Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Глория ще издава книга. Интересно кой ѝ помага с писането и редактирането. Би било добре да използва това, че скоро подобно нещо не се появявало на попфолк сцената, но дали ще го направи? Смятате ли, че ще разкаже неща, с които винаги е била свързвана, а винаги е отричала, или всичко ще бъде напудрено и като излязло от сладкарничка :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория ще издава книга. Интересно кой ѝ помага с писането и редактирането. Би било добре да използва това, че скоро подобно нещо не се появявало на попфолк сцената, но дали ще го направи? Смятате ли, че ще разкаже неща, с които винаги е била свързвана, а винаги е отричала, или всичко ще бъде напудрено и като излязло от сладкарничка :1000 (29):

Ако разкаже с подробности за Г.Илиев книгата ще стане бестселър. Българите много обичат да четат за живота на мутрите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, Глоринда ще напише всичко друго, ама не и за личния си живот. А да не говорим за истории от бизнеса с имена. Всичко ще е така завоалирано, че нищо да не разберем.

 

При положение, че тя не иска да влезе във ВИп брадър по причини - да не показва лични истории и тн, вие какво си мислите, че ще има в книгата?

 

Може там да напише за смърт на близък, за това колко трудно й е било като я обвиняваха, че си е махнало ребро, ама нищо пикантно, каквото всички тук чакате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да разкрие нещо относно личния си живот? По-скоро Джорджано ще пропее...

 

Не знам дали е вярно това за книгата, но от сега ми е ясно ако е вярно каква ще е скука, забравете Глория да спомене нещо за личния си живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория ще използва тази книга, за да може още по-спокойно да си пренапише биографията. Готов съм да прочетем същите до болка изтъркани истории за това как била вариететна певица и там каквито още имаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът за отмененият концерт е лошото време. Тука няма "ама щяха да го проведат еди кога си" и т.н. На 22.08.2018 ще има концерт в летният театър в Свети Влас - на 30 км от Обзор - ето ти алтернативната дата. При положение, че до преди 2 дни времето беше толкова непостоянно, отделно Глория си има и други ангажименти, а и в този летен театър в Обзор все пак има и други дати с изяви на изпълнители, то със сигурност са решили да не слагат нова дата, а направо да остане следващият обявен концерт на 30 км от Обзор - в Свети Влас, в летният театър. Никакъв провал не е имала откъм интерес и продажба на билети.

Глория е 25 години на сцена и си има свой почерк във всичко което прави. Чалготеките са добър вариант, за да се забавляват хората, но не и да печели фенове- не са мерило за нищо, още повече че Глория от концертна дейност печели само тя, без Пайнер.Тя развива такава от 1994 г. Разбира се, че 500 - 1000 човека да е бройката, която посещава концертите ти в провинцията, тоест максимума капацитет на залите, в които пееш, е страхотен успех за всеки български изпълнител. Наемите са символични, да не говорим че на места няма такива, а билетите - 8,10,12,15 лева и хората ги изкупуват за да видят любимият си изпълнител, в случаят Глория. Печели се от концерти, а и Глория е напълно наясно с това, че има фенове навсякъде в България - затова са пълни залите.

Азис се котира в Турция, в България също, но той самият нарочно не иска да си свали хонорара и да може доста БГ заведения да си го позволят, а предпочита да пее 2-3 пъти Турция. При него с доста пресилени нещата..нека си пее в Турция, като му плащат.

 

А защо ти е толкова трудно да си представиш, че може да е отменен поради липса на интерес? Няма как да си убеден в това, което си мислиш. Както и аз де, но имам някакви предпоставки да си го мисля. Обзор наистина е много малко курортно селище . Тамошните са много спрели. А туристите , дори и българските такива, не са отишли там за концерт, а за плажове и почивка. Освен това цялото лято си вали, без да са някакви порои. Само бури и порои могат да бъдат причина през 2018 за отменен концерт. Не забравяйте, че и по турнетата се е случвало да превалява, и на концертите на Слави. Няма да и стане по лоша биографията на Глория, ако приемете и варианта за слаб интерес към концерта и в Обзор.

