Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Искам хубаво да гледате особено от 3-4 минута, дето влиза Гери Никол и накрая на "Направо ги убивам" искам хубаво да гледате как пеят със цяло гърло. Забележете и как я посрещат. Да ви напомня на едни турнета? Ей това е успеха и ей това е бройката народ, кефещ се максимално , ей тоя кеф изгуби простите ни чалгарки. Казваше им се еднообразието - няма, Оцко, Кости, дивани, цици. Накрая народа поиска разнообразие и поп/рап-а им го дадоха. Хубаво гледайте, защото това е същото, което имахме и ние на турнетата едно време с прима или мура.

 

 

Половината на тоя прием и ей тая екзалтация ако се получи на тоя концерт на поне една песен пак ще е добре. Тая година даже Галена няма хит. Ей това е. Като им се казваше не се слушаха - докато поп/рап ги настъпваше в началото на 2012-13 нашите не спряха с циганските и арабски вокали и Оцко, буквално всички песни зазвучаха еднакво. Клиповете - легла, лампи, дивани, секс. Нищо разнообразно. Тук-таме Галена освен. Ето ви резултата, когато не слушаш какво иска народа, а смяташ, че може да си налагаш единия инструментал, дето се изреди Пайнер да го пее, еднаквите им цици и онова мазе. Гледайте и хубаво вижте къде намери народа разнообразието.

Най-точният коментар. За съжаление чалгата вече не вълнува толкова силно, колкото преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да си много заблуден тип, сляпо вярващ в кокошките на Пайнер, за да твърдиш, че няма раздавани билети. Вие какво, искате да ида в София и до ви заснема как раздават билети на тумби цигани 10 минути преди началото, щото няма какво да ги правят? Нали ходих да ви ги заснемам легендите и за Глория и за Пайнер? Нали ревяха, че залата им пълна била? Смешници, загубили са позиции, а за онова в Русе с 8 елитни изпълнители в новата им зала и на стадион "Спартак" във Варна пред 300 души го забравихте, нали? Побъркахте се, ей! Ама той концерта иде, геноцида също....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да си много заблуден тип, сляпо вярващ в кокошките на Пайнер, за да твърдиш, че няма раздавани билети. Вие какво, искате да ида в София и до ви заснема как раздават билети на тумби цигани 10 минути преди началото, щото няма какво да ги правят? Нали ходих да ви ги заснемам легендите и за Глория и за Пайнер? Нали ревяха, че залата им пълна била? Смешници, загубили са позиции, а за онова в Русе с 8 елитни изпълнители в новата им зала и на стадион "Спартак" във Варна пред 300 души го забравихте, нали? Побъркахте се, ей! Ама той концерта иде, геноцида също....

 

Ние ще си гледаме турнето на Люси... да видим как ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам хубаво да гледате особено от 3-4 минута, дето влиза Гери Никол и накрая на "Направо ги убивам" искам хубаво да гледате как пеят със цяло гърло. Забележете и как я посрещат. Да ви напомня на едни турнета? Ей това е успеха и ей това е бройката народ, кефещ се максимално , ей тоя кеф изгуби простите ни чалгарки. Казваше им се еднообразието - няма, Оцко, Кости, дивани, цици. Накрая народа поиска разнообразие и поп/рап-а им го дадоха. Хубаво гледайте, защото това е същото, което имахме и ние на турнетата едно време с прима или мура.

 

 

Половината на тоя прием и ей тая екзалтация ако се получи на тоя концерт на поне една песен пак ще е добре. Тая година даже Галена няма хит. Ей това е. Като им се казваше не се слушаха - докато поп/рап ги настъпваше в началото на 2012-13 нашите не спряха с циганските и арабски вокали и Оцко, буквално всички песни зазвучаха еднакво. Клиповете - легла, лампи, дивани, секс. Нищо разнообразно. Тук-таме Галена освен. Ето ви резултата, когато не слушаш какво иска народа, а смяташ, че може да си налагаш единия инструментал, дето се изреди Пайнер да го пее, еднаквите им цици и онова мазе. Гледайте и хубаво вижте къде намери народа разнообразието.

Много се вживяваш.

Голямо разнообразие им дал рапа. Да, това е актуалното сега. Всеки период си има силните на деня. И това ще отшуми. Ще си говорим след 10 г.

Какво да й се гледа на Гери Никол - никакво шоу, никакво пеене, никаква визия, трътлеста, бараща се за п*тката (нали ти е любимата дума).

Някакви яхнали вълната и се самозабравили. Ми децата едно време се кефеха и на Шамара, Гумени Глави. Що ги няма никакви сега? Аз например никога не съм ги слушал. Не мога да погледна сериозно на това. Щото и на 10 години като съм бил, съм слушал МУЗИКА и съм отсявал. Винаги е имало хора за всичко.

