Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ххаххааааа... как да си замълча, бе как? Наистина бях решила да спра да говоря за "Шефката", но има кой да го направи вместо мен. И това в национален ефир в най-гледането в момента предаване. Нещо по въпроса, а? Златка и Цецо пеят "Шефката" и я обявиха като песен на Галена. :1000 (6): Сега някой да посмее да се обади, че не коментират Галена по националните телевизии. :3fdb8960598fa63e:

Даммм, песента изобщо не е хит... :Vishenka_05:

Сори, но нямаше как да пропусна да ви го натреса мили мои :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Заради такива песни ме е срам да казвам,че слушам чалга.Хората сигурно още си мислят,че се възпяват простотиите от 90-те :mf_surrender: Коментирай Вулева,май е откачила съвсем вече.Представяш ли си да бяха с Галена вътре и да я съсипе. :3fdb8960598fa63e:

По принцип не харесвам кючеци.Трябва много , много да съм пияна , че да ми харесат :D

Вулева наистина не е наред,усещам провокация ала Луна,ама всички знаем,че Луна е единствена по рода си :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип не харесвам кючеци.Трябва много , много да съм пияна , че да ми харесат :D

Вулева наистина не е наред,усещам провокация ала Луна,ама всички знаем,че Луна е единствена по рода си :3fdb8960598fa63e:

Ааа,не се прави.Не си ли се разбивала на "Дишай" на Преси? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост кючека на Деска няма да стане чак такъв хит, че да говорят за него в национален ефир. :1000 (29):

Е,да не се изхвърляме сега.То и през 2015 пуснаха "Секс за ден" на един купон в Къщата,но никой не смята тази песен за един от най-големите хитове на Андреа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,да не се изхвърляме сега.То и през 2015 пуснаха "Секс за ден" на един купон в Къщата,но никой не смята тази песен за един от най-големите хитове на Андреа. :3fdb8960598fa63e:

Е, така по между другото е възможно да я пуснат, сезонно хитче си е точно в момента... :3fdb8960598fa63e:

На мен още ми е много забавно да си представя как на концерта ще я комбинира с нещо като Бели нощи или Птица-скитница. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххаххааааа... как да си замълча, бе как? Наистина бях решила да спра да говоря за "Шефката", но има кой да го направи вместо мен. И това в национален ефир в най-гледането в момента предаване. Нещо по въпроса, а? Златка и Цецо пеят "Шефката" и я обявиха като песен на Галена. :1000 (6): Сега някой да посмее да се обади, че не коментират Галена по националните телевизии. :3fdb8960598fa63e:

Даммм, песента изобщо не е хит... :Vishenka_05:

Сори, но нямаше как да пропусна да ви го натреса мили мои :Vishenka_05:

Голям праз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, така по между другото е възможно да я пуснат, сезонно хитче си е точно в момента... :3fdb8960598fa63e:

На мен още ми е много забавно да си представя как на концерта ще я комбинира с нещо като Бели нощи или Птица-скитница. :roll1:

За съжаление сигурно ще чуем само предстоящата на Емануела. Със сигурност ще я рекламира по някакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и ''Мой ангеле'' пееше Цецо.

Чалга няма да липсва.

 

Цецо Андреев ще има предостатъчно време в този "Брадър" да обясни на Емануела някои неща в чалгата..... примерно...... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой беше казал, че в Брадъра вече няма да има чалга и подобни изказвания? Почти няма участник там, който по някакъв начин да няма допир с чалгата. Чалгата превзе ефира на НОВА. Дори един от водещите е такъв. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа,не се прави.Не си ли се разбивала на "Дишай" на Преси? :3fdb8960598fa63e:

Guilty pleasure ми е :3fdb8960598fa63e:

Но аз не я възприемам за кючек.За мен кючеци са Милионерче , Най-добрата фирма , Kiss me baby и т.н.

Как ти се стори Андри в "На кафе"?На мен ми изглеждаше щастлива и сигурна в себе си.Много ме изкефи как се раздаде на мача на Кубрат.А тук бяха готови да я линчуват,че за пиар е отишла..Радвам се,че не са се разделили. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление сигурно ще чуем само предстоящата на Емануела. Със сигурност ще я рекламира по някакъв начин.

Жалко, че не си запази баладата да я пусне и рекламира нея сега... а вместо това навярно ще рекламира поредния комерс. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай,че той не разбра за коя песен става на въпрос докато Златка не спомена Тони Стораро :3fdb8960598fa63e:

Моля те тихо! Да не чуе Дявола и Стела и Кондомчо да довтасат и пак да се почват някакви обяснения. Не ми се слушат глупостите им

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това "Да гори в любов"? Някакви клетви ли са? Или песен? Не се сещам ... :scratch:

:D :D :D :D :D ха ха, уби ме! Поредната клетва на Преслава след "Заклевам те" :3fdb8960598fa63e:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...