър :1000 (29):
Те и мозъци нямат, че да им ги промият... Просто повтарят като ехо клишетата, че тази нищо и никаква боза била голямата песен, а Преса голямата певица. Един от най-изтърканите текстове евър. По-добре някоя оригинална простотийка за секс, отколкото тия отчаяни строфи на ученичка, на която е излязла пъпка на челото... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Природата като не ти е дала нещо, не зъби, не ботокс, не скули, не екстеншъни, ами и нова глава да си туриш, не става работата!

 

Но ти, разбира се, си почитател на другото! :3fdb8960598fa63e:

Ваня пробва от всичкото това дето си написала - цялата е ремонтирана. Сега факт е, че в глава винаги е била многа красива - особено на младини, не мога да си кривя душата. Но сега си е зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ок само да си фиданка. Аз , като спортуващ човек немога да гледам увиснали жени. Ако ще и 40 кила да са. Колко слаби има с паласки, увиснали задници и кожи. Бляк. На Ванча и гледах скоро клип - ръцете са и мега увиснали, що не се стегне малко?
Тренирай мозъка, Сашка, че тия стегнатите ги видяхме в Брадъра... :mf_surrender: Така, като те чета, ти също натам си се запътил и като нищо смяташ, че Вапцаров е помагал на българите в Търново срещу отпора срещу Османлиите... Или че Кама е певица - то е същото... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...