Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Свърши ли почивката в хотела? Как беше? Сигурно скучно щом не спря да си мислиш за нас... :3fdb8960598fa63e:

Явно нищо не си разбрала от съветите ми вчера. Спокойно,не съм очаквал да го направиш и без друго. :1000 (29):

Докога ще сме длъжни да търпим нервните изблици на дружката ти? Мигом го пратете на почивка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде да се придържашкъм темата попфолк. Вече прекаляваш. Това не ти е бойно поле да се разправяш с всеки.

Вече и симпатизантите на Галена се отдръпват от вас. Това какво ти говори...

Започвате много да досаждате не само с Шефката, но и с протекциите, с които се ползваш от Стела...

 

Какви хора бяхте, а в какво се превърнахте за има няма 4-5 месеца. Всеки си е имал периоди, но вашия продължава твърде дълго...

И ако преди тези неща ти ги казвах само аз, сега вече ти ги казват и потребители, с които си бил гъст до скоро. Що вместо да обиждаш и да се ежиш, не се опиташ да се погледнеш отсрани и да анализираш поведението си.

 

Един кючек струва ли си всички изляти обиди и развалени отношения. Този път съм по добронамерен от всякога, но се съмнявам, че ще разбереш какво съм искал да кажа.

 

 

Здраве да е...

Броим си гледанията. Обявяваме ги.

 

На кого сме изяли хляба, питам аз? На кого направихме лошо? Радваме се за успеха на любимата си песен. За гилотината сме значи?

 

Искаме просто в края на годината в класацията да се отчете труда ни, че брояхме сума ти месеци гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А теб какво ти пука, че на нас ни пука, ве алоооу? Ние казваме ли ти "Защо ходиш на участията й"??

 

Пак те питам - Какъв ти е проблемът? Виждам, че има такъв. Кажи на ЛС, ако трябва.

Благодарение на вас направихте Галена най-мразената певица във форума. Просто ми е неприятно като вляза да чета по 10 страници хейт срещу Галена, защото бутате кючека на Тони Стораро по цял ден :mf_surrender:

Защо ви е толкова важно да се признае тая песен като хит на лятото и песен на Галена, а просто не се кефите на нея без да ви пука за мнението на останалите?

 

Всеки ден обсъждате една и съща песен - Шефката. Толкова не бутахте през 2016 "Пей, сърце" дето беше двойно по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая Шефкааа... трябва да се забрани със закон тая дума! Като я чуя и се побърквааааам :gun_bandana:

Галена в Илюжън пя "Шефът" - тотална разбивация. Коментирай. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "ма" може да говориш на Стела или на майка ти,но не и на мен,скъпи! :Vishenka_05:

 

И на трите ви говоря на "ма". :3fdb8960598fa63e: Само твоя гъз бих изкъртил обаче, АКО си хубав. Виждам, че имаш химия с мен, остава само да изглеждаш добре... :ДД

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, големи хора сте, да бяхте отишли на едно нейно участие като толкова ви кефи. Ми сега ми е паднала възможноста, сега ходя.

 

И какво ви пука за тая класация на Фаст? От това ли ви зависи живота? Баси.

 

Аз съм ходила на участията й, включително и тази година, не веднъж съм го споменавала тук.

 

Не ми зависи живота от класацията, но не го намирам за справедливо. Не съм свикнала да си затварям очите пред очевидни манипулации.

 

Благодарение на вас направихте Галена най-мразената певица във форума. Просто ми е неприятно като вляза да чета по 10 страници хейт срещу Галена, защото бутате кючека на Тони Стораро по цял ден :mf_surrender:

Защо ви е толкова важно да се признае тая песен като хит на лятото и песен на Галена, а просто не се кефите на нея без да ви пука за мнението на останалите?

 

Всеки ден обсъждате една и съща песен - Шефката. Толкова не бутахте през 2016 "Пей, сърце" дето беше двойно по-голям хит.

 

Значи ние сме виновни, че тук намразили Галена? Та те я мразеха и плюеха много преди "Шефката" да излезе. Това не е от вчера или оня ден. От години се плюе по нея, но сега причината сме ние двамата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на трите ви говоря на "ма". :3fdb8960598fa63e: Само твоя гъз бих изкъртил обаче, АКО си хубав. Виждам, че имаш химия с мен, остава само да изглеждаш добре... :ДД

Хаха

Може да коментираш нещо по-важно,като например факта,че спирам да плюя Пловдив. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая Шефкааа... трябва да се забрани със закон тая дума! Като я чуя и се побърквааааам :gun_bandana:

 

И ти ли имаш проблем? Какъв е? Какво ти пречи? Цял ден си недоволен нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ние сме виновни, че тук намразили Галена? Та те я мразеха и плюеха много преди "Шефката" да излезе. Това не е от вчера или оня ден. От години се плюе по нея, но сега причината сме ние двамата?

