Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дебелано, говориш ли ми?

Никога не съм казвал че си готин, а че не си лош човек. Това не те прави нито готин, нито поносим.

Дори и съфеновете на Галена те унижават и ти се смеят на броенето. Тихо там в ъгъла!

 

Дебелано? Аз съм 80 кила на 185 см. Това, че твоите раменца са по-тесни от на девственица шундата, може би те кара да мислиш добре сложените мъже за дебели. Никой не ти е виновен, че бицепсът ти е на пиленце.

 

Danger. ли ме е унижил? :1000 (29): Аз не знаех, не! Нито той...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРНОСТ ОТ ФОЛК ПЕВИЦАТА ВАЛЯ

 

Безкрайно щастлива съм и благодарна на Господ, че ме срещна с Мария Асенова, която преобърна живота ми на 360° градуса в положителен смисъл. Смело мога да кажа, че след контакта с нея положителната енергия нахлу с пълна сила в живота ми. Случиха се много неща в личен и професионален план, като преди това бяха стопирани от нечия ръка и ми пречеха да бъда пълноценна. Изумена съм от лъжите и свободните съчинения на жълтата преса, която се опита да скара Ивана с Мария. Свидетели сме аз и мои колежки какво направи Мария за Ивана. За да бъде Ивана на върха 10 години – причина за това е Мария. Но Ивана нямаше доблестта да признае това в пресата, въпреки, че Мария я е приела напълно безплатно. Такива хора мразя, които много бързо забравят доброто, което им е направено. Аз и някой мои колежки не сме от този тип хора. Доброто не го забравяме. След като жълтата преса успя да скара Ивана с Мария, Мария спря да се грижи от 2007 година за нея и кариерата и тръгна надолу. Наскоро жълтата преса се опита да скара Мария с Галена. Познавам Галя с артистичното име Галена още, когато работеше в р-т „Приказките”. Знам от нея как Мария преобърна и нейният живот в положителна посока. И за много други мога да кажа, но спирам до тук. Галена сподели с мен възхищението си от Мария, а също и, че тя е много важна част от живота между нея и Галин. Чувствам Мария много близка, моля я неистово да ми стане кръщелница на детето ми. В очакване съм на нейният отговор. Благословенна да бъдеш Мария! Бог да бъде с теб! Обичам те!

14 декември 2017

 

Мария Асенова е най-известната гадателка в България

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебелано? Аз съм 80 кила на 185 см. Това, че твоите раменца са по-тесни от на девственица шундата, може би те кара да мислиш добре сложените мъже за дебели. Никой не ти е виновен, че бицепсът ти е на пиленце.

 

Danger. ли ме е унижил? :1000 (29): Аз не знаех, не! Нито той...

Не те знам нито дали си дебел, нито дали си плешив, нито съм те виждал, нито искам да го правя. Дори името ти не знам какво е. Твърде много ми се обясняваш, вместо да прекараш малко време извън форума с "приятелите си". Ти си най лесния за гаври фоерумец, затова съм си избрал теб. Стига си придава излишна важност от всяко споменаване на тъпия ти педофилски ник.

 

Аз коментирам поне излагациите и изцепките ти във форума, а не визията ти или професионалния ти път. Те не ме интересуват. Докато инфантилното ти поведение ми се натриса в очите всеки ден и няма как да не реагирам на него.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРНОСТ ОТ ФОЛК ПЕВИЦАТА ВАЛЯ

 

Безкрайно щастлива съм и благодарна на Господ, че ме срещна с Мария Асенова, която преобърна живота ми на 360° градуса в положителен смисъл. Смело мога да кажа, че след контакта с нея положителната енергия нахлу с пълна сила в живота ми. Случиха се много неща в личен и професионален план, като преди това бяха стопирани от нечия ръка и ми пречеха да бъда пълноценна. Изумена съм от лъжите и свободните съчинения на жълтата преса, която се опита да скара Ивана с Мария. Свидетели сме аз и мои колежки какво направи Мария за Ивана. За да бъде Ивана на върха 10 години – причина за това е Мария. Но Ивана нямаше доблестта да признае това в пресата, въпреки, че Мария я е приела напълно безплатно. Такива хора мразя, които много бързо забравят доброто, което им е направено. Аз и някой мои колежки не сме от този тип хора. Доброто не го забравяме. След като жълтата преса успя да скара Ивана с Мария, Мария спря да се грижи от 2007 година за нея и кариерата и тръгна надолу. Наскоро жълтата преса се опита да скара Мария с Галена. Познавам Галя с артистичното име Галена още, когато работеше в р-т „Приказките”. Знам от нея как Мария преобърна и нейният живот в положителна посока. И за много други мога да кажа, но спирам до тук. Галена сподели с мен възхищението си от Мария, а също и, че тя е много важна част от живота между нея и Галин. Чувствам Мария много близка, моля я неистово да ми стане кръщелница на детето ми. В очакване съм на нейният отговор. Благословенна да бъдеш Мария! Бог да бъде с теб! Обичам те!

