Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е ок само да си фиданка. Аз , като спортуващ човек немога да гледам увиснали жени. Ако ще и 40 кила да са. Колко слаби има с паласки, увиснали задници и кожи. Бляк. На Ванча и гледах скоро клип - ръцете са и мега увиснали, що не се стегне малко?

Има време за всичко. Може би затова няма нови клипове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тренирай мозъка, Сашка, че тия стегнатите ги видяхме в Брадъра... :mf_surrender: Така, като те чета, ти също натам си се запътил и като нищо смяташ, че Вапцаров е помагал на българите в Търново срещу отпора срещу Османлиите... Или че Кама е певица - то е същото... :3fdb8960598fa63e:

Ей не спря да обиждаш. Ми не харесвам Ванча, това не ме прави тъп. Но няма да тръгна да те оспорвам. Обичам да ме подценяват :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей не спря да обиждаш. Ми не харесвам Ванча, това не ме прави тъп. Но няма да тръгна да те оспорвам. Обичам да ме подценяват :Vishenka_05:
Не съм казала подобно нещо! По-скоро те считам за повърхностен и се тревожа, че повечето наистина чаровни и симпатични млади хора, какъвто си определено, разсъждават като теб, искат да си правят носовете, зъбите, скулите и т.н., без това да им е необходимо. А и не слушат музиката с ушите си, не се трогват от по-дълбоки и сантиментални неща...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да погледнем към небето и да си признаем, че сме се кефили на тая хитачка:

 

Ваня тук е топ маценце! Вечен хит и поредната по-яка от "Лъжа е" нейна! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казала подобно нещо! По-скоро те считам за повърхностен и се тревожа, че повечето наистина чаровни и симпатични млади хора, какъвто си определено, разсъждават като теб, искат да си правят носовете, зъбите, скулите и т.н., без това да им е необходимо. А и не слушат музиката с ушите си, не се трогват от по-дълбоки и сантиментални неща...

Ти много добре знаеш, че постоянното желание за корекции говори за друг проблем! Вярвам, че не такъв е случаят, разбира се. Тук обичаме да хиперболизираме :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана си е топ за годините. Никога не е претендирала за Мис Планета или Мис фитнес... факт, че след като отдлабна има какво да стяга, но е факт също, че не се е засилила да го прави. Жената всякак се харесва на себе си, и на хората, които обичат песните й. И все пак се радвам на новата й фигура, по-свежа е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана си е топ за годините. Никога не е претендирала за Мис Планета или Мис фитнес... факт, че след като отдлабна има какво да стяга, но е факт също, че не се е засилила да го прави. Жената всякак се харесва на себе си, и на хората, които обичат песните й. И все пак се радвам на новата й фигура, по-свежа е.
Природата е била благосклонна към Ваня. Да сравним двата дебютни клипа и да видим коя мяза на човек и коя - не:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. И нещата пак не са в полза на Петя уродката! :3fdb8960598fa63e:

Ако Пепа не бе станАла звиздъ, сега вероятно щеше да изглежда по-зле, отколкото в Рекета нежен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Пепа не бе станАла звиздъ, сега вероятно щеше да изглежда по-зле, отколкото в Рекета нежен.
Е, да - парите там доста помогнаха. Макар да имаше нещо симпатично в онова момиче, което твърдеше, че не е суетно, че иска само да пее, че не обича да се снима и т.н. Сега вече "пее" предимно в студиото, съсредоточено да не изпадне зад борда и да не пусне дюшеш на Галя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да - парите там доста помогнаха. Макар да имаше нещо симпатично в онова момиче, което твърдеше, че не е суетно, че иска само да пее, че не обича да се снима и т.н. Сега вече "пее" предимно в студиото, съсредоточено да не изпадне зад борда и да не пусне дюшеш на Галя.

