Jump to content

17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Преслава и Галена със сигурност ще са там, Глория и като беше изцяло във фирмата не им ходеше по концерти, надали ще отиде с новия договор, дето е независима и само я връткат по ТВ с/у част от хонорара, и то само на уредените от тях участия (почти никакви, тя е по концертната сцена). Глория си е фръцкало, поне заради феновете си (а има такива) няма би отишла, досега не го и правеше и няма и да го направи.

 

Ивана... зависи. Не знам дали ще има скара там, ако има - там ще да е.

 

Преслава е ясно, че е организирала (или нейни фенове) фалшиви профили, не е сефте, ще видите , че и Фики ще лъсне с такива, ама т'ва са феновете от Индонезия , Китай и щата Мисури.

 

Емануела какво ходи по концерти не знам, все тая с нея и без нея - тя на живо само здрасти казва, Хоанг си смени стила но е все така неслушана, не виждам разлика - харесвам я иначе, но и тя няма една нота на живо. Дори лайв записи не се старае да си прави. Чак пък толкова ли е зле... :D :D

 

А само не разбрах какъв микс от хитове на Татяна, тя ако прави микс от хитовете си трябва да не излиза въобще. Хитове тя няма, какъв микс от хитове? Може ли да направиш микс от банани, като нямаш банани?

 

Ще пада резил и тая година, Александрова ще изпее микс от една песен, която всъщност не е една, но са 4, само, че при нея няма разбер коя песен коя е.

 

Джулия сто на сто ще изпее песента с Анелия, надявам се на живо - Анелия може и да е титан на мисълта, но на живо в пеенето е бетон - че мисленето и грам не е се отдава не е като пеенето и е наслада се слуша на живо на тая жена. Ако така добре можеше и да свърже 2 изречения щеше да е перфектна. Ма перфектни хора няма.

Иначе самата Джулка е свежа, ама по участия отваря уста на сухо. Не разбирам, тя може да пее..?!

 

Десислава може да излезе и пак да изпее "Две сърца", нищо, че го е правила десетина пъти. Поне пък ще вдигне хората, Камелия да не би веднъж да е пяла "Луда по тебе" - това са песни-гаранция за публика. Харесвани са, нищо , че са банални. Ама са харесвани.

Останалите пак са банални, ама не са и харесвани.

 

Абе ще има сеир.

 

 

ДесиСлава може да изпее някое друго ретро. Например Прица скитница или Мила моя, мили мой. Мисля, че ще постигне резултата, който постигна с Две сърца и До тук от предните концерти. Освен това може да изпее и някоя от баладите си - Ангелите, В друг живот или И това ще преживея, които досега не са били пяти на концерт, а са обичани песни и мястото им е на подобна сцена.

 

 

Как Татяна да няма хитове. Ти в България ли живееш. Татяна тресе в момента цялата провинция с Аднан и Мамасита. Това е нейната година :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А най-бруталната дама ще закрива ...

Тя ще открие с Мамасита и закрие с В инстаграм съм ти любима. В момента се обсъжда дали да забие нещо ретро по средата - Биди фер, най-вероятно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с микс от 3 песни.

Тая, която сега ще пуска, плюс "Зле те чувам" и "Бразилка", нали? Сто на сто.

Трябваше и "Ти ме лъжеш най-добре", "Големи думи" или "Като летен грип", примерно. Ще пръсне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ще открие с Мамасита и закрие с В инстаграм съм ти любима. В момента се обсъжда дали да забие нещо ретро по средата - Биди фер, най-вероятно.

 

И същото ще бъде отрепетирано на събора в Съединение другата седмица?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И същото ще бъде отрепетирано на събора в Съединение другата седмица?

Виж как знаеш!

Поради наличието на многобройни ангажименти на концертната сцена, Татяна е сред малкото облагодетелствани, които могат да отрепетират микса си многократно преди изявата през декември, като началото бе дадено по време на концерта със Сердар Ортач в Кърджали. Най-коментираното тяло в държавата ще покаже рутина в зала Арена Армеец.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая, която сега ще пуска, плюс "Зле те чувам" и "Бразилка", нали? Сто на сто.

Трябваше и "Ти ме лъжеш най-добре", "Големи думи" или "Като летен грип", примерно. Ще пръсне.

 

И аз искам от нея най-сетне нещо ретро да изпее, но не се знае до декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам от нея най-сетне нещо ретро да изпее, но не се знае до декември.

Той Митьо ги ограничава, а както знаем - той рядко има усет от старото на кое е добре да се заложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото тази зала е ужасна за концерти, нито веднъж не ми е допаднало озвучаването. Дори на Камен Донев беше покъртително.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото тази зала е ужасна за концерти, нито веднъж не ми е допаднало озвучаването. Дори на Камен Донев беше покъртително.

2016 та беше яко на Планета .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с микс от 3 песни.

От новите искам "Зле те чувам" и "Бразилка" и някоя от най-яките й песни "ХИЛЯДИ ЖЕНИ" надявам се...... ако не пък "Ти ме лъжеш най-добре"! Дано са тия, за първите две съм почти сигурен.

