Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаха,верно ли? :1000 (29): Бях забравил че тя и още някаква си падаха по чичковци :1000 (29):

Толкова си обсебен да се занимаваш с мен, че дори не усещаш как се излагаш. Мъж на 40 е чичо според теб, така ли? Ти на колко си? :mf_surrender:

До не коментирам моментния ти съюз с човек, с който се караше. И това отново за да ме засегнеш. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е особено забавно, но ако не сме аз и ти кой ще му обърне внимание? Вместо да стои при мъжа си той от дни се занимава с мен.

За другите трима какво да кажа...Първият не може да преживее, че го изтрих от фейса, вторият умира от ревност, а третият ми завижда, че филърите ми се отразявят по-добре от на него.

 

За разлика от теб - това, което искам да си напарвя, го правя. Не лъжа хората за да се правя на Галена.

Иначе ако някога решиш да правиш нещо, направо с операцийки почвай, другото няма да ти помогне.

Но нищо де, пробвай с хиалуронче, дочух че камериерските заплати по курортите не били чак толкова зле, а и бакшиш вадите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова си обсебен да се занимаваш с мен, че дори не усещаш как се излагаш. Мъж на 40 е чичо според теб, така ли? Ти на колко си? :mf_surrender:

До не коментирам моментния ти съюз с човек, с който се караше. И това отново за да ме засегнеш. :1000 (10):

Естествено,че от гледна точка на моите години е чичка. Значи е вярно,така ли? Клетата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от теб - това, което искам да си напарвя, го правя. Не лъжа хората за да се правя на Галена.

Иначе ако някога решиш да правиш нещо, направо с операцийки почвай, другото няма да ти помогне.

Но нищо де, пробвай с хиалуронче, дочух че камериерските заплати по курортите не били чак толкова зле, а и бакшиш вадите...

Между лъжа и шега има разлика. Аз се пошегувах, а ти беше първия който се засегна, не знам защо, след като сам казваш, че си правиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че от гледна точка на моите години е чичка. Значи е вярно,така ли? Клетата..

Не, не е вярно. Но слабо ме вълнува дали ще ми вярваш на мен, или на него.

Нали се сещаш, че на колкото и години да си сега, ще станеш и ти на 40. Тогава ще си чичка по твоята логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е вярно. Но слабо ме вълнува дали ще ми вярваш на мен, или на него.

Нали се сещаш, че на колкото и години да си сега, ще станеш и ти на 40. Тогава ще си чичка по твоята логика.

И аз не вярвам,че ще си признаеш де,но все тая дали е вярно или не.Като стана на 40 ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спадна и защото ютуб промени алгоритъма. Не знам дали ви е правило впечатление, но преди клиповете отстрани на 80-90% бяха подобни на този, който си пуснал в момента и например като пуснеш една песен, излизат песни от същия период от същия канал, нови песни от същия канал или песни на същия изпълнител и едва няколко "Препоръчани за вас". Сега поне 1/3, да не кажа половината са препоръчани за вас, повечето от другите са пак базирани на твоите предпочитания.

 

Ето сравнение на видеата, които излизат като предложения до "Стара каравана". Отляво е това, което излиза, когато влезеш в инкогнито режим (т.е. все едно ползваш ютуб за първи път), другото е от личния ми профил:

9407926l.png

 

Сравнете колко по-"релевантни" са песните, предложени отляво. Много от същата година или големи хитове отпреди тази година, доста песни на Галена и т.н. Сега вижте отдясно - "Коя", "Не ме заслужаваш", "Температура", "Искам да бъда с теб", "Грешната", "Още те обичам" и "Стига ми" съм ги слушал в последните 3 дни, а някои от предложените дори не разбирам защо са там - "Още колко нощи", "Кис ми бейби" и "Барабанче" например. Идеята е, че вече не е като преди до големия хит да се показват другите големи хитове, ами е много по-персонализирано, което в мащабен план намаля гледанията на всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не вярвам,че ще си признаеш де,но все тая дали е вярно или не.Като стана на 40 ще видим.

Няма какво да гледаме. Щом другите са, значи и ти ще си. Да не се имаш за различен? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между лъжа и шега има разлика. Аз се пошегувах, а ти беше първия който се засегна, не знам защо, след като сам казваш, че си правиш.

