Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Като се замисли човек, досега не са били заедно всичките накуп. Или се лъжа?

Ако наистина всички те участват, подборът си е наистина добър.

Били са на 13 години Планета, когато Деса се завърна в Пайнер - много як концерт. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисли човек, досега не са били заедно всичките накуп. Или се лъжа?

Ако наистина всички те участват, подборът си е наистина добър.

 

Дано изпеят песента на планета накрая хаха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Били са на 13 години Планета, когато Деса се завърна в Пайнер - много як концерт. :Vishenka_05:

Наистина беше як, но не помня дали Глория участваше. Тя по онова време си имаше търкания с Митака, а на следващата година си направи сама концерта, след като той не я подкрепи.

 

Ако не ги бяха изгонили от НДК щяха и до ден днешен да разбиват, както тогава. Те са си за тази зала.

 

Дано изпеят песента на планета накрая хаха :1000 (29):

Това е добра идея хах. :1000 (29): Но тази песен отдавна я забравиха Пайнерци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина беше як, но не помня дали Глория беше. Тя по онова време си имаше търкания с Митака, а на следващата година си направи сама концерта, след като той не я подкрепи.

Ако не ги бяха изгонили от НДК щяха и до ден днешен да разбиват, както тогава. Те са си за тази зала.

Това е добра идея хах. :1000 (29): Но тази песен отдавна я забравиха Пайнерци.

Откриха концерта със Симона - "Ако счупят всяка нота".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откриха концерта със Симона - "Ако счупят всяка нота".

А, вярно.

Значи има някаква надежда за тазгодишния РД, щом ще се събират всичките за първи път от последния 100% успешен концерт на Пайнер. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, вярно.

Значи има някаква надежда за тазгодишния РД, щом ще се събират всичките за първи път от последния 100% успешен концерт на Пайнер. :1000 (29):

Нещо в Арена не мога да усетя емоция в концертите им. В НДК беше някак по-уютно и задушевно :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин и тук го няма. Май ще излязат верни слуховете, че той е аут от Пайнер.

В сайта на Пайнер все още обявяват участията му и фигурира в актуалния списък с хонорарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Пайнер все още обявяват участията му и фигурира в актуалния списък с хонорарите.

 

 

И все пак има нещо гнило според мен - в колажа им за YT канала го махнаха. Борис Дали и Илиян са там, а Коцето го няма. :) Вероятно е минал на някакъв друг договор и няма да участва в концерти, подобно на Валя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите имена да са в специален блок на концерта! Не да ми ги бутат между Яници и подобни! Ивана, Глория и Деса една след друга, някъде там и Преса, Ана и Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи анкетата беше манипулация щом Валя я няма! Тя има повече гласове от някои тук и пак я няма. Какво става незнам????

То според оная анкета трябва да участват Валя, Гергана и Екстра Нина, а те пак набутали Устата и Трио Сопрано. Арти е актуален и има нужда от налагане. Иначе е ясно, че допитването беше за парлама. То Ани Хоанг е за предпочитане пред Устата дори.

 

Според мен това не е окончателен списък. Може да повикат още някого за пълнеж, без да го обявяват. Може и някоя от тези да не се яви. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква промяна в концепцията. Само празни приказки. Отново наблъскани сума и имена без реални постижения през годината и твърде голям брой изпълнители...

Борис Дали, Устата, Сопрано са най излишни.

 

Все си мисля, че с 10-15 топ имена биха имали далеч по голям успех, защото биха привлекли фенските маси на топ имената. А така никой не би се излъгал заради 5 мин участие на фаворита си...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ситуацията с празните места се е подобрила малко. Билете за 5 лв. са разпродадени.

Предричам 1000-2000 души присъствие.

Те въобще не са пускани.

За 12 дни са продали 130-140 седящи. Ако карат с тва темпо и не засилят, не ги виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те въобще не са пускани.

За 12 дни са продали 130-140 седящи. Ако карат с тва темпо и не засилят, не ги виждам.

 

Може пък от фен зоната да се продават добре понеже там не се вижда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Качили са наново рекламата, кой са махнали/добавили?

Реклама на Юнона.

 

Концертът на попаджиите в Арената е преместен в 10 пъти по-малката "Христо Ботев". :1000 (29):

20180725171713_22337.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реклама на Юнона.

 

Концертът на попаджиите в Арената е преместен в 10 пъти по-малката "Христо Ботев". :1000 (29):

20180725171713_22337.jpg

Гери-Никол и Сузанита отказаха. Нормално да се заврат в някоя дупка :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 1 месец , а повечето билети не са продадени , май пак ще тръгнат да раздават билети. Мисля,че ако беше самостоятелен концерт на Преслава , Глория , Деси Слава или Ивана щеше да се разпродават много по-бързо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана така с продажбата на билетите. Тези които бяха продадени пак се върнаха там , а и пуснаха още продажби на другите зони. Май тия не са в ред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана така с продажбата на билетите. Тези които бяха продадени пак се върнаха там , а и пуснаха още продажби на другите зони. Май тия не са в ред!

Нищо не се е върнало. Пуснали са първите три реда на ниво 1 и няколко нови сектора, които мислех, че са предвидени за покани. Не знам без покани как го мислят. До момента са продали 543 седящи. Изминалата седмица са продали 75, а предните продаваха по около 100. Вместо да се увеличава интересът с наближаването на концерта, намалява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не им е виновен, че в слаби години за жанра се целят в такива големи зали.

Едно време, когато имаше голям интерес, се тъпкаха в НДК и Универсиада, сега да не би да им се виждат тесни?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...