 

Да,феновете и пълните зали са престиж, но можеш да си умреш гладен, ако разчиташ на тях. Аз не съм по счетоводните сметки като някои други потребители, но не е трудно да си представиш 2 концерта месечно с посещаемост между 500 и 1000 души, дори и на цени от 20 лева, че няма как да покрият стандарта на Глория, който води от години наред. А и по тези концерти и заминават много пари. Печалбата и от билети не е чиста печалба за нея. Има си разходи, има си продуценти, екипи и професионалисти, които не работят никак евтино. А и Симона се изявава с нея, което подсказва, че и тя взима парче от малката печалба.

 

По тона ми си личи, че не съм враждебно настроен. Просто съм реалист. Освен нас във форума и хората, отишли на тези концерти, мислиш ли, че някой е разбрал за концертната и дейност. Сори, но концертната дейност в България е много неблагодарна работа. Разбира се, че успеха от тях ти носят някакво удовлетворение, но не ти носят печалбите, които се търсят в музикалната индустрия в България.

 

За Азис самия факт, че не сваля хонорара, подсказва, че няма финансови затруднения. Не търси поле за изява непрестанно като повечето чалгаджийки...

 

 

Иначе вероятноп предстоят трудни години за фолка, но точно до 5 години си го представям пак да е на дневен ред. Трябва генерални промени.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, вижте на какво прилича Андреа в началото на клипа:

 

:(

Нищо симпатично не е останало в това момиче. Буквално е като ИваНА И Рени в най широките им периоди... Не намирам и 10 процента прилика с това, което ни показва по инстаграм. И си живее удобно в миналото, когато беше топ и красавица. Сигурно дори не може да проумее, че вече е в 9та глуха и предизвиква съжаление или смях. В мен събуди съжаление. Аз съм жалостив гад

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ти е толкова трудно да си представиш, че може да е отменен поради липса на интерес? Няма как да си убеден в това, което си мислиш. Както и аз де, но имам някакви предпоставки да си го мисля. Обзор наистина е много малко курортно селище . Тамошните са много спрели. А туристите , дори и българските такива, не са отишли там за концерт, а за плажове и почивка. Освен това цялото лято си вали, без да са някакви порои. Само бури и порои могат да бъдат причина през 2018 за отменен концерт. Не забравяйте, че и по турнетата се е случвало да превалява, и на концертите на Слави. Няма да и стане по лоша биографията на Глория, ако приемете и варианта за слаб интерес към концерта и в Обзор.

 

Да,феновете и пълните зали са престиж, но можеш да си умреш гладен, ако разчиташ на тях. Аз не съм по счетоводните сметки като някои други потребители, но не е трудно да си представиш 2 концерта месечно с посещаемост между 500 и 1000 души, дори и на цени от 20 лева, че няма как да покрият стандарта на Глория, който води от години наред. А и по тези концерти и заминават много пари. Печалбата и от билети не е чиста печалба за нея. Има си разходи, има си продуценти, екипи и професионалисти, които не работят никак евтино. А и Симона се изявава с нея, което подсказва, че и тя взима парче от малката печалба.

 

По тона ми си личи, че не съм враждебно настроен. Просто съм реалист. Освен нас във форума и хората, отишли на тези концерти, мислиш ли, че някой е разбрал за концертната и дейност. Сори, но концертната дейност в България е много неблагодарна работа. Разбира се, че успеха от тях ти носят някакво удовлетворение, но не ти носят печалбите, които се търсят в музикалната индустрия в България.

 

За Азис самия факт, че не сваля хонорара, подсказва, че няма финансови затруднения. Не търси поле за изява непрестанно като повечето чалгаджийки...

Иначе вероятноп предстоят трудни години за фолка, но точно до 5 години си го представям пак да е на дневен ред. Трябва генерални промени.

