Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой коментирал ли е, че "Луда по тебе" на Кама в момента прави бая гледания от Сърбия, понеже е била включена в някакъв сръбски филм, който явно е доста вървежен. Отворете някой клип в youtube, има маса коментари на сръбски с по 1000-1500 харесвания :D

 

Всичко е възможно, но като се каже сръбски филм и музика в него все ме тегли към те това. Нема такива пияници.... :wine:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой коментирал ли е, че "Луда по тебе" на Кама в момента прави бая гледания от Сърбия, понеже е била включена в някакъв сръбски филм, който явно е доста вървежен. Отворете някой клип в youtube, има маса коментари на сръбски с по 1000-1500 харесвания :D

Май яко са се зарибили сърбите, тоя клип за седмица има 200к, а отделно мога да си представя двата, които попринцип трупат гледания, колко трафик имат:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филмът се казжа "Juzni vetar" и е излязъл скоро. Намерете сцената да видим и чуем.

В тази възка, Рени при Емилия Стоянова каза, че ако Пайнер издадат компилация с нейни песни тя няма да има никакви дивиденти. 14 години вече не е при тях, а правата още ги държат те?

На Камелия ситуацията същата ли ще бъде? Няма ли как да си качи със сносно качество тези клипове и песни в канала? На какви довоговори са били.... пълни роби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой коментирал ли е, че "Луда по тебе" на Кама в момента прави бая гледания от Сърбия, понеже е била включена в някакъв сръбски филм, който явно е доста вървежен. Отворете някой клип в youtube, има маса коментари на сръбски с по 1000-1500 харесвания :D

Класиката си е класика.

Между другото, не знам дали съм вмятал тук, че покрай Името ти Камелия вече напълно се затвърди на второ място в личните ми предпочитания. Янева, прости ми, но Секси Иви като не пуска песни изпада чак на трето. :3fdb8960598fa63e: Само и Кама да си остане по-активна и да не зацикли пак, но тя след успешни парчета обикновено пуска бързо следваща песен.

 

Всичко е възможно, но като се каже сръбски филм и музика в него все ме тегли към те това. Нема такива пияници.... :wine:

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой коментирал ли е, че "Луда по тебе" на Кама в момента прави бая гледания от Сърбия, понеже е била включена в някакъв сръбски филм, който явно е доста вървежен. Отворете някой клип в youtube, има маса коментари на сръбски с по 1000-1500 харесвания :D

Ами Ти си от клип със снимка прави по 20-25к на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май яко са се зарибили сърбите, тоя клип за седмица има 200к, а отделно мога да си представя двата, които попринцип трупат гледания, колко трафик имат:

 

Кралицата мачка !!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Христо Шопов играе във филма също. Явно е силно българското присъствие.

Сърбите пишат "Брена е на системи.", "Спокойно ли спиш, Брено?" Хахаххха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой коментирал ли е, че "Луда по тебе" на Кама в момента прави бая гледания от Сърбия, понеже е била включена в някакъв сръбски филм, който явно е доста вървежен. Отворете някой клип в youtube, има маса коментари на сръбски с по 1000-1500 харесвания :D

ОМГ, да! :roll1: :roll1: :roll1:

Най-гледаният филм за миналата седмица в Сърбия.

https://www.boxofficemojo.com/intl/serbia/?...k=43&p=.htm

 

Пише, че участват Милош Бикович, който има главна роля в продължението на руския сериал Кухня - Хотел Елеон (по БТВ Комеди го дават), Христо Шопов и некадърният Ивайло Захариев от Под прикритие. Там Под прикритие е доста гледан, сигурно затова са го поканили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е положението в момента и нищо не може да се направи. А така ще бъде, докато нашите продуценти правят халтури само за пари. Така ще бъде, защото нашите продуценти съзнателно и користно изкривиха пазарната конюнктура преди 20 години и фаворизираха едни добри изпълнители, но баш лидерите мачкаха, за да ги накажат, унизят, депресират, демотивират и след това игнорират. Мислеха, че са толкова големи тарикати, че да им се размине. Е, не познаха! И сега си носят мъчно кръста към хълмът Голгота извън стените на Йерусалим, а унизените се надсмиват над горката им съдба и ги замерят с камъни по пътя им както преди 2018 години....

