Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Ивана да се отказва от участие в концерта. Няма нужда да пее пред 200 човека. И без това преди няма и месец пя пред почти пълна зала там. Да готви самостоятелен за догодина.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер да спират вече с тия сборни концерти. Да отбелязват рождените дни на телевизията със самостоятелни концерти на шефката - Преслава. И там още 4-5 гост-изпълнители. (Галин, Теда, Яна, Джулия, Джена)

Една година в София, една в Пловдив, една във Варна и обратно. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер да спират вече с тия сборни концерти. Да отбелязват рождените дни на телевизията със самостоятелни концерти на шефката - Преслава. И там още 4-5 гост-изпълнители. (Галин, Теда, Яна, Джулия, Джена)

Една година в София, една в Пловдив, една във Варна и обратно. :1000 (29):

Никоя няма да отиде да пее на концерт на Преслава. Да правят няколко концерта с подбрани. Например първи с Ивана, Глория, Десислава, втори с Анелия, Преслава, Галена, трети с Емилия, Джена, Цвета Янева и така... които искат да се навиват да ги подгряват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А едно време викаха на Пайнера, че е построил империя? WTF.... :1000 (29):

Ми той откровено нищо не е продал, този концерт му е такъв разход, че Емануела и Джулия ги чакат много участия и бачкане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те ли тресе?

 

Оле- мале си ме тресе! :3fdb8960598fa63e:

 

Защо бе? :D

 

Ми то бива дъно, бива.. ама тая година се оляха :mf_surrender: В дискотеките в студентски има повече хора, отколкото публика ще има в тази зала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикален магазин "Планета"- Варна Щом е наета залата и всичко е уредено, концерт ще има ... дори и пред 50 човека
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще вкарат хора с покани или ще викат случайни минувачи в залата.

То и така няма да стане. Надяват се последния ден в последния момент хората да си купят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и така няма да стане. Надяват се последния ден в последния момент хората да си купят.

 

Има и такъв вариант циганите от eventim.bg няма как да си купят билети и сигурно на място ще си купят! А дано де ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Нещата в последните години много се промениха , този жанр музика отива надолу а продуцентите не правят почти нищо по въпроса .

Не зная кой би се съгласил да пее заедно на една сцена с момичета ,които не са ориентирани и неспособни да пеят на живо .

Глория сигурно ще откаже поканата за концерта ,както и други топ имена които са се отвърдили в времето с своите потенциални хитове !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките големи звезди са там - Преслава,Ивана,Глория,Галена,Деси Слава,Анелия,Джена,Емануела,Фики,Галин,Цветелина Янева и други. Мисля,че това са все големи имена и би трябвало да събират публика,но според мен хората не идват заради пълнежи като Роксана,Теди Александрова, Татяна и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...