Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Че Глория да не би да пълни НДК 3 пъти в годината???

Много си краен за Азис. Чак пък да няма пари... Азис декларира преди 9-10 години по 1 милион оборот. Самия той не се бута да пее в бг кръчмите, подобно на Глория.

 

Ясно, че е анти, ама ти съвсем го свали на дъното :1000 (29):

Той просто достигна дъното, аз му харесвах кючеците преди няколко години, но много литна в небето, без покритие. Не е активен изпълнител, не вярвам и да го канят други, освен мангали. Преди 9-10 години много хора декларираха подобни обороти, но към днешна дата са разорени, в това число е и той.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

1.Проблема за отменения концерт далеч не е бил просто заради дъждове. Ако бе така, щяха да го проведат на друга алтернативна дата. На всеки може да се случи. На Пайнер им се случва с по 8-10 топ имена... Помним и техните оправдания за отменения концерт в Шумен. Освен това самия факт, че Глория отмени концерта, а не го отложи, говори достатъчно. Това , че е имала един провал, не променя десетките и успешни концерти с пълни малки и средни зали. Няма смисъл да реагирате остро. А и цялото лято е супер дъждовно, но концерти си се провеждат дори и в дъжд. 2018 година сме все пак

2.Ако в България музикантите разчитаха на феновете си, всички щяха да са умрели от глад. В крайна сметка музиката за тях не е хоби, а професия и всеки малко или много трябва да печели от това, което прави. За жалост в малка България това става само с участията. И на мен ми е гнусна атмосферата на чалготеките, но това е положението. Глория е вече 25 години на сцена. Удовлетворяват ли я зали с по 500-1000 човека макс според теб, когато Азис в турски клуб има 10 000на публика...

3.Не сте ли забелязали, че последните години изпълнителите на Пайнер са с железни договори и никой не е бил прецакан от продуцентите. Нали знаеш, че ако злепоставят топ име, просто за другата година, Пайнер няма да допусне изпълнителите си в къщата. Дори последните 3 години Пайнерци са най привилигировани вътре. За мен е грешка, че не влезе. Толкова хора, които сме израстнали с музиката и, бихме се насладили на участието и. Не виждам как би могла да се изложи точно Глория, която респектира само с поглед.

 

Проблемът за отмененият концерт е лошото време. Тука няма "ама щяха да го проведат еди кога си" и т.н. На 22.08.2018 ще има концерт в летният театър в Свети Влас - на 30 км от Обзор - ето ти алтернативната дата. При положение, че до преди 2 дни времето беше толкова непостоянно, отделно Глория си има и други ангажименти, а и в този летен театър в Обзор все пак има и други дати с изяви на изпълнители, то със сигурност са решили да не слагат нова дата, а направо да остане следващият обявен концерт на 30 км от Обзор - в Свети Влас, в летният театър. Никакъв провал не е имала откъм интерес и продажба на билети.

Глория е 25 години на сцена и си има свой почерк във всичко което прави. Чалготеките са добър вариант, за да се забавляват хората, но не и да печели фенове- не са мерило за нищо, още повече че Глория от концертна дейност печели само тя, без Пайнер.Тя развива такава от 1994 г. Разбира се, че 500 - 1000 човека да е бройката, която посещава концертите ти в провинцията, тоест максимума капацитет на залите, в които пееш, е страхотен успех за всеки български изпълнител. Наемите са символични, да не говорим че на места няма такива, а билетите - 8,10,12,15 лева и хората ги изкупуват за да видят любимият си изпълнител, в случаят Глория. Печели се от концерти, а и Глория е напълно наясно с това, че има фенове навсякъде в България - затова са пълни залите.

Азис се котира в Турция, в България също, но той самият нарочно не иска да си свали хонорара и да може доста БГ заведения да си го позволят, а предпочита да пее 2-3 пъти Турция. При него с доста пресилени нещата..нека си пее в Турция, като му плащат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е вече 25 години на сцена. Удовлетворяват ли я зали с по 500-1000 човека макс според теб, когато Азис в турски клуб има 10 000на публика...

