Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Шефката" била хита на годината? :1000 (29): Чудя се някои хора имат ли връзка с реалността? Хитовете на годината засега са "Чужди усмивки","Гледай как се прави" и евентуално новата на Преслава.Гледанията на тази боза със сигурност вече идват предимно от мангали,не че и преди е било по-различно де :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано тази година Яница пак е с най-доброто представяне на концерта!

 

А Джулка?

 

Джулка може да ръкомаха сякаш има тикове, да обърква плейбека, да мята балдъри. Ще открадне приема на Яни. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давай си повече зор тогава. То с 2-3 коментара-оплаквания на ден не става.

 

Плащат ми за да чета.

 

 

А Джулка?

 

Джулка може да ръкомаха сякаш има тикове, да обърква плейбека, да мята балдъри. Ще открадне приема на Яни. :(

 

Тя е bad bitch, ако публиката не й пляска - тя ще ги напляска, сгази, смачка, убие, унищожи, умъртви и.тн <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме амбицира да влизам все по-рядко тук :girl_witch:

 

Ти понеже сега влизаш много често и пишеш. Все търсите причината в някой друг, нека да е в нас, няма проблем.

От фен на Галена се амбицираш да не влизаш, защото пиша за нея? Интересно, много интересно.....

 

Доста, защото трябва да дебна и фенските клипове на 100+ други песни и освен това няма пълни данни за изтритите такива.

 

Ама другите нямат толкова трафик от фен клипове за да ги броиш, не го ли виждаш това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, да, прав си - прекалихме доста. Целенасочено дразнехме, но беше главно заради опозицията, която ни устроихте ти, Фаст и xroflx9. Вие опонирахте, ние връщахме обратно. Някъде в целия процес се увлякохме и наистина прекалихме.

 

Аз съм готов и дума да не обеля повече за "Шефката", стига да имаме обективна класация в края на годината.

 

Иначе кючеци са ставали сред топ хитовете на годината и предни пъти - "Kiss me baby" дори имаше вариант да бъде над "Кой" през 2013. Ами "Сен Тропе" на Азис? В предното десетилетие пък имаше кючеци, с които са запомнени цели ери в еволюцията на попфолка.

Да, факт, че кючеците са едни от най големите хитове в попфолка и дори да с няколко годишен живот. Но кога Сен тропе, Кис ми бейби или Милионерче са били зачитани във форума сред хитове като Влез, Кой, В твоите очи, Моето слабо място. Винаги сме ги неглижирали, без да се уговаряме преди това. А тази година, тъй като Галена има участие в такъв, се опитвате да го превърнете в чудото на чудесата.

 

По същата логика - защо в класацията за вечни хитове на фолка ги няма нито Тигре, тигре, нито Радка пиратка, нито Честит Рожден ден, Нито Джамовете. Защото в тях не участват Галена, Преслава, ДесиСлава, Глория или Ивана.

 

 

 

Ти виж от снощи колко страници се изписаха и то за фолк! А като ни няма тези 0.5 страници са пълни с безинтересни постове. Абсолютен факт, но сега очаквам и за тези наши думи да станем кривите отново. Нищо, де, това също няма да промени фактите.

 

Наистина ли смяташ, че си толкова интересна, след като 15 години беше незабележима по форумите. Или те забелязвахме като едно уж добро и скромно момиче. Табелката Глобален модератор не е за всеки. Съжалявам, че си изкриви така мисленето, но ако се чувстваш по значима, дерзай!

Освен това от 15 години по форуми, не съм виждал толкова враждебно настроен модератор, който да се заяжда с буквално целия форум. По ми харесваше онова скромно момиченце, което го беше срам даже да се изкаже. И без това сега постовете ти не пръщят с гениалност. Всяка част от тях са чужди думи и чужди постове...

И наистина ли ти е важно да си форумска звезда? По принцип потребителите под 20 годишна възраст се вълнуват от подобни неща.

 

Доста, защото трябва да дебна и фенските клипове на 100+ други песни и освен това няма пълни данни за изтритите такива.

А и доколкото знам ти смяташ коефицент и от лайковете, а вероятно много от лайковете на двата по гледани клипа на Шефката са от едни и същи потребители, което би изкривило обективността на една подобна класация.

 

А и самата класация си е твоя инициатива и е излишно някой да си казва как да си я водиш!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Джулка?

