Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

С по-малък нос съм със сигурност! :3fdb8960598fa63e:

За останалото - оставям го на развинтеното ти въображение, което си превърнал в единствено средство за оцеляване в света на неразрушените девствени прегради, които плачат-плачат в твоя сън, с цветята на надежди млади, останали далеч навън... :Vishenka_05:

Еее, ама много лирично. С малки поправки и е готов текст за следващата цигания на свинята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

До 2006 един тон не е изпяла на живо. :mf_surrender:

И причината очевидно не е била липса на данни, защото от тогава са минали 12 години, в които е пяла на живо при всяка своя изява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, ама много лирично. С малки поправки и е готов текст за следващата цигания на свинята.
Това е Николай Лилиев, глупи... :Vishenka_05: Но ти откъде да знаеш?! Днес всички разбраха, че познаваш само Сандра Браун и то по име. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И причината очевидно не е била липса на данни, защото от тогава са минали 12 години, в които е пяла на живо при всяка своя изява.

 

Просто гласът ѝ не е красив, меко казано, грачи, понякога фалшивее, не пее красиво. Има много скромни гласови данни. Може да ти изкара една мелодия що-годе правилно, но дотам. Като повечето хора. За модулация, фразировка и всякакви други похвати и дума не може да става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е чудната госпожа от Ловеч,че и с нея да си спретнем един скандал в тази топла нощ? Пак ли се вдъхновява от чужди постове? :Vishenka_05:

 

Ооооо кой се е сетил за мен... Защо търсиш хора които не са ти интересни? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Николай Лилиев, глупи... :Vishenka_05: Но ти откъде да знаеш?! Днес всички разбраха, че познаваш само Сандра Браун и то по име. :3fdb8960598fa63e:

Е, и? Това как изключва казаното от мен. Както Антонина изпя текст на Вапцаров, така и Провисналата ще облече този текст в кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, и? Това как изключва казаното от мен. Както Антонина изпя текст на Вапцаров, така и Провисналата ще облече този текст в кючек.
Огромни дупки в познанията ти, що се касае до класиката на нашата литература. Огромни дупки в познанията ти, що се касае до секс и полови отношения... Огромни дупки, що се касае до познанията ти в сферата на музиката /обяснявайки, че модулацията била певчески похват/. Имаш много работа, любими! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би ли ми обяснил ти или някой от другите, които твърдите че Камелия не може да пее на какво основание го казвате? Кама винаги е била:

- 100% на живо по концерти и участия

- топ 5 прием в концертите на Планета, докато беше в Пайнер, доста често си беше най-добре приетата

- единствената (може би) чалгарка която е звезда, а не фон по участията си.

 

Това че освен да пее е и атрактивна като жена и артист не я прави по-малко певица от Ивана. Просто едната освен за слушане става и за гледане.

 

Няма за какво да се обясняваме. Всички знаят, че Кама не може да пее. Вокално е по-зле и от Андреа.

Това, че е на живо по участия, не означава, че може да пее. За нейните песни не се изисква кой знае какъв глас. Запей си някоя (Ти си, Луда по тебе, Защо повярвах...) и ще видиш, че ще ти се получи. Не се изисква някакъв талант, а просто повечко лигня.

 

Топ прием по концерти също не я прави певица с голям глас. Не виждам връзка между двете.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Огромни дупки в познанията ти, що се касае до класиката на нашата литература. Огромни дупки в познанията ти, що се касае до секс и полови отношения... Огромни дупки, що се касае до познанията ти в сферата на музиката /обяснявайки, че модулацията била певчески похват/. Имаш много работа, любими! :Vishenka_05:

По-голяма дупка от теб няма. Българската литература не ме интересува. Никога не ми е била интересна и не чета. Особено пък поезия.

 

Второ, модулацията е певчески похват, разбира се. Да се променя силата на гласа, да се пее тихо или мощно. Модулация не значи само промяната на тоналността в дадена песен, както си прочеласега набързо в Гугъл.. Така че, опитай пак с нещо друго.

 

А познания по секс като твоите (като самооплождане, например) нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голяма дупка от теб няма. Българската литература не ме интересува. Никога не ми е била интересна и не чета. Особено пък поезия.

 

Второ, модулацията е певчески похват, разбира се. Да се променя силата на гласа, да се пее тихо или мощно. Модулация не значи само промяната на тоналността в дадена песен, както си прочеласега набързо в Гугъл.. Така че, опитай пак с нещо друго.

 

Защо си все така нападателен и пускаш злобни коментари към хората? Не си спомням веднъж да си водил нормален разговор тук с някой. Все негативно настроен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си все така нападателен и пускаш злобни коментари към хората? Не си спомням веднъж да си водил нормален разговор тук с някой. Все негативно настроен.

Може би, ако не беше толкова пристрастна и беше прочела разговора назад, щеше да видиш, че пациентката нападна първа на лична основа, както винаги, когато се каже нещо срещу любимата ѝ кючекиня.

 

Каква управителка си на хотел и как се справяш със служителите си, след като имаш толкова слаби качества в един форум, където всичко е написано и се вижда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голяма дупка от теб няма. Българската литература не ме интересува. Никога не ми е била интересна и не чета. Особено пък поезия.

 

Второ, модулацията е певчески похват, разбира се. Да се променя силата на гласа, да се пее тихо или мощно. Модулация не значи само промяната на тоналността в дадена песен, както си прочеласега набързо в Гугъл.. Така че, опитай пак с нещо друго.

 

А познания по секс като твоите (като самооплождане, например) нямам.

Дупката е между краката ми, но всички знаем, че ти не си виждал на живо каквото и да било от този сорт.

Личи си, че българската литература не те интересува и не четеш, нямаше нужда от разяснения.

Мога да опитвам ежеминутно, но няма кой знае какъв смисъл, тъй като ти си по презумпция нещастен, което означава, че не подлежиш на промяна и премоделиране! Освен да пробвам с една чудодейна песен, ако и тя не подейства, не знам...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си все така нападателен и пускаш злобни коментари към хората? Не си спомням веднъж да си водил нормален разговор тук с някой. Все негативно настроен.

С мен е водил нормален разговор! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дупката е между краката ми, но всички знаем, че ти не си виждал на живо каквото и да било от този сорт.

Личи си, че българската литература не те интересува и не четеш, нямаше нужда от разяснения.

Мога да опитвам ежеминутно, но няма кой знае какъв смисъл, тъй като ти си по презумпция нещастен, което означава, че не подлежиш на промяна и премоделиране! Освен да пробвам с една чудодейна песен, ако и тя не подейства, не знам...

 

Любимата ми Ванчова песен от упадъчния й период!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дупката е между краката ми, но всички знаем, че ти не си виждал на живо каквото и да било от този сорт.

Личи си, че българската литература не те интересува и не четеш, нямаше нужда от разяснения.

Мога да опитвам ежеминутно, но няма кой знае какъв смисъл, тъй като ти си по презумпция нещастен, което означава, че не подлежиш на промяна и премоделиране! Освен да пробвам с една чудодейна песен, ако и тя не подейства, не знам...

Не съм вече много убеден къде точно е дупката ти. Чудодейната песен не подейства. Не можа да ме промени и премоделира в Иванин дебил със синдром на Търнър :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...