 

Човек, живеем в България. Вече официално сме под 7 млн, Турция е 10 пъти по-голяма. Айде Азис да направи концерт тук да го видим колко ще събере към днешна дата с актуалните си мегахитове.

 

Глория за мен е феномен с това своебразно турне, което прави из цялата държава. Те 20 пайнерци събраха едва 300 човека миналото лято във Варна, Глория безпроблемно напълни зала с 1000 места в същия град. Еми, успех е. Не виждам защо да не е удоволетворена.

 

Иначе аз бях в Обзор в деня на концерта. Времето през целия ден беше променливо - ту дъжд, ту слънце, но вечерта си беше добре. Прав си, че не са се събрали достатъчно хора. Обзор обаче е прекалено малко курортно градче, аз бях супер изненадан, че дори и там е имала смелостта да организира концерт. В последните години построиха много хотели, но те са фраш с руснаци, немци и всякакви тежкотоварни, които няма как да идат да слушат Глория.

 

За мен нещата при нея откъм зали и посещаемост са повече от добре. В София си пълни зала 1, в другите по-малки градове зали с по 500-1000 човека. Тя не е Слави Трифонов, който от 20 години всяка вечер има национална трибуна да се промотира, натрапва и облъчва народа със себе си и песните си. Плюс това Глория не е имала голям мегахит от повече от 10 години. И всичко това в жанр, който очевидно затъва.

 

За мен е грешка, че не влезе. Толкова хора, които сме израстнали с музиката и, бихме се насладили на участието и. Не виждам как би могла да се изложи точно Глория, която респектира само с поглед.

 

Оо, точно тя щеще да се побърка от нерви, фасони и чупки, ако беше влезла. Знаем й кралския нрав. Чепат, изискващ характер е. Тя прекрасно го знае и според мен никога не би влезла. Иначе щеше да е яко, ако участваше, защото щяхме да гледаме много як сеир.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с какви очаквания сте към книгата й?

 

Яки. Нямам търпение. :clap:

 

Обаче, ако Камелия наистина напише книга според мен ще бъде по-интересна от Глориевата, защото Вескова е по-скандална, по-злобна и злопаметна и знае как да бъде интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яки. Нямам търпение. :clap:

 

Обаче, ако Камелия наистина напише книга според мен ще бъде по-интересна от Глориевата, защото Вескова е по-скандална, по-злобна и злопаметна и знае как да бъде интересна.

Според мен Кама би писала за бизнеса като цяло, не само за себе си, докато Глория ще разказва основно своята история. Дали ще е откровена?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Слафчо го боли, че на Деса участията отпадат поради липса на интерес, та сега гледа да намърда и някоя друга уж на същия хал, а вие вече цяла страница му се връзвате?

 

А Фокси бил манипулатор и насаждал информация .... Ама поне знае как се прави.

 

Време е!

Не знам кой нормален би отишъл на участие на напълно неадекватна и вече безгласна Деса. Буквално няма една причина, заради която да отидеш. Нито прави купон, нито може да пее, нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с какви очаквания сте към книгата й?

 

Умерени. От една страна, Гло има какво да разкаже, пък било то и за себе си, от друга - най-интересното на 100% ще го спести.

 

Освен това ми е омръзнало да слушам как Камелия пишела тая нейната книга коя поредна петилетка стана вече, та да не стане същата работа :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това ми е омръзнало да слушам как Камелия пишела тая нейната книга коя поредна петилетка стана вече, та да не стане същата работа :)

Може би е разбрала че не е способна да напише книга, но егото и пречи да помоли някой да и помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би е разбрала че не е способна да напише книга, но егото и пречи да помоли някой да и помогне.

