Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Камелия се отдаде на любимия си навик да позира гола пред камерата

 

https://www.instagram.com/p/BmJT-6GAAlB/?ta...amelia_official

 

След като времето се затопли и напомни, че все пак е лято и Камелия се отдаде на любимия си навик - да позира гола пред камерата. Този път обаче фотото, на което е както майка я е родила, е черно-бяло, а тялото на певицата е максмално отдалечено от обектива. От закачливия текст става ясно, че изпълнителката търси кой вдига шум в морските ни курортни, досущ като вицепремиера Валери Симеонов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към потребителите от Македония. Защо навсякъде е пълно с джамии след като над 70 % от населението са християни. Дори и в малките градчета стърчат по 2-3 джамии и то все нови. Забелязахме го вчера по пътя за Албания. В нета прочетох, че били издигнати без разрешителни и спонсорирани от Саудитска Арабия, Кувейт, Катар. Но не разбрах каква им е идеята и целта. Македонците не са ли против, впредвид отношението им към турците...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия се отдаде на любимия си навик да позира гола пред камерата

 

https://www.instagram.com/p/BmJT-6GAAlB/?ta...amelia_official

 

След като времето се затопли и напомни, че все пак е лято и Камелия се отдаде на любимия си навик - да позира гола пред камерата. Този път обаче фотото, на което е както майка я е родила, е черно-бяло, а тялото на певицата е максмално отдалечено от обектива. От закачливия текст става ясно, че изпълнителката търси кой вдига шум в морските ни курортни, досущ като вицепремиера Валери Симеонов.

Няма хитове и нови проекти, участията и са по малко от тези на Деси втори месец, има повече свободно време и се чуди как и пред кой да покаже... Баналница

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към потребителите от Македония. Защо навсякъде е пълно с джамии след като над 70 % от населението са християни. Дори и в малките градчета стърчат по 2-3 джамии и то все нови. Забелязахме го вчера по пътя за Албания. В нета прочетох, че били издигнати без разрешителни и спонсорирани от Саудитска Арабия, Кувейт, Катар. Но не разбрах каква им е идеята и целта. Македонците не са ли против, впредвид отношението им към турците...

Точно в много от малкште градчета са предимно мюсюлмани. Не помня дали в Западна Македония. Почти всичките ми познати оттам са мюсюлмани.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към потребителите от Македония. Защо навсякъде е пълно с джамии след като над 70 % от населението са християни. Дори и в малките градчета стърчат по 2-3 джамии и то все нови. Забелязахме го вчера по пътя за Албания. В нета прочетох, че били издигнати без разрешителни и спонсорирани от Саудитска Арабия, Кувейт, Катар. Но не разбрах каква им е идеята и целта. Македонците не са ли против, впредвид отношението им към турците...

На македонците в западна Македония отдавна им е открадната власта.Албанците в Македония са повече от 25% а ислама е религия на повече от 33%. Не е само до джамиите, то и кметовете на повечето общини там са албанци. За спонсорирането си е вярно, щото тези държави помагат на Албания в плановете й за велика Албания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивон плаши вече, не знам защо Коко не се намеси... На колко години е изобщо, на 15 стана ли?

На 14 е :Vishenka_05: То вярно че Ана има мозък на врабче, но и тя да я стяга, макар че ми се струва изпусната.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма хитове и нови проекти, участията и са по малко от тези на Деси втори месец, има повече свободно време и се чуди как и пред кой да покаже... Баналница

 

По-малко от на... Деси? :hahaha: Я пак, я пак.... и като ми се откри..... ЦЪК :roll1:

 

Славчо, не ти върви последните месеци. Кама първо те изкърти с втория сезон на "Гласът на България" и мълча от Нова година насам, а като свърши тъкмо се раздрънка и тя пълна с участия. Ето, влез, разгледай къде я канят, на какви места я канят. Не е само в кръчми както ти си мислиш. Гледай, гледай... :ar:

 

Няма да ти пускам "Дразни ме" от "Карибски пирати" в Китен. Знам, че се депресираш от чутото и видяното.... :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към потребителите от Македония. Защо навсякъде е пълно с джамии след като над 70 % от населението са християни. Дори и в малките градчета стърчат по 2-3 джамии и то все нови. Забелязахме го вчера по пътя за Албания. В нета прочетох, че били издигнати без разрешителни и спонсорирани от Саудитска Арабия, Кувейт, Катар. Но не разбрах каква им е идеята и целта. Македонците не са ли против, впредвид отношението им към турците...