 

Джулка може да ръкомаха сякаш има тикове, да обърква плейбека, да мята балдъри. Ще открадне приема на Яни. :(

На припева на Джулка народа ще пее ''Изкушаваш мееее като дете белята ме влече''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На припева на Джулка народа ще пее ''Изкушаваш мееее като дете белята ме влече''.

Или това, или "така е всеки път, сменя ли вкусът на устните ти с други, мойте кървят".

 

Обаче колкото и да ме зариби тази песен, си остават някакъв супер уиърд франкенщайн. Началото с тия вокали е като интрото на Яница от последния РД на Планета, куплетите са като песен на Котенцето с това "ракататак" и говорене, припева е чалга тип "Моро му"/"Изкушение", частта на Денис пък е все едно "В твоите очи" или някоя друга по-лирична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или това, или "така е всеки път, сменя ли вкусът на устните ти с други, мойте кървят".

 

Обаче колкото и да ме зариби тази песен, си остават някакъв супер уиърд франкенщайн. Началото с тия вокали е като интрото на Яница от последния РД на Планета, куплетите са като песен на Котенцето с това "ракататак" и говорене, припева е чалга тип "Моро му"/"Изкушение", частта на Денис пък е все едно "В твоите очи" или някоя друга по-лирична.

Да - манджа с грозде е този трак.

Друго си е ''Въртележката'' - един от хитовете на годината. Яница се завърна с гръм и трясък. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли смяташ, че си толкова интересна, след като 15 години беше незабележима по форумите. Или те забелязвахме като едно уж добро и скромно момиче. Табелката Глобален модератор не е за всеки. Съжалявам, че си изкриви така мисленето, но ако се чувстваш по значима, дерзай!

Освен това от 15 години по форуми, не съм виждал толкова враждебно настроен модератор, който да се заяжда с буквално целия форум. По ми харесваше онова скромно момиченце, което го беше срам даже да се изкаже. И без това сега постовете ти не пръщят с гениалност. Всяка част от тях са чужди думи и чужди постове...

И наистина ли ти е важно да си форумска звезда? По принцип потребителите под 20 годишна възраст се вълнуват от подобни неща.

 

Знаеш ли, не ми е важно да съм интересна на целия форум, но към момента такива са фактите. Незабележима не съм била никога, винаги съм контактувала с възможно най-много хора в разговорите тук. Недей сега да изкривяваш нещата, както на теб ти изнася. Относно модераторите през годините винаги сте имали проблем с някой от тях. Сега това съм аз защото ви слагам наказания и не си мълча. Пред месеци беше ви крив Фаст, когато ви слагаше банове наред, сега просто се е ограничил и вие също си мълчите. Така сте свикнали някой да ви търпи и да си затваря очите. Преди месеци тръгнаха вашите заяжданици с мен и Кондомчо и то заради "Шефката". Ние си пишем за песента, вие ни нападате на лична основа - кой и колко бил умен, кой успял, кой грозен, кой безинтересен и безличен и какво ли още не. Войната я започнахте вие. Това, че съм модератор не означава, че трябва да си мълча завряна в ъгъла и да търпя да ме обиждате всеки божи ден. Това няма как да стане. Аз съм ви отговаряла но никога по груб и нецензуриран начин, никога не съм обиждала така, както вие мен. Можеш да се върнеш назад и да видиш десетките постове. Не съм ти казвала, че си грозен, да се ремонтираш и подобни. И занапред няма да си затварям очите пред това да ме обиждаш. Дори в момента се опитваш да го правиш, вчера също. Жалко само за това, че наистина съм те уважавала и за човека, които в момента показваш, че си. Само, че всичко това вече идва в повече на хората тук. Предлагам ти за пореден път да спреш да говориш за хората на лична основа и да използваш това в споровете си с тях. Ограничи се до фолк, ако можеш разбира се да спориш без да нападаш, малко ми е съмнително. Ако не можеш ще си ядеш попарата.

 

Аз съм и без да ми е важно, вие ме направихте такава, аз не съм се бутала. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, факт, че кючеците са едни от най големите хитове в попфолка и дори да с няколко годишен живот. Но кога Сен тропе, Кис ми бейби или Милионерче са били зачитани във форума сред хитове като Влез, Кой, В твоите очи, Моето слабо място. Винаги сме ги неглижирали, без да се уговаряме преди това. А тази година, тъй като Галена има участие в такъв, се опитвате да го превърнете в чудото на чудесата.

