Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деса е на 40 години и е с вид на трътлеста лелка - чистачка. Меко казано е милф-ско да пее подобни неща, но тя си знае, някои може да се възбуждат :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деса е на 40 години и е с вид на трътлеста лелка - чистачка. Меко казано е милф-ско да пее подобни неща, но тя си знае, някои може да се възбуждат :1000 (29):

Глупости, изобщо не мяса на лелка, въпреки подпухналостта си. И въпреки 40-те си, в лице продължава да има нещо младежко в нея, да не кажа дори детиснко на моменти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, изобщо не мяса на лелка, въпреки подпухналостта си. И въпреки 40-те си, в лице продължава да има нещо младежко в нея, да не кажа дори детиснко на моменти.

Заприличва на Ванча в дебелия период. Това детско в лицето се дължи именно на килограмите, подпухнала и бузеста е. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 39 е още. Такава дълга и пълноценна кариера, а още няма 40 хах.

Някой има ли наблюдения как върви парчето в дискотеките?

Вчера я пуснаха на Showroom 2 пъти. А тази вечер има участие там, ще се ходи. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е на 40 години и е с вид на трътлеста лелка - чистачка. Меко казано е милф-ско да пее подобни неща, но тя си знае, някои може да се възбуждат :1000 (29):

 

Не е хубаво да се говори така. Това даже не е забавно. За всички има място под слънцето :1000 (19):

Вчера я пуснаха на Showroom 2 пъти. А тази вечер има участие там, ще се ходи. :baaasmiley:

 

Гърми здраво нали хахаха Много поздрви :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е хубаво да се говори така. Това даже не е забавно. За всички има място под слънцето :1000 (19):

Гърми здраво нали хахаха Много поздрви :1000 (29):

Искам да кажа да е малко по-премерена. За жена с такъв глас и 20+ годишна кариера понякога има неадекватно и несериозно поведение (и песни). Все едно е дебютантка. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е коварна. Трябваше да изчака още, ако извади мегахит ще отклони вниманието от "Да гори в любов".

Дано изкара провал!

 

Фаст, съгласен ли си?

Ох, бе! :roll1: :roll1:

 

Галена няма право на слаба песен. Флопне ли сега - край с претенциите, че е номер 1. Ще й кажем чао и да идва следващата, която ще се опитва да седне на трона на императрицата на бг чалгата - Преслава. :Vishenka_05:

 

Историята показва, че с наднормени килограми, плюене по лидерката, св*рки, вани, вафли, богат мъж, ангелски гласове и скъпи клипове, не става. Да дерзаят, че да е интересно. Пък и куинчето да има някакъв стимул и хъс за бачкане. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера я пуснаха на Showroom 2 пъти. А тази вечер има участие там, ще се ходи. :baaasmiley:

Мерси за инфото, значи може и проекта да си изпълни целта.

И като гледания върви прилично като за Деси Слава. На третия ден почти 150k. Ако задържи подобно ниво си имаме хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При леля Ваня лидерството стана и с наднормени килограми :3fdb8960598fa63e:
Е, тя е голям глас и правеше убисйтвени песни, какво искаш?!

Сашо онзи ден държеше да ме убеди, че някаква Генка пеела по-добре от мис Айтос! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя е голям глас и правеше убисйтвени песни, какво искаш?!

Сашо онзи ден държеше да ме убеди, че някаква Генка пеела по-добре от мис Айтос! :3fdb8960598fa63e:

Е, сега ... няма гласа на Деса, Преса и Софка примерно. Има си едно кръчмарско вибрато, от което не може да избяга в никоя песен.

Естествено това не я прави с лош глас, но не е много широко спектърна. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При леля Ваня лидерството стана и с наднормени килограми :3fdb8960598fa63e:

Стана ама беше много за кратко. Преслава без проблем я разклати и събори. А Ванчето така силно се търкулна надолу като буренце, че въобще не успя да се противопостави на напиращото за награди и слава - Преси.

Ако адашката беше секси мадама и с 10г по-млада, нямаше да е толкова лесно, но уви - и тежестта, и възрастта си казаха думата.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сега ... няма гласа на Деса, Преса и Софка примерно. Има си едно кръчмарско вибрато, от което не може да избяга в никоя песен.

Естествено това не я прави с лош глас, но не е много широко спектърна. :3fdb8960598fa63e:

Може да изкара два часа на живо, без да мръдне от тона - нещо, което не сме чували от Деса и Преса... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако адашката беше секси мадама и с 10г по-млада, нямаше да е толкова лесно, но уви - и тежестта, и възрастта си казаха думата.
Адашката ти винаги е била секси мадама! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса пък щото няма кръчмарско вибрато и излъчване. С тоя гаргамелски нос е като сърдита сервитьорка от Мугла.

Айде, айде ... Ванча кога ще изкара "Феномен" или "Лъжа е" по същия начин? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ама беше много за кратко. Преслава без проблем я разклати и събори. А Ванчето така силно се търкулна надолу като буренце, че въобще не успя да се противопостави на напиращото за награди и слава - Преси.

Ако адашката беше секси мадама и с 10г по-млада, нямаше да е толкова лесно, но уви - и тежестта, и възрастта си казаха думата.

Договорът ѝ с дявола изтече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде ... Ванча кога ще изкара "Феномен" или "Лъжа е" по същия начин? :mf_surrender:
Пази Боже! Това са две малоумни песни, с текстове за такива като вас, които са прочели макс две-три книги в живота си! Ние не искаме подобни клишета и напънати врясъци от Ванча! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пази Боже! Това са две малоумни песни, с текстове за такива като вас, които са прочели макс две-три книги в живота си! Ние не искаме подобни клишета и напънати врясъци от Ванча! :3fdb8960598fa63e:

Вие искате първични чекии за душове, точки и златни атрибути .. добре че Преса не е падала до там. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пази Боже! Това са две малоумни песни, с текстове за такива като вас, които са прочели макс две-три книги в живота си! Ние не искаме подобни клишета и напънати врясъци от Ванча! :3fdb8960598fa63e:

Ох, феновете на Ванча (всичките трима) сте толкова начетени? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...