Комплексарка!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера я пуснаха на Showroom 2 пъти. А тази вечер има участие там, ще се ходи. :baaasmiley:

Ще чакаме да покажеш някое клипче или снимки поне. :)

 

Ще те мачкам и ще се лигавя :Vishenka_05:

Много ме е зарибила песента на "дебеланата". :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия каква фенска маса има към днешна дата? Тя пълни клубовете с 3-4 емблематични песни и всички пияници знаят, че прави шоу и нажежава атмосферата, затова са й успешни участията. Това не е фенска маса. Фенска маса тя имаше през 2000 година. Сега да са останали някои по-възрастни, които милеят за времето отпреди 15-20 години и си я обичат от тогава. Те хората до преди "Дразни ме" мислеха, че е спряла да пее.

 

Ти на колко години беше през 2000 година, та се изказваш като последна инстанция тук?

 

Никой не мисли, че Камелия е спряла да пее (освен ти). Защото тя е една от изброимите на едната ръка активни изпълнители от 20 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти на колко години беше през 2000 година, та се изказваш като последна инстанция тук?

 

Никой не мисли, че Камелия е спряла да пее (освен ти).

Прав, си, мили! :Vishenka_05:

Как ще е спирала, като тя дори не е започвала да пее... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще чакаме да покажеш някое клипче или снимки поне. :)

Много ме е зарибила песента на "дебеланата". :Vishenka_05:

И мен. Особено как се въргаля във водата-пълни ми очите! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав, си, мили! :Vishenka_05:

Как ще е спирала, като тя дори не е започвала да пее... :3fdb8960598fa63e:

 

Тъпият хумор в момента не е уместен, особено като погледнем графика със заетостта за октомври на поне 10 статуетки "Певица на годината" и този на Камелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпият хумор в момента не е уместен, особено като погледнем графика със заетостта за октомври на поне 10 статуетки "Певица на годината" и този на Камелия.
Луда по Фокса ще си остана,

а се отказвам от Ивана!

Луда по Фокса, дори да значи,

Камелия пред мен да грачи! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен. Особено как се въргаля във водата-пълни ми очите! :3fdb8960598fa63e:

Хаха, мен там не ме кефи. Най ми е готина в колата с шапката. От три пъти смяна на обложката, така и не сложиха такава с тази ѝ визия. Иначе ме кефи и на кадрите с дебелите бутове, където на моменти прави някакви импровизирани движения - много ми е забавна на тях. :1000 (29):

 

А ти марш да гласуваш за Сопранките ни в новата класация! ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, мен там не ме кефи. Най ми е готина в колата с шапката. От три пъти смяна на обложката, така и не сложиха такава с тази ѝ визия. Иначе ме кефи и на кадрите с дебелите бутове, където на моменти прави някакви импровизирани движения - много ми е забавна на тях. :1000 (29):

 

А ти марш да гласуваш за Сопранките ни в новата класация! ;)

Ох,и там е яка с кълченето. Представих си се с такава рокличка как се раздавам на този скандален хит :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Пак ли? Тъкмо гласувах вчера и те са я започнали отначало. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,и там е яка с кълченето. Представих си се с такава рокличка как се раздавам на този скандален хит :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Пак ли? Тъкмо гласувах вчера и те са я започнали отначало. :gun_bandana:

Хаха, ще си интересна гледка, определено... :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав, си, мили! :Vishenka_05:

Как ще е спирала, като тя дори не е започвала да пее... :3fdb8960598fa63e:

Би ли ми обяснил ти или някой от другите, които твърдите че Камелия не може да пее на какво основание го казвате? Кама винаги е била:

- 100% на живо по концерти и участия

- топ 5 прием в концертите на Планета, докато беше в Пайнер, доста често си беше най-добре приетата

- единствената (може би) чалгарка която е звезда, а не фон по участията си.

 

Това че освен да пее е и атрактивна като жена и артист не я прави по-малко певица от Ивана. Просто едната освен за слушане става и за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...