Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти да не би случайно да си й бодигарда?

Сама не може ли да си води разговорите или без теб не може? Намери някой друг , в чийто живот да се ровиш.Честно казано не съжалявам,че нямам реален контакт с никой от този змиярник тук.А ти можеш спокойно да продължиш да се излагаш с елементарното си поведение и всеки път като попаднеш в безизходна ситуация да кълнеш като циганка, хваната от първата улица на Максуда.

 

Даже и не ми се занимава с вас,достатъчно внимание ви се обърна.За разлика от мен,вие влагате в този форум много повече значение и доста досадихте на хората тук,които ви го казаха в последните няколко страници.Нямам намерение да се занимавам повече с вас,не си прави труда дори и да ме цитираш.Хайде със здраве :1000 (30):

 

Това си наша работа кой чий разговори ще води.

 

Не аз съм се ровил в живота ти. Хора, които си лъготила дълги месеци, сами ми казаха за теб. Аз с теб не съм общувал извън форума. Просто реших аз да бъда човека, който ще те изобличи, че имаш психически отклонения, представяйки чужд живот за твой. Направих го, защото те намирам за адски нагла, безогледно нагла. В теб има една дълбоко вкоренена натурална злоба, срещу която сърце не ми дава да остана равнодушен или да замълча.

 

Да, ти все нямаш намерение да се занимаваш с нас, все не ти харесва тук, а в даден момент се връщаш отново. Че днес беше и първа, която почна да ни коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да,онова със Супер Сако,надявам се да не е някоя мазнотия.Поне си знае,че веднъж годишно трябва да си пуска и чалга иначе феновете й се обиждаме. :1000 (29):

Дано да е добра поне колкото тази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле колко мъка има в тоя форум , боже мой много сте отчаяни Галенови никоя година не правехте така , но сега ви разбирам напълно Пресли ви смачка затова неможете място да си намерите, те я пеят подигравателно ,а вие си мислите че Галена е богиня хахаха смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле колко мъка има в тоя форум , боже мой много сте отчаяни Галенови никоя година не правехте така , но сега ви разбирам напълно Пресли ви смачка затова неможете място да си намерите, те я пеят подигравателно ,а вие си мислите че Галена е богиня хахаха смях.

 

Понаимва, да.. За поредна вечер. :3fdb8960598fa63e:

 

Преси кога ще мине "Шефката" btw? Кога го очакваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле колко мъка има в тоя форум , боже мой много сте отчаяни Галенови никоя година не правехте така , но сега ви разбирам напълно Пресли ви смачка затова неможете място да си намерите, те я пеят подигравателно ,а вие си мислите че Галена е богиня хахаха смях.

 

RIP български език.

Link to comment
Сподели в други сайтове

RIP бълтарски език.

 

Напрегнат е и се вълнува, затова са грешките. Иначе е написал няколко книги на български език и сам ги е превел на шведски, нормандски и байконурски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела и Кондомчо наистина да спрат да натрапват Шефката, но и форума да признае вече, че Шефката се очертава като хита на годината. :whistling:

Дано Стоп да промени нещата (ако излезе някога). Наистина не искам годината на Галена да бъде запомнена по този начин.

 

Между другото Софка участвала ли е в сезон на Брадъра? Ще умра от смях ако някой ден я вкарат. :1000 (29):

Участваше 2009 в благотворителния сезон. Милко и той. А Камс беше водеща и даже влезе за 1-2 седмици като съквартирантка, също и Азис. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да не би случайно да си й бодигарда?

Сама не може ли да си води разговорите или без теб не може? Намери някой друг , в чийто живот да се ровиш.Честно казано не съжалявам,че нямам реален контакт с никой от този змиярник тук.А ти можеш спокойно да продължиш да се излагаш с елементарното си поведение и всеки път като попаднеш в безизходна ситуация да кълнеш като циганка, хваната от първата улица на Максуда.

 

Даже и не ми се занимава с вас,достатъчно внимание ви се обърна.За разлика от мен,вие влагате в този форум много повече значение и доста досадихте на хората тук,които ви го казаха в последните няколко страници.Нямам намерение да се занимавам повече с вас,не си прави труда дори и да ме цитираш.Хайде със здраве :1000 (30):

 

Бодигарда не говори вместо другите, той прави други неща, не им е говорител. Ей, значи толкова време в Америка, а не се научи на елементарни неща. Налага се ние простосмъртните да ти го кажем.