 

Какво ???? Говориш глупости, МАКЕДОНИЯ дори не иска ВИЗА от Турция......

 

 

В Македония и Албания има доста мюсюлмани и са сд много добри отношения с Турция

 

И в Северна Гърция пълен с Джамии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ???? Говориш глупости МАКЕДОНИЯ дори не иска ВИЗА от Турция......

В Македония и Албания има доста мюсюлмани.

 

Отатък Вардар всичко са албанци и всички са мюсюлмани. Етническото прочистване на Западна Македония върви от 20 години. Същото е като в Косово и Санджак. Това се случва в по-малък мащаб и в Родопите в България и тук властта мълчи съвсем необяснимо. За да ви стане ясно за какво иде реч прочетете нещо за "Ислямската дъга" на Балканите. От 25 години навсякъде в тази дъга имаше войни, само тук при нас нямаше. Но и това може би предстои в бъдеще. От изток идат орди ислямисти, а тук става все по-обезлюдено. Който има малко интелект ще разбере за какво говоря. Ислямът отново пълзи на запад.

 

От другата седмица подновяваме командировките на турската граница. Засега само в Малко Търново и Резово, но ние си знаем какво следва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

396,319 WTF ???? има някакъв проблем ли кво ?!

 

 

 

Да, има проблем - мега тъпа поп песньовка. Този Искрата е много зле горкият - неговото подобие на песен, както и простотиите на Папи Ханс, го доказват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На македонците в западна Македония отдавна им е открадната власта.Албанците в Македония са повече от 25% а ислама е религия на повече от 33%. Не е само до джамиите, то и кметовете на повечето общини там са албанци. За спонсорирането си е вярно, щото тези държави помагат на Албания в плановете й за велика Албания.

А македонците ок ли са с това. А и аз си мислех доскоро, че албанците са основно мюсюлмани, но след справка в гугъл се оказаха почти равен процент с християните. Досега имах впечатления само от мизерните албанци в Гърция. Но тук са много готини хората. Топли са към българите, учтиви, не мамят. А ние на нашето черноморие ги правим леш чужденците. Обираме ги, подиграваме ги... Промених си мнението за 2 дни. А каква евтинийка е и тук и в Македония. С кеф да си похарчиш парите за изобилие. Уикенда сме в Охрид. Много ми харесва Македония в тази част. И хората са любезни. Опътваха ни. Не усетих омраза както ни се насажда

 

Какво ???? Говориш глупости, МАКЕДОНИЯ дори не иска ВИЗА от Турция......

В Македония и Албания има доста мюсюлмани и са сд много добри отношения с Турция

 

И в Северна Гърция пълен с Джамии.

Македонците не обичат май много и турците.Греша ли? Доста неща в историята дава поводи за тази омраза към тях.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отатък Вардар всичко са албанци и всички са мюсюлмани. Етническото прочистване на Западна Македония върви от 20 години. Същото е като в Косово и Санджак. Това се случва в по-малък мащаб и в Родопите в България и тук властта мълчи съвсем необяснимо. За да ви стане ясно за какво иде реч прочетете нещо за "Ислямската дъга" на Балканите. От 25 години навсякъде в тази дъга имаше войни, само тук при нас нямаше. Но и това може би предстои в бъдеще. От изток идат орди ислямисти, а тук става все по-обезлюдено. Който има малко интелект ще разбере за какво говоря. Ислямът отново пълзи на запад.

 

От другата седмица подновяваме командировките на турската граница. Засега само в Малко Търново и Резово, но ние си знаем какво следва...

Пак се изказвате неподготвени някои

 

Македонци: 1 297 981 или 64,18% (включително и македонци мюсюлмани)

Албанци: 509 083 или 25,17%

Турци: 77 959 или 3,85%

Цигани: 53 879 или 2,66%

Сърби: 35 939 или 1,78%

Бошняци и мюсюлмани по националност: 19 571 или 0,968%

Бошняци 17 018 или 0,841%

Мюсюлмани по националност: 2 553 или 0,126%

Арумъни(власи): 9 695 или 0,479%

Гюпти: 3 713 или 0,184%

Черногорци: 2 686 или 0,133%

Унгарци: 2 003 или 0,1%

Българи*: 1 417 или 0,073%

Гърци: 422 или 0,021%

 

 

Далеч няма толкова мюсюлмани, а джамиите са стотици

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В МК има два вида на Албанци - тези дето са от Албания и тези от Косово и те помежду си не се харесват. Иначе са много сложен народ, не познавам много Албанци но тези дето ги знам са исклучителни и много добри хора. Там кадето кметовете са Албанци наистина помагат на хората, особено на болните, а другите гледат само повече пари да откраднат от дъжавата/конкретния град.

