Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мария си пуска песни фабрично, но последните две са наистина приятни. Просто не са хитовете, които трябва да бъдат всъщност.

Иначе на Малина е слабо, но поне видимо се е посъвзела от депресията, след като свинарят я заряза за по-младото и сочно Марче, която пък на свой ред го заеба, след като попадна на по-млад, че и в чужбина платежоспособен господин на име Мартин... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария си пуска песни фабрично, но последните две са наистина приятни. Просто не са хитовете, които трябва да бъдат всъщност.

Иначе на Малина е слабо, но поне видимо се е посъвзела от депресията, след като свинарят я заряза за по-младото и сочно Марче, която пък на свой ред го заеба, след като попадна на по-млад, че и в чужбина платежоспособен господин на име Мартин... :3fdb8960598fa63e:

Вече и Мартин смени :D

 

А свинара си хвана Роси Иванова .

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааааа съжалявам!!! :1000 (29):

 

Ще почнат тия броячите тук да ни бъзикат. Уж не обръщаме внимание на трафик, а накрая статистика, като за цената на петрола... :roll1:

 

По темата за Преслава и бременността:

 

Дразнех се и аз, че една жена, която е в най-женският период от живота си някак се срамува да покаже корема си, а за всяка жена това би трябвало да е гордост. Но така решила - няма проблем. След раждането видяхме една снимка с Павел, където коремът е още едър и е точно като на жена ми след раждането, което също е нормално. Свиването е някъде за около месец и накрая остават бръчки целулит около пъпа, което също е повече от нормално. Не не нормално обаче, да я виждаме на пикници във Витоша и на пиянски запои с някакви пръчове, които отговарят на профила на подобните, с които се наливам в "Карибите", а не да е 24/7 до детето поне в първия месец. Защото в първия месец новородените се кърмят през 2 часа, серат през 2 часа, памперси се сменят през 2-4 часа, а ако има колики няма спане от никой родител. Толкоз, 2 пъти съм правил това упражнение и някак съм повече от наясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившите любовници Петя и Фикрет пак по едно и също време се разписват с песни. Да не стане като с "Аз измръзнах" и "Обратно в играта"... Тогава Фики доста дръпна пред нея!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившите любовници Петя и Фикрет пак по едно и също време се разписват с песни. Да не стане като с "Аз измръзнах" и "Обратно в играта"... Тогава Фики доста дръпна пред нея!

Чак много ... само 3 милиона и то с подозрения че са купени :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак много ... само 3 милиона и то с подозрения че са купени :3fdb8960598fa63e:
Множко са. Пък и "Аз измръзнах" доста повечко се въртеше в заведения, докато при Пепи имаше крачка назад след "Не се изтриваш". Дай Боже пак Фики да я мине! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Множко са. Пък и "Аз измръзнах" доста повечко се въртеше в заведения, докато при Пепи имаше крачка назад след "Не се изтриваш". Дай Боже пак Фики да я мине! :Vishenka_05:

Преси покрай бременността е център на внимание, като нищо ще взриви отново с 500к за денонощие :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Обратно в играта” е един от най-големите хитове на 2018 , но все пак си мисля ,че тази песен “Да гори в любов” ще е хита на годината понеже есенният сезон и е силният сезон на Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Многа е жaлка Преса.. покрай бебето ще трупа гледания :mf_surrender:

Казва го фена на Галена, която си озаглави песента "Бебето ми", снима се с корема и я пусна в деня на раждането ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси покрай бременността е център на внимание, като нищо ще взриви отново с 500к за денонощие :3fdb8960598fa63e:
Много зависи от цялостният проект. Нещо тази снимка никак не ми вдъхва доверие, все едно гледам стълбището от "Ако утре ме губиш" и "Нокаут". Поизтърка се и Петето.

 

 

”Обратно в играта” е един от най-големите хитове на 2018 , но все пак си мисля ,че тази песен ”Да гори в любов” ще е хита на годината понеже есенният сезон и е силният сезон на Преслава!
Чак пък един от най-големите хитове... Бива, но като за нея е слаба ракия, особено след наистина хубавата "Не се изтриваш". През есента е имала и флопове, например "Нашето любов е". :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде време е и Пресли да удари и Криско и другите същества да се връщат там откъдето изпълзяха, толкова хубави песни пуснаха този месец нашите... След Азис и Камелия само ми остават Деса и Ема да предложат нещо голямо, Преслава улучва и кеф! Иначе "Обратно в играта" още си е фактор, Фикрет кой беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зависи от цялостният проект. Нещо тази снимка никак не ми вдъхва доверие, все едно гледам стълбището от "Ако утре ме губиш" и "Нокаут". Поизтърка се и Петето.

Чак пък един от най-големите хитове... Бива, но като за нея е слаба ракия, особено след наистина хубавата "Не се изтриваш". През есента е имала и флопове, например "Нашето любов е". :3fdb8960598fa63e:

 

Не мисля ,че точно “Нашето любов е” е флоп , към днешна дата има 9.2 милиона и това ако е флоп то какво е “Твое копие”?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бих нарекъл "Нашето любов е" - флоп. Преслава има доста такива тримесечни хитове, които с времето отшумяват, но към момента на излизането са се въртели.

 

Флопове са "Без теб", "Ин контрол" и прочие.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...