 

Нито една от двете ме съмнява да тръгне да си пише книгата самичка, така че съмнява това да е причината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има най-много материал сигурно от всички в жанра да напише книга. Певица с опит е, с успехи, разочарования, наблюдения. Освен това, има акъл и не е празноглава - била е и гост на много мероприятия, където чалгарски крак не е стъпвал, в среда от журналисти, политици, бизнесмени. Има какво да каже, въпросът е до колко си е отворила душата. Имам известни подозрения с кое издателство ще работи, но то ще се разбере. Най-вероятно го е задействала, щом вече го анонсира.

Дано има повече неща за музиката - то реално на нея това е и животът й. Останалото го знаем - Русе, Две могили, Бастилията, травмата с крака, вариететата, Сърбия, оркестър Извор и прохождането в Пайнер. По-скоро, ако има детайли около тия неща и други, неразказвани, ще предизвика интерес. На хората им се чете нещо съдържателно, без излишни клюки. То миналата година и Криско издаде книга, ама кел файда.

 

За Вип брадър - то беше ясно, че няма да влезе, и по-добре. Имидж се гради цял живот и се срива за една нощ. И без вина виновен могат да изкарат и най-готиния човек. Против съм да влиза и като одъртее. Мъчно ми бе да гледам например Маргарита Хранова сред оная сган. Да, не се изложи с нищо, но и не блесна с нищо. Това е формат за лузъри и комплексари.

 

Със сигурност обаче Глория има да поработи сериозно в посока мениджмънт и подобни неща и да се освободи от лакейчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой нормален би отишъл на участие на напълно неадекватна и вече безгласна Деса. Буквално няма една причина, заради която да отидеш. Нито прави купон, нито може да пее, нито нищо.

Разбира се, само ненормалници биха отишли на нейно участие... Сред тях сигурно са и Златните момичета (предишните), които също ѝ се изкефиха когато и аз в същата вечер отидох в съответния клуб, преди да забременее. И освен нас "заблудените" са били и още няколко стотин души (не знам колко точно е капацитетът на "Клуб 33", но беше пълно). Почти цялата ѝ програма премина на живо, изплейбечи си само последните песни. Държа се доста сдържано, честно казано очаквах да се лигави, но не показа това, освен на моменти от нейните си импровизации в пеенето, които аз не харесвам. И това, че вече нямала глас не минава. Последното място на което показа, че все още е с гласа си, така да се каже, беше "Като две капки вода" миналата година. Клипчетата в нета си стоят, който се съмнява да ги преслуша. Друг е въпросът как изпълнява някои свои песни, на които от постоянното пеене в импровизиран, по свой си начин, вариант, вече така ги е заучила и си мисля, че някои от тях може да не чуем вече в оригиналност, като "Птица скитница" например. Но двете неща нямат общо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петра има интересна биография, даже беше почнала да публикува откъси от бъдещата си автобиография във фейсбука преди 2 години. Много интересен изказ, с малко правописни грешки :D Жалко, че спами толкова и е трудно да бъдат открити, ако не ги е изтрила, но ще се разровя. ИМаше и на латиница писано за някакви руски афери :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

gloria_bulgariaНе влизам във Вип Брадър!!!

Моля не разпространявайте невярна информация!!! Всяка година, от 6 години насам, получавам покани от продуцентите на предаването и всеки път отказвам, защото не разбирам подобен род формати! След като откажа, чета ужасни неща за себе си ...?! Ако е реалити ,свързано с музика и танци, с удоволствие бих участвала! Уважавайте решението и личното ми пространство! Благодаря ! .., Но ,ако искате елегантно да повдигна завесата .., ОЧАКВАЙТЕ МОЯТА АВТОБИОГРАФИЧНА КНИГА !!! SOON ..

 

Изпревари Камелия. :1000 (29):

Подозирам, че ще е много напудрено и не чак толкова искрено. Тя не е разказвала много случки покрай кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не намерих мемоарите й, но нека се позабавляваме с други прозрения!

