Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Петрана си е сложила Coming Soon .. май ще пуска нова песен. Не я знам за къде бърза толкова, а някои тук се надяваха да си почива до 2019-та .. :mf_surrender:

 

Ето кой ще мачка , хайде Пресиии чакаме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петрана си е сложила Coming Soon .. май ще пуска нова песен. Не я знам за къде бърза толкова, а някои тук се надяваха да си почива до 2019-та .. :mf_surrender:

Ми тя вчера роди и бърза да пуска песен. Алчна е за слава, очакваме скоро да се върне и на участия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя вчера роди и бърза да пуска песен. Алчна е за слава, очакваме скоро да се върне и на участия. :1000 (29):

Галош пусна песен в същия ден :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да чета много назад, но тука обсъди ли се слухът, че Преслава има бебе от сурогатна майка? По време на бремеността си, никъде не и видяхме корема - закриваше го, но не личеше да е наддала килограми, нито да изпъква, че е бременна. Тренираше си момичето и прочее... а и няма как да влезе толкова бързо във форма, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да чета много назад, но тука обсъди ли се слухът, че Преслава има бебе от сурогатна майка? По време на бремеността си, никъде не и видяхме корема - закриваше го, но не личеше да е наддала килограми, нито да изпъква, че е бременна. Тренираше си момичето и прочее... а и няма как да влезе толкова бързо във форма, не знам.

Някой беше пуснал статията тук, но не и се обърна внимание. Попринцип има тренировки за бременни, даже се препоръват. Ако беше лъжа, нямаше да качва снимките от фитнеса за да се набива на очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че Преслава ще пусне песен преди Деси Слава. :1000 (29):

Деса я мързи явно. И ако не е снимала нещо преди това, ме съмнява сега да снима клип докато е пълничка. Срамува се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да чета много назад, но тука обсъди ли се слухът, че Преслава има бебе от сурогатна майка? По време на бремеността си, никъде не и видяхме корема - закриваше го, но не личеше да е наддала килограми, нито да изпъква, че е бременна. Тренираше си момичето и прочее... а и няма как да влезе толкова бързо във форма, не знам.

Пълни глупости.

https://www.bgdnes.bg/Article/7061651

 

На тези снимки има вид точно на току що родила жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да чета много назад, но тука обсъди ли се слухът, че Преслава има бебе от сурогатна майка? По време на бремеността си, никъде не и видяхме корема - закриваше го, но не личеше да е наддала килограми, нито да изпъква, че е бременна. Тренираше си момичето и прочее... а и няма как да влезе толкова бързо във форма, не знам.

 

 

Глупости на търкалета , жената си изглежда току що родила. Чудите се вече как да я изкарате черна аман вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости.

https://www.bgdnes.bg/Article/7061651

 

На тези снимки има вид точно на току що родила жена.

Ти да не получаваш известие всеки път, като някой спомене Преслава. Почти винаги се появяваш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса я мързи явно. И ако не е снимала нещо преди това, ме съмнява сега да снима клип докато е пълничка. Срамува се.

Говореше се, че миналата седмица е снимала. Нея именно визията я притесняваше и затова не бързаше да снима, но в момента си е с вида от преди да забременее, а тогава това не й беше проблем.

Преслава предполагам, че ще пуска някой от клиповете, които снима на пролет. Още съм изненадан, че не предложи нищо лятото. Направи си някаква лека пауза все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петрана си е сложила Coming Soon .. май ще пуска нова песен. Не я знам за къде бърза толкова, а някои тук се надяваха да си почива до 2019-та .. :mf_surrender:

Дано не е нова песен. Рано е още. :gun_bandana:

Какво друго може да значи това? :gun_bandana:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава предполагам, че ще пуска някой от клиповете, които снима на пролет. Още съм изненадан, че не предложи нищо лятото. Направи си някаква лека пауза все пак.

Тазгодишния летен сезон беше един от най-слабите за чалгата, и явно не е искала да бъде част от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/mariaofficial1/pho...p;__tn__=EEHH-R

Кадър от нов видеоклип?

Да. "Кажи й", снимат във Франция. Има статия в Сигнал, обаче доста често започна да пуска песните си, така ще им убие живота, а последните две са наистина попадения. Първата се получи, "Не я познавам тая жена" ми хареса още повече, феновете я харесаха също..... Ако види, че песента е по-слаба и не става хит е разбираемо да пусне нещо ново, но чак толкова бързо..... Най-добре да я остави за преди концерта. Така да ти се бият песните, през месец-два е доста тъпо. Още на времето и Камелия говореше по този въпрос. На 3 месеца е най-добре според мен в момента да се пускат, но зависи от популярността която е получил проекта. Има песни с които може да си изкараш и цяла година.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...