 

Не знам дали изобщо са били зачитани кючеците в Рамания, предполагам - не, щом толкова убедено го казваш. Всяка година си има Музикални Рама Награди - всеки потребител е свободен да даде своя вот за предпочитаните песни. Така ще стане и тази година. Който събере най-много гласове, да му е честито - победата ще е честна.

 

В този ред на мисли - в класацията за гледания ще е най-честно да спечели този, който има най-много такива. Нали трябва да сме обективни?

 

Фаст нека си прави своята точкова класация с лайковете, дислайковете и т.н., ние ще направим класация само за гледания.

 

Колкото и да не харесваш Галена и Тони Стораро, съгласи се, че ще е абсурдно най-гледаната песен за 2018 да е набутана извън ТОП 10. Просто няма да е справедливо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На припева на Джулка народа ще пее ''Изкушаваш мееее като дете белята ме влече''.

 

От твоята уста - в Божиите уши! Сега ще запаля свещичка и ще се помоля пред Олтара. 1000%20(29).gif

 

Честно ви казвам, заради тая Джулия съм готов да почна да бутам Яница във форума. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От твоята уста - в Божиите уши! Сега ще запаля свещичка и ще се помоля пред Олтара. 1000%20(29).gif

 

Честно ви казвам, заради тая Джулия съм готов да почна да бутам Яница във форума. :3fdb8960598fa63e:

Давай де. Тук ѝ липсва точно такъв - доминантен фен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или това, или "така е всеки път, сменя ли вкусът на устните ти с други, мойте кървят".

 

Обаче колкото и да ме зариби тази песен, си остават някакъв супер уиърд франкенщайн. Началото с тия вокали е като интрото на Яница от последния РД на Планета, куплетите са като песен на Котенцето с това "ракататак" и говорене, припева е чалга тип "Моро му"/"Изкушение", частта на Денис пък е все едно "В твоите очи" или някоя друга по-лирична.

Да - манджа с грозде е този трак.

Друго си е ''Въртележката'' - един от хитовете на годината. Яница се завърна с гръм и трясък. :3fdb8960598fa63e:

Според мен именно това Франкенщайнството прави парчето с такъв потенциал за хит. :1000 (29): Всеки може да намери по нещо, което да му харесва в тази песен. А някои като мен се кефят на комбинацията от стилове, която същевременно не се отклонява прекалено много и от предпочитаното звучене по дискотеките. Определено е нещо, което би отивало на моята любимка ДС например, може би това е и една от причините толкова да се кефя на песента.

Да коментираме, че само за 4 дни издуха гледанията на почти всички поп-рап песни, излизали в последните седмици. Само тази на Криско остана, но и тя не е далеч.

То като цяло чалгата здравата си издухва гледаемостта на конкуренцията. И това беше доста често срещано дори и когато тук постоянна тема беше колко е залязла чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, не ми е важно да съм интересна на целия форум, но към момента такива са фактите. Незабележима не съм била никога, винаги съм контактувала с възможно най-много хора в разговорите тук. Недей сега да изкривяваш нещата, както на теб ти изнася. Относно модераторите през годините винаги сте имали проблем с някой от тях. Сега това съм аз защото ви слагам наказания и не си мълча. Пред месеци беше ви крив Фаст, когато ви слагаше банове наред, сега просто се е ограничил и вие също си мълчите. Така сте свикнали някой да ви търпи и да си затваря очите. Преди месеци тръгнаха вашите заяжданици с мен и Кондомчо и то заради "Шефката". Ние си пишем за песента, вие ни нападате на лична основа - кой и колко бил умен, кой успял, кой грозен, кой безинтересен и безличен и какво ли още не. Войната я започнахте вие. Това, че съм модератор не означава, че трябва да си мълча завряна в ъгъла и да търпя да ме обиждате всеки божи ден. Това няма как да стане. Аз съм ви отговаряла но никога по груб и нецензуриран начин, никога не съм обиждала така, както вие мен. Можеш да се върнеш назад и да видиш десетките постове. Не съм ти казвала, че си грозен, да се ремонтираш и подобни. И занапред няма да си затварям очите пред това да ме обиждаш. Дори в момента се опитваш да го правиш, вчера също. Жалко само за това, че наистина съм те уважавала и за човека, които в момента показваш, че си. Само, че всичко това вече идва в повече на хората тук. Предлагам ти за пореден път да спреш да говориш за хората на лична основа и да използваш това в споровете си с тях. Ограничи се до фолк, ако можеш разбира се да спориш без да нападаш, малко ми е съмнително. Ако не можеш ще си ядеш попарата.