Момчето нещо ни е набрало поради някаква причина, дето не иска да каже.... Сигурен съм, че не "Шефката" е причината да почне да се заяжда с нас, има друго.

 

Един истински фен, без значение дали й ходи на участията или не, би трябвало да се радва на това, което правим и да ни подкрепя. Намесена е друга сила тук..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчето нещо ни е набрало поради някаква причина, дето не иска да каже.... Сигурен съм, че не "Шефката" е причината да почне да се заяжда с нас, има друго.

Абсолютно нищо не съм ви набрал, фантазираш си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в Илюжън пя "Шефът" - тотална разбивация. Коментирай. :3fdb8960598fa63e:

 

Шефът

#TheBo$$

Шефката

 

Какво следва... :3fdb8960598fa63e:

 

И ти ли имаш проблем? Какъв е? Какво ти пречи? Цял ден си недоволен нещо...

 

Ми ти ми кажи какъв е проблема.. 3 месеца всеки ден слушаме за Шефката, откачихме вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха

Може да коментираш нещо по-важно,като например факта,че спирам да плюя Пловдив. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз мога да ти кажа защо спираш да плюеш Пловдив. Особено след коментара на Кондомчо в който каза, че би ти изкъртил двора. Как ще смееш да плюеш. Тъкмо ти излезе късмета някой да се сети за това място.

 

Ама трябва да спреш да плюеш и Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо?

 

Като нищо и Галена ще спреш да плюеш. :whistling:

Ами днес цял ден бях там и си промених мнението.Всъщност бил много як град. :3fdb8960598fa63e: Галена ще спра да плюя когато има за какво да я хвалите,но успехите й през 2015 едва ли ще се върнат,така че..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ти ми кажи какъв е проблема.. 3 месеца всеки ден слушаме за Шефката, откачихме вече.

Не е всеки ден и не са 3 месеца, а четири. До края на годината има само още два месеца. Иде му края. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа защо спираш да плюеш Пловдив. Особено след коментара на Кондомчо в който каза, че би ти изкъртил двора. Как ще смееш да плюеш. Тъкмо ти излезе късмета някой да се сети за това място.

 

Ама трябва да спреш да плюеш и Галена. :3fdb8960598fa63e:

Оф,боже,в Чата сигурно отпреди 1 час написах,че спирам да плюя Пловдив,много преди той да си напише поста.Моя двор има кой да го прекопава редовно,време е да помислиш и за своя.Голяма суша е настанала там,ще измрат цветенцата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Броим си гледанията. Обявяваме ги.

 

На кого сме изяли хляба, питам аз? На кого направихме лошо? Радваме се за успеха на любимата си песен. За гилотината сме значи?

 

Искаме просто в края на годината в класацията да се отчете труда ни, че брояхме сума ти месеци гледания.

Едно е да броите гледания и да ги обявявате в темата на Галена, а съвсем друго демонстративно през 3 часа да злорадствате... От хит на лятото, стигнахте до хит на годината. Че и за Шушана номер 2 я обявихте... Ами прекалено е всичко.

Ти специално с колко човека се изпокара заради тази Шефка. Като започнем от мен и стигнем дори до фенове на Галена.

Наистина ли не мислиш, че доста си прекалил???

Харесва ли ти тази негативна обстановка, която витае във форума от месеци?

Никой не е против Шефката. Никой не отрича, че е хит. Но вие пишете за нея като за песен на галена фийт стораро, а не обратното , както е...

В тоззи форум никога не сме водили кючеците сред песните на годината...

 

Аз съм ходила на участията й, включително и тази година, не веднъж съм го споменавала тук.

 

Не ми зависи живота от класацията, но не го намирам за справедливо. Не съм свикнала да си затварям очите пред очевидни манипулации.

Значи ние сме виновни, че тук намразили Галена? Та те я мразеха и плюеха много преди "Шефката" да излезе. Това не е от вчера или оня ден. От години се плюе по нея, но сега причината сме ние двамата?

Само, че сега я плюят и хора, които я харесват. И да, това е плодът от няколко месечната ви пропаганда на броене, обиждане, некоректно отношение като модератор и необясномото поведение на хора, минали 30те...

Щом ХИТ, сеньор и уестърн ви го казват, които са с реномето на едни от най обективните потребители, значи е така.

А като не ви харесва критерия на ФАСТ, си направете ваша класация с други критерии. Чак си готова да използваш правата си за да махаш аватари и да изтриваш класации...

 

До къде ще стигнеш е въпроса?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е всеки ден и не са 3 месеца, а четири. До края на годината има само още два месеца. Иде му края. :3fdb8960598fa63e:

 

Трябва да ви изпратим на заточение на някой самотен остров, където да звучи само Шефката до края на годината без да спира. Дано тогава видите какво ни е на нас, клетите :wacko: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...