Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Джени се мотае нещо, дано и тя избухне с хит за есента. Първоначално не възприех "Хулиган", но с времето много ме зариби :Vishenka_05:

В понеделник ще снима клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въх, добре че Ема не пуска песен, пак си заредила автомата. :1000 (29):
Че кой я бръсне тази за слива?!

Петичка поне още е любопитна и може да се очаква нещо там от нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другият ми излекуван пациент - Джига - Рига, се е замечтал да влезе в ролята на Камелия Вескова, която в новото видео бива опъната край разкошен басейн, от разкошен мъж. Милият... :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Другият ми излекуван пациент - Джига - Рига, се е замечтал да влезе в ролята на Камелия Вескова, която в новото видео бива опъната край разкошен басейн, от разкошен мъж. Милият... :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Слушаме ли класики? :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Слушаме ли класики? :3fdb8960598fa63e:

Слушаме прекрасния текст на "Обратно в играта", преди новата песен да дойде на преден план :Vishenka_05:

 

Не помнех как се флиртува, забравих че съм красива.

Късметът пак ме целува, жива съм и още ме бива ...

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушаме прекрасния текст на "Обратно в играта", преди новата песен да дойде на преден план :Vishenka_05:

 

Не помнех как се флиртува, забравих че съм красива.

Късметът пак ме целува, жива съм и още ме бива ...

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

И аз тъкмо си я пусках преди малко! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо си я пусках преди малко! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Коментирай курвенската визия с жартиерите, докато пее втория куплет. Обожавам я :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай курвенската визия с жартиерите, докато пее втория куплет. Обожавам я :Vishenka_05:

Кели, не се ли боиш че кака Райна може да избухне отново с мега хит и да я засенчи, както през лято 2008?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другият ми излекуван пациент - Джига - Рига, се е замечтал да влезе в ролята на Камелия Вескова, която в новото видео бива опъната край разкошен басейн, от разкошен мъж. Милият... :Vishenka_05:

Не бери грижа за мен, задоволен съм, ами ти му мисли,че ще трябва да ти търсим нерез като теб 120 кг.

:hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, не се ли боиш че кака Райна може да избухне отново с мега хит и да я засенчи, както през лято 2008?

Преси тресеше България с "Новата ти"! Никой не я е засенчил :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай курвенската визия с жартиерите, докато пее втория куплет. Обожавам я :Vishenka_05:

Хахах брутална е!!! Ама предпочитам в "Аматьорка" на фитнес уредите! Там пръска! :1000 (29): :1000 (19):

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси тресеше България с "Новата ти"! Никой не я е засенчил :Vishenka_05:

Много късно се появи и се разви през есента и зимата. Помним Райнуша с 3-те мегахита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много късно се появи и се разви през есента и зимата. Помним Райнуша с 3-те мегахита.

Ти ги помниш. Преси имаше "Последен адрес" и инерцията от "Водка с утеха" и др. от албума. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ги помниш. Преси имаше "Последен адрес" и инерцията от "Водка с утеха" и др. от албума. :Vishenka_05:

 

Райна я засенчи тогава. Все пак имаше и хита на лятото. Петя лежеше на стари лаври. Ти сама си го казвала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна я засенчи тогава. Все пак имаше и хита на лятото. Петя лежеше на стари лаври. Ти сама си го казвала.

Преси закриваше турнето, а Райна беше някъде в началото или по средата. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само "Новата ти" тогава стигаше, за да бъде обявена за лидер. Ех времена, първи курс бях тъкмо на "Новата ти" и ми беше фоновата музика, докато пишех протоколи. :1000 (29): Понякога ме хваща страх кога минаха 10 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бери грижа за мен, задоволен съм, ами ти му мисли,че ще трябва да ти търсим нерез като теб 120 кг.
Амин, дай Боже, Джигитче! Кака ти обожава солидни мъже, та ако мернеш някой такъв наблизо, пращай насам!

А грижите не мога да не ти бера, все пак ти си ми първият сериозно превъзпитан и дресиран индивид тук. За кратко се бях отплеснала по други нуждаещи се, та си позабравил как се козирува пред Янева, но ще влезеш много бързо в ритъм, ти си схватливо малко Камелотче! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амин, дай Боже, Джигитче! Кака ти обожава солидни мъже, та ако мернеш някой такъв наблизо, пращай насам!

А грижите не мога да не ти бера, все пак ти си ми първият сериозно превъзпитан и дресиран индивид тук. За кратко се бях отплеснала по други нуждаещи се, та си позабравил как се козирува пред Янева, но ще влезеш много бързо в ритъм, ти си схватливо малко Камелотче! :Vishenka_05:

Това лято една я докарах до инфаркт,щеше да умре, гледай втората да не си ти гидул !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това лято една я докарах до инфаркт,щеше да умре, гледай втората да не си ти гидул !

Грозна съм, Джиго - и клетви не хващам,

ала за теб съм от биле по-сладка!

Дори и Камелка с деколтето скимтящо

забравяш, щом вляза в Рамания...

 

:phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна я засенчи тогава. Все пак имаше и хита на лятото. Петя лежеше на стари лаври. Ти сама си го казвала.
Няма нужда да спорите, сладкиши. Една-едничка песен важи от 2008 година и тя може да бъде само:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...