Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И затова се обръщаш срещу нас тук пред публика.

 

И затова изведнъж спря да ти лайква снимките във Фейса, а преди го правеше....

 

Има нещо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чак си готова да използваш правата си за да махаш аватари и да изтриваш класации...

 

До къде ще стигнеш е въпроса?

 

Слави, вече казах, че коментара ми беше шега към Никола. Няма да изтрия аватар които не нарушава правилата. Толкова ли не можете да разграничите кога човек се шегува и кога е сериозен?

 

Съжалявам, че си имам собствено мнение, с което не сте съгласни. :1000 (19):

 

Аз още чакам да ми отговориш. Всъщност очевидно в последно време има промяна в отношението ти към мен, но все ще се разбере.

Не съм очаквала да броиш с нас, но не съм очаквала и да се обърнеш срещу нас точно ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да броите гледания и да ги обявявате в темата на Галена, а съвсем друго демонстративно през 3 часа да злорадствате... От хит на лятото, стигнахте до хит на годината. Че и за Шушана номер 2 я обявихте... Ами прекалено е всичко.

Ти специално с колко човека се изпокара заради тази Шефка. Като започнем от мен и стигнем дори до фенове на Галена.

Наистина ли не мислиш, че доста си прекалил???

Харесва ли ти тази негативна обстановка, която витае във форума от месеци?

Никой не е против Шефката. Никой не отрича, че е хит. Но вие пишете за нея като за песен на галена фийт стораро, а не обратното , както е...

В тоззи форум никога не сме водили кючеците сред песните на годината...

 

Ами, да, прав си - прекалихме доста. Целенасочено дразнехме, но беше главно заради опозицията, която ни устроихте ти, Фаст и xroflx9. Вие опонирахте, ние връщахме обратно. Някъде в целия процес се увлякохме и наистина прекалихме.

 

Аз съм готов и дума да не обеля повече за "Шефката", стига да имаме обективна класация в края на годината.

 

Иначе кючеци са ставали сред топ хитовете на годината и предни пъти - "Kiss me baby" дори имаше вариант да бъде над "Кой" през 2013. Ами "Сен Тропе" на Азис? В предното десетилетие пък имаше кючеци, с които са запомнени цели ери в еволюцията на попфолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам какво ще стане, ако "Шефката" е хита на годината? Тони Стораро ще е с хита на годината? Някога Галена беше с 3 хита в топ 5 на хитовете на годината, сега ще е с 1 и то песен, която не е нейна (не е по нейна идея, не е движеща сила в проекта, не оказва кой знае какво влияние за успеха). Вие сериозно ли? Това ви удовлетворява? :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още чакам да ми отговориш. Всъщност очевидно в последно време има промяна в отношението ти към мен, но все ще се разбере.

Не съм очаквала да броиш с нас, но не съм очаквала и да се обърнеш срещу нас точно ти.

 

Е, предателче е, какво очакваш? Карай де, човек си прави изводите и продължава напред. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някога Галена беше с 3 хита в топ 5 на хитовете на годината, сега ще е с 1 и то песен, която не е нейна (не е по нейна идея, не е движеща сила в проекта, не оказва кой знае какво влияние за успеха). Вие сериозно ли? Това ви удовлетворява? :o

Ето тва се опитвам да кажа, но нали не съм нейн фен вече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам какво ще стане, ако "Шефката" е хита на годината? Тони Стораро ще е с хита на годината? Някога Галена беше с 3 хита в топ 5 на хитовете на годината, сега ще е с 1 и то песен, която не е нейна (не е по нейна идея, не е движеща сила в проекта, не оказва кой знае какво влияние за успеха). Вие сериозно ли? Това ви удовлетворява? :o

 

Защо продължаваш да говориш за "Шефката" при положение, че цял ден недоволстваш от обсъждането й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо продължаваш да говориш за "Шефката" при положение, че цял ден недоволстваш от обсъждането й?

 

Защото Тунчер Стораро ме прокле и сега трябва да пиша всеки ден за най-успешния му кючек за този век. На 31.12.2018 в 00:00 проклятието ще се развали. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ви пречи че ще постна годишна класация само на база официални данни? Не задължавам никого да се съгласява с нея, нито претендирам да бъде официалната на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Тунчер Стораро ме прокле и сега трябва да пиша всеки ден за най-успешния му кючек за този век. На 31.12.2018 в 00:00 проклятието ще се развали. :girl_cry2:

 

Какво ми иронизираш, аз сериозно те питам. На няколко пъти каза, че те избиват лудите, като чуеш името на песента, сега сам отваряш дискусия за нея. Неадекватно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам какво ще стане, ако "Шефката" е хита на годината? Тони Стораро ще е с хита на годината? Някога Галена беше с 3 хита в топ 5 на хитовете на годината, сега ще е с 1 и то песен, която не е нейна (не е по нейна идея, не е движеща сила в проекта, не оказва кой знае какво влияние за успеха). Вие сериозно ли? Това ви удовлетворява? :o

 

Лично аз ще съм доволна от факта, че любимата ми песен е хита на годината. Какви ви пречи това не разбирам? Нали тук преди нямаше раздвижване и беше умряло, сега се коментира чалга и пак не е добре. Как очакваш да си мълча, като всеки ден тук сме дразнени целенасочено с "Шефката"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ви пречи че ще постна годишна класация само на база официални данни? Не задължавам никого да се съгласява с нея, нито претендирам да бъде официалната на форума.