За Преслава нещо знае ли се? Ще участва ли на този концерт или?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз май ще ходя с една бивша колежка. Но до самия концерт ще взема още 100 нови решения. Така се каня все са ида и все не ходя...от кой сектор най добре се снима. Ще ви пусна лайф на слончето Десу

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнето на една програма заснета в Мегами, която не предполагаше нищо и никаква подготовка доста добре се беше представила с микс с ретро песен, с нейн балет еднакви тоалети и т.н. със "Зле те чувам" има реален шанс за добър прием.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи 4 декември е датата, когато за пореден път "хитовете", "звездите" и мечтите ще отидат в кофата? Така ли да разбирам това събитие? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи 4 декември е датата, когато за пореден път "хитовете", "звездите" и мечтите ще отидат в кофата? Така ли да разбирам това събитие? :scratch:

И твоите мечти снощи заминаха в кофата, но така е понякога в живота. Един печели, друг пък губи. Как е в ролята на втория ще те оставя да си мислиш и анслизираш.

 

Поне ще се изявят пред 5-6 000 души кокошките. Деса ще си развее кръшното телце в арена за 3 път. Сигурен съм, че мечтаеш и Камс да пропълзи на сцената, но и тази ти мечта ще съхне в коша :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не се съберат достатъчно зяпачи, дали няма да отменят концерта поради лошо време? :D Да започнат да се молят отсега за люта зима.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само веднъж е имало 5-6 хиляди и то когато аз бях там. Щом мене ме нема, забравете. И без това повечето билети са раздадени от изпълнителите.

 

Нито ще има разлика с друг път, нито хората ще са повече. Просто ще се види, че новите песни са все така набедени хитчета, както миналогодишните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И твоите мечти снощи заминаха в кофата, но така е понякога в живота. Един печели, друг пък губи. Как е в ролята на втория ще те оставя да си мислиш и анслизираш.

 

Поне ще се изявят пред 5-6 000 души кокошките. Деса ще си развее кръшното телце в арена за 3 път. Сигурен съм, че мечтаеш и Камс да пропълзи на сцената, но и тази ти мечта ще съхне в коша :3fdb8960598fa63e:

За 4-ти път, с Преси пяха там и на концерта на Billa. :3fdb8960598fa63e:

Виждам, че още отсега е започнала ежегодната пропаганда на някои хора за това как 'полупразна' зала (т.е поне 5000-6000 човека) е тотален провал, въпреки че всички знаем, че ако пускаха чалгарките в НДК Зала 1 нямаше да може да се вижда от толкова хора.

Радвам се, че вече поредна година ще са в Арена. Щом се върнаха там след значително по-малката Пловдивска и щом заради 'провалите' не прибягват до Универсиада или Фестивална, очевидно точно това е залата, от която са най-доволни.

Да излъчват на живо обаче, стига с тези номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само веднъж е имало 5-6 хиляди и то когато аз бях там. Щом мене ме нема, забравете. И без това повечето билети са раздадени от изпълнителите.

 

Нито ще има разлика с друг път, нито хората ще са повече. Просто ще се види, че новите песни са все така набедени хитчета, както миналогодишните.

 

Ти недей размишлява много, че още чакаме на Кама концерта там пред 10.000 публика. Разбирам, че въпросната нямаше шанс да се изяви пред такава огромна публика с бенд, но не е нужно да злорадстваш само защото тя не е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз покана издирвах преди 2 години, но така и не се сдобих. Малко е мит това с поканите. Тоест, има ги, но не в такъв мащаб, в който спекулира фоксе.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че не поканите им насъбират тези 5000-6000 и повече човека. На тези концерти пеят по 30 изпълнители, всеки от които най-много по 10 покани евентуално да се накани да раздава, че и това е много. Дори и Пайнер да раздават и на останалия персонал, повече от 500-1000 човека с покани няма. А и ако ставаше толкова лесно с поканите, щяха да си уредят много повече публика на онези два концерта извън София, които вече наистина им бяха провали и не събраха и 1000 човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам хубаво да гледате особено от 3-4 минута, дето влиза Гери Никол и накрая на "Направо ги убивам" искам хубаво да гледате как пеят със цяло гърло. Забележете и как я посрещат. Да ви напомня на едни турнета? Ей това е успеха и ей това е бройката народ, кефещ се максимално , ей тоя кеф изгуби простите ни чалгарки. Казваше им се еднообразието - няма, Оцко, Кости, дивани, цици. Накрая народа поиска разнообразие и поп/рап-а им го дадоха. Хубаво гледайте, защото това е същото, което имахме и ние на турнетата едно време с прима или мура.

 

 

Половината на тоя прием и ей тая екзалтация ако се получи на тоя концерт на поне една песен пак ще е добре. Тая година даже Галена няма хит. Ей това е. Като им се казваше не се слушаха - докато поп/рап ги настъпваше в началото на 2012-13 нашите не спряха с циганските и арабски вокали и Оцко, буквално всички песни зазвучаха еднакво. Клиповете - легла, лампи, дивани, секс. Нищо разнообразно. Тук-таме Галена освен. Ето ви резултата, когато не слушаш какво иска народа, а смяташ, че може да си налагаш единия инструментал, дето се изреди Пайнер да го пее, еднаквите им цици и онова мазе. Гледайте и хубаво вижте къде намери народа разнообразието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...