Не съм се засегнал. Тогава ти тръгна да завърташ темата, че ситурно си слагам и пудра и кремчета..

Иначе няма от какво да се срамувам и носа съм си правил и в бъдещ план ще си правя и зъби. Много мъже и момчета в днешно време го правят.

Стелче, Стелче... да занеш, не е хубаво човек да бъде подмолен и злонамерен. Ти се имаш за хрисима, но да те питам, защо такава голяма част ат форума не те трае? Понякога е хубаво човек да погледне себе си и да се замисли, вместо да отрича всичко и да се залъгва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от теб - това, което искам да си напарвя, го правя. Не лъжа хората за да се правя на Галена.

Иначе ако някога решиш да правиш нещо, направо с операцийки почвай, другото няма да ти помогне.

Но нищо де, пробвай с хиалуронче, дочух че камериерските заплати по курортите не били чак толкова зле, а и бакшиш вадите...

Сашо, ти нали онзи ден обясни, че няма смисъл от лични разпри във форума и нямаш нито време, нито сили да се занимаваш с обяснения към някого, когото дори не познаваш...

Какво се промени оттогава?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, ти нали онзи ден обясни, че няма смисъл от лични разпри във форума и нямаш нито време, нито сили да се занимаваш с обяснения към някого, когото дори не познаваш...

Какво се промени оттогава?

Казах, че няма да влизам в караници и обидни постове и че няма да обиждам.

След, като всеки ден си чета името в разни постове смятам, че мога да си позволя да вляза в диалог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спадна и защото ютуб промени алгоритъма. Не знам дали ви е правило впечатление, но преди клиповете отстрани на 80-90% бяха подобни на този, който си пуснал в момента и например като пуснеш една песен, излизат песни от същия период от същия канал, нови песни от същия канал или песни на същия изпълнител и едва няколко "Препоръчани за вас". Сега поне 1/3, да не кажа половината са препоръчани за вас, повечето от другите са пак базирани на твоите предпочитания.

 

Ето сравнение на видеата, които излизат като предложения до "Стара каравана". Отляво е това, което излиза, когато влезеш в инкогнито режим (т.е. все едно ползваш ютуб за първи път), другото е от личния ми профил:

9407926l.png

 

Сравнете колко по-"релевантни" са песните, предложени отляво. Много от същата година или големи хитове отпреди тази година, доста песни на Галена и т.н. Сега вижте отдясно - "Коя", "Не ме заслужаваш", "Температура", "Искам да бъда с теб", "Грешната", "Още те обичам" и "Стига ми" съм ги слушал в последните 3 дни, а някои от предложените дори не разбирам защо са там - "Още колко нощи", "Кис ми бейби" и "Барабанче" например. Идеята е, че вече не е като преди до големия хит да се показват другите големи хитове, ами е много по-персонализирано, което в мащабен план намаля гледанията на всички.

 

Добро наблюдение. Но мислиш ли, че това е достатъчно да обясни спад с над 50% при определени изпълнители и запазване на старите резултати при други певици? Трети пък дори се представят една-две идеи по-добре от преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро наблюдение. Но мислиш ли, че това е достатъчно да обясни спад с над 50% при определени изпълнители и запазване на старите резултати при други певици? Трети пък дори се представят една-две идеи по-добре от преди.

О, не, комплексно е - алгоритъма, отлива от жанра, липсата на купени гледания и т.н. Според мен второто е най-ключово. А запазването при някои - ами поддържат по-добро ниво. Анелия, Емануела, Преслава си стоят на същото или по-силно ниво отпреди 2-3 години. Тези, които ти каза, са го свалили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм се засегнал. Тогава ти тръгна да завърташ темата, че ситурно си слагам и пудра и кремчета..

Иначе няма от какво да се срамувам и носа съм си правил и в бъдещ план ще си правя и зъби. Много мъже и момчета в днешно време го правят.

Стелче, Стелче... да занеш, не е хубаво човек да бъде подмолен и злонамерен. Ти се имаш за хрисима, но да те питам, защо такава голяма част ат форума не те трае? Понякога е хубаво човек да погледне себе си и да се замисли, вместо да отрича всичко и да се залъгва.