14 декември 2017

 

Мария Асенова е най-известната гадателка в България

Каква е тази глупост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРНОСТ ОТ ФОЛК ПЕВИЦАТА ВАЛЯ

 

Безкрайно щастлива съм и благодарна на Господ, че ме срещна с Мария Асенова, която преобърна живота ми на 360° градуса в положителен смисъл. Смело мога да кажа, че след контакта с нея положителната енергия нахлу с пълна сила в живота ми. Случиха се много неща в личен и професионален план, като преди това бяха стопирани от нечия ръка и ми пречеха да бъда пълноценна. Изумена съм от лъжите и свободните съчинения на жълтата преса, която се опита да скара Ивана с Мария. Свидетели сме аз и мои колежки какво направи Мария за Ивана. За да бъде Ивана на върха 10 години – причина за това е Мария. Но Ивана нямаше доблестта да признае това в пресата, въпреки, че Мария я е приела напълно безплатно. Такива хора мразя, които много бързо забравят доброто, което им е направено. Аз и някой мои колежки не сме от този тип хора. Доброто не го забравяме. След като жълтата преса успя да скара Ивана с Мария, Мария спря да се грижи от 2007 година за нея и кариерата и тръгна надолу. Наскоро жълтата преса се опита да скара Мария с Галена. Познавам Галя с артистичното име Галена още, когато работеше в р-т „Приказките”. Знам от нея как Мария преобърна и нейният живот в положителна посока. И за много други мога да кажа, но спирам до тук. Галена сподели с мен възхищението си от Мария, а също и, че тя е много важна част от живота между нея и Галин. Чувствам Мария много близка, моля я неистово да ми стане кръщелница на детето ми. В очакване съм на нейният отговор. Благословенна да бъдеш Мария! Бог да бъде с теб! Обичам те!

14 декември 2017

 

Мария Асенова е най-известната гадателка в България

Що за щуротии? :dontgetit: :helpsmilie: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категоричните успехи на някои изпълнители винаги са били обект на завист и злоба. Нека Мария да вдигне и кариерата на Валя, след като се получава и има такъв ефект. Очаквам да видя Валя 10 години на върха, а не на дъното, където е от 2000 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой хора май имат нужда от почивка. Форума им дава много стрес. Аз на Тенерифе не мога да ви пратя, за сметка на това пък мойте почивки са безплатни... :3fdb8960598fa63e:

Всеки ден слушам как някой хора тук не се интересуват от други, не ги понасят, а не спират да си търсят контакти с тях. Чудно...

Слушам и как има хора тук, които не са интересни, а без тях форума е пълна скука. Толкова сте прозрачни, че няма къде повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория, Деса и Кама ще им стане лошо, ако прочетат, че Ивана била на върха 1997-2007 :bn: Валя - новата лидерка 2018-2028!

Няма как Ивана да е била върха всички тези години. До 2003-2004 Глория беше лидер категорично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е била на върха от 1997, като се появява на сцената чак в края на 1999 :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3ти ден - 120 хиляди за Името ти...

 

Провал ! :1000 (29):

 

"Шоуто на Слави" си има значение. Не очаквах Сашо Роман да се появи и той. Кама требва да черпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, но Кама е БТВ кадър, няма как. Монетата си има и приятна страна... :g2:

Да, ама трябва да може да предизвика интерес и без Слави. Сега трябва да му благодари. След снощи гледанията й се увеличиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че баба Малина има 20к гледания и 2,2к палеца за 45 минути :helpsmilie:

Песента е доста зарибяваща, пусната е във най-пиковото време онлайн и е с Галин. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде много ми се обясняваш, вместо да прекараш малко време извън форума с "приятелите си". Ти си най лесния за гаври фоерумец, затова съм си избрал теб. Стига си придава излишна важност от всяко споменаване на тъпия ти педофилски ник.

 

Аз коментирам поне излагациите и изцепките ти във форума, а не визията ти или професионалния ти път. Те не ме интересуват. Докато инфантилното ти поведение ми се натриса в очите всеки ден и няма как да не реагирам на него.

 

Докато си го писал този пост, това правих, а ти? пак си отделял мисли и енергия за мен. Защо бе, Славке? :3fdb8960598fa63e:

 

Ти си най лесния за гаври фоерумец, затова съм си избрал теб. Стига си придава излишна важност от всяко споменаване на тъпия ти педофилски ник.

 

Аз коментирам поне излагациите и изцепките ти във форума, а не визията ти или професионалния ти път. Те не ме интересуват. Докато инфантилното ти поведение ми се натриса в очите всеки ден и няма как да не реагирам на него.

 

А, така ли било? Знаеш ли, щях да ти повярвам, ако в определени моменти не си изпускаше душицата и не почваше да ми се лигавиш насреща с уж приятелски закачки, лендзене и емотикони, които издават симпатия. Всичко това ме кара да мисля, че всъщност търсиш някакво по-специално внимание от мен ( :3fdb8960598fa63e: ). В следващия момент обаче виждаш, че не ти отговарям на лиготиите и си даваш сметка, че аз за разлика от теб наистина не те харесвам. Това боли, нали? ;) И следва реакция на омраза, нападки, плюнки, колко съм долен, как съм най-ниската прослойка на обществото иии така нататък, чували сме ги неведнъж.

 

Твърдиш, че Стела е куха лейка, а този нейн пост всъщност описва много добре клиничната ти картина:

 

Някой хора май имат нужда от почивка. Форума им дава много стрес. Аз на Тенерифе не мога да ви пратя, за сметка на това пък мойте почивки са безплатни... :3fdb8960598fa63e:

Всеки ден слушам как някой хора тук не се интересуват от други, не ги понасят, а не спират да си търсят контакти с тях. Чудно...

Слушам и как има хора тук, които не са интересни, а без тях форума е пълна скука. Толкова сте прозрачни, че няма къде повече.

 

Прозрачна си, Славе. И за катърите вече е ясно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста зарибяваща, пусната е във най-пиковото време онлайн и е с Галин. :D

 

Здравей. Носят се слухове, че ме унижаваш най-редовно. Кеф ти правело. Верно лий? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста зарибяваща, пусната е във най-пиковото време онлайн и е с Галин. :D

 

Не е лоша, но ако някоя друга беше я изпяла щеше да е много голям хит. Като видя Малина ... едно такова ретро ми става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...