 

Чалгарите сами са си виновни, не им е виновен рапът и попът. Нали почнаха да се правят на рапъри - и какво постигнаха? Поп-фолкът си имаше мелодична линия и традиции, които не успя да задържи, защото ограничиха бизнеса само до клубовете и видеоизмениха продукцията. А чалгарките са прости и безхарактерни и съответно не се опълчиха на тия наредби. Станаха еднообразни и ето ти. Какво си мислиш - че няма да се случи същото и с рапа и попа ли?

Има си всякакви таргети. Някои си куфеят по рокфестове, други - на естрадните величия, трети - на народна музика. Просто който е качествен - остава във времето. Винаги има един апогей за даден жанр или изпълнител - ако последно не го задържи, значи не става. Зрелището е временно явление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си всякакви таргети. Някои си куфеят по рокфестове, други - на естрадните величия, трети - на народна музика.

 

Четвърти - на Адриана! :3fdb8960598fa63e: :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Ивана и Глория се очакват песни, като на Азис- с послание, смисъл и пеене в тях! Ивана с "Твое копие" се доближава до това, но може още. Дори с бърза песен- "Не е ваша работа" и финалът на клипа успя да каже нещо на всички... и то да е от значение и на място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах само, какво точно е успяла да каже с "Не е ваша работа", щото тя там средни пръсти показва?!

Ще покаже накрая среден пръст на публиката ли?

 

Късно, Камелия още преди години на наградите на "Нов Фолк" му показа същото на Азис. Беше иновативна с жестовете на публични места така да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах само, какво точно е успяла да каже с "Не е ваша работа", щото тя там средни пръсти показва?!

Ще покаже накрая среден пръст на публиката ли?

 

Късно, Камелия още преди години на наградите на "Нов Фолк" му показа същото на Азис. Беше иновативна с жестовете на публични места така да се каже.

Пусни си видеото и ще разбереш. Не е само средният пръст. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Ивана и Глория се очакват песни, като на Азис- с послание, смисъл и пеене в тях! Ивана с "Твое копие" се доближава до това, но може още. Дори с бърза песен- "Не е ваша работа" и финалът на клипа успя да каже нещо на всички... и то да е от значение и на място.

 

От Ивана и Глория се очаква да бъдат това, което са и което публиката е харесала в тях.

Без помпозности, без лицемерие и лъскави опаковки. Глория социалните песни си ги има. Когато тоя пееше "Напипай го", тя изпя "Не остарявай мамо" и "Радост-тревога".

Така че не Азис е открил топлата вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Ивана и Глория се очаква да бъдат това, което са и което публиката е харесала в тях.

Без помпозности, без лицемерие и лъскави опаковки. Глория социалните песни си ги има. Когато тоя пееше "Напипай го", тя изпя "Не остарявай мамо" и "Радост-тревога".

Така че не Азис е открил топлата вода.

Само дето нашата позагърби социалните песни. Веднъж я попитах в НФ в Неудобен въпрос какво ѝ се пее, тя каза: "Социални песни, но май никой няма да ги слуша". Ми добре. То пък щото "Кралица" и подобни от последните години, на които набляга, много искат да ги слушат масово.

Азис е използвал скандалното, за да стане име и да може да си позволи песни като последната. Друг е въпросът колко е сполучлива и колко я е почувствал, де.

Но Глория и Ивана забравят с какви песни са ги обикнали... И тях ги тресат комплексите на възрастта. Сакън да не си помисли някой, че са ретро, забравени и не знам си още какво, затова понякога се принуждават да пеят странни за себе си неща и си вярват. Но, ако трябва да погледнем реално, единствено те от всички държат някакво прилично ниво въпреки всичко. "Ало, мамо" и "Ако счупят всяка нота" го доказват. Просто трябва да търсят нови и нови теми и да не се изчерпват. Не мисля, че това е проблем за тях. Въпрос на креативност, вдъхновение, експеримент с нови автори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Големите няма да пеят...

Нямат и основание да го правят, след като нямат актуални хитове. Не ми се слушат за хиляден път песните от преди 15 години.

Само за Глория ще ме е яд, ако пропусне да изпее новата балада.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямат и основание да го правят, след като нямат актуални хитове. Не ми се слушат за хиляден път песните от преди 15 години.

Само за Глория ще ме е яд, ако пропусне да изпее новата балада.

Не се прави на луда, това би звучало разкош лайв на голяма сцена:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

така е когато ги няма Ванче и Глорче! :3fdb8960598fa63e:

Тях и друг път ги е нямало, но хора са присъствали. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тях и друг път ги е нямало, но хора са присъствали. :3fdb8960598fa63e:
Ами сегашната лидерка Преси нещо не може да грабне интереса на концертната публика, какво да направим. Милионите в тубата тук не важат, скъпи! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...