Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай флопа на Деса

Предвещавах успех за парчето, не съм доволен, че така се развиват нещата.

 

На мен песента ми харесва и ми се струва по-зарибителна от "Гледай да не бъркаш". Продължавам да мисля, че ще я надмине.

 

От тъпата фирма й изиграха лош номер. Махнаха я от Тренда точно, когато стигна номер 1 и щеше да се забележи от повече хора, за да сложат пишман-лидерката Жулиета Светланова. :gun_bandana:

 

btw демо версията, по думите на наш съфорумец, била много по-яка, по-ударна и избухваща.

 

Деса рано или късно ще уцели голям хит, тя носи музикалността в себе си, въпрос на време е.

 

Айде, лека нощ на всички от мен, че иначе пак ще се осъмва тук. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След като ти се коментира попфолк, коментирай, че през 2018 Джулка доминира и е с по силни и интересни тракове от Галенше

 

За мен Джулия не е доминаторка, нито над Галена, нито над Емануела или Преслава например. Колко песни има от началото на годината? Дуета с Анелия, която заедно със "Зоопарк" са ми двете най-противни песни тази година, "Твоя бях", която мина и замина и сега тази новата. Не ми харесва нито една от изброените. Казвам го за пореден път, че за мен Джулката няма харизма на звезда. До скоро беше незабележима, но сега явно някой наля парички в нея и я бута за лидерка. Извади хит в момента, но все още не съм сигурна как тази песен навърта толкова гледания. Със сигурност обаче Емануела за тази година я слага в малкия си джоб. Дори Алисия е с по-големи хитове. Какво ти харесва в Джулия? Глас, визия, песни?

 

Защо новата на Деса не ти допада? Виждам, че я отчиташ, като флоп. Песента си върви добре според мен и ако не беше чак толкова мазна музиката, щеше да е перфектният хит. Изпяването обаче е перфектно - много надъхано пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Марче що така говори наизуст в "Автограф"?Била първата, която записала дуетна песен с рапър.Я някой нейн приближен да и вкара малко акъл в главата, че мен ме е блокирала във фейсбук. :girl_cry2:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Марче що така говори наизуст в "Автограф"?Била първата, която записала дуетна песен с рапър.Я някой нейн приближен да и вкара малко акъл в главата, че мен ме е блокирала във фейсбук. :girl_cry2:

Видя ли какъв дядо й коментира почти всяка снимка в Инстаграм? Направо падам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Янева например съм прекалявал много. Разбирам я защо все още ме чакали като най важното нещо в живота си. Нанесъл съм и травми за цял живот. Дори ме е срам за някои неща, но към теб не съм стигал до такива вулгарности.
Смятам, че се ласкаеш твърде много, Славче! :Vishenka_05: Но нищо, де, ти обичаш!

Само за да се чувстваш реализиран, приеми, че си ми нанесъл живи, кървящи рани, в които продължаваш да слагаш сол, ако така ти е удобно! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Джулия не е доминаторка, нито над Галена, нито над Емануела или Преслава например. Колко песни има от началото на годината? Дуета с Анелия, която заедно със "Зоопарк" са ми двете най-противни песни тази година, "Твоя бях", която мина и замина и сега тази новата. Не ми харесва нито една от изброените. Казвам го за пореден път, че за мен Джулката няма харизма на звезда. До скоро беше незабележима, но сега явно някой наля парички в нея и я бута за лидерка. Извади хит в момента, но все още не съм сигурна как тази песен навърта толкова гледания. Със сигурност обаче Емануела за тази година я слага в малкия си джоб. Дори Алисия е с по-големи хитове. Какво ти харесва в Джулия? Глас, визия, песни?

Че Галош пък каква харизма има и кой я забелязваше през първите години от кариерата ѝ? Харизма има Преслава, поради което с клипове за 20 лв е пак на върха. Дали Галошче може да си позволи подобно удоволствие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете в началото имаха вид на бясни селянки с евтини дрехи. Не виждам за какво пак спорите. :1000 (29):

 

Но е факт, че Галена масово се забеляза поне 2 години по-късно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним една голяма песен на една голяма певица :Vishenka_05:

 

За съжаление ни се налага да си я припомняме сами, защото тя очевидно не желае да поднови правата и да я пее по концерти, свои и сборни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Планета са казали че ще има концерт, дори и пред 50 човека, защото залата вече била наета и всичко е уредено. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ами много ясно. Това да не е иди ми, дойди ми.

Няма да го излъчат обаче, почти съм сигурен.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От Планета са казали че ще има концерт, дори и пред 50 човека, защото залата вече била наета и всичко е уредено. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Тия наистина обичат да се самонаказват.

Защо си го причиняват, свършиха ли се другите зали... освен това акустиката и всичко в Арена е ужасно...

Да, голяма е, но има други големи зали, компактни и с капацитет, който ще се покрие, а сега...

Решил съм да отида, но не очаквам чудеса. Дайте идея какво да пия, за да преживея Роксана и компания... Предполагам каква мангалщина ще се развихри.

Дано някой да спаси положението.

И дано Глория изпее песни, които ще вдигнат хората. Мислех си за "Не заслужаваш", "Намери си майстора", "Дива нощ". Ако ще пее старо, защото от новите ще има поне 2. Дано забие баладата и ги разцепи с глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли се чувстват като виждат че не вървят? И че една Глория ще разпродаде сама повече билети за концерта си в Русе на 19 ти декември ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъда да изпее.

Изпя я вече акапелно. Нека да е нещо по-живичко, стига се е правила на попаджийка.

2004 на турнето и концерта в НДК Майстора обра даже повече овации от "Присъда".

Предвид наличието на толкова мангали в залата нека да изпее Майстора и да си ходи. :D

Повече - на самостоятелен концерт.

Няма какво да им пее шансони и рапсодии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги е излъчвала естествена красота. Дори в клипа на "Нежен рекет" може да се забележи. Просто се е обличала зле, и червената коса хич не и е ходила.

Айде айде, Преса беше толумба-клонинг на Ивана, включително откъм творчество. Заедно с Галена си бяха лика прилика и излъчваха естествена простота, за красота незнам - увиснали цици при едната, при другата примамките бяха закрепени някъде около гръкляна от начинаещ пластичен хирург, скаран с човешката анатомия и сакат, който след това най-вероятно го е взела Дора да и обработва снимките на фотошопа. Понататък - префтасало козуначено тесто извираше отвсякъде и при двете, за каква естетика да си говорим, каква красота? И двете имат да черпят пластичната хирургия и постиженията и до гроб.

 

Гласуваме ли за Изкушение в седмичната класация?

 

 

Направо да го местят в Мегами. :1000 (29):

 

И там им е голямо. Могат да го направят в произволен хол и пак ще има свободни места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я забелязах, много ме кефеше тука. Много повече от първите опити на Преслава.

Много добра песен, и до ден днешен си я слушам. Много ми се иска да ѝ уреди правата и да я запише с модерен аранжимент, ей така, като подарък за феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...