Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Той няма пайнерска песен тази година. Какво да пее?

То и единствения хит на Галена за тази година не е Пайнерски,но ще го пее уж.Можеше да си изпеят песента с Алисия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиска мюзик може би се надяваше и тази година да изгрее в концерт на Пайнер, но не и се получи. :1000 (29): Аз даже си мисля, че е правила дуети с Илиян и Константин само и само да се върти по Планета и в пайнерския канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До концерта се очакват още няколко горещи премиери от Джена, Емануела, Борис Дали и Галин, което е сериозна предпоставка, че гостите ще могат да станат свидетели и на няколко лайв премиери на голяма сцена по време на концерта.

Тая пък... Ще пее непозната песен, вместо да си изпее двата хита. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан защо няма да пее... :girl_cry2:

Мисля, че беше събрал доволно гласове в анкетата на Планета. Не че сме очаквали да се съобразят с резултатите, ама да отбележим!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че беше събрал доволно гласове в анкетата на Планета. Не че сме очаквали да се съобразят с резултатите, ама да отбележим!

 

Той има доста фенове, има и какво да изпее. "Не те боли", дуетите с Деса, Емануела. Трябваше да е там.

 

Глория щом ще пее дано е избрала добър микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая анкета за нищо не послужи, пак същите муцуни ще гледаме, от които цял блок пълнежи. Да ни е честито. Ето затова трудно се продават билетите, понеже изобщо не променят списъка с участници и всяка година едни и същи безинтересни имена запълват време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рокса, Тота и Ваня са толкова противни и излишни.

Арти е добре за разнообразие..

Рокса по едно време беше втора по гласове, хаха. Впрегнала е махалата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса да вика Джордан да забият Ангелите.

Не ми е направило впечатление тя да си оценява кой знае колко баладичните хитове. :1000 (29): Иначе още 2016 щеше да забие В друг живот.

 

Но ми е странно Джордан да не присъства на концерта. Два от най-големите хитове от миналата и тази година са негови, макар и дуетни.

 

И Емица да го вика, ако иска прием.

Емица да вземе да изпее нещо старо, стига Ара да й дават. Тотална разбивация би било на Да си плащал и Късам ти нервите, на първата всъщност вече са й минали първите десет години и би могла да се договори с Оцко.

 

Много се радвам за Глория, дано и Ивана да присъства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво, потната мангалка е отпаднала? НЕ!!! Не ми се нрави тая работа. Исках Роксана да изпее "Ало, звъня ти" и новия мангалски химн "Чукур". :3fdb8960598fa63e: Втората песен и да участваше в концерта обаче, инженерчето от Димитровград нямаше да й позволи да я изпълни :(

 

За Ваня съм съгласен, че е тотално излишна. Как не проумя тя самата и ръководството на фирмата, че не става и НЕ става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо за Джордан, че той след Галин и Коце е следващия мъж, който почти винаги има хит. Мислех, че двата дуета ще прозвучат... Емануела луда ли е, дуетът й с него е Пайнерския хит на лятото. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не им пречи да извикат Джордан, кво като го няма на афиша. :)

И преди са правили така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво, потната мангалка е отпаднала? НЕ!!! Не ми се нрави тая работа. Исках Роксана да изпее "Ало, звъня ти" и новия мангалски химн "Чукур". :3fdb8960598fa63e: Втората песен и да участваше в концерта обаче, инженерчето от Димитровград нямаше да й позволи да я изпълни :(

 

За Ваня съм съгласен, че е тотално излишна. Как не проумя тя самата и ръководството на фирмата, че не става и НЕ става.

В интерес на истината, Рокса има хитове и предизвиква фурор с появата си на сцената на планетянските вечеринки, така че не разбирам защо не е обявена. Би привлякла поне 300 човека публика от махалата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигнал точка БЕ ГЕ са пуснали игра за концерта с награди билети.Колко неочаквано. :1000 (29):

Защо така злорадо? Искаш наш'то Деси да пее пред полупразна зала ли? Хаха :1000 (29):

.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така злорадо? Искаш наш'то Деси да пее пред полупразна зала ли? Хаха :1000 (29):

.

Не е злорадо, просто информирам за черния петък на Пайнер. :1000 (29): Тя и преди е пяла пред не полу, а направо празна зала.Имаха организиран концерт в Русе, преди 2-3 години, който беше пълен провал.

Сега видях, че и Трио Сопрано са отпаднали. :1000 (21): Аз много им симпатизирам, ама уви.По-важно е Арти да си изпее невероятния шедьор. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злорадо, просто информирам за черния петък на Пайнер. :1000 (29): Тя и преди е пяла пред не полу, а направо празна зала.Имаха организиран концерт в Русе, преди 2-3 години, който беше пълен провал.

Сега видях, че и Трио Сопрано са отпаднали. :1000 (21): Аз много им симпатизирам, ама уви.По-важно е Арти да си изпее невероятния шедьор. :mf_surrender:

Арти е хит сред тийновете. На турнето лятото той бе най аплодиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...