Jump to content



Препоръчани коментари

Кама и Ваня били на едно ниво вокално. :roll1:

 

Тази вечер голяма забава!

Е, според Фокса даже везните накланят към Камейсън, стане ли дума за пеене! :1000 (29):

А според Сашо, жената с обраслия пубис, имала и по-хубави текстове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, според Фокса даже везните накланят към Камейсън, стане ли дума за пеене! :1000 (29):

А според Сашо, жената с обраслия пубис, имала и по-хубави текстове!

 

Ся Сашо го извинявам аз, обаче Фоксито простоооо :1000 (29): :1000 (29): :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся Сашо го извинявам аз, обаче Фоксито простоооо :1000 (29): :1000 (29): :girl_cry2:
Нищичко не разбираме ние - хората така и не се заслушвали в гласовете на Глория и Ивана, само в този на Камелия. И всички сега пеели по-добре, отпреди десет години. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам текстовете на Кама, на Ванча понякога натежават и засенчват мелодията, а аз повече държа на музиката и синхрона. Някои текстове са ми звучали изнасилени, примерно Влак за нещастници и Хотел са ми отвратителни - сякаш са търсили мелодия за готов текст, вместо обратното или заедно да са ги правили. Много клиширани фрази в доста песни. При Кама от по-тежките само Манастир ме напряга, другите са й доста издържани, а ме кефят и по-поетичните й. Това не значи, че и Ванча не е имала попаденя, но повечето не ми понасят и предпочитам чекиите й - по-неподправени са.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам текстовете на Кама, на Ванча понякога натежават и засенчват мелодията, а аз повече държа на музиката и синхрона. Някои текстове са ми звучали изнасилени, примерно Влак за нещастници и Хотел са ми отвратителни - сякаш са търсили мелодия за готов текст, вместо обратното или заедно да са ги правили. Много клиширани фрази в доста песни. При Кама от по-тежките само Манастир ме напряга, другите са й доста издържани, а ме кефят и по-поетичните й. Това не значи, че и Ванча не е имала попаденя, но повечето не ми понасят и предпочитам чекиите й - по-неподправени са.
Е, ти харесваш Мира и Луна, при теб е разбираемо и се опитвам да те приема с тези ти лудости!

"Влак за нещастници" и "Хотел" са шедьоври на чалгата. И да, мелодиите са правени по стиховете на Мариета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищичко не разбираме ние - хората така и не се заслушвали в гласовете на Глория и Ивана, само в този на Камелия. И всички сега пеели по-добре, отпреди десет години. :mf_surrender:

 

А чу ли, че Камелия била взела 200К хонорар за уастието си в Гласът? :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да, мелодиите са правени по стиховете на Мариета.

Я, познах! Виж как се усеща :D Но и това си е подход, просто мен не ме кефи този стил на работа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А чу ли, че Камелия била взела 200К хонорар за уастието си в Гласът? :1000 (29): :1000 (29):
От хонорари не разбирам и не мога да се потреса от това му твърдение. По-скоро съм озадачена от какъв зор точно тя, за трети път, ще дава акъл кой как пее, дали пее, защо пее и т.н. Иначе, евала, че е пробивна и успява да е там толкова сезони. Няма работа там, но се задържа. Не може да се отрече, че е хитра и палава лисица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, познах! Виж как се усеща :D Но и това си е подход, просто мен не ме кефи този стил на работа.
По отношение на текстове, изпълнители и възприятия, с теб имаме огромно разминаване! Но така трябва, иначе, ако зависеше от мен, такива като Луна, Камелия, Мира, Татяна и сие, щяха да гледат къде серат гладните.... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на текстове, изпълнители и възприятия, с теб имаме огромно разминаване! Но така трябва, иначе, ако зависеше от мен, такива като Луна, Камелия, Мира, Татяна и сие, щяха да гледат къде серат гладните.... :3fdb8960598fa63e:

Какво нередно намираш у гласа на Президента? :D

Искам Кама с песен със заглавие Лисица!