 

:1000 (19):

Положението е такова не защото Камелия не е в Пайнер, нали знаеш...

И плюс това никога не са я ощетявали откъм награди, миксове, турнета и какво ли не, даже тя е намазала най-много. Десислава цяло десетилетие я нямаше в Пайнер - в едни от най-силните години, но се оправяше сама. Да не би да е било лесно? Тя си плати цената със своята телевизия и т.н., животът не я пощади. Ивана също си плати своето. Глория години наред не ходеше на сборни изяви, в успешни за нея години като 2007 и 2004 награди не получи. Освен това не е държала винаги да закрива, напротив - поне два-три пъти е откривала. Така че, така наречените от теб "фаворизирани" не са чак толкова лоши. И никой не е мачкал Кама. Просто фаворитите на народа са пеещи певици. А Кама винаги е била някъде около лидерите, в момента също е в добро положение като за самопродуциращ се - какъв ти е проблемът? Когато се остави просто да ѝ изтече договорът, какво пускаше - "Щипни ме", Шибни ме... Що не се напъна да си даде ряз и да натрие носа на Митко? Видя, че корабът потъва, и си плю на петите.

 

Ще излезе, че първият винаги е на кадем - Глория явно ще остане най-лоялната в тая фирма, каквито коментари съм чувал и от служители на "Планета". Нищо, че на концерта ѝ в НДК един букет не ѝ поднесоха от ООД-то. Понеже нали всеки ден някой от тоя жанр прави солови концерти... Колко обиди понесе тая жена освен фаворизиране - един път не излезе да им каже мръсните гащи. Освен нея народът я е избрал, мой човек...

Няма нужда от библейските ти съпоставки, прекалено е крайно. Канонизирай я тая Кама. Дайте да ѝ дадем за "Златна рибка" каквото не е взела навремето, че още ви боли, като гледам. Пууу, да му се не види и философа, и чудото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, да! :roll1: :roll1: :roll1:

Най-гледаният филм за миналата седмица в Сърбия.

https://www.boxofficemojo.com/intl/serbia/?...k=43&p=.htm

 

Пише, че участват Милош Бикович, който има главна роля в продължението на руския сериал Кухня - Хотел Елеон (по БТВ Комеди го дават), Христо Шопов и некадърният Ивайло Захариев от Под прикритие. Там Под прикритие е доста гледан, сигурно затова са го поканили.

Че то това си е направо български филм. :1000 (29):

 

Положението е такова не защото Камелия не е в Пайнер, нали знаеш...

Положението е такова, защото Камелия се оказа права. И тя, и други, които директно или ин-директно недоволстваха срещу системата на Митака, която рано или късно бе обречена да рухне. За жалост ми се струва, че той и до ден днешен не си е взел кой знае каква поука. Цяло чудо е, че въобще е позволил на Пашев да му подбутне нагоре няколко нови имена, току-виж поне в това отношение станало някакво освежаване на облика на фирмата.

За Глория съм съгласен. Най-лоялната звезда им е, макар и в някои моменти да е искала да напуска. Дано да остане такава- тя изгради Пайнер и завинаги ще си остане един от опорните стълбове на компанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвещавах успех за парчето, не съм доволен, че така се развиват нещата.

 

На мен песента ми харесва и ми се струва по-зарибителна от "Гледай да не бъркаш". Продължавам да мисля, че ще я надмине.

 

От тъпата фирма й изиграха лош номер. Махнаха я от Тренда точно, когато стигна номер 1 и щеше да се забележи от повече хора, за да сложат пишман-лидерката Жулиета Светланова. :gun_bandana:

 

btw демо версията, по думите на наш съфорумец, била много по-яка, по-ударна и избухваща.