 

Petra Atanasova compartilhou uma foto.

7 de junho de 2015 ·

Dali da ne izdam kulinarna kniga? Lubovni bluda. Naprimer -Jarebici s rozovi lista , rozmarin i kianti .Taka 6te ste sigurni, 4e lubimiat vi maj pone 6te se pribira za ve4eria!

Ha-ha haaah..

 

Petra Atanasova

1 de fevereiro de 2015 ·

Тази вечер докато вечеряхме ме обзе чувство на гордост, че съм българка. Изпитах прозрение относно аналозите. Докато гледах как кротко си похапват кипърци и си викам: "Егати спокойствието, ядат в забвение, потънали в чинията със сувла и дори не знаят къде са, то и няма никакво значение..." А ние българите все ревем, че нищо нямаме. А то какво се оказва-всичко си имаме, дори и кафето 3 в 1. То Бог ни дал, ама дал от всичко по много.Ей на, като тръгнем от американските понички и стигнем до Лейди Гага. Те имали понички, ние си имаме бухтички.Италианците имали пица, ние-филия с лютеница-същинска Маргарита, по български сигурно може да е Мара.Италианците имали и ризото-ние пък, дроб сарма. Американците си имали Майкъл Джексън, ние пък- Васко Найденов, че сега и новото откритие на сезона- Славин от X factor. Имали Мадона, ами че ние-Сашка Васева.Като заговорихме за изкуство-те имат Дани де Вито, ние се задоволяваме с Диян Мачев. Имали супергерои като Супермен. Еми, че ние си имаме супер Бойко!

А герои от комикси-като тръгнеш в Кючук Париж всеки втори е Зоро или Батман...

Закъхарили се, пък ей ти Глория, същинска Драгана Миркович, а човека-глас-Краси Аврамов? Къде го има по света? Азис пък същински Тамара Глоба и Касиус Клей в едно! Ивана съчетава Алла Пугачова и Елизабет Тейлър в едно... Имаме и велика певица, оцеляла след динозаврите и ледената епоха...Знаете коя...Лейди Гага ли? Ами, че да не е по-малко нашият ЛОРД Минчев?

И все така, аналогия, аналогия... Какво да Ви кажа-мен ме търсете между мъпетите, същинска Пиги!

Айде умната и дано поне малко съм Ви развеселила вечерта.

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=797...e=3&theater

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Вип брадър - то беше ясно, че няма да влезе, и по-добре. Имидж се гради цял живот и се срива за една нощ. И без вина виновен могат да изкарат и най-готиния човек. Против съм да влиза и като одъртее. Мъчно ми бе да гледам например Маргарита Хранова сред оная сган. Да, не се изложи с нищо, но и не блесна с нищо. Това е формат за лузъри и комплексари.

 

Със сигурност обаче Глория има да поработи сериозно в посока мениджмънт и подобни неща и да се освободи от лакейчета.

 

Да, гради се цял живот и се срива за нощ, но у нас всяко чудо е за 3 дни и на 4-тия никой не се сеща за излагациите.

Марга даже да си плю малко на статута покрай случката с песента на Лепа Брена и оценяването - та естрададжиите 25 години плюха по жанра, изведнъж изпя турско-гръцка песен на сръбски език със сръбска орнаментика.

 

Много скептичен съм за книгата на Глория, не знам какво по-точно има да каже, даже си мисля, че изобщо не е дошъл моментът за книга.

Тя трябва да бачка за още хитове, песни и добри видеа. Има да гради още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добре, че Глория прави концерти. Според мен всички можещи трябва да се насочат натам, защото положението в клубовете става все по-плачевно и скоро бизнесът там ще изгърми покрай прекаленото уеднаквяване и личните предпочитания на ди джеите. НО и само с концерти не става, не и на възрастта, на която е Глория. Превърнала се е буквално в една от онези естрадни звезди с хитове отпреди години, с които привлича хората да дойдат да я чуят. Млада е още за да си остава само с това!