Не си личеше да не си засегнат. Твърдиш, че си за това човек да поддържа себе си, а скачаш, като се изкоментира, че си го направил. Ако искаш да не се коментира тук, защо го споделяш? Би трябвало да знаеш, че когато го правиш ще има такива, които ще те похвалят, както и такива, които ще се смеят. Също, че може да има и шеги. Мисля, че ти предизвика сам моето отношетие, след шегата ми и това, че се смееше на коментара на Даркчайлд . Нямаше как да си мълча при това положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах, че няма да влизам в караници и обидни постове и че няма да обиждам.

След, като всеки ден си чета името в разни постове смятам, че мога да си позволя да вляза в диалог.

 

Обет ли си дал? Кога? Пред Бога ли? Сега ще влезе fen_na_payner и с този обет е свършено. Мисля, че едва преди около седмица му обясняваше как неговия етнос само ги ебат в чужбина и не ставали за нищо. Тия лафове с позитивните мисли и положителната енергия ги четем от бая време, докато не изригнеш отново. Поне недей казвай голяма дума, като си знаеш, че рано или късно ще има взривове.

 

Ооо и теб ли те обсъждат всекидневно? :1000 (6): Бравоо, идвай в отбора на звездите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спадна и защото ютуб промени алгоритъма. Не знам дали ви е правило впечатление, но преди клиповете отстрани на 80-90% бяха подобни на този, който си пуснал в момента и например като пуснеш една песен, излизат песни от същия период от същия канал, нови песни от същия канал или песни на същия изпълнител и едва няколко "Препоръчани за вас". Сега поне 1/3, да не кажа половината са препоръчани за вас, повечето от другите са пак базирани на твоите предпочитания.

 

Ето сравнение на видеата, които излизат като предложения до "Стара каравана". Отляво е това, което излиза, когато влезеш в инкогнито режим (т.е. все едно ползваш ютуб за първи път), другото е от личния ми профил:

9407926l.png

 

Сравнете колко по-"релевантни" са песните, предложени отляво. Много от същата година или големи хитове отпреди тази година, доста песни на Галена и т.н. Сега вижте отдясно - "Коя", "Не ме заслужаваш", "Температура", "Искам да бъда с теб", "Грешната", "Още те обичам" и "Стига ми" съм ги слушал в последните 3 дни, а някои от предложените дори не разбирам защо са там - "Още колко нощи", "Кис ми бейби" и "Барабанче" например. Идеята е, че вече не е като преди до големия хит да се показват другите големи хитове, ами е много по-персонализирано, което в мащабен план намаля гледанията на всички.

Съгласен съм с теб, но защо примерно при една Преслава (една от любимките на форума) не виждаме подобен спад ? Преди много тук мислехме, че Преслава е далеч от youtube терминаторка и интереса към нея бързо спада, но сега виждам, че нейните гледания изглеждат най-адекватни. По-силните проекти с около 10-15 милиона. По-слабите с 6-9.

После виждаме Теди Александрова - преди 2 години когато абонаментите бяха далеч от милиона - клипове с 20-30 милиона. Сега едва 5-6.

Галена, Фики и Галин по абсолютно същия начин. При тях го има и момента, че новите им песни не постигат успеха на преходните, но да изгубиш над 50% от трафика е много странно.

В същия момент виждаме, че една Райна преди едва правеше 1 милион а на по-силните си проекти 2. Сега гръмнва с близо 6 милиона с хитова песен.

Ако имаше такъв голям спад в интереса към използването на тази платформа предполагам, че гледанията щяха да са далеч от тази цифра.

Джена и Анелия също не са за подценяване. Джена когато мачкаше с топ хитове - 15-тина милиона. Сега пак има топ хит в лицето на ''Хулиган'' и нещата са наполовина. Анелия също гръмва с 20-30 милиона а после други проекти нямат и 2 милиона.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май се досетихте вече кой купуваше гледания и в това число влиза и вашата “лидерка” Галена , ще се досетите вие хахах.

 

Фокси с твоето поведение ни караш да се отвръщаваме от Камелия , макар че ми харесва последният и проект ,но няма да е тотален хит. Престани вече дръж се прилично не ти приляга на годините!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...