Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

''Бразилка'' вече е направила 2 милиона.

 

Преслава каза в лайфа от днес, че това лято няма да пуска песен.

 

Райна продължава да мачка. Очакваш ли нов тотален хит от нея през септември и какво мислиш за предстоящия албум?

 

Е Петя нали пусна песента с Кеба. Това и е за лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна продължава да мачка. Очакваш ли нов тотален хит от нея през септември и какво мислиш за предстоящия албум?

 

Е Петя нали пусна песента с Кеба. Това и е за лятото.

Трябва да направи 5 милиона.

Новата била с хип-хоп елементи - не я очаквам особено, честно казано.

Виж албума - да. Дано е подбрала адекватни песни и да не го отложи пак. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна продължава да мачка. Очакваш ли нов тотален хит от нея през септември и какво мислиш за предстоящия албум?

 

Е Петя нали пусна песента с Кеба. Това и е за лятото.

Дуета с Кеба излезе април, какво лято ... и то повечето й фенове не го броят за нова песен :1000 (29):

 

Кралица - реши да забременее и да си почива, когато жанрът потъва и няма конкуренция - пак си изигра картите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли Преслава ще пусне нова песен скоро. Няма смисъл.

Ся като роди така или иначе медиите ще пишат за нея и отново ще е най-коментираната чалгарка. Нека хората зажаднеят още малко за нова музика.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли Преслава ще пусне нова песен скоро. Няма смисъл.

Ся като роди така или иначе медиите ще пишат за нея и отново ще е най-коментираната чалгарка. Нека хората зажаднеят още малко за нова музика.

А и докато се върне на сцена, песента ще бъде забравена и няма да я реализира добре. И без това са й еднодневки през последните 3-4 години. Може да пусне някоя боза, колкото да се върти нещо :D Пък да си подготви хит за после.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евелина е Северозападната хитмейкърка. Има най-много клипове, въртяха я редовно по Оникс :D

 

Какво ще кажеш за последното откритие на лейбъла - Атанаска? Тя вече ги напусна, де, но...

Ма той си функционира? Брей.

 

Иначе в тая почти има хляб. И клипа ми харесва, особено където са снимали на няква провинциална гара, невиждала ремонт от преди соца.

 

Личния ми фаворит в момента е този клип - особено ефектите :) Евелина е истинска (най-малко) дукеса!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и докато се върне на сцена, песента ще бъде забравена и няма да я реализира добре. И без това са й еднодневки през последните 3-4 години. Може да пусне някоя боза, колкото да се върти нещо :D Пък да си подготви хит за после.

Преслава няма самостоятелна песен от 6 месеца. Не би пуснала нещо просто ей така.

Колежките й флопват яко, а чалгата е в тотално медийно затъмнение. И така ще бъде докато...Преслава роди, разбира се. :3fdb8960598fa63e: Тогава ще се пише много за първата рожба на най-голямата фолк звезда. И чалгата отново ще е Преслава. След това трябва да пусне нещо, с което 100% ще гръмне и ще спаси жанра. :3fdb8960598fa63e:

 

Ся нека другите да се давят в блатото, няма нужда Преси да е част от това. :Vishenka_05:

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евелина е Северозападната хитмейкърка. Има най-много клипове, въртяха я редовно по Оникс :D

 

Какво ще кажеш за последното откритие на лейбъла - Атанаска? Тя вече ги напусна, де, но...

 

Цветино Джукати е последното им откритие. Доколкото знам има роднински връзки с 100 Кила. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма самостоятелна песен от 6 месеца. Не би пуснала нещо просто ей така.

Колежките й флопват яко, а чалгата е в тотално медийно затъмнение. И така ще бъде докато...Преслава роди, разбира се. :3fdb8960598fa63e: Тогава ще се пише много за първата рожба на най-голямата фолк звезда. И чалгата отново ще е Преслава. След това трябва да пусне нещо, с което 100% ще гръмне и ще спаси жанра. :3fdb8960598fa63e:

 

Ся нека другите да се давят в блатото, няма нужда Преси да е част от това. :Vishenka_05:

 

Кога го сънува това? Интересът към бременната "най-голяма фолк звезда" към момента не виждам да е особено голям, което няма да се промени особено с раждането. Дрогираната и пребивана Преса определено беше по-интересна за медиите от мама Преси. Факт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога го сънува това? Интересът към бременната "най-голяма фолк звезда" към момента не виждам да е особено голям, което няма да се промени особено с раждането. Дрогираната и пребивана Преса определено беше по-интересна за медиите от мама Преси. Факт.

А към коя чалгарка има интерес в момента? :mf_surrender: Жанрът е толкова пропаднал във всяко едно отношение, колкото не е бил никога.

 

Иначе редовно се пише за нея, че качвала снимки от фитнес зали бременна и че прави походи в планината ... нормално е, откакто се кротна с Павел и забременя от него да спрат спекулациите с кой има връзка и т.н., което до преди това беше основната тема около нея в жълтата преса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Цветино Джукати е последното им откритие. Доколкото знам има роднински връзки с 100 Кила. :1000 (29):

Цветино им е последната звезда, но след него много други предложения имаха :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога го сънува това? Интересът към бременната "най-голяма фолк звезда" към момента не виждам да е особено голям, което няма да се промени особено с раждането. Дрогираната и пребивана Преса определено беше по-интересна за медиите от мама Преси. Факт.

Дрогирана и пребита е била интересна за теб. Моите познати не знаят с кого се е еб*ла Преслава през годините. Както и не знаят за много от нещата, които се коментират тук.

Само заклетият чалгар се вълнува колко кила е любимката му, какъв цвят й е косата и кой я чук*.

Но със сигурност всички ще разберат, когато Преслава роди. И да, защото е най-голямата звезда на фолка. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава е обявила след третия месец, че е бременна, трябва да чакаме бебето септември. Обаче нещо имам подозрения, че е казала по-рано, някак си не ми изглеждаше в 7-8 месец на последните снимки :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава е обявила след третия месец, че е бременна, трябва да чакаме бебето септември. Обаче нещо имам подозрения, че е казала по-рано, някак си не ми изглеждаше в 7-8 месец на последните снимки :1000 (24):

 

Тя май редактирала снимките от фитнеса ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...