 

А какво ти пречи да зачетеш всички гледания, при положение, че виждаш, че повечето трафик идва от фен клипове? Не може ли просто да направим една честна и обективна класация?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично аз ще съм доволна от факта, че любимата ми песен е хита на годината. Какви ви пречи това не разбирам? Нали тук преди нямаше раздвижване и беше умряло, сега се коментира чалга и пак не е добре. Как очакваш да си мълча, като всеки ден тук сме дразнени целенасочено с "Шефката"?

 

Има дни, в които ни няма и едвам изписват по 0.5-1.5 страници. Дойдем ли, се изписват 10. Обаче ние сме им кривите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ми иронизираш, аз сериозно те питам. На няколко пъти каза, че те избиват лудите, като чуеш името на песента, сега сам отваряш дискусия за нея. Неадекватно е.

 

Дискусията я отворихте вие и не я затваряте вече четвърти месец...

Иначе оставам потресен от това, че ви устройва хита на годината да е "Шефката" и ви питам дали наистина тази Галена ви харесва повече от предишната, и дали не виждате разлика в нейните проекти от две години на сам? И още един въпрос... проекти като "Спри ме", "Дай ми", "Пак ли", "В твоите очи" или такива като "Шефката" ви харесват повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има дни, в които ни няма и едвам изписват по 0.5-1.5 страници. Дойдем ли, се изписват 10. Обаче ние сме им кривите?

 

Ти виж от снощи колко страници се изписаха и то за фолк! А като ни няма тези 0.5 страници са пълни с безинтересни постове. Абсолютен факт, но сега очаквам и за тези наши думи да станем кривите отново. Нищо, де, това също няма да промени фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискусията я отворихте вие и не я затваряте вече четвърти месец...

Иначе оставам потресен от това, че ви устройва хита на годината да е "Шефката" и ви питам дали наистина тази Галена ви харесва повече от предишната, и дали не виждате разлика в нейните проекти от две години на сам? И още един въпрос... проекти като "Спри ме", "Дай ми", "Пак ли", "В твоите очи" или такива като "Шефката" ви харесват повече?

 

Пред "Зоопарк" ПРЕКРАСНО ме устройва "Шефката" да е хита на годината. На мен тази песен ми пълни душата, кръвта ми закипява от нея. Какво учудващо намираш в това? Чалга музиката включва И кючеци, и кръшни ритми, не може само денс комерси да слушаме.

 

На мен и проекти като "Спри ме" ми харесват и такива като "Шефката". Хейтът по "Шефката" е главно в Рамания. България превърна тази песен в хита на годината. Излишно е да се обяснявам повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво ти пречи да зачетеш всички гледания, при положение, че виждаш, че повечето трафик идва от фен клипове? Не може ли просто да направим една честна и обективна класация?

Не мога да наруша принципите си и да отделя допълнително време заради една песен, пък била тя и "Шефката" . Какво да направя че не са трили фенските клипове навреме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да наруша принципите си и да отделя допълнително време заради една песен, пък била тя и "Шефката" . Какво да направя че не са трили фенските клипове навреме?

 

Какво време трябва да отделяш, кой те кара да броиш ти, ние вече сме ги броили... За какви принципи става на въпрос? За тези в които Галена трябва да е на дъното ли? Знаем ги, да...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата тази вражда срещу нас и "Шефката" само ме амбицира да не спирам, няма да ме накара да се откажа. Да си знаете. :girl_witch:

 

Мен ме амбицира да влизам все по-рядко тук :girl_witch:

 

Не мога да наруша принципите си и да отделя допълнително време заради една песен, пък била тя и "Шефката" . Какво да направя че не са трили фенските клипове навреме?

 

Ооо, я стига пък и ти... ако беше на Преслава песен щеше да си нарушиш 'железните' принципи веднага. Ама айде..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво време трябва да отделяш, кой те кара да броиш ти, ние вече сме ги броили... За какви принципи става на въпрос? За тези в които Галена трябва да е на дъното ли? Знаем ги, да...

Доста, защото трябва да дебна и фенските клипове на 100+ други песни и освен това няма пълни данни за изтритите такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...