Да не говорим, че изтъкването на тези концерти като нещо, с което разбива другите, е част от крайно нелепо сравнение. Другите просто са си запълнили графика с участия и предпочитат така да си изкарват парите, не им се занимава сами да организират концерти... но не може да знаем дали няма да напълнят. Даже със сигурност мога да заявя, че имена като ДесиСлава, Камелия, Ивана и т.н биха предизвикали интерес като Глориевия, че защо не и по-голям? Дори и за разни като Нелина мога да го твърдя, дори и никога да не са били на това ТОП ниво. Просто не са пробвали, а дотогава няма какво сравнение да правим. И общите масовки не са повод да се твърди, че не могат да привличат публика, защото там е различно. И Глория беше на един от последните концерти, но не виждам това, че залата там не е била пълна да й е пречило да си пълни нейните.

Сравнение може да се прави само при неща, които и двете страни правят. И в това отношение и Глория, и останалите пускат нова продукция и виждаме резултата. И огромната разлика между нея и много други. Мисля, че не е никак Ок такава легенда и стожер в жанра като нея да се задоволява с въпросните 200K гледания и да вижда милион веднъж на високосна, а феновете й да говорят само за концертите със старата продукция и да ни убеждават колко фалшиви и маловажни били гледанията, само и само за да я защитят. А същевременно със сигурност да им се иска и тя отново да е на гребена на вълната и да разбива с милиони и актуални хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Petra Atanasova está se sentindo maravilhosa.

23 de outubro de 2014 ·

Здравейте, приятели! Много пъти съм споделяла в интервюта за своята биографична книга, която скоро ще издам. Бавих толкова нещата, защото исках да ви представя най-пълната картина на онова, което желая да кажа. И тъй като времето тази биография да бъде пусната в печат наближава, реших да привлека вниманието ви с отделни откъси от нея, които ще публикувам само и единствено тук - в официалния си фейсбук профил.

Довечера очаквайте първия откъс от книгата ми, наречена "Вкусът на успеха". Животът ми в разказ от първо лице. За да разберете за истините и за тайните!

Довечера...

 

Petra Atanasova

23 de outubro de 2014 ·

Скъпи приятели, ето ви и обещаното от мен начало на автобиографичната ми книга "Вкусът на успеха", Животът на Петра от първо лице. Ще се радвам да чуя вашите отзиви за стила ми. Малко е, но с всеки следващ път ще разкривам по нещо интересно и непознато за мен, а и за хората, които са били около мен. Очаквайте скоро и втори откъс! А ето и началото...

 

"Пиех второто си кафе и пушех четвърта цигара. Часът бе 8 без 15, московско време, сутринта. Имах още малко време да полаская себелюбието си под лъчите на сибирското слънце и погледите на горяните от отсрещните балкони...Чувствах се на седмото небе, когато им кипваше кафето и псуваха в моя чест. С една дума - ставах!

Понякога, някой дългокос батко подвикваше: "Ее, това русото парче да ми падне!" Но всичко дотук. Напущах балкона, моят таен клуб на плътски желания, и тръгвах за училище.

Аз съм Петя. От Хасково. Добра ученичка, от идеално семейство с големи амбиции за моето бъдеще.Ще пропусна това, че изживях щастливо детството си. Рисувах, спортувах и пеех. Учех в руската езикова гимназия в Хасково. Бях на 18, когато пристигнахме със семейството ми в Сибир, Коми, поради финансови проблеми и заради моето "светло бъдеще". По план, там трябваше да завърша училище и да постъпя в университет. Само че никой не ме бе питал какво исках аз от живота. Пък и аз нямах точна представа - накъде бях тръгнала на 18 години..."

