Jump to content



Препоръчани коментари

Снощи Ванча е напълнила "Кавали" клуб в Китен. Наши познати са били там, пяла е около два часа само на живо, казаха, че кварталната кръчма била най-добе приета и че Ванчето си изглеждала много хубава и на кеф.

 

 

Нещо нетипично- https://www.facebook.com/kavaliclubkiten/vi...12743092463053/

Убийствено пеене на Полужива /нова версия/- https://www.facebook.com/kavaliclubkiten/vi...12720255798670/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо нетипично- https://www.facebook.com/kavaliclubkiten/vi...12743092463053/

Убийствено пеене на Полужива /нова версия/- https://www.facebook.com/kavaliclubkiten/vi...12720255798670/

Уникална ненапразно я нари4ат певицата на народа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална ненапразно я нари4ат певицата на народа!

Адски се кефя на изпълнението на Полужива. Ако другият месец дойде във Видин, което е много възможно, адски ще се радвам да импровизира така!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски се кефя на изпълнението на Полужива. Ако другият месец дойде във Видин, което е много възможно, адски ще се радвам да импровизира така!!!

 

Без "Полужива", ако ще идва. Тази песен само тя си я харесва. Сигурно е най-тъпата песен в чалгата заедно с "Ангелска жена" и "Жълто Ферари".... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без "Полужива", ако ще идва. Тази песен само тя си я харесва. Сигурно е най-тъпата песен в чалгата заедно с "Ангелска жена" и "Жълто Ферари".... :gun_bandana:
Разкошна песен, която леля ти Ваня изпълнява чудно! Понякога ме учудваш с липса на вкус!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без "Полужива", ако ще идва. Тази песен само тя си я харесва. Сигурно е най-тъпата песен в чалгата заедно с "Ангелска жена" и "Жълто Ферари".... :gun_bandana:

 

И аз винаги съм се чудил тая песен как въобще я пусна и то с клип. Най-тъпата й песен. Да не говорим колко често я лансираше по концерти..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех... яд ме е малко. Отказала е на Импулса. Няма да ни зарадва видинчани... кинтите не я устройвали.

Еми тя държи висока миза, ама като се замисля, нормално е да си прави сметката - плаща на един куп хора, които ангажира да пътуват с нея.

И като се замисля, цялото това нещо е безсмислено - на живо може да си пее и без вокалисти и т.н. Хем ще си е основната фигура, без разсейващи фактори около нея. Ама тя си знае.

Като цяло обаче ми се губи по трасето. Защо така вече го е подкарала едно лежерно, лениво?

Нещо наще певици бързо взеха да се изморяват. Вярно е, че Ивана в една по-зряла възраст изгря и в период от 5 г. имаше доста голяма интензивност, но не вярвам, че това я е изморило...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След щерката на Щерева, Азис и Катето Евро, и Гери Никол запя Кварталната кръчма... Стабилно засилват статута на вечния хит.

Да но нещо много фалшиво :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз винаги съм се чудил тая песен как въобще я пусна и то с клип. Най-тъпата й песен. Да не говорим колко често я лансираше по концерти..

 

Мани, мани, заеба една камара здрави песни заради тая простотия "Полужива", щото и била любима. И някак ми е странно Ивана да отказва на наш клуб, след като дори Глория се е навила, а на 15 септември там ще бъде Амар Гиле с бенда си, а той е твърдо на 5000 евра. Но, тя си знае най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, мани, заеба една камара здрави песни заради тая простотия "Полужива", щото и била любима. И някак ми е странно Ивана да отказва на наш клуб, след като дори Глория се е навила, а на 15 септември там ще бъде Амар Гиле с бенда си, а той е твърдо на 5000 евра. Но, тя си знае най-добре.

Даже 15 000 ще вземе Амар. Наша Ивана обаче категорично отказала и май Мария ще я замества. Тя във Видин само на частни пее и на панаира. Миналото лято в Мистика на миньорите пя... точно срещу мене. 2010 преди панаира им пя в Бононията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, мани, заеба една камара здрави песни заради тая простотия "Полужива", щото и била любима. И някак ми е странно Ивана да отказва на наш клуб, след като дори Глория се е навила, а на 15 септември там ще бъде Амар Гиле с бенда си, а той е твърдо на 5000 евра. Но, тя си знае най-добре.
Кое по-точно е простотия в "Полужива"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое по-точно е простотия в "Полужива"?

 

Кръчмарската музика, глуповатият текст и цялостният дъх на хоримаг в комбинация с изпълнение на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръчмарската музика, глуповатият текст и цялостният дъх на хоримаг в комбинация с изпълнение на Ивана.
Текстът на Мариета е страхотен, по-добър от всичките нейни за мадам Вескова. А изпълнението на Ивана е категорично по-добро от всяко едно на Камелия. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Полужива” ми е една от най-любимите песни на кака. Какви спомени ми носи тази песен. Пък и тя самата в клипа е доста перверзна и излъчваща разврат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че някои не харесвате Полужива. :1000 (29): Една от най-яките й песни преди спада.
Точно! Още като я чух в албума "Доза любов", се влюбих в нея и "Влак за нещастници". Бях уверена, че ще се чуят и запеят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно! Още като я чух в албума "Доза любов", се влюбих в нея и "Влак за нещастници". Бях уверена, че ще се чуят и запеят.

[/quоte]

"Полужива" е една от най-любимите песни на лелките. На участия като я чуят и полудяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...