 

Деса рано или късно ще уцели голям хит, тя носи музикалността в себе си, въпрос на време е.

 

Айде, лека нощ на всички от мен, че иначе пак ще се осъмва тук. :3fdb8960598fa63e:

 

Те винаги демотата са по добри последните компютри. Направо с тази обработка и ефекти се оливат последните години бг композиторите.

 

Мен и ме радва и ме дразни. Едно такова средно

За мен Джулия не е доминаторка, нито над Галена, нито над Емануела или Преслава например. Колко песни има от началото на годината? Дуета с Анелия, която заедно със "Зоопарк" са ми двете най-противни песни тази година, "Твоя бях", която мина и замина и сега тази новата. Не ми харесва нито една от изброените. Казвам го за пореден път, че за мен Джулката няма харизма на звезда. До скоро беше незабележима, но сега явно някой наля парички в нея и я бута за лидерка. Извади хит в момента, но все още не съм сигурна как тази песен навърта толкова гледания. Със сигурност обаче Емануела за тази година я слага в малкия си джоб. Дори Алисия е с по-големи хитове. Какво ти харесва в Джулия? Глас, визия, песни?

 

Защо новата на Деса не ти допада? Виждам, че я отчиташ, като флоп. Песента си върви добре според мен и ако не беше чак толкова мазна музиката, щеше да е перфектният хит. Изпяването обаче е перфектно - много надъхано пее.

 

На мен Джулия не ми допада, но наблюдавам сериозен прогрес от предните и години. Сладка и секси е в последното си видео. Песните и тази година не са лоши, но лично аз не се зарибявам вече по такива нахакани песни за клубовете. За това и на Деса не ми нещо кой знае какво.

 

А на Деса главно текста ми е банален и прост. И клипа ми евтинее. За завръщане ми е тъпичка нещо... Изпяването е добро, да. То основно зарибява. Ще флопне на 3-4ти милион сякаш

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то това си е направо български филм. :1000 (29):

Положението е такова, защото Камелия се оказа права. И тя, и други, които директно или ин-директно недоволстваха срещу системата на Митака, която рано или късно бе обречена да рухне. За жалост ми се струва, че той и до ден днешен не си е взел кой знае каква поука. Цяло чудо е, че въобще е позволил на Пашев да му подбутне нагоре няколко нови имена, току-виж поне в това отношение станало някакво освежаване на облика на фирмата.

За Глория съм съгласен. Най-лоялната звезда им е, макар и в някои моменти да е искала да напуска. Дано да остане такава- тя изгради Пайнер и завинаги ще си остане един от опорните стълбове на компанията.

Аз съм съгласен, че Камелия се обявяваше против порочни практики и режими - я за записването на песни, я за награди и категории. Винаги е била далновидна какво къде да каже... Знам, че е аналитична и вероятно ѝ пука за случващото се, ама... как пък не ги преживя някои неща...

В крайна сметка нещата се променят. Не може само да се говори. Тя си би камшика, оправя си се и вече не взима отношение по тия теми... Еми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението е такова не защото Камелия не е в Пайнер, нали знаеш...

И плюс това никога не са я ощетявали откъм награди, миксове, турнета и какво ли не, даже тя е намазала най-много. Десислава цяло десетилетие я нямаше в Пайнер - в едни от най-силните години, но се оправяше сама. Да не би да е било лесно? Тя си плати цената със своята телевизия и т.н., животът не я пощади. Ивана също си плати своето. Глория години наред не ходеше на сборни изяви, в успешни за нея години като 2007 и 2004 награди не получи. Освен това не е държала винаги да закрива, напротив - поне два-три пъти е откривала. Така че, така наречените от теб "фаворизирани" не са чак толкова лоши. И никой не е мачкал Кама. Просто фаворитите на народа са пеещи певици. А Кама винаги е била някъде около лидерите, в момента също е в добро положение като за самопродуциращ се - какъв ти е проблемът? Когато се остави просто да ѝ изтече договорът, какво пускаше - "Щипни ме", Шибни ме... Що не се напъна да си даде ряз и да натрие носа на Митко? Видя, че корабът потъва, и си плю на петите.

