Jump to content



Препоръчани коментари

Ивана я бяхме чули много преди 2002 година, при това с по-хубави песни от Камелия! Моята глава е свежа и трезва и няма нужда от набиване на каквото и да било. И не се влияе от чифт пластмасови цици и къдрави косми по шундата! Камелия пее ужасно, ако не беше хубавия ген на мама Данче, щеше да преде килими в чипровци! Тя и образование нямаа като хората, та да можеше да бачка нещо друго.

 

Когато и да си чула Ивана, каквото и да си чула от нея и за нея, приличието я задължава да направи един банкет в чест на Камелия. Знаеш много добре защо...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато и да си чула Ивана, каквото и да си чула от нея и за нея, приличието я задължава да направи един банкет в чест на Камелия. Знаеш много добре защо...
Аз имам уши и чувам! А ти слушаш музика с оная си работа! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам уши и чувам! А ти слушаш музика с оная си работа! :3fdb8960598fa63e:

 

Значи и да слушам с оная си работа музика, а в случая с Кама това е възможно, то Имана щеше да е със статут на Соня Немска, ако Кама бе решила друго. Да не вървим по тънката лайсна и да помпаме кариерата Калудова, като забравяме най-важнато, за да се случи тя. Но това може би е било за добро на бизнеса. Кама и със статуетки и без тях щеше да е това, което е сега, а Ивана никога нямаше да има дори шанс....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи и да слушам с оная си работа музика, а в случая с Кама това е възможно, то Имана щеше да е със статут на Соня Немска, ако Кама бе решила друго. Да не вървим по тънката лайсна и да помпаме кариерата Калудова, като забравяме най-важнато, за да се случи тя. Но това може би е било за добро на бизнеса. Кама и със статуетки и без тях щеше да е това, което е сега, а Ивана никога нямаше да има дори шанс....
Калудова излиза и пее. Тя това може. Мен статуетките никога не са ме вълнували особено /не съм Пресли фенче/. Но теб задници и изкуствени цици - със сигурност. Продължавам да смятам, че слушаш музика с оная си работа. То Кама с друго не може, а и не бива да бъде слушана! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Глория и Камелия през последните две години, защото на фона на останалите чалгарки са наистина по-добри. Има какво да научиш от тях, да видиш и т.н. И е супер тъпо да се сравняват, защото и трите /и Ивана/ са различни. Всяка си има своите уникални плюсове, разбира се и минуси. Не мисля, че точно тях трябва да ги плюеме, а напротив. Виждаме с какво ни заливат от ефира на Планета и Фен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана я бяхме чули много преди 2002 година, при това с по-хубави песни от Камелия! Моята глава е свежа и трезва и няма нужда от набиване на каквото и да било. И не се влияе от чифт пластмасови цици и къдрави косми по шундата! Камелия пее ужасно, ако не беше хубавия ген на мама Данче, щеше да преде килими в чипровци! Тя и образование няма като хората, та да можеше да бачка нещо друго.

По-хубави преди 2002?? Да, вярно, че има 3-4 брутални , но повечето бяха простащина до простащина.

Че жените знаят как, 100 патрона, Палавник, Смукача... поне Камелия тогава не клипираше песни с просташки текстове. Може би Истински мъж и беше по-пошлата песен в онзи период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-хубави преди 2002?? Да, вярно, че има 3-4 брутални , но повечето бяха простащина до простащина.

Че жените знаят как, 100 патрона, Палавник, Смукача... поне Камелия тогава не клипираше песни с просташки текстове. Може би Истински мъж и беше по-пошлата песен в онзи период.

Коя песен на Камелия до 2002 е по-хубава от "Вик"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен на Камелия до 2002 е по-хубава от "Вик"?

Ако говориш за хитове, почти всички. Ако говориш за текстове:

 

 

 

 

Мога да прибавя и Ти си и Къде си ти.

 

А коя песен на Камелия е по просташка от Смукача, Че жените знаят как, Сто патрона?

Тя само в първия си албум е набутала половината песни с просташки текстове, където Камелия няма за целия си репертоар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говориш за хитове, почти всички. Ако говориш за текстове:

 

 

 

 

Мога да прибавя и Ти си и Къде си ти.

