Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Къде е станало дума за участие на Глория в брадъра? Всяка година излизат такива слухове и нищо.

Не мисля, че й трябва това предаване - едва ли ще се изложи като Отварачки, Емануели, Преслави и т.н., но просто няма нужда. Това предаване е пошло, манипулативно и нагласено. Колкото и пари да дадат, не си струва - имиджът е по-важен. Там се оголваш и ставаш уязвим.

Глория има нужда да вземе да си промотира песните, да обиколи някое и друго предаване от по-редовите и да си направи концепция/рекламна кампания за предстоящия албум, както подобава за една истинска певица, защото имам чувството, че с нищо не й се занимава освен да си пече краката в Гърция. На мен лично взе да ми става досадно да гледам едни и същи сторита. Не я ли хвана саклета да кибича по тия плажове последните 1-2 години... Страхотно е, че плува, кара колело и всичко останало, но все пак да не забравя, че е певица... Предавания като Денсинг старс, Мюзик Айдъл й дадоха позитиви. За тях съм ок. Биг брадър - не! Ако й е минала подобна мисъл... мерси.

Признавам си, "Добре дошла скитнице" взе да ми харесва, но другата продължавам да съм я слушал веднъж и половина ... :mf_surrender:

 

 

А относно Биг Брадър - тва нещо някой гледа ли го още!?!?! Въобще не й трябва на Глория ... да пуска Симона, ама Глория не вярвам да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В този формат са влизали легенди като Йорданка Христова и Маргарита Хранова, а в този сезон ще влиза и Васил Найденов... Глория би била най-малката изненада откакто естрадните взеха да се навиват. :1000 (29):

А и е възможно да се представи добре, кой знае... Този формат носи и позитиви на някои чалга звезди- Коцето стана любимец на българите при първото си участие и дори спечели, също и Азис следващата година. Десислава въпреки гафовете излезе с предимно позитивен имидж заради таланта, който шашна всички, а в следващото си участие дори спечели. И Преслава беше симпатична през по-голямата част от времето, дори си промотира парче там и то стана последният й масово известен хит към момента. Ако Глория влезе с концепция и не се държи надменно може и да получи позитивни точки и да си възроди кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, "Добре дошла скитнице" взе да ми харесва, но другата продължавам да съм я слушал веднъж и половина ... :mf_surrender:

 

 

А относно Биг Брадър - тва нещо някой гледа ли го още!?!?! Въобще не й трябва на Глория ... да пуска Симона, ама Глория не вярвам да го направи.

Да, гледат го, но го гледат за сеира. Става все по-изкуствено скандално и пошло. Все пак да не забравяме, че хората по дълбоката провинция нямат кой знае какви развлечения и за тях е цяла вселена вечер след работа да си пуснат брадъра и да разпускат. Не ги съдя за това простодушие, но повечето от тях нямат базата да направят разлика, сравнение и да отсеят информацията от дезинформацията. Не могат да се усетят кога е нагласено и има блъфирания. Въобще вярват сляпо на всичко, което им се покаже. Да не говорим, че някои от тях сигурно още гласуват... и вярват, че накрая вотът е от зрителите. Същата работа като с наградите на Планета. Не ми е спонтанно това предаване.

 

Иначе новите песни на Глория са хубави, и аз си ги слушам, но някак вече това животно "рекламна стратегия" съвсем й бяга. Не е нужно някой да й дава акъли. Мисля, че и сама може да се сети, че през 2018 има много алтернативни начини да си популялизира песните. Една Рени не спря да ходи по интервюта и има по-добър нюх от нея как да се рекламира. Колко успешно - е друг момент. Глория дали защото не иска да се натрапва... дали защото си вярва, че не й е нужна реклама... дали защото я мързи... и в трите случая причините й са нелепи, но тя съвсем е отвикнала от живота на певица. И когато човек разсъждава за кариерата й, познава кариерата й... и сподели е такива мисли, защото му пука, накрая получава коментар от рода на: "Вашата редакция не ме харесваше доскоро", което освен всичко друго означава, че тя забравя кой е фен и кой не, обърква се кой е журналист и кой не. Чува това, което иска да чуе, пречупва го през русенския си манталитет и продължава упорито по схемата, която й е удобна. Нея трябва само да я хвалиш или да се съгласяваш и да си слушаш песничките, без да надигаш много глас и глава, защото ще бъдеш я блокиран, я друго нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, гледат го, но го гледат за сеира. Става все по-изкуствено скандално и пошло. Все пак да не забравяме, че хората по дълбоката провинция нямат кой знае какви развлечения и за тях е цяла вселена вечер след работа да си пуснат брадъра и да разпускат. Не ги съдя за това простодушие, но повечето от тях нямат базата да направят разлика, сравнение и да отсеят информацията от дезинформацията. Не могат да се усетят кога е нагласено и има блъфирания. Въобще вярват сляпо на всичко, което им се покаже. Да не говорим, че някои от тях сигурно още гласуват... и вярват, че накрая вотът е от зрителите. Същата работа като с наградите на Планета. Не ми е спонтанно това предаване.

