Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Залязла била, майна. 1000%20(29).gif

 

Пак цял ден нея обсъждат! Хем недоволстват, хем продължава да им е устата.

 

Шебецииии :3fdb8960598fa63e:

Ами и вие по цял ден обсъждате Джулия, но не я водите дори изгряла. :3fdb8960598fa63e:

 

Ма защо си мислиш, че убеждавам някой в нещо? Аз си броя гледания, споделям какво чувам да звучи навън сред хората - това не са опити за убеждение в нещо. Точно обратното - противниците се опитват да ни убедят, че песента била само за мангали, че сме били простаци, защото я харесваме и т.н.

Аз ви разбирам и вашата гледна точка, но идва момент, в който просто трябва да спрете. Направете отчета чак на края на годината и чак тогава спорете с Фаст и класацията му. А не всяка седмица едно и също.

 

За Галенчето е запазена масата в кухнята, където може да хапне на 2-3, докато сервира и отсервира масата на големите. Ако покаже добро обслужване, може да получи и добър бакшиш. Например, Преси ще ѝ позволи да подържи наградата певица на годината :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

 

Но и тези, които не харесвате Галена, трябва да се кротнете малко. Достатъчно е постигнала за 10 години, за да не я подигравате като еднодневка. В някои моменти именно тя дърпаше жанра напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добре тогава, преброй по-късно последните гледания на Шефката за последните 24 часа. Много ми е любопитно колко са :3fdb8960598fa63e:

 

И чакам Стела да ми махне аватара. :1000 (29):

 

Тръгнах да пиша нещо, ама щеше много да боли и се спрях. Карай де, току-виж му дошло времето. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@lakibebe

 

В твоя край в Македония по-принцип ли хората нямат чувство за хумор и не разбират шегите на другите, или при теб специално е от критическата, милоооо? Нали ти все обичаш да наричаш всичко, де що мърда "мило", колкото и лицермено да звучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@lakibebe

 

В твоя край в Македония по-принцип ли хората нямат чувство за хумор и не разбират шегите на другите, или при теб специално е от критическата, милоооо? Нали ти все обичаш да наричаш всичко, де що мърда "мило", колкото и лицермено да е.

 

Критическата :hahaha:

И не помня теб да попитах нещо, кво се палиш 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

Не исках да се намесвам, ама това минава всички граници вече.

Стеле мила, познавам те от време когато бе глориева и знам какъв човек си, толкова те харесвах, а сега в какво се превърна? Питам те с най-приятелски чувства, какво ти става? Това не си ти, съжалявам. :ac:

 

Мисля, че мога да си позволя да се шегувам с хора, които смятам за по-близки. Поста ми беше точно това.

 

Надяваме ли се Галена отново да се изложи? Вече ще е аут завинаги!

 

Ти пък със седмици не влизаш и когато го направиш случайно започваш да нареждаш Галена. Какво ще те стопли ако остане аут? Ще те зарадва ли това, кажи?

 

И нали знаеш, че това няма да направи Андреа по-успешна. :Vishenka_05:

 

 

Не. Надяваме се старата Галена да се заърне и да помете цялата държава :Vishenka_05:

 

Ще смачка, но след коментара ти от днес се съмнявам дали искаш точно това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,тия двамата пак за Галена писали цял ден.То оставаше и да не стане хит крадената им песен,тогава съвсем щяхме да я пишем залязла.

 

Свърши ли почивката в хотела? Как беше? Сигурно скучно щом не спря да си мислиш за нас... :3fdb8960598fa63e:

 

@Stela @Kondomcho

 

Защо вече Емануела и Преслава събират хора, колкото Галена, на участията си, след като на Галена са десет пъти по-истински и интересни?

 

И защо Алисия ги мачка и трите с брой хора по участия? Яки са, но не са кой знае какво.

 

А ти защо ходиш на всяко участие на Галена, след като не спираш да обясняваш как на Алисия били по-яки и с повече хора? Честно, не те разбирам от известно време какво ти става. Можеш ли да ми отговориш, защо те дразни факта, че броим гледанията на "Шефката"? И то при положение, че се видиш от големите фенове на Галя. Малко е лицемерно тук да изразяваш недоволство и да мрънкаш, а на участията й да си първа пушка всеки път. Сигурна съм, че там много се раздаваш на "Шефката".

 

Добре тогава, преброй по-късно последните гледания на Шефката за последните 24 часа. Много ми е любопитно колко са :3fdb8960598fa63e:

 

И чакам Стела да ми махне аватара. :1000 (29):

 

Сериозно искаш да докажеш, че гледанията ще са по-малко и това дори ти носи наслада?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото няма каква да кажеш... Ама да наричаш съ-феновете си "манияци" си първа пушка.

 

 

Малко е лицемерно тук да изразяваш недоволство и да мрънкаш, а на участията й да си първа пушка всеки път.

