Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Гергана ще открива ли? Кой хит ще пее? :3fdb8960598fa63e:

Държите се абсолютно детински. Дреме ми за Гера, Галя, Станка и сие. Надживях го това. Вие обаче очевидно не сте и продължавате да се карате за някакви чалгарки, които не подозират за съществуването ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е безпричинно? Коментирам слуховете, че гвоздея в Галениния микс ще е "Шефката". Свободен съм да коментирам който участник в концерта си пожелая, такава е целта на темата все пак. Това, че негативните мнения не ви изнасят и тичате след всеки изказал такова, си е ваш проблем.

 

Галена ще пее няколко песни, не знаем дали "Шефката" или "Феноменален" ще е гвоздеят. Галена няма вина, че мазен кючек се превърна в хита на 2018. Тя се опита да се дистанцира, колкото се може от проекта. Оказа се грешка. Народът посочи тази песен като най-успешната чалга за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Държите се абсолютно детински. Дреме ми за Гера, Галя, Станка и сие. Надживях го това. Вие обаче очевидно не сте и продължавате да се карате за някакви чалгарки, които не подозират за съществуването ви.

 

На всичкото отгоре си позволяват да лепят личностни етикети и квалификации, ако не си съгласен с мнението :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото тази година от коя световно известна певица ще се "инспирира" демек копира Галенче? Миналата година беше Риана сега тази коя ли ще е? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всичкото отгоре си позволяват да лепят личностни етикети и квалификации, ако не си съгласен с мнението :beware_mods:

 

Ами присъединете се към националния протест в София. Направете нещо, скандирайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана май ще пропусне. Така се очертава. Галена ще закрива.

И Глория май ще пропусне...;)

Много жалко, имах големи очаквания за събирането на трите големи. Значи пак само Деси Слава ще им е легендата от старата генерация.

 

А Галена щом ще закрива предпочитам да не е с Шефката. Ясно е, че това е хита на годината, но предпочитам концертът да приключи с нещо по-стойностно, например Утешителна награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще пее няколко песни, не знаем дали "Шефката" или "Феноменален" ще е гвоздеят. Галена няма вина, че мазен кючек се превърна в хита на 2018. Тя се опита да се дистанцира, колкото се може от проекта. Оказа се грешка. Народът посочи тази песен като най-успешната чалга за годината.

 

И от отчаяние за хит я прие нали! Жалко е ,че топ име като Галена както и феновете й се хванахте за тоя кючек като луди. Къде е качествената Галена? И вие не знаете нали? Да съм на вашето място бих си и замълчал защото видяхме и “Феноменален” колко феноменален хит ще стане!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всичкото отгоре си позволяват да лепят личностни етикети и квалификации, ако не си съгласен с мнението :beware_mods:

Мани, Кондома нещо даже се опита да коментира изменения в характера ми и т.н.. Хората обикновено се променят, не остават на едно и също мислене цял живот. Не съм длъжен да разказвам биографията си тук, не смятам, че някой го засяга. Тук коментираме чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от отчаяние за хит я прие нали! Жалко е ,че топ име като Галена както и феновете й се хванахте за тоя кючек като луди. Къде е качествената Галена? И вие не знаете нали? Да съм на вашето място бих си и замълчал защото видяхме и "Феноменален" колко феноменален хит ще стане!

 

Пате, стига и ти си нервничил. Ние сме доволни, не виждам вие защо не сте!? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, Кондома нещо даже се опита да коментира изменения в характера ми и т.н.. Хората обикновено се променят, не остават на едно и също мислене цял живот. Не съм длъжен да разказвам биографията си тук, не смятам, че някой го засяга. Тук коментираме чалга.

 

Безсилието в аргументативната част води до най-лесния способ за "нараняване", а именно личностни обвинения и обиди. ПОвечето хора се връзват и стават грозни словесни битки. Аз лично се дистанцирам от подобни разговори, а и няма как да се обидя на хора, които дори не знам как се казват например :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, Кондома нещо даже се опита да коментира изменения в характера ми и т.н.. Хората обикновено се променят, не остават на едно и също мислене цял живот. Не съм длъжен да разказвам биографията си тук, не смятам, че някой го засяга. Тук коментираме чалга.

 

Аз не се опитах, аз го направих и те са факт.

 

Променят се хората, но е по-добре да се променят за хубаво... Това трябва да ти е целта. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безсилието в аргументативната част води до най-лесния способ за "нараняване", а именно личностни обвинения и обиди. ПОвечето хора се връзват и стават грозни словесни битки. Аз лично се дистанцирам от подобни разговори, а и няма как да се обидя на хора, които дори не знам как се казват например :1000 (29):

 

Шики, приятно ми е. :bye1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, вие от месеци се спуквате да злобеете заради една песен и недоволствате, че ние и се кефим, ходите и нареждате след нас, изпадате в кризи, а после ние не сме били наред. Я, малко по-сериозно. Мен защо не ме докарват вашите любими песни до истерия? Някой да ви спира да им се кефите? Голям проблем сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, НаЗко, ти казваш, че не се обиждаш, а от снощи не си спрял да се обясняваш. Това как да го разбирам?

 

Както можеш го разбирай. Не се обясняавам, а отговарям на коментари, които ме цитират и споменават. Нищо лично, просто съм добре възпитан :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле Ивана и Глория да ги няма... Ивана пък изобщо смята ли се за певица още, пълно разочарование от нея специално... Глория и тя, има толкова хубави песни тази година. Сами са си виновни после като не искат да вдигат нивото малко от малко, ще се вихрят Роксани и Тедита... И ако закрият с "Шефката" разбирам защо няма да го излъчват по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно за Глория и Ивана - втората уж микс щеше да има?

И двете са в рекламата, после няма да ги има.... нямат ли договорки в тая фирма.

Щом най-големите му вече не ходят, значи Митко може да се види колко струва и колко го уважават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той самият Митак не прави кой знае какво, за да получи уважението им, но според мен и те грешат като се дистанцират от такива събития. Това е един от малкото останали шансове да видим поп-фолк изпълнители от различни генерации на едно място. А за самите тях е шанс за все някаква реклама и налагане на стари хитове, това си е изпълнение на голяма сцена, все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...