Аз съм и без да ми е важно, вие ме направихте такава, аз не съм се бутала.

:3fdb8960598fa63e:

 

Стела, ако дори в съвсем добронамерени и интелигентни постове намираш обида, то тогава проблема наистина си е твой и е много дълбок. Ами не всеки може да бъде гениален в изказа си. Това, че не те намирам за интересна като постове и не ти ги намирам за гениални, далеч не значи, че някой те обижда.

Дори и в последното си изречение не показваш мислене и поведение на зряла жена и глобален модератор. Това го правех в Скандалите номер 20, тоест преди 4-5 години. Явно още тогава съм те вдъхновявал.Вместо да се чудиш как да се обидиш, замисли се. Не ти го казвам само аз, или хора, които не те харесват. Казват ти го и такива, котио са фенове на Галена и до скоро са ти симпатизирали...

И не, нито споря, нито нападам в случая. Просто на теб ти харесва да влизаш в ролята на нападната, на жертвата.

Не само аз съм говорил за твоята работа. Не забравяй, че се опита публично да излъжеш, че си имала познати, измамени от фирмата ни... Това е нещото, което няма как да подмина, защото не си застана зад думите , че ще предоставиш контакти като доказателство. Хвърли нещо във въздуха,а дори не ми даде възможност да се защитя. И на Камелия тарифата щеше да проверяваш, а после се изнизваш тихомълком...

Няма да те определям колко си умна или не, но никога не си била авторитет по форумите и никога не си се откроявала с интересни публикации. Повечето пъти си повтаряла чужди думи, сякаш за пръв път са казани във форума, а те са били вече казани 2-3 преди това. Но не това е важното. И с това ние-вие цепиш мрака...

 

Аз нямам против правилото да се говори за фолк, но смятам, че е редно да важи за всички. Янева например в 80процента от постовете си не говори за фолк, но там не взимаш отношение. Кондомчо също често се отклонява, но и там не взимаш мерки. Когато го правиш целенасочено срещу мен, Сашо или друг, то просто говори за лошата ти модераторска преценка.

Често казваш, че нещо не ти е важно, което автоматично означава, че ти е важно.

А и за 4 месеца не разбра ли, че не съм пторебител, който ще мълчи, защото си му лепнала БАН. Съвсем интелигнтно ти го казвам, а ти ако го приемаш като обида или заяждане, си свърши работа.

Аз попари не ям. Ям котлети от риба тон, блек ангъс и други глезотийки :girl_witch:

 

 

Не знам дали изобщо са били зачитани кючеците в Рамания, предполагам - не, щом толкова убедено го казваш. Всяка година си има Музикални Рама Награди - всеки потребител е свободен да даде своя вот за предпочитаните песни. Така ще стане и тази година. Който събере най-много гласове, да му е честито - победата ще е честна.

 

В този ред на мисли - в класацията за гледания ще е най-честно да спечели този, който има най-много такива. Нали трябва да сме обективни?

 

Фаст нека си прави своята точкова класация с лайковете, дислайковете и т.н., ние ще направим класация само за гледания.

 

Колкото и да не харесваш Галена и Тони Стораро, съгласи се, че ще е абсурдно най-гледаната песен за 2018 да е набутана извън ТОП 10. Просто няма да е справедливо.

 

Ами нали знаеш, че верятно освен теб, Стела и Фиклена, Шефката няма да получи кой знае какъв вот.

 

Ами това е класация, която ФАСТ си прави по негови критерии. Нали вие знаете, че Шефката с всички клипове е най гледан. Какво ви бърка класацията на ФАСТ. Вече пишем под 20 човека буквално. Каквато и да е класацията му, всички ще знаем, че Шефката има други гледания. И вие спомогнахте това да не се забрави :Р

 

Харесвам и Галена, а уважавам Стораро. Не харесвам Шефката. Всички знаем, че все пак Шефката имаше мега голям успех, така че ми е все едно дали ще е или не в класацията. Но предпочитам да я няма, отколкото да е в топ 3. По голямата ми драма, че Деса няма да е в топ 20 :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...