Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

ОМГ тия шегуват ли се ... в годината, в която нямат и един хит ще се мъчат да пълнят Армеец :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ тия шегуват ли се ... в годината, в която нямат и един хит ще се мъчат да пълнят Армеец :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Те затова толкова отрано бият тъпана, та да могат всички служителки да поканят близките си и да организират придивжването им от села и паланки, също и от гурбет да успеят да се приберат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужавате да спрат и тези концерти и фаворитите ви да не видят концертна сцена. Бахти негативните чалгарчета...

 

А и как да нямат хит. Мамасита ще се пее на бис. Татяна ще е там. Подготвила е нов проект. Лидерката е помислила за шоу и спектакъл

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужавате да спрат и тези концерти и фаворитите ви да не видят концертна сцена. Бахти негативните чалгарчета...

 

А и как да нямат хит. Мамасита ще се пее на бис. Татяна ще е там. Подготвила е нов проект. Лидерката е помислила за шоу и спектакъл

Препоръчително е предварително да обявят дали ще пее в началото или в края, за да могат феновете да отидат само за нейното изпълнение. Не сме длъжни да търпим цялата сган, за да се насладим на Тоти за 5 минути. Дано да миксира Мамасита с някой от евъргрийните си - иска ми се това да е Страст в очите!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчително е предварително да обявят дали ще пее в началото или в края, за да могат феновете да отидат само за нейното изпълнение. Не сме длъжни да търпим цялата сган, за да се насладим на Тоти за 5 минути. Дано да миксира Мамасита с някой от евъргрийните си - иска ми се това да е Страст в очите!

Впредвид силната и година като нищо да закрие с микс от хитове като черешката ще бъде акустична версия на А уж не бях такава :girl_witch:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За своите верни почитатели те ще предложат както най-големите хитове на 2018-та, така и емблематични песни от изминалите години. Заедно ще си припомним част от най-емоционалните мигове, свързани с музикалната история на телевизия “Планета“. Очакват Ви повече от три часа добро настроение, веселие и много танци. А хубавата музика ще обедини всички, за да докажем, че хитовете на музикална компания “Пайнер“ са непреходни.

 

Да залагат на ретро защото нещата са много зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема да си отпразнуват рождения ден? Не е нужно да им е най-силната година, за да направят празничен концерт.

Дано този път да имат концепция. Харесва ми, че са обявили толкова рано концерта, това е добра първа стъпка. Надявам се да не се изхвърлят и с цените, а и да рекламират повечко. И подборът на изпълнителите е важен, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас Преслава ще пропусне ли?

Е, все ще намери време да изпее 2 песни. Даже мисля, че тогава ще се завърне. :3fdb8960598fa63e: Искам да чуя “Обратно в играта” на живо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това някаква гавра ли е?

Мазохизмът продължава с пълна сила.

Ако не сменят концепцията този път - не ги виждам.

Ще раздават билети безплатно в махалите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не заложат на ретрото и не поканят изпълнители от миналото на фирмата не виждам какъв концерт ще правят....Явно имат притеснения, че няма да напълнят залата щом от сега обявяват! :gun_bandana:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 на анкетата във ФБ до момента:

 

1. Преслава - 391

2. Галена - 278

3. Глория - 233

4. Деси Слава - 192

5. Емануела - 169

6. Анелия - 164

7. Емилия - 149

8. Джена - 124

9. Галин - 117

10. Яница - 105

11. Константин - 103

12. Цветелина Янева - 100

13. Джулия - 99

14. Ивана - 89

15. Райна - 84

16. Джордан - 82

17. Борис Дали - 81

18. Мария - 76

19. Кали - 72

20. Теди Александрова - 68

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса ги мачка почти двойно... Просто тази жена никога не трябва да бъде отписвана. Таман някой да я отпише и пак сразява с хит или спечелено допитване...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 на анкетата във ФБ до момента:

 

1. Преслава - 391

2. Галена - 278

3. Глория - 233

 

Глория след най-актуалните фаворитки? :1000 (29): :1000 (19):

 

Ако е под надлсов 17 години назад и прозвучат песни от 2001-2003 ще бъде много яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно и също всяка година.

 

МАра ще се разходи по сцената, Анелия ще плюе в салфетки, Преслава ще пусне нова песен 3 дни по-рано и ще направи фурор, Цура Янева ще изведе цирк Балкански, като Галена ще ползва декорите, понеже е голяма звезда, няма да опита да пее на живо. Глория и Ивана ще се фръцнат и няма да присъстват. Джена ще се прави на хулиганка, Анелия ще бръмчи, Александрова дотогава ще е пуснала поне 2 нови тъпотии, от които ще направи микс (никой няма да разбере, че е пяла 2 песни). Емануела ще е направила 2-3 фийч, най-вероятно с Константин, за да си излязат на плейбек и двамата и да не се чувстват като пропадняци. Емилия ще излезе в траурна рокля и ще си тръгне по боди. И никой няма да помни какво е пяла. Яница ще пробва да се забележи с микс от последните й неуспешни песни, пък каквото стане. Райна ще е на плейбек и няма да получи никакъв прием, а Джулия ще е спасителната сламка. Там някъде ще видим Кали, която отдавна е разбрала, че хит няма и най-вероятно ще изпее някоя стаааара песен.

 

Фики ще покаже, че има крака, но няма хит, а Галин ще набере 112 за финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ги питаш защо правят тия анкети. Ще стане като с наградите. :mf_surrender:

 

Иначе хитовете засега са ”Хулихан”, ”Бръммм”, ”По такива си падам”, ”Зоопарк”, ”Обратно в играта”, ”112”, ”Честито” е някакъв среден хит, песните на Емануела, според мен Ивана ако участва, ”Твое копие” ще се приеме страхотно. При Джулката също има шанс за добър прием. Райна със ”Зле те чувам”, ”Бразилка”, на Фики - ”Аз измръзнах”...

 

Ами не е толкова зле положението. Всичко зависи от това дали ще пуснат силни песни за есента, като изпеят и по една стара всичко ще е ток. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак не е за вярване колко добре стартират подготовката. :1000 (29): Ранно обавяване, както за всеки нормален концерт, а не в последния момент. И сега анкета, от която да се разберат предпочитанията на хората, за да няма после оплаквания кой бил, кой не бил. Да продължават така, засега започва малко по-различно от обикновенните им такива мероприятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...