Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галя спечели и миналата година такава награда, а даже не пожела да я сподели в профила си. Купувала била.. :roll1:

 

Сериозно ли? Тук защо никой не го е отбелязал това? Аз сега разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ирония ли е?

 

Ти само, на който коментар ти е удобно отговаряш.

 

По 120К на ден прави. И това близо три месеца след премиерата си. Ще стане най-големият хит на годината, той тръгнал да ми съобщава през 20 минути, че Емануела и Джордан водели в някаква анкета, където са гласували 30 човека, половината от които хейтъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за каква пародия ми говориш. Гледал съм клипчета от победите на Андреа - доста бляскава церемония, в огромна зала с над 10К души в публиката.

10 хиляди души като за мероприятие в САЩ са малко. Слави събира повече хора в България. Награждават световно неизвестни и медийния интерес е нулев дори тук. Не схващам каква е функцията на тази награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 хиляди души като за мероприятие в САЩ са малко. Слави събира повече хора в България. Награждават световно неизвестни и медийния интерес е нулев дори тук.

 

Пълни глупости. 10 хиляди души за мероприятие, където и да е, са много. На наградите Грами са по-малко в публиката. :1000 (10):

 

Награждават най-отличилите се в конкретни държави като България, Турция, Армения. Какъв медиен интерес искаш да има в Америка или Англия към най-вървежния певец на Армения?

 

Тук медийният интерес не е нулев. Ако беше, нямаше да знаем, че Андреа два пъти е печелила наградата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Галена е супер новина. Защо не я споделя?

Защото е много зле понякога. :1000 (29): Дуетът им с Деси Слава беше спечелил една руска класация, но те и двете не споделиха това. А една Анелия къде ли не каза,че е попаднала в турска класация. Такива неща трябва да се казват,ама..

Тук в някаква класация и обяснение какво е бг “чалга” са я обявили за най-голямата звезда в жанра :

https://www.instagram.com/p/BHUjKuwgbE5/?ut...id=a3ilvp9ihvvs

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

10 хиляди души като за мероприятие в САЩ са малко. Слави събира повече хора в България. Награждават световно неизвестни и медийния интерес е нулев дори тук. Не схващам каква е функцията на тази награди.

Видя ли някои от победителите от миналата година? Фейди,Шакира,Фонси, Гуен и др. “неизвестни”. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана, онзи ден имахте обилно слюноотделяне при появата на новото парче на Камелия, днес гостува при Слави, изпя ви го, а тук никой и дума не обелва? Защо ви секна мъзгичката? :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейди е local. Другите едва ли са отишли.

Няма значение дали са отишли. Много ясно,че за големите световни имена това не са престижни награди, но за един бг изпълнител си е голямо признание.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение дали са отишли. Много ясно,че за големите световни имена това не са престижни награди, но за един бг изпълнител си е голямо признание.

 

Разбира се, че е признание. Ако награждаваха Преслава, Fast щеше да се тупа в гърдите какво велико постижение е това. Та той само не правеше челни стойки, когато тя пя на сцената на Гранд Продакшън в съседна Сърбия, но щом става въпрос за Галена - Наградите в Холивуд не били престижни. Още преди няколко дни му казах, че е болен. Съжалявам, че го казвам, но това са отклонения да не можеш да признаеш истината пред самия себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен тези награди ми се струваха абсурдни още във времената когато награждаваха Андреа.

 

Никой не казва, че са равносилни на American Music Awards, но за нашата убита държава си е постижение, реклама и успех да те отличат. Та ние останахме без наши си собствени награди! 100% ще го отразят българските медии, че Галена е спечелила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото отразиха победата и миналата година. Буквално няма нито една статия по темата. Дори вие го бяхте забравили. :1000 (29):

 

Във фен страницата й в Инстаграм са го отразили. :1000 (29):

 

Ще видиш, че ще го отразят този път. Тя ненапразно отива да пее. Най-малкото Пеевските медии са на наша страна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди Доган, Делю Пеевски, Цвета парние, Лютви Местан - обичам ги. :ba:

Това говори много за теб ако е истина, но съм сигурен че не е, защото нито един трезвомислещ българин не би подкрепил по никакъв начин тези крадци на държавни пари и бивши агенти на ДС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за гердана от чушки на Петра? :Vishenka_05:

 

 

Мисля да се нагиздя така за Хелоин. Само тряя да реша дали да си сложа руса метла на главата за максимална прилика, или да мина само с чушкения гердан. Който сигурно ша си е с най-обикновени пиперки, че мн студено стана и няма да изсъхнат до края на др месец.

 

"Шефката" прави по 120К на ден към днешна дата, а сме края на септември. От Big Apple Music Awards са го окачествили като прецендент, очаквало се това да стане най-гледаната попфолк песен в България за 2018 година - поредно подобно постижение за Галена - затова щели да я наградят. Няма купени истории, там всичко е честно. :)

 

Нещо ми се губи дали са същите, ма на Дора БАМАта не беше у Ню Йорк, а у Хамбург, и то на някъв ивент за който видях разлепени афиши само из турските махали, и то рехавичко при това. Или просто бъркам заглавието на наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...