 

@Слави трябвало миналите седмици - на 27-ми беше Северина, на 28-ми Цеца, на 3-ти август Шерифович с концерти в Охрид. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

9381169l.png

 

Влизам си след 7 дена в профила и сума ти съобщения и плюсове в репутацията...

 

Явно малко хора дишат жената от Ловеч.

 

Та искам да попитам "модераторка" на каква база получих 7 дена бан? Аз не я оцидих никъде, само попитах дали мога да й викам катъра? Което не е обида а въпрос.

 

И да разясним един въпрос. Жената от Ловеч пускаше намеци относно подръжката ми и сексуалноста ми. Но преди известно време ме попита и се чудеше, защо аджеба съм я изтрил от приятели преди години. Много ми е интересно, защо след всичко това, което писа за мен преди време ми пишеше, че била във Варна и пускаше намеци да се виждаме.

Опитвам се да намеря хронология от месинджър, но става дума за около 2010/2011 години. Когато двете с Ружата ме занимаваха с тях. Кво няма да ги махна тея досадници.

Чакам обяснение за наказанието и същевременно пиша на Момо...

 

Аз също се чувствам обиден, че пише че съм ползвал пудра и кремчета, а такова нещо никога не съм писал...защо тая жена така говори за мен? И защо обижда хората във форума че са педали? Тя да не е спала с някой от тях, че да говори така? Модератор обижда цял форум на педали а накрая аз получавам седем дена бан??? Абе хора вие спите ли???

И защо си позволява и мен да причислява???

Link to comment
Сподели в други сайтове

В МК има два вида на Албанци - тези дето са от Албания и тези от Косово и те помежду си не се харесват. Иначе са много сложен народ, не познавам много Албанци но тези дето ги знам са исклучителни и много добри хора. Там кадето кметовете са Албанци наистина помагат на хората, особено на болните, а другите гледат само повече пари да откраднат от дъжавата/конкретния град.

 

@Слави трябвало миналите седмици - на 27-ми беше Северина, на 28-ми Цеца, на 3-ти август Шерифович с концерти в Охрид. :3fdb8960598fa63e:

Да. На тези от Косово им викали шиптъри. Били големи гадове и срещу своите дори. Те са много страшни. В Гърция съм ги виждал. Колят посред бял ден...

Абе за албанците днес четох, че са преди българите по статистика по образование и култура. Наистина са много приятни. Вчера се запознах с няколко. В някои отношения са много напред. По добри и мили са от българите със сигурност...

 

Е, чак ме хвана яд като каза :bx:

Този уикенд няма ли да има нещо в Охрид. Освен че Слави Минчев ще гостува 😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и в бг циганите са 8%, а нали се сещате колко са всъщност? Предполагам в Македония са по-скоро 40%-50%. Държавата има логика да прикрива демографските промени, както и религиозните и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. На тези от Косово им викали шиптъри. Били големи гадове и срещу своите дори. Те са много страшни. В Гърция съм ги виждал. Колят посред бял ден...

Абе за албанците днес четох, че са преди българите по статистика по образование и култура. Наистина са много приятни. Вчера се запознах с няколко. В някои отношения са много напред. По добри и мили са от българите със сигурност...

 

Е, чак ме хвана яд като каза :bx:

Този уикенд няма ли да има нещо в Охрид. Освен че Слави Минчев ще гостува

Нищо, мина фестивала вече. Освен посочените балкански звезди преди седмица бяха и Dimitri Vegas & Like Mike, Armin Van Buuren, Roger Sanchez и Jax Jones на Ohrid Calling. От друга страна и по-добре, страшно много хора е имало и доста по-скъпо е било...

На връщане минавай низ Струмица :3fdb8960598fa63e: следвъщата седмица Шерифович отново, Лепа Брена и Саша Ковачевич!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...