Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Подшушнаха ми, че Глория няма да пее в крайна сметка. Кое е вярно?

Което е вярно, да се казва, защото ако няма да пее, не смятам да ходя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Събитието 17 години Планета беше изтрито"

 

Получих такова известие , ама от кого не знам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана с няколко песни на концерта. От Планета загатват, че тематично ще пее и "Като на 17".

Което е супер. Ивана ги редува песните, за да не омръзва. Хем си има големи хитове, хем ги върти различни всеки път.

Време е и за "Сто патрона" и "Грешна нощ", дано някой ден им оправи правата, защото за "Като на 17" явно се е разбрала с Индира.

 

Глория сигурна ли е последно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се иска да изпее нещо баладично, тежко. Ясно е, че със златните песни ще получи топ прием, но ми е интересно как ще е с бавните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от много години, бТВ няма да излъчат годишния концерт на Планета за нова година. Според реклмата им тарифа, която излезе преди 2 дни, ще се излъчва концерта на Кока Кола.

TuZ2RW3.png

 

Да не е отменен? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали постоянно го рекламират с новини за тоя и оня, дето щял да пее...

По-добре да не излъчват тая простотия, но може друга телевизия да се навие.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е отменен? :helpsmilie:

Надали. Просто няма да го снимат. Нямат толкова добри оператори, които да изкарат залата пълна. :3fdb8960598fa63e:

 

През миналата седмица продажбите са се увеличили - 234 седящи, по-миналата бяха 87. Засега са продали 864 седящи, може би ще имат към 2000+. Ако раздадат 2000-3000 покани като на предните и ако предположим, че правостоящите ще са колкото седящите, може и да не е толкова трагично. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да не би най-накрая да им е дошъл акълът, че трябва да спрат с ексклузивите като за празниците и да си излъчват на живо?

Забелязах, че страничните сектори А.1.2 и C.1.5 са почти напълно продадени. Поне два пълни сектора ще имат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандау повече ли са продали от нашите шебечки?

Те пък какво по дяволите ще пеят? Имат няколко хитови парчета на кръст, тръгнали да пълнят Армеец. Че имат фенска маса е така, но трябва както стаж, така и достатъчно хитова продукция за самостоятелен концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те пък какво по дяволите ще пеят? Имат няколко хитови парчета на кръст, тръгнали да пълнят Армеец. Че имат фенска маса е така, но трябва както стаж, така и достатъчно хитова продукция за самостоятелен концерт.

 

Ами ще си изпеят всичките 15-тина песни.

 

Аз мисля, че те гледат да не изпуснат последния влак, дето има една приказки. В поп музиката - днес си Бог, утре - компот. Тази година са в аболютния си пик, не се знае до година-две как ще се пренаредят нещата в българската музика.

 

Май не ги долюбваш? Аз не съм им голям фен, но са някакъв лъч светлина в българската музика, правят там парчета-струват. Нека си напълнят залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ще си изпеят всичките 15-тина песни.

 

Аз мисля, че те гледат да не изпуснат последния влак, дето има една приказки. В поп музиката - днес си Бог, утре - компот. Тази година са в аболютния си пик, не се знае до година-две как ще се пренаредят нещата в българската музика.

 

Май не ги долюбваш? Аз не съм им голям фен, но са някакъв лъч светлина в българската музика, правят там парчета-струват. Нека си напълнят залата.

Не бих казал, че са ми симпатични. Тото ми е противен още от Брадъра миналата година, не ми харесва изобщо като персонаж. Правят стойностни парчета, но това масово налагане отвсякъде ми идва в повече.

 

За влакът може би си прав, макар че има изпълнители с толкова многогодишна кариера, с множество тотални хитове както в миналото, така и в настоящето, които все още не са дръзнали да направят самостоятелен концерт, а те къде са тръгнали, не знам... все пак успех им желая. Не е тук мястото да обсъждаме техния концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те пък какво по дяволите ще пеят? Имат няколко хитови парчета на кръст, тръгнали да пълнят Армеец. Че имат фенска маса е така, но трябва както стаж, така и достатъчно хитова продукция за самостоятелен концерт.

Чалгарките кат имат толкова хитове и стаж, защо не правят самостоятелни концерти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките кат имат толкова хитове и стаж, защо не правят самостоятелни концерти?

Щото милионите в youtube са по-важни и насочват парите си за реклама там :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли шанс да го излъчват на живо в канала си в youtube? Чудя се да си взема ли и аз билети, никога не съм ходил досега... Честно казано приятелите ми много се подиграват на тези концерти, независимо дали са на Планета или някой друг, щом е чалга значи не... Но на Миле Китич сякаш президента ще идва, то този е толкова мазен... Не разбирам този двоен стандарт..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките кат имат толкова хитове и стаж, защо не правят самостоятелни концерти?

Те са се изявявали достатъчно на сборни концерти, омръзнали са на хората, защото пикът на повечето е бил преди 5-15 години. Отделно не дръзнат да се пробват, защото не е задача за всеки това. Азис ако продължи с песни като последните му със самостоятелен концерт ще разбие всичко живо.

 

Има ли шанс да го излъчват на живо в канала си в youtube? Чудя се да си взема ли и аз билети, никога не съм ходил досега... Честно казано приятелите ми много се подиграват на тези концерти, независимо дали са на Планета или някой друг, щом е чалга значи не... Но на Миле Китич сякаш президента ще идва, то този е толкова мазен... Не разбирам този двоен стандарт..

Ами лично аз си купих билет вече, чакам концерта с нетърпение, и на мен ще ми е първи. Всеки е свободен да изразява мнение, да се подиграва и т.н. - аз се вълнувам от тях и ще отида на концерта им, в което не виждам нищо лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...