 

А коя песен на Камелия е по просташка от Смукача, Че жените знаят как, Сто патрона?

Тя само в първия си албум е набутала половината песни с просташки текстове, където Камелия няма за целия си репертоар.

А защо уж по-добре пеещата Камелия звучи като патето Туити и недоебана ученичка в едно, в тези световни хитове, интерпретирайки умрелите им текстове?
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо уж по-добре пеещата Камелия звучи като патето Туити и недоебана ученичка в едно, в тези световни хитове, интерпретирайки умрелите им текстове?

Чакай сега, нали говорихме за песни, за текстове?!

Дадох ти хубави песни с добри текстове до 2001, написах ти че по брой хитове също е преди Ивана.

Само по просташките текстове не може да я бие. Камелия е с 1 (спорен при това) Ванча има поне 10. Уж сериозна жена с репертоар, а пее:

 

- Зная всичките жени, всяка нещо я боли. Що боли я , познай?

 

Да не продължаваме нататък с текста, че става страшно. Яко я е сърбяло в тоя период. А за клипа да не говорим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай сега, нали говорихме за песни, за текстове?!

Дадох ти хубави песни с добри текстове до 2001, написах ти че по брой хитове също е преди Ивана.

Само по просташките текстове не може да я бие. Камелия е с 1 (спорен при това) Ванча има поне 10. Уж сериозна жена с репертоар, а пее:

 

- Зная всичките жени, всяка нещо я боли. Що боли я , познай?

 

Да не продължаваме нататък с текста, че става страшно. Яко я е сърбяло в тоя период. А за клипа да не говорим...

Ние с Фокси говорехме коя как пее. Ти дойде и изведнъж зааговори за песни и текстове. Тези на Камелия са изпети ужасно и не са нищо особено като песни сами по себе си, сякаш и тя с оная си работа пее. С теб не можем да водим диалог за музика, още по-малко за текстове. Ти си падаш по Яница, Алисия, Камелия, Галин, Емануела - все артисти, които за мен са тотални некадърници и неудачници. Аз пък харесвам Ивана, която на теб ти е груба и е простачка, а за Фокса е по-слаба певица от Камелия. Кой в кого и какво ще убеди и какво постигна с тези линкчета? Все едно аз не мога да дам тези:

 

 

 

 

 

 

 

 

И стига вече се прави на моралист и се възмущава от "сърбежи", че Камелия при Венета Райкова само дето не показа къде какво си пъха и какъв вибратор има в нощното шкафче. Тогава що не ропта?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванчето с тея песни си е плюла на хубавите такива. Това ти казвам. Поне Камелия не е пренесла простотията в творчеството си:

 

Продържавам с шедьоврите на Калудова:

 

1)

Мъж ли е, не го жали, на врата му ти стъпи, чифт рога му закачи, сто патрона удари.

 

2)

 

Не така, не така, не така, мразя бързите неща, с кого, къде, кога, аз сама ще си реша. Няма смисъл от въпроси или можеш, или не, за любов недей да просиш, мразя мъж на колене. Искаш мене, после нея, чукаш пак на две врати, но коя ще ти отвори, няма глупави жени.

 

3)

Няма вече правила, влизам в таз игра, с мен не искай да си квит, вече си фалит. В десета глуха как ще те издухам, как ще те извозя, стискам здраво коза.(x2)

 

4)

Пушката му е голяма, но следа от дивеч няма.

 

Това е само от първия албум, който е с 10 песни.. На следващата година продължаваме с Палавник, Смукача, Жените знаят как, Грешна нощ...

Ами върха в творчеството й - Долу горе?

 

Ако си отгоре е добре, ако си отдолу зор ще е, карай долу горе, как да е. Стига с тоя зор бе, хайде де.

 

И въпреки всичко продължава с простотиите в следащите години, та до днес...

Сексът и града, Шоколад, Душ или направо, Златен... и още доста. Сега не ми се търсят другите й текстове достойни за текст на годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванчето с тея песни си е плюла на хубавите такива. Това ти казвам. Поне Камелия не е пренесла простотията в творчеството си:

 

Продържавам с шедьоврите на Калудова:

 

1)

Мъж ли е, не го жали, на врата му ти стъпи, чифт рога му закачи, сто патрона удари.

