Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Искам пред всички да се извиня на единствения потребител, към който съм си позволявал по-агресивно, че дори и целенасочено подигравателно отношение. И това е Янева. Извинявай. Четейки постовете ти, откривам, че всъщност имаме сходно мислене за доста неща.

Абсолютно разбирам, защо не искаш да се показваш. Имаш това право и добре правиш.

 

Всички в този форум понякога се държим инфантилно и често прибързваме със заключенията си за другите, на база въодушевени, дори истерични пристъпи.

Направих си грешни изводи за теб. Надявам се да приемеш извинението ми. ;)

 

За да не е спам - заставам зад Фаст и класацията му. Ако някой не е съгласен - да си направи своя.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Напоследък преоткривам песните на Рексона. Ей тази е много здрава. Остана в сянката на "Моето слабо място" тогава, а е страшно добра.

 

A aз ето тази. Страхотна песен и трудна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

A aз ето тази. Страхотна песен и трудна.

 

О, да, аз нея още тогава я харесвах. Изобщо Роксана е някак много противна, но песните ѝ са много добри. Дори кючеците като "Няма слабо", "Ти да си", "За тебе, бебе" са много мелодични и не отвращават като повечето цигании от този тип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ВСЕКИ ДЕН ЩЕ МОЛЯ ЗА ЦЕЛУВКИТЕ ОМАЙНИ !!!

:Vishenka_05:

 

 

Петра е несравнима. Едно време много ѝ се кефих, даже бях изнудил смутените си родители да ми купят Котаците и маците, защото бях единствения в семейството с такива музикални вкусове :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Още един паметен момент от дискографията ѝ. Няма да забравя една сутрин към уни как я надувах в автобуса. Предполагам заради мен за първи път е звучала Петра в Дания. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Още един паметен момент от дискографията ѝ. Няма да забравя една сутрин към уни как я надувах в автобуса. Предполагам заради мен за първи път е звучала Петра в Дания. :1000 (19):

Паметен трак!

 

Коментирай текста:

 

Днес бързам и не на шега букет с маргарити да купя,

туй каза ми стара жена - предсказвали те любовта!

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паметен трак!

 

Коментирай текста:

 

Днес бързам и не на шега букет с маргарити да купя,

туй каза ми стара жена - предсказвали те любовта!

:3fdb8960598fa63e:

Кралица на модерните градски легенди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица на модерните градски легенди!

:roll1: :roll1:

 

Може да пуснеш на твоите датски колеги шедьоврите - Перденца, Данъци и Дай една ракия.

:happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам пред всички да се извиня на единствения потребител, към който съм си позволявал по-агресивно, че дори и целенасочено подигравателно отношение. И това е Янева. Извинявай. Четейки постовете ти, откривам, че всъщност имаме сходно мислене за доста неща.

Абсолютно разбирам, защо не искаш да се показваш. Имаш това право и добре правиш.

 

Всички в този форум понякога се държим инфантилно и често прибързваме със заключенията си за другите, на база въодушевени, дори истерични пристъпи.

Направих си грешни изводи за теб. Надявам се да приемеш извинението ми. ;)

 

За да не е спам - заставам зад Фаст и класацията му. Ако някой не е съгласен - да си направи своя.

Отдавна съм забравила, скъпи! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече се знае цялата истина от 1-во. За несполучливия опит на тази девойка да бъде певица,за връждата с Глория и Митко Пайнера, който и съсипват целия живот!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не се говори за клипа на Галена... Пак ли няма да излезе? :1000 (29):

 

Затова пък се говори, че Миле Китич я е избрал за концерта си... ЦЪК :1000 (19):

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова пък се говори, че Миле Китич я е избрал за концерта си... ЦЪК :1000 (19):

Това се знае вече. Радвам се, че е избрал нея. Жалко само, че нашите чалга звезди не правят концерти, а ходят да подгряват чуждите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се знае вече. Радвам се, че е избрал нея. Жалко само, че нашите чалга звезди не правят концерти, а ходят да подгряват чуждите.

 

Това е положението в момента и нищо не може да се направи. А така ще бъде, докато нашите продуценти правят халтури само за пари. Така ще бъде, защото нашите продуценти съзнателно и користно изкривиха пазарната конюнктура преди 20 години и фаворизираха едни добри изпълнители, но баш лидерите мачкаха, за да ги накажат, унизят, депресират, демотивират и след това игнорират. Мислеха, че са толкова големи тарикати, че да им се размине. Е, не познаха! И сега си носят мъчно кръста към хълмът Голгота извън стените на Йерусалим, а унизените се надсмиват над горката им съдба и ги замерят с камъни по пътя им както преди 2018 години....

 

:1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е положението в момента и нищо не може да се направи. А така ще бъде, докато нашите продуценти правят халтури само за пари. Така ще бъде, защото нашите продуценти съзнателно и користно изкривиха пазарната конюнктура преди 20 години и фаворизираха едни добри изпълнители, но баш лидерите мачкаха, за да ги накажат, унизят, депресират, демотивират и след това игнорират. Мислеха, че са толкова големи тарикати, че да им се размине. Е, не познаха! И сега си носят мъчно кръста към хълмът Голгота извън стените на Йерусалим, а унизените се надсмиват над горката им съдба и ги замерят с камъни по пътя им както преди 2018 години....

 

:1000 (19):

Ами те нашите продуценти не са и кой знае какви продуценти вече. Каквото си направят изпълнителите сами- направят. А точно на тях не им се занимава с концертна дейност. За сметка на това тези от други жанрове мачкат с пълна сила там и създават впечатлението, че едва ли не чалгата не може като тях. Скандау с 5 хита ще напълнят Арена, струва ми се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ще я напълнят, защото обявяват концерта в пика на кариерата си. Ако Преслава беше направила концерт 2007 или Галена 2014, да кажем, сигурно и те щяха да напълнят поне НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандау с 5 хита ще напълнят Арена, струва ми се.

 

Няма да напълнят нищо "Скандау". Фънки много добре обясни защо тази сутрин по БНТ 1. Младите хора избягаха от България. 2 500 000 души в активна възраст са зад граница. България е пустиня и е само въпрос на време да го разберат и в големите градове. Вече няма и селяни от провинцията да запълнят гладът за свежа кръв в големите ни градове. Просто няма кой да ходи по концертите. България е с 1 500 000 души по-малко отколкото през 2000-та година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ще я напълнят, защото обявяват концерта в пика на кариерата си. Ако Преслава беше направила концерт 2007 или Галена 2014, да кажем, сигурно и те щяха да напълнят поне НДК.

Точно. Много добър момент избират. Но въпросните две навярно и днес биха могли да направят нещо в НДК с добра организация.

 

Няма да напълнят нищо "Скандау". Фънки много добре обясни защо тази сутрин по БНТ 1. Младите хора избягаха от България. 2 500 000 души в активна възраст са зад граница. България е пустиня и е само въпрос на време да го разберат и в големите градове. Вече няма и селяни от провинцията да запълнят гладът за свежа кръв в големите ни градове. Просто няма кой да ходи по концертите. България е с 1 500 000 души по-малко отколкото през 2000-та година.

Те още първите дни продадоха към 2000-3000 билета т.е повече от Пайнер. :1000 (29): Дечицата и тийнчетата, които са им фенове, но не могат да посещават дискотеки, купуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой коментирал ли е, че "Луда по тебе" на Кама в момента прави бая гледания от Сърбия, понеже е била включена в някакъв сръбски филм, който явно е доста вървежен. Отворете някой клип в youtube, има маса коментари на сръбски с по 1000-1500 харесвания :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...