Веднага измисли палаво заглавие за нов хит на Ванча!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От хонорари не разбирам и не мога да се потреса от това му твърдение. По-скоро съм озадачена от какъв зор точно тя, за трети път, ще дава акъл кой как пее, дали пее, защо пее и т.н. Иначе, евала, че е пробивна и успява да е там толкова сезони. Няма работа там, но се задържа. Не може да се отрече, че е хитра и палава лисица.

 

Янева, не ти трябват детайлни познания по хонорари, за да ти е ясно за какво става въпрос. Пример:

 

Преслава взе някъде 100-140К хонорар за участието си във ВИП Брадър, което продължи седмици, изискваше се денонощното й присъствие, да участва в някакви абсурдни сценарии, да лицемерничи, да се излага като луда и в крайна сметка да накърни имиджа си.

 

Камелия според Фокси е взела 200К за 3 дни по няколко часа снимки в студио, където само се усмихва и се върти на стол и още 3 лайва, където прави същото.

 

Ето, вече разбираш от хонорари. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нередно намираш у гласа на Президента? :D

Искам Кама с песен със заглавие Лисица!

Веднага измисли палаво заглавие за нов хит на Ванча!

Президентът не бива да мисли за глас, а за съответното лечение. Останалите ти любимки ми звучат като анимирани, а това винаги ме е побърквало.

Иначе хищната песен на Ванча е готова - "Матрона".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не ти трябват детайлни познания по хонорари, за да ти е ясно за какво става въпрос. Пример:

 

Преслава взе някъде 100-140К хонорар за участието си във ВИП Брадър, което продължи седмици, изискваше се денонощното й присъствие, да участва в някакви абсурдни сценарии, да лицемерничи, да се излага като луда и в крайна сметка да накърни имиджа си.

 

Камелия според Фокси е взела 200К за 3 дни по няколко часа снимки в студио, където само се усмихва и се върти на стол и още 3 лайва, където прави същото.

 

Ето, вече разбираш от хонорари. :3fdb8960598fa63e:

Има ли някъде достоверна информация за хонорарите на Ивана, Преса и Деса за същото шоу, в което сега се подвизава най-добрата певица Камелия?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Президентът не бива да мисли за глас, а за съответното лечение. Останалите ти любимки ми звучат като анимирани, а това винаги ме е побърквало.

Иначе хищната песен на Ванча е готова - "Матрона".

Аз нямам други любимки!

Напиши цял текст и нареди на Ванча да поръча музика по него!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някъде достоверна информация за хонорарите на Ивана, Преса и Деса за същото шоу, в което сега се подвизава най-добрата певица Камелия?

 

О, това не знам. Не съм чувал до момента да се споменава. Е, можеш да питаш Фокси. Знам от кой по-малко ще ти каже, че са взели. Специално русата от тия трите може да я изкара, че и под петдесетак са й дали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, това не знам. Не съм чувал до момента да се споменава. Е, можеш да питаш Фокси. Знам от кой по-малко ще ти каже, че са взели. Специално русата от тия трите може да я изкара, че и под петдесетак са й дали.

Не знам Ивана колко е взела, но малко след шоуто се сдоби с апартамент в Бояна. В затворен комплекс, а комшийка и е Цветелина Пеевска ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ми е много интересна и загадъчна като личност. В известен степен при нея има някакъв дуализъм. Може и от зодията да идва. Понякога сме много противоречиви. И не за друго, а защото имаме различни начини да изразим себе си.