 

 

Petra Atanasova

25 de outubro de 2014 ·

Снежна събота в България, приятели. И тъй като вероятно скучаете на топло вкъщи, Ви пускам още един обещан откъс от автобиографичната ми книга "Вкусът на успеха", Животът на Петра от първо лице. Очаквайте още по-интересни продължения в следващите дни!

 

"Винаги съм знаела, че има Господ и ме обича.Не само знаех, но и го чувствах в себе си-постоянно. Така по волята на Всевишния първият ден в университета беше белязан.Не ме интересуваше толкова записването в деловодството, сякаш с цялото си същество усещах, че нещо ще се случи... Още щом прекрачих прага и гласът на секретарката ме прикова на място: "Ааа, Петя, търсят Ви двама души с костюми, искаха да видят снимка и аз им представих тази от студентската Ви книжка."

Само дето не се разплаках от ужас. Кои ли бяха? Какво ли искаха? На всичкото отгоре и тази идиотска снимка от моментално фото, което в Хасково му викахме "чабужак". Сигурно са си тръгнали, реших аз, но мъж с черен костюм приближи към мен и попита, за да се увери: "Вие ли сте Петя, дето провали забавата в парка вчера?". Позеленях. Бях сгазила лука! Рекох си това е то, сбогом мамо, тате, прибират ме! А те изведнъж избухнаха в смях и весело ме помолиха да отида с тях. Не знам как съм изглеждала докато черната Волга ме возеше към Регионалния комитет на КП. Явно съм имала вид на болна, защото три пъти ми предложиха Валериан. И така започна певческата ми кариера като професионален артист-изпълнител.В този знаменит ден ме заведоха в кабинета на министъра на културата на Коми. Кратък разговор от сорта-къде искаш да учиш, само кажи кой факултет? Ние имаме грижата! ..."

 

Petra Atanasova

26 de outubro de 2014 ·

Скъпи приятели,

поради огромния интерес и стотиците съобщения, които получавам в последните дни относно публикуваните от мен части от автобиографичната ми книга, реших да се обърна към вас, разяснявайки няколко неща.

1. Това, което публикувам са само избрани от мен ОТКЪСИ от автобиографичната ми книга.

2. Не очаквайте да публикувам подред случките от книгата, тъй като така бихте разбрали цялата история. Тоест, кратките откъси, които четете във фейсбук, са разбъркани и не са цели!

3. Краят на всеки един откъс и самата история ще прочетете скоро, когато книгата ми "Вкусът на успеха", Животът на Петра от първо лице излезе официално на пазара. Тогава ще можете да си я закупите и да прочетете много повече от това, което се публикува във фейсбук.

 

Пиша ви това, за да нямате очаквания, които може да не бъдат изпълнени. Тази вечер - още едно малко парче от книгата за вас! Обичам ви, целувки!

 

 

Petra Atanasova

28 de outubro de 2014 ·

Приятели, след леко забавяне, поради известни ангажименти, ви давам още няколко изречения от автобиографичната си книга "Вкусът на успеха", Животът на Петра от първо лице. Наслаждавайте се, защото по малко е по-вкусно! Хубава вечер, целувки!

 

..." За първи път живеех в дървена къща...Нямаше ток и вода, не можех да повярвам.Все пак бяхме в Русия, 20 век, една от най-развитите страни.Ама цепи дърва, бягай до кладенеца за вода, има ли газ в газовата лампа и на всичко отгоре-всеки ден слушахме едни и същи разговори за Втората световна война от хазяйката. Даже на кучето му беше омръзнало да слуша и започваше да вие...А тя сипеше отгоре му барабанен огън от думи - "млъкни, че от кожата ти шапка ще си я ушия" и не спираше.Сигурно знаеше, че след две водки бабушка е способна на всичко. Но стига толкова за умното куче!

