Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1 месец

 

В деня, в който ние с теб спряхме да коментираме песента, съдбата им заби звучен шамар от праймтайма на националния ефир.

 

Май е на късмет ти и аз да не бутаме песента? Да спрем наистина? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guilty pleasure ми е :3fdb8960598fa63e:

Но аз не я възприемам за кючек.За мен кючеци са Милионерче , Най-добрата фирма , Kiss me baby и т.н.

Как ти се стори Андри в "На кафе"?На мен ми изглеждаше щастлива и сигурна в себе си.Много ме изкефи как се раздаде на мача на Кубрат.А тук бяха готови да я линчуват,че за пиар е отишла..Радвам се,че не са се разделили. :Vishenka_05:

Ох,страхотна е. :Vishenka_05: Видя ли каква цица е отпрала,щеше да си спраска роклята.Много ясно,че не са се разделили.Този слух тук тръгна от някакъв Галенов.Мислят си,че като тяхната е разпоретина всички останали са такива. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля те тихо! Да не чуе Дявола и Стела и Кондомчо да довтасат и пак да се почват някакви обяснения. Не ми се слушат глупостите им

Да си направят една тема и да си я коментират двамата там,както Зайка превзе Чат манията :D

И за да не е спам ..

Уникална песен!Много ми напомня на стария фолк , а включването на Сашо Роман е топ.

Какво ти е мнението за нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В деня, в който ние с теб спряхме да коментираме песента, съдбата им заби звучен шамар от праймтайма на националния ефир.

 

Май е на късмет ние да не бутаме песента? Да спрем наистина? :3fdb8960598fa63e:

 

Това си помислих и аз, точно същото! Случайност? :3fdb8960598fa63e:

 

Златка им го заби вместо нас, какво да кажа повече... Това ще остави трайни следи в Рамания, ще видиш! :1000 (19):

 

Тази вечер обаче нямаше как да си замълча....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си помислих и аз, точно същото! Случайност? :3fdb8960598fa63e:

 

Златка им го заби вместо нас, какво да кажа повече... Това ще остави трайни следи в Рамания, ще видиш! :1000 (19):

 

Тази вечер обаче нямаше как да си замълча....

 

Лъжкинята от Маями искала да сме си правили отделна тема за Шефката и там да сме я коментирали. 1000%20(29).gif То, ако не беше тая песен, форумът го пиши умрял през последните 4 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,страхотна е. :Vishenka_05: Видя ли каква цица е отпрала,щеше да си спраска роклята.Много ясно,че не са се разделили.Този слух тук тръгна от някакъв Галенов.Мислят си,че като тяхната е разпоретина всички останали са такива. :mf_surrender:

Така ми е много сладка.Жалко,че не се приема такава каквато е.

Ясно е , че е голяма промяна от това , което беше , но след като не може да върне предишния си вид явно има някакъв здравословен проблем и трябва да се приеме такава.

Ти харесваш ли Николета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжкинята от Маями искала да сме си правили отделна тема за Шефката и там да сме я коментирали. 1000%20(29).gif То, ако не беше тая песен, форумът го пиши умрял през последните 4 месеца.

 

Тя да си напълни коритото на терасата и да си мисли, че лежи на плажа в Маями. В това я бива повече от даването на акъли за форума. Или да се пробва да го раздвижи с по-интересна тема на разговор. С досегашните й не се получи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Да гори в любов" я слушат само най-големите интелектуалци - елита на обществото, ядрени физици, литератори, био инженери. 1000%20(19).gif

 

А пък "Шефката" я слушат само шефки и шефове. Познай кои са по-яки? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ми е много сладка.Жалко,че не се приема такава каквато е.

Ясно е , че е голяма промяна от това , което беше , но след като не може да върне предишния си вид явно има някакъв здравословен проблем и трябва да се приеме такава.

Ти харесваш ли Николета?