 

А ти ми отговори, защо ме цитира, след като дори не те бяхме споменали, никой не ти е казал името, но ти се припозна сама. Това говори достатъчно.

 

Не ти се занимава с нас - не го прави! Не си спомням да съм те молила да ни обръщаш внимание.

 

И ти почти не влизаш тук, но ти пречи, че коментираме "Шефката" и чак предлагаш да си направим отделна тема. Ми и да си направим, пак ще е най-коментираната. Тези които пишат тук, биха го направили и в другата, иначе просто щяха да подминават постовете ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този хит имал цели 6 милиона!? Невероятна е Цв. Янева, настана време отново да влезе в А група и да мачка наред всички с качествена продукция!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си направят една тема и да си я коментират двамата там,както Зайка превзе Чат манията :D

И за да не е спам ..

Уникална песен!Много ми напомня на стария фолк , а включването на Сашо Роман е топ.

Какво ти е мнението за нея?

 

Кралица!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела и Кондомчо наистина да спрат да натрапват Шефката, но и форума да признае вече, че Шефката се очертава като хита на годината. :whistling:

 

Мислиш ли?

 

Виж каква информация излезе току-що:

 

Шефката - 6,610,403 views

Да гори в любов - 6,849,132 views

3fdb8960598fa63e.gif

 

Вече не знам на кой да вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле колко мъка има в тоя форум , боже мой много сте отчаяни Галенови никоя година не правехте така , но сега ви разбирам напълно Пресли ви смачка затова неможете място да си намерите, те я пеят подигравателно ,а вие си мислите че Галена е богиня хахаха смях.

 

Е прав си, има много мъка в рама, но тя не е за нас. Не и след тази вечер. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не знам на кой да вярвам.

 

Аз лично вярвам на ротацията по дисоктеките, която е съобразена с желанията на хората. По истерията, която се случва, когато я пуснат. Вярвам на споменаването й в национален ефир. Също и вярвам на колиге, които срещам ежедневно, надули песента.

 

Повярвай на това. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този хит имал цели 6 милиона!? Невероятна е Цв. Янева, настана време отново да влезе в А група и да мачка наред всички с качествена продукция!

 

 

Цуци мачка с класни проекти, дано пусне още една песен до края на годината :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този хит имал цели 6 милиона!? Невероятна е Цв. Янева, настана време отново да влезе в А група и да мачка наред всички с качествена продукция!

 

Тъкмо тези дни мислех да пиша и аз за това.

Цвети тази година е Топ отвсякъде. Самостоятелен среден хит, среден дуетен хит Маракеш и голям дуетен хит Грешка беше. И трите на прилично ниво, особено първата. Ето на това му се вика завръщане след бременност!

 

Мислиш ли?

 

Виж каква информация излезе току-що:

Вече не знам на кой да вярвам.

На мен вярвай, няма да съжаляваш хихи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цуци мачка с класни проекти, дано пусне още една песен до края на годината :Vishenka_05:

 

Винаги много съм я харесвал, има си нещо толкова свое във всеки един проект, това ме кефи много. Качествени и интересни неща предлага, заслужава да бъде отново на върха, а тя натам се е запътила... :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично вярвам на ротацията по дисоктеките, която е съобразена с желанията на хората. По истерията, която се случва, когато я пуснат. Вярвам на споменаването й в национален ефир. Също и вярвам на колиге, които срещам ежедневно, надули песента.

 

Повярвай на това. :dontknow:

 

Вярвам! Вече да!

 

А в 13.200+ mln. към настоящия момент вярваш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги много съм я харесвал, има си нещо толкова свое във всеки един проект, това ме кефи много. Качествени и интересни неща предлага, заслужава да бъде отново на върха, а тя натам се е запътила... :Vishenka_05:

 

Абсолютно!

Коментирай поредния и мега хит:

 

Мачка с гледания и интерес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично вярвам на ротацията по дисоктеките, която е съобразена с желанията на хората. По истерията, която се случва, когато я пуснат. Вярвам на споменаването й в национален ефир. Също и вярвам на колиге, които срещам ежедневно, надули песента.

 

Повярвай на това. :dontknow:

 

А такааа, нека им го каже и някой друг, не само ние. Особено това за колите и дискотеките. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз btw почнах да харесвам Цветелина Янева от тази година. Преди много съм я плюл и ме дразнеше, като беше по-малка. Сега е топ мадама, изглежда по-зряла и шармантна, песните й също почнаха да ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...