И така, поради родителска забрана да пея по какъвто и да било повод, защото "в къщата си шансонетки не ща!" каза майка ми-царицата Лъв. Месецът течеше, през деня лекции, вечер репетиции, тайно от баща ми. Никакви дискотеки, аз ще ставам звезда. 20 дни след срещата с министъра ходех на репетиции в най-голямото вариете "Усисолск", от 10 до 4 през нощта. Програмата беше огромна, за първи път бях щастлива! Една вечер, изведнъж-изненада! Вцепених се...На вратата стоеше...баща ми..."

 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-странното е, че тя 15 години искаше да бъде Цеца и Драгана, което ѝ беше някак си като стремеж, таргет ако щеш, а към днешна дата Цеца пръска с концерти, милиони гледания и небивал интерес, Драгана, която грам не си дава зора, също при появата на албум или нови песни е слушана и въртяна,

Глория няма цел в момента, нито идея какво иска да е. Дори тази книга идва на сред нищото. Нито ѝ е времето, нито ѝ е мястото.

Имам чувството, че към днешна дата кариерата ѝ е просто хоби, а не бизнес и творчески процес. Добри песни пуска, слушам ги, харесват ми, но си личи че не влага, както преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, гради се цял живот и се срива за нощ, но у нас всяко чудо е за 3 дни и на 4-тия никой не се сеща за излагациите.

Марга даже да си плю малко на статута покрай случката с песента на Лепа Брена и оценяването - та естрададжиите 25 години плюха по жанра, изведнъж изпя турско-гръцка песен на сръбски език със сръбска орнаментика.

 

Много скептичен съм за книгата на Глория, не знам какво по-точно има да каже, даже си мисля, че изобщо не е дошъл моментът за книга.

Тя трябва да бачка за още хитове, песни и добри видеа. Има да гради още.

О, не, не - помнят се, много сме злопаметни като народ. Лепнат ли ти веднъж етикет за нещо, остава за цял живот.

Аз не мисля, че Марга си е плюла точно с това - в такава ситуация я поставиха, но си представи как щеше да изглежда, ако беше отказала демонстративно. Вината й е, че въобще е влязла в предаването. Жена със статут, морал, семейство, ангажименти - вярвам все още, да опре до там да е в една къща с Мара Отварачката и Мара да й се дърви, и Джулияна Гани... ОМГ. Не знам защо й беше, едва ли забогатя с тоя хонорар - би трябвало да си има пари и преди това.

 

Съгласен съм, че има още хляб в Глория и години доказване, но може би пък сега е една златна възраст, в която има какво да каже. Защото когато Лили Иванова тръгна да издава някакви биографични книги с Карбовски и не знам си кого, като са ми цитирали какви простотии има, направо... не очакваш, че това е тя. Тя е тотално изперкала, саможива, алчна и злопаметна жена, която плюе по авторите. Въобще, те се плюят взаимно - всички са изкрейзили от възрастта и егото си.

Глория по природа е благодарен човек, така че не вярвам да го има тоя проблем, но по-добре сега да казва каквото има да казва, отколкото на преклонна възраст, когато може да звучи обидена, омерзена от нещо и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-странното е, че тя 15 години искаше да бъде Цеца и Драгана, което ѝ беше някак си като стремеж, таргет ако щеш, а към днешна дата Цеца пръска с концерти, милиони гледания и небивал интерес, Драгана, която грам не си дава зора, също при появата на албум или нови песни е слушана и въртяна,

Глория няма цел в момента, нито идея какво иска да е. Дори тази книга идва на сред нищото. Нито ѝ е времето, нито ѝ е мястото.

Имам чувството, че към днешна дата кариерата ѝ е просто хоби, а не бизнес и творчески процес. Добри песни пуска, слушам ги, харесват ми, но си личи че не влага, както преди.

Глория беше една прекрасна жена и певица през 2001-ва например и тогава вече с откроен свой стил звучене, визия и т.н. не ми е приличала нито на Цеца, нито на Драгана... Не знам защо, но имам чувството, че на нея нещо й стана след Георги Илиев. Ето точно по тоя въпрос едва ли ще има нещо във въпросната книга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...