 

Еха. Въобще не сте еднакви. :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти защо ходиш на всяко участие на Галена, след като не спираш да обясняваш как на Алисия били по-яки и с повече хора? Честно, не те разбирам от известно време какво ти става. Можеш ли да ми отговориш, защо те дразни факта, че броим гледанията на "Шефката"? И то при положение, че се видиш от големите фенове на Галя. Малко е лицемерно тук да изразяваш недоволство и да мрънкаш, а на участията й да си първа пушка всеки път. Сигурна съм, че там много се раздаваш на "Шефката".

Сериозно искаш да докажеш, че гледанията ще са по-малко и това дори ти носи наслада?

 

Може ли да посочиш пост в който казвам, че участията на Алисия са по-яки от тези на Галена? Ти въобще прочете ли ми поста в който казвам, че на Алисия са яки, но не са кой знае какво, а въпреки това събира най-много хора.

 

Аз не се водя онлайн фен на Галена като вас, който брои всекидневно гледания на някакъв си кючек. Преди време сигурно съм го правил, вече не. Да ви имам критерият за фенове. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еха. Въобще не сте еднакви. :1000 (29):

 

Аве, запетайке, ти на мноо отворен нещо взе да се прайш? Много взе да скачаш, къв ти е проблема, някакъв проблем виждам имаш....?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве, запетайке, ти на мноо отворен нещо взе да се прайш? Много взе да скачаш, къв ти е проблема, някакъв проблем виждам имаш....?

Не е в твоя полза да се отваряш и да злобееш. ;)

Казвам факти, това че не сте съгласни с тях не е мой проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да посочиш пост в който казвам, че участията на Алисия са по-яки от тези на Галена? Ти въобще прочете ли ми поста в който казвам, че на Алисия са яки, но не са кой знае какво, а въпреки това събира най-много хора.

 

Аз не се водя онлайн фен на Галена като вас, който брои всекидневно гледания на някакъв си кючек. Преди време сигурно съм го правил, вече не. Да ви имам критерият за фенове. :1000 (10):

 

Сори, че любимото ми занимание не е да ходя по дискотеки през вечер. Това ме прави онлайн фен на Галена - демек не съм фен, така ли излиза от казаното от теб? Какво като ги броим? Ти си даваш от времето да ходиш на участия, а ние от нашето за да броим. Не мисля, че това ни прави по-малко фенове. Не казвам, че трябва да седнеш да броиш и ти, но поне можеше да си мълчиш по въпроса. Все пак благодарение на нас нещата няма да бъдат манипулирани, или теб не те бърка Фаст да изкара песента с наполовина по-малко гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, че любимото ми занимание не е да ходя по дискотеки през вечер. Това ме прави онлайн фен на Галена - демек не съм фен, така ли излиза от казаното от теб? Какво като ги броим? Ти си даваш от времето да ходиш на участия, а ние от нашето за да броим. Не мисля, че това ни прави по-малко фенове. Не казвам, че трябва да седнеш да броиш и ти, но поне можеше да си мълчиш по въпроса. Все пак благодарение на нас нещата няма да бъдат манипулирани, или теб не те бърка Фаст да изкара песента с наполовина по-малко гледания?

 

Добре де, големи хора сте, да бяхте отишли на едно нейно участие като толкова ви кефи. Ми сега ми е паднала възможноста, сега ходя.

 

И какво ви пука за тая класация на Фаст? От това ли ви зависи живота? Баси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, големи хора сте, да бяхте отишли на едно нейно участие като толкова ви кефи. Ми сега ми е паднала възможноста, сега ходя.

 

И какво ви пука за тая класация на Фаст? От това ли ви зависи живота? Баси.

 

А теб какво ти пука, че на нас ни пука, ве алоооу? Ние казваме ли ти "Защо ходиш на участията й"??

 

Пак те питам - Какъв ти е проблемът? Виждам, че има такъв. Кажи на ЛС, ако трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве, запетайке, ти на мноо отворен нещо взе да се прайш? Много взе да скачаш, къв ти е проблема, някакъв проблем виждам имаш....?

Айде да се придържашкъм темата попфолк. Вече прекаляваш. Това не ти е бойно поле да се разправяш с всеки.

Вече и симпатизантите на Галена се отдръпват от вас. Това какво ти говори...

Започвате много да досаждате не само с Шефката, но и с протекциите, с които се ползваш от Стела...

 

Какви хора бяхте, а в какво се превърнахте за има няма 4-5 месеца. Всеки си е имал периоди, но вашия продължава твърде дълго...

И ако преди тези неща ти ги казвах само аз, сега вече ти ги казват и потребители, с които си бил гъст до скоро. Що вместо да обиждаш и да се ежиш, не се опиташ да се погледнеш отсрани и да анализираш поведението си.

 

Един кючек струва ли си всички изляти обиди и развалени отношения. Този път съм по добронамерен от всякога, но се съмнявам, че ще разбереш какво съм искал да кажа.

 

 

Здраве да е...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...