 

2)

 

Не така, не така, не така, мразя бързите неща, с кого, къде, кога, аз сама ще си реша. Няма смисъл от въпроси или можеш, или не, за любов недей да просиш, мразя мъж на колене. Искаш мене, после нея, чукаш пак на две врати, но коя ще ти отвори, няма глупави жени.

 

3)

Няма вече правила, влизам в таз игра, с мен не искай да си квит, вече си фалит. В десета глуха как ще те издухам, как ще те извозя, стискам здраво коза.(x2)

 

4)

Пушката му е голяма, но следа от дивеч няма.

 

Това е само от първия албум, който е с 10 песни.. На следващата година продължаваме с Палавник, Смукача, Жените знаят как, Грешна нощ...

Ами върха в творчеството й - Долу горе?

 

Ако си отгоре е добре, ако си отдолу зор ще е, карай долу горе, как да е. Стига с тоя зор бе, хайде де.

 

И въпреки всичко продължава с простотиите в следащите години, та до днес...

Сексът и града, Шоколад, Душ или направо, Златен... и още доста. Сега не ми се търсят другите й текстове достойни за текст на годината.

Аз пък твърдя, че Ивана има по-хубави песни, с по-хубави текстове и пее поне 10 пъти по-вярно от Камелия. О, да не забравя също така - Ивана е първата, която работи с Мариета Ангелова и я прави най-популярната текстописка в България. Че преди с Фокса твърдяхте, че Кама била първата. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е пяла простотии като всяка, но определено за толкова години трудно ще се намери някоя, която да я бутне специално при текстовете. Камелия пък изобщо не се и доближава до нея в това отношение, даже точно в това играят в съвсем различни ниши. Ивана само с "Без граници" ги издухва всички, да не говорим за баладите, песните за народа, дори бързите й като "Празник всеки ден", тя буквално има песен за всеки повод, на която текстът може да те разплаче. При останалите тези проекти са били от време на време за цвят, при Ивана половината от всеки албум е с такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е пяла простотии като всяка, но определено за толкова години трудно ще се намери някоя, която да я бутне специално при текстовете. Камелия пък изобщо не се и доближава до нея в това отношение, даже точно в това играят в съвсем различни ниши. Ивана само с "Без граници" ги издухва всички, да не говорим за баладите, песните за народа, дори бързите й като "Празник всеки ден", тя буквално има песен за всеки повод, на която текстът може да те разплаче. При останалите тези проекти са били от време на време за цвят, при Ивана половината от всеки албум е с такива.
Именно, а Сашо тръгна да си го мери с Ванча точно за текстове, където Камелия е изпяла стотици блудкажи и няма каквото и да е (освен три супер текста на Теньо Гогов), което да може да се доближи до написаното за мега звездата!

Но то при него няма угодия - като е песен за секс, била просташка. Като е нещо като "Ало, мамо" - било лелчинско и за пенсионери... :mf_surrender: Просто усеща музиката по различен начин от мен. И той като Фокса предимно с оная си работа. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно и аз усещам лелка ти с оная си работа, щом ме кефят песни като Мога и без теб, Жените знаят как и т.н :D
Я ти като фен на мис Чипровци се изкажи - ти също ли я намираш по-талантлива певица от госпожата от Айтос? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ти като фен на мис Чипровци се изкажи - ти също ли я намираш по-талантлива певица от госпожата от Айтос? :1000 (29):

Коя е по-талантлива не знам. Твърде са различни. Мисля, че и двете са издръжливи и могат да си изкарат репертоара спокойно, без да разочароват ни фенове, ни нефенове. Друга Екстра ги надпява, а четвърта - Луна, и на плейбек става! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е по-талантлива не знам. Твърде са различни. Мисля, че и двете са издръжливи и могат да си изкарат репертоара спокойно, без да разочароват ни фенове, ни нефенове. Друга Екстра ги надпява, а четвърта - Луна, и на плейбек става! :D
Че кой ги бръсне за сливи последните две? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой ги бръсне за сливи последните две? :3fdb8960598fa63e:

За талант ме пита. :D Кама и Ваня са ми на едно ниво. Друга ми изпъква над тях, гласово. Инак всяка със заслугите си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...