 

Иначе новите песни на Глория са хубави, и аз си ги слушам, но някак вече това животно "рекламна стратегия" съвсем й бяга. Не е нужно някой да й дава акъли. Мисля, че и сама може да се сети, че през 2018 има много алтернативни начини да си популялизира песните. Една Рени не спря да ходи по интервюта и има по-добър нюх от нея как да се рекламира. Колко успешно - е друг момент. Глория дали защото не иска да се натрапва... дали защото си вярва, че не й е нужна реклама... дали защото я мързи... и в трите случая причините й са нелепи, но тя съвсем е отвикнала от живота на певица. И когато човек разсъждава за кариерата й, познава кариерата й... и сподели е такива мисли, защото му пука, накрая получава коментар от рода на: "Вашата редакция не ме харесваше доскоро", което освен всичко друго означава, че тя забравя кой е фен и кой не, обърква се кой е журналист и кой не. Чува това, което иска да чуе, пречупва го през русенския си манталитет и продължава упорито по схемата, която й е удобна. Нея трябва само да я хвалиш или да се съгласяваш и да си слушаш песничките, без да надигаш много глас и глава, защото ще бъдеш я блокиран, я друго нещо.

 

Много често се говори за хората от провинцитя .. имайте предвид, че в София е пълно с поне над 1 000 000 от същите тези провинциалисти, а в момента разглеждам рейтинги на телевизии и предавания от времето на Биг Брадър, тъй като това ми е работата ... най-голяма е зрителската аудитория от София. Въобще, хората от провинцията и то от градове като Пловдив, Варна, Стара Загора, Бургас и т.н., в много отношения са по-напред от "столичани" и имат далеч по-интересен живот от софиянци.

 

А относно маркетинга и рекламата на Глория в последните години - от 1 до 10 - тя е на 2-3 някъде. Трагедия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много често се говори за хората от провинцитя .. имайте предвид, че в София е пълно с поне над 1 000 000 от същите тези провинциалисти, а в момента разглеждам рейтинги на телевизии и предавания от времето на Биг Брадър, тъй като това ми е работата ... най-голяма е зрителската аудитория от София. Въобще, хората от провинцията и то от градове като Пловдив, Варна, Стара Загора, Бургас и т.н., в много отношения са по-напред от "столичани" и имат далеч по-интересен живот от софиянци.

 

А относно маркетинга и рекламата на Глория в последните години - от 1 до 10 - тя е на 2-3 някъде. Трагедия!

Ясна ми е София, че е най-голямото село. Говорих за дълбоката провинция - там, където хората приемат всичко за чиста монета, наивни са, нямат база за сравнение, изхождат от местоположението и живота си и си мислят, че всичко, което хвърчи, се яде. Те са и най-манипулируеми и като гласоподаватели, и като всичко. Навсякъде се гледа телевизия, но възприятията са различни предвид геополитиката и манталитета.

 

Глория пак се поосефери на тема маркетинг - преди беше много по-затворена. Направи си сайт, качи песни в айтюнс, оповестява концерти с графики.

Но просто спря интервютата, участията - за второто донякъде я подкрепям, спря да говори за музиката си. Изглежда всичко да е като по някакво задължение.

Не става само на стари лаври, трябва да провокира интерес към повече гледания. Аз не знам от кое толкова се изморява. Тия песни дори са готови от миналата година. Тая година снимала два еднакви клипа и вече пак реши да почива. Според мен при нея изтощението от Денсинг старс и травмата там и последното турне в Америка още я държат. В тоя период още имаше и участия и може да й е дошло в повече всичко това. Няма да забравя след Америка как не спря да мрънка - и в Автограф, и къде ли не, когато още ходеше по интервюта, колко изтощително е било. Това тя да мрънка за такива неща, никога не е било. Отделно, че и за клипове и такива неща не прибягва до креативност и идеи. Работи си по познат модел, не сменя екипа. Но това сме го коментирали милион пъти. Албума ще си го купя, но не ми се вярва да е нещо впечатляващо този път освен ако няма балада някаква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Васил Найденов Фокси говореше, че приел. Поредния му опит да се направи на знаещ от кухнята. И за пореден път увисва като мръсни гащи на простор... Позор

 

Може Глория да има договор за 2 седмици и да прави тази жертва заради Симона. Досега имало ли е път в който да са писали, че влиза. Май е имало само такива, от които става ясно, че е била канена, но и че им е отказвала на момента.