 

Ще излезе, че първият винаги е на кадем - Глория явно ще остане най-лоялната в тая фирма, каквито коментари съм чувал и от служители на "Планета". Нищо, че на концерта ѝ в НДК един букет не ѝ поднесоха от ООД-то. Понеже нали всеки ден някой от тоя жанр прави солови концерти... Колко обиди понесе тая жена освен фаворизиране - един път не излезе да им каже мръсните гащи. Освен нея народът я е избрал, мой човек...

Няма нужда от библейските ти съпоставки, прекалено е крайно. Канонизирай я тая Кама. Дайте да ѝ дадем за "Златна рибка" каквото не е взела навремето, че още ви боли, като гледам. Пууу, да му се не види и философа, и чудото...

Пий си лекарствата и се успокой малко.

Че какво да прави там, като кораба потъвал? Да си даде продукцията на Митко ли? Ми много ясно, че няма да влага, защото това после отива в канала. Видя с каква злоба изтриха дори клипа на Галин, в който Камелия беше ft.

Това, че на Глория и е добре на това ниво, както казваш ти - да бъде унижавана, пренебрегвана, ощетявана на концерти и т.н.т на други това не им харесва. И както виждаш фактите към днешна дата са красноречиви - Камелия е канена и по-участия и по национални телевизии, с повече последователи в мрежата , с по-силни хитове последните години. Ето - дори една Луда по теб след 20 години става тотален хит и в Сърбия. За 1 седмица е направила около 300к от техни клипове и около още 80к от нейните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, прости ми, но Секси Иви като не пуска песни изпада чак на трето. :3fdb8960598fa63e: Само и Кама да си остане по-активна и да не зацикли пак, но тя след успешни парчета обикновено пуска бързо следваща песен.

:roll1:

Това е много тъжно! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много тъжно! :mf_surrender:

Поредния загубил симпатия към Ванчето. Нищо тъжно. Всичко е нормално и очаквано :girl_witch:

 

Към 2018 очевидно доста предпочитат Камелия пред Ивана, а ти си я наричай гъгнеща ако това те топли...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

а ти си я наричай гъгнеща ако това те топли...
Много, Слав, една вътрешна топлина и озарение изпитвам. :Vishenka_05:

Особено когато очевидно си запомнил всичките ми лафове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен, че Камелия се обявяваше против порочни практики и режими - я за записването на песни, я за награди и категории. Винаги е била далновидна какво къде да каже... Знам, че е аналитична и вероятно ѝ пука за случващото се, ама... как пък не ги преживя някои неща...

В крайна сметка нещата се променят. Не може само да се говори. Тя си би камшика, оправя си се и вече не взима отношение по тия теми... Еми...

 

Ами то говоренето понякога може и да е достатъчно, но не и във фирма като Пайнер. По света сме били свидетели на това как големи звезди успяват да променят системите. Веднага се сещам за една Тейлър Суифт, който се оплака от някои стрийминг платформи и те тръгнаха да си променят правилата. Но Митака е непоклатим човек. 11 години предпочиташе да гледа как Десислава мачка и сама, вместо да й признае, че беше права... докато накрая просто не му дойде късмета да се възползва от фалита й и от нуждата от нов тласък, за да я накара да клекне тя. Сега е същото и с Кама- всичко ще направи този човек, но не и да си преглътне егото. В това отношение я разбирам Камс защо вече спря да говори за тези неща. То първо, че вече беше станало досадно и дори мен ме дразниха и двамата, второ че отдавна е трябвало да се примири, че за жалост нейната дума няма да бъде чута- нали затова и напусна.

