Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Какво сте се емоционирали с тази "Шефка". После ще я отрежат и изобщо няма да я излъчат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов"-ала-бала-ници, накрая Галена ще закрива. Чуууу-кууур, чукур ели миии 1000%20(29).gif

Ще е култово Галя и Хабиби да направят кавър на Чукур! Дано Луна ги спонсорира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ще се изнесат на последния - помня 2016 на Преслава как остана само фен зоната (и то не цялата) и секторите се празнеха постепенно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя уж се правеше на модЬерна и се дистанцира от тая прословута Шефка, едно видео като хората не й снимаха, не е качена в канала на "Планета", и накрая ще разчита на тоя долен кючек да й спасява приема. Тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайте малко вяра в нашата хитра смядовска лисица!

 

Изпълнителите няма да са чак толкова много, че да се проточи 100 часа концерта. Освен това всички искат да видят шоуто на Галена, тя е по-интересна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя уж се правеше на модЬерна и се дистанцира от тая прословута Шефка, едно видео като хората не й снимаха, не е качена в канала на "Планета", и накрая ще разчита на тоя долен кючек да й спасява приема. Тъжно.

 

Е поне ще е на концерта и ще закрива за разлика от някои други повехнали археоложки. Не е чак толкова тъжно. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайте малко вяра в нашата хитра смядовска лисица!

 

Изпълнителите няма да са чак толкова много, че да се проточи 100 часа концерта. Освен това всички искат да видят шоуто на Галена, тя е по-интересна.

Галена ще пее два пъти - в микса на Янева и после в нейният си. (Предполагам)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне ще е на концерта и ще закрива за разлика от някои други повехнали археоложки. Не е чак толкова тъжно. :3fdb8960598fa63e:

Честно, предпочитам Гергана да си е в положението в което е сега, отколкото да изпада дотам да пее такива долнопробни "песни". Нямаше нужда от тая затапка на ниво 12-годишен. В стремежа си на всяка цена да браните "шефката" си, се излагате вас самите, броейки денонощно гледания от 1000 клипа и цитирайки всеки дръзнал да каже нещо против светицата Смядовска. Големи хора сте, не ви отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно, предпочитам Гергана да си е в положението в което е сега, отколкото да изпада дотам да пее такива долнопробни "песни". Нямаше нужда от тая затапка на ниво 12-годишен. В стремежа си на всяка цена да браните "шефката" си, се излагате вас самите, броейки денонощно гледания от 1000 клипа и цитирайки всеки дръзнал да каже нещо против светицата Смядовска. Големи хора сте, не ви отива.

 

И аз мога да кажа, че на теб не ти отива да хейтиш безпричинно, имайки предвид колко добър и позитивен човек беше едно време и в какъв изтормозен, черноглед негативяр си се превърнал към днешна дата. Ко да прайш..всеки с номера си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще пее два пъти - в микса на Янева и после в нейният си. (Предполагам)

 

Грешка! Маракеш изобщо не трябва да звучи. Освен, ако не направят някакъв по-ударен и чалгарски аранжимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешка! Маракеш изобщо не трябва да звучи. Освен, ако не направят някакъв по-ударен и чалгарски аранжимент.

И двата дуета ще се пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя уж се правеше на модЬерна и се дистанцира от тая прословута Шефка, едно видео като хората не й снимаха, не е качена в канала на "Планета", и накрая ще разчита на тоя долен кючек да й спасява приема. Тъжно.

 

Надушвам завист...

 

 

Гергана ще открива ли? Кой хит ще пее? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако при хит от величината на Да гори в любов друг закрива, пак е имало ултиматоми зад кулисите :D #justiceforpreslava

 

Нагличко да искате Преслава да закрива. Жената има малко бебе, трябва да се прибира да го гушка и да смени пеленките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, да пее "С най-голям ли си" е по-морално от "Ходи виж на шефката колата" :3fdb8960598fa63e:

Никога не съм определял въпросната песен като морална. Но поне не е мазен кючек и лично за мен е по-приятна за слушане. Освен това от кариерата на Гергана само това можеш да дадеш като "срамен" пример, а в кариерата си Галя си има още много изцепки като редица други кючеци, паметна изява като кючекиня на Амет и т.н.

 

И аз мога да кажа, че на теб не ти отива да хейтиш безпричинно, имайки предвид колко добър и позитивен човек беше едно време и в какъв изтормозен, черноглед негативяр си се превърнал към днешна дата. Ко да прайш..всеки с номера си. :3fdb8960598fa63e:

Защо да е безпричинно? Коментирам слуховете, че гвоздея в Галениния микс ще е "Шефката". Свободен съм да коментирам който участник в концерта си пожелая, такава е целта на темата все пак. Това, че негативните мнения не ви изнасят и тичате след всеки изказал такова, си е ваш проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нагличко да искате Преслава да закрива. Жената има малко бебе, трябва да се прибира да го гушка и да смени пеленките.

А Галена понеже няма ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нагличко да искате Преслава да закрива. Жената има малко бебе, трябва да се прибира да го гушка и да смени пеленките.

 

Не ти се получава с квалификациите, трябва повече да внимаваш :1000 (29): Нали трябва да е честно. Песента на Преслава е най-големия хит в чалгата от... Не се изтриваш, който пак беше нейна песен. Плюс Шушана за година доста попадения. И това, ако не е заслужено, здраве му кажи :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...