Винаги е прикривала истории за мъже и такива неща, но пък е показала много от житейската си философия в по-сериозните текстове, които обожавам. Личи си, че е имала страхотни идеи, от които Мариета е направила толкова добра лирика. Ивана е мислещ човек. Знам, че чете. Дано не е само посредствена литература. Харесва ми, когато се отпусне да говори по нейния си начин и избягва заучените от книги реплики. Има страхотно дете. Понеже знам, че са си близки и си сътрудничат и в кариерен смисъл, бях казал преди време на Теодора, че имаме нужда от песни тип "Безумна цена". За съжаление обаче не смятам, че Ивана тепърва ще пее много такива песни. Не знам защо, но имам чувството, че след периода на "Кръв ми капе от сърцето", където имаше много искрени послания - там вече си беше тя, без да ѝ пука и това беше нейният протест, сякаш обаче се поизчерпа. А няма кой освен Ивана и Глория да излезе и да изпее нещо с послание. Хората се вслушват в тях, а те самите вече са на друга вълна. Не мога да повярвам, че сме 2018 - техниката е толкова напреднала, сушата е тотална, има глад за стойностното, Ивана и Глория могат да си позволят експерименти на такава висота, че отново да задиктуват правилата, а нехаят. Що трябва да си даваме зор? Даже и дует няма, няма и да има...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък много се чудя на Ивана на моменти. Друга тема подхващам. Самата тя много се промени през последните години. Вече не драпа да е на всяка цена навсякъде, даже се крие, което беше много нетипично за нея. Отказва участия, защото не плащат толкова, колкото й е хонораът, а ако иска може да е във всеки клуб или ресторант. В това отношение моето виждане е малко противоречиво. Хем ми се иска да я виждаме всички по-често на концерти, да й се радваме, но от друга страна ме радва фактът, че си отстоява позицията и не държи да пее в Биад или Плаза, само за да се покаже, че има участия. Следейки изявите й, не може да се оплаче от липса на хора, които са готови да платят толкова, колкото наистина струва. По този начин обаче лишава другите си почитатели от срещи с нея, но пък от друга страна- жаждата става по-голяма. Кое е по-правилното според вас- на всяка цена навсякъде... или по-рядко, но отстоявайки позицията си с подбрани участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме, че Камелия е възпитала у малкото си последователи, да не слушат музиката с ушите си, а да я сучат през гърдите на певиците.

 

Простени са им абсурдните изказвания. :1000 (29):

 

Аз не намирам голяма разлика в пеенето на Ивана - преди и сега. Лайфа на "Скитам се" е безупречен, но мисля, че тази песен е в малко по-висока тоналност от обичайните на Ивана и оттам идва по-различното звучене.

Сравнете я със "Стриптийз", "Парфюм", "Доза любов", "Не е ваша работа", където Ивана пее в друг регистър и гласът й е по-плътен и дълбок.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, каква реакция при първите акорди, какво пищене. Тази песен помля България. Мога да сравня скоростта, с която стана хит, само с тази на "Губя те бавно".

 

 

Какво виждаме?

 

Тотя - тук все още млада селянка, хвърля усмивки и си мечтае и тя някой ден да има такъв хит. Не знае милата, че никога няма да й се случи подобно щастие и върха, който ще достигне, е да отправя закани "Ще ти го сипя" и да пее за "малки кучки". Обаче се усмихва една идея по-насилено от нормалното - прави си сметката селската тарикатка, че това ще се излъчи и леля ти Ивана ще го види.

 

В оркестрината също така можем да видим свинската зурла Вера да си припява и да се кефи - е поне изглежда искрена, а и хората от зодия Стрелец не са лицемери по природа.

 

Люси е екзалтиран - песента видно му харесва.

 

Галя от Каризма също е превъзбудена - комбинацията от екстази и "Грешна нощ" така прави с хората. :3fdb8960598fa63e: :1000 (6):

 

Бъдещата симпатична фолк невзрачница и любимка на Кака Кели - Даниела - пък тук все още я ползват за мнима беквокалистка. И на нея песента й харесва, вживява се девойката.

 

О, Боже Господи, кого виждат очите ни на 2:52? Това ТЯ ли е? Единствената и неповторима? Колко е красива само! Както винаги показва колегиалност и всякаква липса на завист. :1000 (19): Знае текста и се кефи на песента.

 

До Глория виждаме и пионерката в бранша - Антония Серафимова Дачева. Студено изражение. Дано да е била в мензис, защото другия вариант е, гледайки случващото се на сцената, да си е дала сметка, че нейното време е безвъзратно отминало... :(

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондоме, в два посред нощ ме караш да се хиля като луда. :1000 (29):

Пропуснал си да отбележиш каменното изражение на Загоров до жена си, осъзнал, че такъв хит не може да направи за нея. А до него, Николай Славеев и той си припява "да падат дрехи и задръжки"... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...