 

Пий си лекарствата и се успокой малко.

Че какво да прави там, като кораба потъвал? Да си даде продукцията на Митко ли? Ми много ясно, че няма да влага, защото това после отива в канала. Видя с каква злоба изтриха дори клипа на Галин, в който Камелия беше ft.

Това, че на Глория и е добре на това ниво, както казваш ти - да бъде унижавана, пренебрегвана, ощетявана на концерти и т.н.т на други това не им харесва. И както виждаш фактите към днешна дата са красноречиви - Камелия е канена и по-участия и по национални телевизии, с повече последователи в мрежата , с по-силни хитове последните години. Ето - дори една Луда по теб след 20 години става тотален хит и в Сърбия. За 1 седмица е направила около 300к от техни клипове и около още 80к от нейните.

Има го обаче и този момент, че бунтувалите се досега легенди като Камс, а също и Дес, Рени и т.н. никога не са били точно Глория за Пайнер, колкото и да са донесли на фирмата. Глория буквално създаде Пайнер, а така подпомогна и създаването на жанра. Тя да напусне фирмата ще е символично все едно Митака да се оттегли- като едно цяло са. В това отношение я разбирам защо не е като Камелия и други и търпи- сантименталната обвързаност с фирмата е прекалено голяма. А и то се вижда, че Пайнер вече по никакъв начин не й пречат след като тя преподписа с тях, просто името й вече не е актуално и хората я предпочитат предимно за концерти със стари песни. Пък и навярно и тя самата си знае, че без компания ще е съвсем заникъде по отношение на новата продукция. В канала на Планета поне достига някое и друго милионче отвреме-навреме.

 

Това е много тъжно! :mf_surrender:

 

Знаеш, че от доста време ми бяха на везни двете. :3fdb8960598fa63e: Но какво да направя, че Камс пусна една от най-яките песни за годината и допълнително ми припомни защо ми беше детската любимка… докато междувременно Ванчето реши да е като номер 1 любимката ми и да мързелува. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пий си лекарствата и се успокой малко.

Че какво да прави там, като кораба потъвал? Да си даде продукцията на Митко ли? Ми много ясно, че няма да влага, защото това после отива в канала. Видя с каква злоба изтриха дори клипа на Галин, в който Камелия беше ft.

Това, че на Глория и е добре на това ниво, както казваш ти - да бъде унижавана, пренебрегвана, ощетявана на концерти и т.н.т на други това не им харесва. И както виждаш фактите към днешна дата са красноречиви - Камелия е канена и по-участия и по национални телевизии, с повече последователи в мрежата , с по-силни хитове последните години. Ето - дори една Луда по теб след 20 години става тотален хит и в Сърбия. За 1 седмица е направила около 300к от техни клипове и около още 80к от нейните.

Виж, има дни, в които не можем да бъдем все благи душици - всеки има какво да каже понякога и да набере оборот. В случая се обръщам се към Фокси, защото се бие за обективен, а не е, поне не всеки път, щом стане дума за Камелия. От години слушаме за тия фаворизираните и Кама е сакрализирана от него. Е, щом Камелия в момента е по-добре от тях, какво ги споменава, като и те не са пощадени така или иначе? Нямам нищо против Камелия, нека си постига успехи. В един бранш са, но всеки е успешен по различен начин. Всеки има период на дупки. Камелия знае как да се рекламира, да си менажира участия и т.н. - това дори Пайнера го призна. Въпреки че ѝ направи бая мизирии, с които не съм съгласен. На нея вече ѝ трябваше свобода и си я постигна, но през годините не е била ощетявана - просто е искала повече явно. Другите не са виновни. И тя е човек, и тя греши - трябва да сте по-критични като фенове.

