Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е включила хитовете Виж ме и Натискай :D Но браво, че издава албуми!

ВИЖ МЕ сигурно има някакъв проблем с правата. А за другата по-добре, че не я е включила. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

8921cba13bf9aa7f.png

"Всичко чуждо пожелаваш" е песента! :Vishenka_05: Албума е пълен с яки песни, то май почти няма такава която да не ми харесва, но най-вече "Всичко чуждо пожелаваш", "Грешната", "Вземай задължително", "Върнах ти го", "Хубаво го запомни", "Фуклата", "Отмъстителката" и "Въртележката". За мен най-слаба е "Виновна", рядко ми е допадала балада на Яница освен "Пристанище". Знае ли се кога излиза? Тя и Емилия ще пуска двоен албум и DVD - "По-силна ставам".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за "Виж ме", много яка песен. За колко години ги купуват тези права, не мога да разбера. Тая песен е отпреди 4 години.

Май не бяха купени изобщо правата ... погледни, че още на следващата година беше свалена от канала на Планета.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Всичко чуждо пожелаваш" е песента! :Vishenka_05: Албума е пълен с яки песни, то май почти няма такава която да не ми харесва, но най-вече "Всичко чуждо пожелаваш", "Грешната", "Вземай задължително", "Върнах ти го", "Хубаво го запомни", "Фуклата", "Отмъстителката" и "Въртележката". За мен най-слаба е "Виновна", рядко ми е допадала балада на Яница освен "Пристанище". Знае ли се кога излиза? Тя и Емилия ще пуска двоен албум и DVD - "По-силна ставам".

Моите фаворити са Въртележката, Изкушение, Двойно влюбен. И Грешната ме кефеше, но отдавна ми омръзна.

 

Май не бяха купени изобщо правата ... погледни, че още на следващата година беше свалена от канала на Планета.

Няма как Фивос да стои със скръстени ръце, ако са откраднали песента. Явно договорът е бил за година или без право на издаване в албум. Очевидно това е по-евтиният вариант за закупуване на негова песен. Старите му средно популярни песни са 3500 евро, а тази песен беше актуална и успешна, така че със сигурност е имало пазарлък. Яна тогава не беше прокопсала достатъчно, за да вади щедри пачки, независимо дали изкарани от участия или взети от гадже.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не бяха купени изобщо правата ... погледни, че още на следващата година беше свалена от канала на Планета.

Само видеото е свалено, песента е качена от коледната програма!!!

 

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Купих ти сърце продължава да води в анкетата.

 

Защо постоянно ни информираш за това при положение, че отнема един клик време, за да разбере, на който му е интересно?

 

Ето това е информация, която изисква повече време да се разбере:

 

Тони Стораро & Галена: 9.900 mln.

 

Емануела & Джордан: 9.341 mln.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купува същата награда като Андреа? Май Денис се оказа прав. :1000 (29):

 

"Шефката" прави по 120К на ден към днешна дата, а сме края на септември. От Big Apple Music Awards са го окачествили като прецендент, очаквало се това да стане най-гледаната попфолк песен в България за 2018 година - поредно подобно постижение за Галена - затова щели да я наградят. Няма купени истории, там всичко е честно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купува същата награда като Андреа? Май Денис се оказа прав. :1000 (29):

Галя спечели и миналата година такава награда, а даже не пожела да я сподели в профила си. Купувала била.. :roll1:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" прави по 120К на ден към днешна дата, а сме края на септември. От Big Apple Music Awards са го окачествили като прецендент, очаквало се това да стане най-гледаната попфолк песен в България за 2018 година - поредно подобно постижение за Галена - затова щели да я наградят. Няма купени истории, там всичко е честно. :)

Това ирония ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...