Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Винаги имам какво да кажа,но просто постове ниво Мимчу не си заслужават и грам от енергията ми.Достатъчно те смачкахме всички за тази вечер както каза Слави.Дори бившата ти дружка вече не те трае. :1000 (29):

 

Няма ли да кажеш нещо ново? Тези неща ги повтаряш от дни. Банално е. Смачкали ме били... :roll1:

Добре че покрай мен се втъркваш до другите, иначе си невидим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да кажеш нещо ново? Тези неща ги повтаряш от дни. Банално е. Смачкали ме били... :roll1:

Добре че покрай мен се втъркваш до другите, иначе си невидим.

Каза го тази,която допреди няколко месеца беше по-ниска от тревата. Стига се пъна а отивай да въртиш гледания на Шефката,че нещо много са й паднали гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза го тази,която допреди няколко месеца беше по-ниска от тревата. Стига се пъна а отивай да въртиш гледания на Шефката,че нещо много са й паднали гледанията.

Да обясня на великия ти ум, че има разлика между това да си невидим и това да си по-ниско от тревата. При първото може и да се съдереш да се напъваш и пак да не те отразят. При второто просто си с тихо и скромно поведение, което явно се е забелязвало все пак.

 

Ти броиш гледанията на "Шефката" ли? Признай си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за останалите, но специално на мен не си ми повлиял по никакъв начин. Трудно някой може да ми влезе под кожата. Колкото до класацията, всеки може да направи само на база гледания, но аз реших да подходя различно, защото намирам за по-обективно да се смятат два фактора вместо един. Не съм целял да принизя която и да е песен или певица. Който го е оценил - оценил. Радвам се че предизвика такъв интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обясня на великия ти ум, че има разлика между това да си невидим и това да си по-ниско от тревата. При първото може и да се съдереш да се напъваш и пак да не те отразят. При второто просто си с тихо и скромно поведение, което явно се е забелязвало все пак.

 

Ти броиш гледанията на "Шефката" ли? Признай си....

Ох,нямам сили вече,а и както виждам вече само аз се занимавам с досадната ти особа."Невидим и по-ниска от тревата" се отнася напълно за твоето бившо поведение когато никой не се сещаше за теб.За разлика от теб винаги когато пиша редовно съм в центъра на скандалите. Научи значението на думите. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,нямам сили вече,а и както виждам вече само аз се занимавам с досадната ти особа."Невидим и по-ниска от тревата" се отнася напълно за твоето бившо поведение когато никой не се сещаше за теб.За разлика от теб винаги когато пиша редовно съм в центъра на скандалите. Научи значението на думите. :mf_surrender:

Никога не съм била невидима тук. Върни се назад и чети и без това няма какво друго да правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм била невидима тук. Върни се назад и чети и без това няма какво друго да правиш.

Мхм,помним те допреди няколко месеца,така че не се мъчи. Аз имам много неща за правене,някои от които ти не си практикувала отдавна. Сега се възхищавам на Кулагин и междувременно си те тропам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли аз да съм човека, който си определя любимите песни? От излезналите това лято тя ме зариби най-много заедно със "Запали", но тя ми омръзна за седмица. Маракеш също ми омръзна бързо. Единствено Дай ми любов още не ми е омръзнала и ми е любимата песен на Галена тая година.

 

Да, може. Ти самият каза един път, че "Шефката" не ти е много на сърце. Оттам си извадих извода.

 

А и сега гледам, че негодуваш срещу това, че толкова често сме броели гледанията. Ще ги броим, фен клипчетата могат да заминат точно в един ден всичките. Вместо като фен на Галена и човек, който я познава лично, да се радваш, че точно аз и Стела си правихме труда да калкулираме общия брой и накрая излезна, че Галена е с хита на лятото, ти се цупиш. Ако не бяхме ние, щеше сега да слушаш от Фаст и Слави как песента нямала дори 5 млн. гледания и била предназначена само за най-големите утайки в обществото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм,помним те допреди няколко месеца,така че не се мъчи. Аз имам много неща за правене,някои от които ти не си практикувала отдавна. Сега се възхищавам на Кулагин и междувременно си те тропам. :1000 (29):

Харесваш си Кулагин ли? Знаем, че имаш добър вкус :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесваш си Кулагин ли? Знаем, че имаш добър вкус :3fdb8960598fa63e:

 

Стело, уж не си интересна, проста си като гъз, грозна като катър, а днес цял ден не спират да те коментират МЪЖЕТЕ на форума. Кажи ми как го постигаш, ма, искам и аз, завиждам ти, да те еба в катъра. :1000 (29): :1000 (29):

 

Иначе това фейка, не знам как ти е забавно да се занимаваш с него дори, остави го да ни търси вниманието. Слави, Дойчо и Сашо са по-интересни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стело, уж не си интересна, проста си като гъз, грозна като катър, а днес цял ден не спират да те коментират МЪЖЕТЕ на форума. Кажи ми как го постигаш, ма, искам и аз, завиждам ти, да те еба в катъра. :1000 (29): :1000 (29):

 

Иначе това фейка, не знам как ти е забавно да се занимаваш с него дори, остави го да ни търси вниманието. Слави, Дойчо и Сашо са по-интересни. :1000 (29):