 

Приеми пък, че Глория е друг тип - тя за това и не напусна... Защото искаше да пробва до последно дали няма да си оправят отношенията, защото за нея и тях това е въпрос и на сантимент, заслуги и т.н. и току-така точно Глория не може да си тръгне. А и нея я бъркат други неща. Тя реално си откупила продукцията, тя си е продуцент сама, има си студио. На нея проблемът ѝ беше, че не искаше да гони брой участия на тия години, за да е доволен Пайнера. Тя едва ли не в момента се е договорила само за ротация и да се появи на някакви концерти, и дотам. Да не мислиш, че е толкова зависима, след като е единствената там, която прибира по-голямата част за себе си? Може би и Ивана е така. Ако при Глория нещо не се получава, то не е заради жанра, а заради нея самата.

А ако в жанра нещо се получава или не се получавала, то никога не е по вина само на един човек по веригата. Най-много обаче е изнаглявала Преслава - факт, което пък доведе съвсем до крах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш, че от доста време ми бяха на везни двете. :3fdb8960598fa63e: Но какво да направя, че Камс пусна една от най-яките песни за годината и допълнително ми припомни защо ми беше детската любимка… докато междувременно Ванчето реши да е като номер 1 любимката ми и да мързелува. :1000 (29):
Всъщност любимката ти номер 1 си бачка жената, особено сравнена с Ваня Калудова. Но аз съм спокойна, знам, че на Айтос предстоящата песен ще ти хареса повече от тази в Чипровци и ще се наложи да правиш рокади в класацията си. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, оф, оф, оф, оф, оффф за зоната около очите ти думи нямам.

emanuela.jpg

 

И как като вкараха чалга певица изведнъж започнаха коментарите колко по-добър сезон било това. :1000 (29):

То не само заради нея се очертава по-интересно. Този път е по-обещаващо, може и да се гледа.

 

Всъщност любимката ти номер 1 си бачка жената, особено сравнена с Ваня Калудова. Но аз съм спокойна, знам, че на Айтос предстоящата песен ще ти хареса повече от тази в Чипровци и ще се наложи да правиш рокади в класацията си. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, бачка си по дискотеките номер едното, но като веднъж на няколко месеца пуска песни са не толкова скъпи проекти пак за дискотеките. :3fdb8960598fa63e:

За Ванчето нищо не се знае, но Камс ми е по-ранна любимка и трудно ще е преборена, особено ако продължи да пуска силни песни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пий си лекарствата и се успокой малко.

Че какво да прави там, като кораба потъвал? Да си даде продукцията на Митко ли? Ми много ясно, че няма да влага, защото това после отива в канала. Видя с каква злоба изтриха дори клипа на Галин, в който Камелия беше ft.

Това, че на Глория и е добре на това ниво, както казваш ти - да бъде унижавана, пренебрегвана, ощетявана на концерти и т.н.т на други това не им харесва. И както виждаш фактите към днешна дата са красноречиви - Камелия е канена и по-участия и по национални телевизии, с повече последователи в мрежата , с по-силни хитове последните години. Ето - дори една Луда по теб след 20 години става тотален хит и в Сърбия. За 1 седмица е направила около 300к от техни клипове и около още 80к от нейните.

Не бъди лош с момчето!

И двамата с теб знаем коя е по-добрата изпълнителка от тях двете! Пък вече хиляди и милиони в тубата е съвсем отделен въпрос! А и Глория има правата над продукцията си и беше на съвсем различен договор от този на Кама при Митю!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ванчето нищо не се знае, но Камс ми е по-ранна любимка и трудно ще е преборена, особено ако продължи да пуска силни песни. :3fdb8960598fa63e:
Днес си решил да ми падаш в очите и това си е! :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе, аз душата си не кривя - това нищо и никакво "Името ти" е вторият път, в който на Вескова се получават нещата след империята Димитровград, пуска се, чува се оттук - оттам, приема се наравно с песните на Преса, Цветелина и Денис, Десислава и т.н. Не зная каква е причината /за мен е неслушаемо/, но мадам си постигна целта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...