Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

смешник :mf_surrender:

 

Тоя г*й ли е?Връзката му с Дара сигурно е за прикритие.Във всеки клип се показва почти гол!Все едно гледаме Крум, ама в поп вариант?В предишния клип беше с клинче, сега по слипове, ако има следващ сигурно с листо ще се прикрива!?!Така ли ги трупа гледанията, защото песента за нищо не става?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тоя г*й ли е?Връзката му с Дара сигурно е за прикритие.Във всеки клип се показва почти гол!Все едно гледаме Крум, ама в поп вариант?В предишния клип беше с клинче, сега по слипове, ако има следващ сигурно с листо ще се прикрива!?!Така ли ги трупа гледанията, защото песента за нищо не става?

 

Този ми е като Икебаната на мен.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този ми е като Икебаната на мен.

С малката, но съществена разлика, че Икебаната поне може да пее и има цифра албуми със нормални песни. И даже е по-приятен за окото.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димитров не си ли дава сметка колко много му пропада фирмата с всеки изминал ден?

Лятото е към края си а единственото нещо което е подобие на хит е ''Купих ти сърце'', но много по-далеч от ''Хавана-Тропикана'' и ''Моето слабо място'' примерно.

Преслава май няма да пуска песен а Анелия хитовете си ги пуска зимата-пролетта. Днешната премиера вече е връх на глупостта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

7 000 000 :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хитът на лятото, заедно с "Бръм". Това бяха единствените 2 песни, които пуснаха по 2 пъти в събота вечер в "Култ", като и двата пъти се избухваше много. А, и още една имаше с 2 пускания - "Шефката". За сметка на нея, "Маракеш" изобщо не я пуснаха.

Джена пак разбива в период с такава липса на хитове и то с една доста посредствена за възможностите й песен. Естествено тук във форума отново е подценявана и никой не говори за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото веднъж вече питах, но никой не ме отрази. Може ли някой да даде линк с разбивка на гледанията на "Богиня" на Ваня, за да видим как изглеждат едни доказано купени гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета глупости за какъв провал била "Шефката"... ами изтриха клипа с 800к-1млн(който сега можеше да има и 1.5+) гледания, от на Тони канала има 700К в фен 200К + 500К от още един канал. Над 2 милиона гледания за месец са си доста добре и е много пускана по дискотеките. Много подценявана е тази песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е че флопна и сами са си виновни. За къде бързаха да пускат песента без писмено уредени права и сниман клип в малък канал? Можеха спокойно да я оставят за края на Август. Тази година хич не и върви на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е нахакана и перфектно пееща на живо ... и песента - тотален хит, публиката откача! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е нахакана и перфектно пееща на живо ... и песента - тотален хит, публиката откача! :Vishenka_05:

 

 

Това е най-измисления концерт на Планета евър, но все пак го имаше!

Димана имаше страшни песни, трябва да се вземе по-насериозно и да пуска по-често песни.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-измисления концерт на Планета евър, но все пак го имаше!

Димана имаше страшни песни, трябва да се вземе по-насериозно и да пуска по-често песни.

Това беше концерт на Ванча, която не успя да събере публика и извикаха половината кокошарник.

Иначе си беше добър концерт, според мен, сега и 1/3 на това не правят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше концерт на Ванча, която не успя да събере публика и извикаха половината кокошарник.

Иначе си беше добър концерт, според мен, сега и 1/3 на това не правят.

 

Кели, коментирай перформънса на Райнуш с дългата червена рокля и плейбека на големия хит тогава “От един инат”.

 

Иначе наистина жалко за Димитричка, защото можеше да е голяма звезда, но малко след като роди започна с компромисните песни и отиде инерцията. Пък и се появиха Джена, Андреа и Елена, на които фирмата видимо залагаше повече. Иначе и на Мура Мега ибухна с уникален прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, смятай на какъв прием се радваха и по-малките изпълнители навремето, тук буквално цялата зала е на крака и заслужено, Димана се раздава с една от най-хубавите си песни. Само ако знаехме тогава докъде ще я докараме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше концерт на Ванча, която не успя да събере публика и извикаха половината кокошарник.

Иначе си беше добър концерт, според мен, сега и 1/3 на това не правят.

Не половината, а всички направо.

 

Поздрав за всички фенове:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, смятай на какъв прием се радваха и по-малките изпълнители навремето, тук буквално цялата зала е на крака и заслужено, Димана се раздава с една от най-хубавите си песни. Само ако знаехме тогава докъде ще я докараме...

Тогава не беше съвсем "малка" като изпълнител, щом дори на Мура Мега я включиха. Имаше много силни първи години - 2006, 2007 и 2008. После не знам какво стана, но се объркаха нещата. Започна да пуска комерси и се сля с тълпата.

 

p.s. Честно, но не си спомням Райна на този концерт .. трябва да си я припомня :1000 (29): Кама мачкаше по цици и огромно деколте с трибагреника за сестрите в Либия :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, не беше, но тя още след първия албум, който беше силен, но набързо направен тип Гергана, изгуби по неясни още за мен причини шанса си. Иначе Райна е може би най-преебаващия се чисто сам изпълнител по концерти ever, то не бяха плейбеци, лош подбор на песни, тоалети, изключение прави началото с Планета Прима. Пък е толкова танцуваща и готина иначе. Така де, вече можем да си мислим в минало време за всичко това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, не беше, но тя още след първия албум, който беше силен, но набързо направен тип Гергана, изгуби по неясни още за мен причини шанса си. Иначе Райна е може би най-преебаващия се чисто сам изпълнител по концерти ever, то не бяха плейбеци, лош подбор на песни, тоалети, изключение прави началото с Планета Прима. Пък е толкова танцуваща и готина иначе. Така де, вече можем да си мислим в минало време за всичко това...

Да не забравяме първенеца в тази категория - Галена :1000 (29):

 

Какво мислиш за този нежен трак? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра, сигурно е единствената певица, на която обожавам баладите от този тип без кой знае каква кулминация на припева. По принцип обичам на него да се раздадат, там текстът да е най-силен, но Димана има супер нежните балади. Тя ми е в топ 10 за изпълнителите в жанра с най-любими, "Колко часа любов", "Невъзможно", "С теб ще продължа" и т.н. Иначе за Галка, ами да, и тя си има тези концерти, но там нещата бяха други, твоята кралица така и не даде короната, нито народът я прие по този начин. После кралството започна да се срива и към днешна дата нямам представа какво трябва да се случи, за да ги погледне някой изобщо като фактори, камо ли като една единствена, дето ще властва няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникални неща има в канала на СМК ...

 

Евелина е Северозападната хитмейкърка. Има най-много клипове, въртяха я редовно по Оникс :D

 

Какво ще кажеш за последното откритие на лейбъла - Атанаска? Тя вече ги напусна, де, но...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евелина е Северозападната хитмейкърка. Има най-много клипове, въртяха я редовно по Оникс :D

 

Какво ще кажеш за последното откритие на лейбъла - Атанаска? Тя вече ги напусна, де, но...

 

Не знам защо Атанаска не я канят за Брадъра - тя е само за там. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...