Ти кажи откъде си развил този комплекс за малоценност? Не са ли ти обръщали внимание като малък? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти кажи откъде си развил този комплекс за малоценност? Не са ли ти обръщали внимание като малък? :1000 (29):

 

Никакво, да. И сега си мечтая да го получа от теб. Поне ме бива, всеки ден го постигам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво, да. И сега си мечтая да го получа от теб. Поне ме бива, всеки ден го постигам. :3fdb8960598fa63e:

Естествено,че ще го получиш,даже ще е двойно повече стига да задобрееш в иронията. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стело, уж не си интересна, проста си като гъз, грозна като катър, а днес цял ден не спират да те коментират МЪЖЕТЕ на форума. Кажи ми как го постигаш, ма, искам и аз, завиждам ти, да те еба в катъра. :1000 (29): :1000 (29):

 

Иначе това фейка, не знам как ти е забавно да се занимаваш с него дори, остави го да ни търси вниманието. Слави, Дойчо и Сашо са по-интересни. :1000 (29):

 

Не ми е особено забавно, но ако не сме аз и ти кой ще му обърне внимание? Вместо да стои при мъжа си той от дни се занимава с мен.

За другите трима какво да кажа...Първият не може да преживее, че го изтрих от фейса, вторият умира от ревност, а третият ми завижда, че филърите ми се отразявят по-добре от на него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#4 on trending :girl_witch:

Супер хит!

 

Между другото - тук активно се говори как масово в попфолка гледанията са паднали силно. Аз обаче истински спад виждам предимно при Теди Александрова, Фики, Галена и Галин. От +20 милиона паднаха на 6-9 милиона, което е спад от +50%. Защо при една Преслава го няма това ? Защо пък когато масово гледанията се изпаравят Райна и Ивана (предполагам и други изпълнители) поставят рекорд с песните си ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер хит!

 

Между другото - тук активно се говори как масово в попфолка гледанията са паднали силно. Аз обаче истински спад виждам предимно при Теди Александрова, Фики, Галена и Галин. От +20 милиона паднаха на 6-9 милиона, което е спад от +50%. Защо при една Преслава го няма това ? Защо пък когато масово гледанията се изпаравят Райна и Ивана (предполагам и други изпълнители) поставят рекорд с песните си ?

 

Отдавна изразих предположението, че определени изпълнители са спрели да купуват гледания. Тук почнаха да ми обясняват, че това били глупости, интересът към жанра бил спаднал драстично и така нататък. Че е спаднал, спаднал е. Но как така спадна изведнъж за месец-два и въпросните изпълнители изгубиха половината си фенове? А други изпълнители запазиха или увеличиха трафика си.... Фики и Александрова са ясни на всички, че преди купуваха. Галена също съм я подозирал. При Галин вече го има и факторът на скучното еднообразие в песните му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, може. Ти самият каза един път, че "Шефката" не ти е много на сърце. Оттам си извадих извода.

 

А и сега гледам, че негодуваш срещу това, че толкова често сме броели гледанията. Ще ги броим, фен клипчетата могат да заминат точно в един ден всичките. Вместо като фен на Галена и човек, който я познава лично, да се радваш, че точно аз и Стела си правихме труда да калкулираме общия брой и накрая излезна, че Галена е с хита на лятото, ти се цупиш. Ако не бяхме ние, щеше сега да слушаш от Фаст и Слави как песента нямала дори 5 млн. гледания и била предназначена само за най-големите утайки в обществото.

 

Песента ме зариби, но нищо общо с "ПростоШоу" и предните.

Но от това лято просто друго нищо не става.

 

Аз се кефя на песента, видях че си стана летния хит. Мислиш ли, че ще се влияя от Фаст, Слави и компания? Песента и 2 млн. да има, хората пак знаят, че огромен хит. И аз реших да следя гледанията по едно време, но вашето си е чиста мания и болест. Сериозно ли тръгвате да се доказвате точно в тоя форум на отрепки като хрофл и компания? Слушайте си песните и тва е. Както казах по-рано - дано Галена изкара песен, която стане по-голям хит от Шефката, защото не заслужава тая песен да е хитът на 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е особено забавно, но ако не сме аз и ти кой ще му обърне внимание? Вместо да стои при мъжа си той от дни се занимава с мен.

За другите трима какво да кажа...Първият не може да преживее, че го изтрих от фейса, вторият умира от ревност, а третият ми завижда, че филърите ми се отразявят по-добре от на него.

 

Аз ревнувам? От катър като теб много трудно. А до колкото Даниел само да съм пойскал ще съм с него. Нека да каже някога дали съм го свалял или дори намеквал за среща. Знаем, че ти се ебе от него, но ако чакаш да ти пусне ще умреш незадоволена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела ,има ли кой да те ебе...това не разбрах от цялата ви идилия тук.

Не,естествено. Тя затова от няколко месеца е превъртяла играта. 30те котки я зоват. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз реших да следя гледанията по едно време, но вашето си е чиста мания и болест.

 

В това изречение не намирам особен смисъл. Значи и ти си следял по някое време гледанията, но нашето е болест?? Нали ти обясних, че всеки един момент милионите могат да заминат в небитието. Как ще имаме пълната информация, ако не правим калкулация през 2-3 дни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...