Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не бих нарекъл "Нашето любов е" - флоп. Преслава има доста такива тримесечни хитове, които с времето отшумяват, но към момента на излизането са се въртели.

 

Флопове са "Без теб", "Ин контрол" и прочие.

Даже е повече от флоп - жалък опит да повтори изненадващия успех на "Моето слабо място". Нито се е въртяла особено, нито се получи. Дано и с новата така да стане, Калинче! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама май само за теб ... не мислиш ли вече ,че на Ивана кариерата отдавна е свършила?
Явно не, след като това име се появява от нищото, в разговор, чийто контекст е Петя Колева. :3fdb8960598fa63e: Още си го мерите с лелка, което е чудесно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже е повече от флоп - жалък опит да повтори изненадващия успех на "Моето слабо място". Нито се е въртяла особено, нито се получи. Дано и с новата така да стане, Калинче! :Vishenka_05:

 

Дори най-големият флоп на Преслава от последните песни цитирам “Без теб” е по-успешна и с повече гледания от последните песни на Ивана не мислиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже е повече от флоп - жалък опит да повтори изненадващия успех на "Моето слабо място". Нито се е въртяла особено, нито се получи. Дано и с новата така да стане, Калинче! :Vishenka_05:

Стига злобя преди да си чула песента .. още не си преглътнала случая от 2007, личи си.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не, след като това име се появява от нищото, в разговор, чийто контекст е Петя Колева. :3fdb8960598fa63e: Още си го мерите с лелка, което е чудесно!

 

Кажи ми защо мразиш Преслава , само за това ,че измести Ивана от върха и я хвърли в девета глуха или нещо друго хахах?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори най-големият флоп на Преслава от последните песни цитирам ”Без теб” е по-успешна и с повече гледания от последните песни на Ивана не мислиш ли?
Продължаваме да си го мерим с мадам Калудова. Това е още по-чудесно. Очаквам скоро отново да изпаднеш в някоя от обичайните си истерии. Не бой се, клиничен психолог Янева е тук и ще излекува и теб! Мога да ти изготвя индивидуален терапевтичен план, включващ музикотерапия с хитовете на Ванча. С по-дълъг срок на годност са от тези на Петя, така че ще усетиш лечебния ефект много бързичко! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще почнат тия броячите тук да ни бъзикат. Уж не обръщаме внимание на трафик, а накрая статистика, като за цената на петрола... :roll1:

 

По темата за Преслава и бременността:

 

Дразнех се и аз, че една жена, която е в най-женският период от живота си някак се срамува да покаже корема си, а за всяка жена това би трябвало да е гордост. Но така решила - няма проблем. След раждането видяхме една снимка с Павел, където коремът е още едър и е точно като на жена ми след раждането, което също е нормално. Свиването е някъде за около месец и накрая остават бръчки целулит около пъпа, което също е повече от нормално. Не не нормално обаче, да я виждаме на пикници във Витоша и на пиянски запои с някакви пръчове, които отговарят на профила на подобните, с които се наливам в "Карибите", а не да е 24/7 до детето поне в първия месец. Защото в първия месец новородените се кърмят през 2 часа, серат през 2 часа, памперси се сменят през 2-4 часа, а ако има колики няма спане от никой родител. Толкоз, 2 пъти съм правил това упражнение и някак съм повече от наясно.

Кво да прайш.... Така, като гледам след малко чука нови 120к за последното (4то) денонощие.

Смятай ако още втория ден бяха оправили проблема щеше да има едни 80/100к отгоре...

Нищо и така мачка богинята...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължаваме да си го мерим с мадам Калудова. Това е още по-чудесно. Очаквам скоро отново да изпаднеш в някоя от обичайните си истерии. Не бой се, клиничен психолог Янева е тук и ще излекуваа и теб! Мога да ти изготвя индивидуален терапевтичен план, включващ музикотерапия с хитовете на Ванча. С по-дълъг срок на годност са от тези на Петя, така че ще усетиш лечебния ефект много бързичко! :Vishenka_05:

И да си го мерим няма да е в твоя полза - Ванча 5-6 години в топ 3, Преси - 13-14 .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спорете, а се радвайте, че старата генерация се завръща и им показва как се прави. Може много да ги плюем, но обичайните силни знаят какво правят - Алисия, Коце, Азис, Камелия, Емануела, сега и Преслава искам да изригне... Чакам Емилия и Деси Слава, само Галена и Анелия малко ми се излагат, но пък те поне отстрамиха първата част от годината. Като прибавим и Малина, Мария, готиното парче на Есил и другото на Карлос и Славена. Ако я караме така има надежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига злобя преди да си чула песента .. още не си преглътнала случая от 2007, личи си.
Тревожно е, когато не можеш да различиш злободневната ирония и закачка, от злоба и невъзможност за преглъщане на нещо толкова нормално, като цикъла на живота. Но те оправдавам с това, че трепериш каква ли ще е съдбата на тази жадувана премиера... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да си го мерим няма да е в твоя полза - Ванча 5-6 години в топ 3, Преси - 13-14 .. :3fdb8960598fa63e:
Оооо, ти също се включваш в меренето... Явно никак не сте спокойни и дори жълтия чаршаф, с който се е омотала Петичка този път, не ви действа разпускащо! Хайде, от мен да мине, дай Боже хит! Не искам да плачкаш под душа с шепа хапчета, завършващи деня ти! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми защо мразиш Преслава , само за това ,че измести Ивана от върха и я хвърли в девета глуха или нещо друго хахах?
Нещо друго е. Завиждам на това колко пъти е била с разбит от ревниви любовници нос, от чийто ноздри се прокрадва вълшебен бял прашец... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после истинско събитие в попфолка. Този месец почти всички пуснаха силни попадения. Преслава няма да разочарова.

 

Събитията минаха, сега е ред на париферията... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени се мотае нещо, дано и тя избухне с хит за есента. Първоначално не възприех "Хулиган", но с времето много ме зариби :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени се мотае нещо, дано и тя избухне с хит за есента. Първоначално не възприех "Хулиган", но с времето много ме зариби :Vishenka_05:
И как не... Ти си ми такова сладко малко хулиганче. Кой ли не моли за твоето сърце, а и нима не си бомбил наред, нима не си ги стапял като сняг... :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени се мотае нещо, дано и тя избухне с хит за есента. Първоначално не възприех "Хулиган", но с времето много ме зариби :Vishenka_05:

 

Джена е с хита на годината, засега. :clap: Не знам защо се правите на умрели лисици и не забелязвате "Диагноза ти"? :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как не... Ти си ми такова сладко малко хулиганче. Кой ли не моли за твоето сърце, нима не с бомбил наред, нима не си ги стапял като сняг... :1000 (29):

Естествено. Преди 8 години кършех снага на "Къде е пича" и "Стойки не чупи", преоткривайки се в текстовете :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е с хита на годината, засега. :clap: Не знам защо се правите на умрели лисици и не забелязвате "Диагноза ти"? :1000 (19):

 

Много любима! Незаслужено остана в някаква сянка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. Преди 8 години кършех снага на "Къде е пича" и "Стойки не чупи", преоткривайки се в текстовете :Vishenka_05:
Забравяш и че си подвиквал на дружките си "хей, момичета, доведете го, завържете го веднага"... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...