Даааа.Тя е най-добрата от всички плеймейтки,всички останали лъхат на пошлост и тъпанарщина.От Лозанова поне има някакво излъчване на класа

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Да гори в любов" я слушат само най-големите интелектуалци - елита на обществото, ядрени физици, литератори, био инженери. 1000%20(19).gif

 

Ето защо не ми харесва явно .... :blink:

 

Пускайте хита на годината!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя да си напълни коритото на терасата и да си мисли, че лежи на плажа в Маями. В това я бива повече от даването на акъли за форума. Или да се пробва да го раздвижи с по-интересна тема на разговор. С досегашните й не се получи. :3fdb8960598fa63e:

 

1000%20(29).gif 1000%20(29).gif 1000%20(29).gif

А знаеш ли за случая, в който се преструваше, че преди време всъщност харесвала Галена, само защото жената, чиято самоличност беше откраднала имаше снимки с Галена и тя ги представяше за свои.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя да си напълни коритото на терасата и да си мисли, че лежи на плажа в Маями. В това я бива повече от даването на акъли за форума. Или да се пробва да го раздвижи с по-интересна тема на разговор. С досегашните й не се получи. :3fdb8960598fa63e:

Тези трикове с коритото явно са ти опит познати , така ли почивате в Ловеч?

Ти много го раздвижи форума защото със смешните си опити да убедите 20те човека във форума , че "Шефката" е извънземен хит , а досадихте дори и на Галенови. Смятай колко ти се получава на тебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif 1000%20(29).gif 1000%20(29).gif

А знаеш ли за случая, в който се преструваше, че преди време всъщност харесвала Галена, само защото жената, чиято самоличност беше откраднала имаше снимки с Галена и тя ги представяше за свои.

 

После тази жена да не е качила снимка с Преслава? Защото сега сме фенки на Преси клетвицата.. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези трикове с коритото явно са ти опит познати , така ли почивате в Ловеч?

Ти много го раздвижи форума защото със смешните си опити да убедите 20те човека във форума , че "Шефката" е извънземен хит , а досадихте дори и на Галенови. Смятай колко ти се получава на тебе.

 

Защо ме цитира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези трикове с коритото явно са ти опит познати , така ли почивате в Ловеч?

Ти много го раздвижи форума защото със смешните си опити да убедите 20те човека във форума , че "Шефката" е извънземен хит , а досадихте дори и на Галенови. Смятай колко ти се получава на тебе.

 

Както и ще да почива в Ловеч, поне не лъже, че се намира в Палма Де Майорка, за да я помислят за по-готина и вървежна. А 5 минути по-късно да се окаже, че е в Каспичан и е просто една смешна, лъжлива комплексарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и ще да почива в Ловеч, поне не лъже, че се намира в Палма Де Майорка, за да я помислят за по-готина и вървежна. А 5 минути по-късно да се окаже, че е в Каспичан и е просто една смешна, лъжлива комплексарка.

Ти да не би случайно да си й бодигарда?

Сама не може ли да си води разговорите или без теб не може? Намери някой друг , в чийто живот да се ровиш.Честно казано не съжалявам,че нямам реален контакт с никой от този змиярник тук.А ти можеш спокойно да продължиш да се излагаш с елементарното си поведение и всеки път като попаднеш в безизходна ситуация да кълнеш като циганка, хваната от първата улица на Максуда.

 

Даже и не ми се занимава с вас,достатъчно внимание ви се обърна.За разлика от мен,вие влагате в този форум много повече значение и доста досадихте на хората тук,които ви го казаха в последните няколко страници.Нямам намерение да се занимавам повече с вас,не си прави труда дори и да ме цитираш.Хайде със здраве :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даааа.Тя е най-добрата от всички плеймейтки,всички останали лъхат на пошлост и тъпанарщина.От Лозанова поне има някакво излъчване на класа

На мен ми е много фалшива и лицемерна,но ми харесва как подкрепяше Андреа на мача,издигна ми се очите

Тя спомена , че подготвя и попфолк парче,очаквам го с нетърпение :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е много фалшива и лицемерна,но ми харесва как подкрепяше Андреа на мача,издигна ми се очите

Тя спомена , че подготвя и попфолк парче,очаквам го с нетърпение :Vishenka_05:

Да,онова със Супер Сако,надявам се да не е някоя мазнотия.Поне си знае,че веднъж годишно трябва да си пуска и чалга иначе феновете й се обиждаме. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...