Според мен няма кой знае какво за губене. Българите си я знаят с фасоните. Може само да спечели ако се държи на положение. Надявам се да я гледаме. Винаги ми е била интересна като човек

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко това относно влизането на Глория и Симона в Брадъра е, както си пише и в самите статии - "упорити слухове". Всяка година е това. Няколко месеца преди предаването пишат, че имало слухове за Глория, че влизала, пък след това отказала. Съмнявам се въобще да се е стигало до някакви преговори с Глория. Може би, единственият вариант да влезе вътре и то за 1-2 седмици е ако Симона е решила да участва, и евентуално майка й да влезе с нея в началото за няколко дни, за подкрепа. И пак не ми се струва възможно да се навие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е специален гост, без статут на участник, би било яко да влезе за реклама. Участва ли пълноправно, със сигурност ще се изложи, защото не ми изглежда като да има много богата обща култура. Образът й е добре опазен през годините посредством еднотипни интервюта и привидни премереност и студенина, които според мен впуска в употреба с цел прикриване на дефицити. Сякаш преди 15-20 години имаше позиция, беше по-начетена. Не знам дали развитието й като личност е спряло или наистина е толкова предпазлива, но е досадна за слушане. Луна и Рени имат по-добър изказ и не се превземат толкова. Дано пък, ако влезе, да си покаже готината страна, да се отпусне веднъж и да я видим нормална, каквато според мен е.

Слухове за първи път чета такива. Обикновено пишат, че директно е отказала. Може и да не се спазарят. 80 хилки е обидно ниска сума.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е специален гост, без статут на участник, би било яко да влезе за реклама. Участва ли пълноправно, със сигурност ще се изложи, защото не ми изглежда като да има много богата обща култура. Образът й е добре опазен през годините посредством еднотипни интервюта и привидни премереност и студенина, които според мен впуска в употреба с цел прикриване на дефицити. Сякаш преди 15-20 години имаше позиция, беше по-начетена. Не знам дали развитието й като личност е спряло или наистина е толкова предпазлива, но е досадна за слушане. Луна и Рени имат по-добър изказ и не се превземат толкова. Дано пък, ако влезе, да си покаже готината страна, да се отпусне веднъж и да я видим нормална, каквато според мен е.

Слухове за първи път чета такива. Обикновено пишат, че директно е отказала. Може и да не се спазарят. 80 хилки е обидно ниска сума.

Към специалните гости няма интерес вече, освен ако не са суперзвезди от сорта на Памела или Парис, или пък свързани с участниците - бивши, настоящи, деца и т.н.

Защо пък да не влезе, кой ли не е влизал. Само че мисля, че ще е само Симона, защото някак си не виждам какво толкова може да спечели Глория от подобно участие. За промотиране на песен/албум не си струва, а звездния имидж си го има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При условие че друг път пишат как и предлагали по 200 и тя ги рязала напълно, тва с влизането за 80 ми се вижда мега измислено. На Найденов поне писаха че се бил навил за 250, преди да се окаже, че няма нищо вярно.

 

Още повече нали спрягаха из сайтовете гНиЛо и Алисия за главна атракция на сезона? Ся спор няма, че евентуално влизане на Глория в Къщата може и да е интересно, ма за такива пари, пак казвам, освен да влезе колкото да направи реклама на Симона за седмица две, би било под нивото, на което уж се прави, че е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към специалните гости няма интерес вече, освен ако не са суперзвезди от сорта на Памела или Парис, или пък свързани с участниците - бивши, настоящи, деца и т.н.

Защо пък да не влезе, кой ли не е влизал. Само че мисля, че ще е само Симона, защото някак си не виждам какво толкова може да спечели Глория от подобно участие. За промотиране на песен/албум не си струва, а звездния имидж си го има.

 

Ми освен да и трябват едни 80 хилки? Иначе да я обяват като специален гост не, просто кат Мара и ще се изниже щото уж нещо си след като и изтече договора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория може да влезе по средата на формата, както майката на Вулева :D :D :D

 

С тайна мисия - да ги прави дар мадан всички... хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече почти всички медии потвърдиха присъствието на Глория и Симона. Както предположих, ще влезе за 2 седмици.

 

Тъпо е така. Дано поне не го изиграят с жалко театро като при излизането на Преса и Мара.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо е така. Дано поне не го изиграят с жалко театро като при излизането на Преса и Мара.

Мария пак добре го изигра с детето. При Преслава беше по жалко и смешно - не можела да номинира, ама да забърсва мъжете на колежките, не се свени :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Предполагам спазват някаква конфеденциалност на договора и затова се налага да правят тези театри.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...