 

След като активно прави концерти и поема някаква малка бройка участия по клубовете, значи не е за мислене - може да си го позволи. Самият факт, че каза, че свежда клубните си участия до минимум, значи че може да си го позволи. Кое толкова не можеш да разбереш. Жената има адски много фенове, предпочита сама да си организира концерти, направила си е сметката и явно не е на минус, след като непрекъснато с голям кеф споделя във фейса за предстоящи такива...

Азис е, както се казва, гола вода...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е, както се казва, гола вода...

Азис няма за какво въобще да ходи на участия след като дори и само печалбата му от YouTube като най-гледания ни артист там е достатъчна. Само за "Хабиби" и "Мотел" е грабнал общо между 100 и 150 хиляди. Представете си колко още е взел за "Сен тропе", "Хоп", "Мразиш" и т.н. И да добавим все пак участията в Бг и чужбина на хонорар от 10 бона, представете си за каква обща печалба говорим без той самият да се мори всяка вечер като повечето си колеги. А ако поема частни партита- да не говорим.

Никаква база за сравнение между него и Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, вижте на какво прилича Андреа в началото на клипа:

 

:(

 

Не разбирам защо има изненадани, впредвид фотошоп изцепките и, беше ясно. Иначе на мен така ми харесва повече, прилича на две Пресили от периода след като беше родила. Или като слязла от платно на Владимир Димитров - Майстора. Най-малкото вече прилича на индивид от женски пол, а не на зле гримиран траверс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо има изненадани, впредвид фотошоп изцепките и, беше ясно. Иначе на мен така ми харесва повече, прилича на две Пресили от периода след като беше родила. Или като слязла от платно на Владимир Димитров - Майстора. Най-малкото вече прилича на индивид от женски пол, а не на зле гримиран траверс.

 

И аз така смятам. Много добре изглежда и някой да й каже, че не трябва да се притеснява и да се комплексира. Екстра си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 песни в България за Юли

1. ТоТо Н - Чужди усмивки

2. Галин - 112

3. Емануела и Джордан - Купих ти сърце

4. Криско ft. Слави Трифонов - Гледай как се прави

5. Дара - Все на мен

6. Галена и Цветелина Янева - Маракеш

7. Гери-Никол - Над закона

8. Джена - Хулиган

9. Тита - Фотошоп

10. СкандаУ - Хайвера

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 песни в България за Юли

1. ТоТо Н - Чужди усмивки

2. Галин - 112

3. Емануела и Джордан - Купих ти сърце

4. Криско ft. Слави Трифонов - Гледай как се прави

5. Дара - Все на мен

6. Галена и Цветелина Янева - Маракеш

7. Гери-Никол - Над закона

8. Джена - Хулиган

9. Тита - Фотошоп

10. СкандаУ - Хайвера

 

Ork Nazmiler

Para Bizde

 

Mom4Eto & Kapo Verde & Emporio Zorani

Bg Realnost

 

Тези двете са в топ 10. Съответно на второ и шесто. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ork Nazmiler

Para Bizde

 

Mom4Eto & Kapo Verde & Emporio Zorani

Bg Realnost

 

Тези двете са в топ 10. Съответно на второ и шесто. :whistling:

Данните са от YouTube Artists. Там фугират само песни регистрирани в Content ID.

 

Как ще коментираш регреса на Галена? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи 5 срещу 5 чалга и поп песни за месеца. При положение, че 3 от 5-те поп песни също са чалга, в едната даже си го казват. :1000 (29):

И, разбира се, не се споменава положението за изминалата седмица- 6 чалги срещу 4 поп песни в ТОП 10, а на първо място пак чалга песен.

На жанра просто му трябва няколко обмислени и разбиващи хода от големи изпълнители и от нови имена, за да се спрат приказките за залеза му. Още не мога да повярвам, че чалгарите решиха да се излагат точно като за горещия сезон, вместо точно сега да се възползват да върнат позициите на поп-фолка. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...