Jump to content



Препоръчани коментари

Знам го Артур, за други снимки говоря. Ако пак ми попаднат ще ги кача тук.

В Автограф беше миналата година. Снимката е от тогава.

Не е било миналата, а началото на 2016 година, сега го намерих в бокса. Мързелана! :gun_bandana:

 

Поне да беше представила "Твое копие" в някое предаване...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да тебе ако те питаме за Кама , много ясно че така ще кажеш. Друга е реалноста обаче.

 

Факти. Дори студентите не са много наясно с това какво се случва с Кама. Като цяло я имат за ретро звезда. Това че се появява по телевизията и, че гостува в чалготеки не я прави модерна.

 

Ивана правилно се отказа в голямата битка с младите. Просто нямаше как да спечели. Но и дълго време не знаеше как да развива някаква кариера, затова направи много чекии, помии и известни паузи. Не знам дали се е открила на картата на звездите вече. Но от участията й по механи, разбирам че е разбрала, че това е нейното място. И ако с това успее да поддържа някаква активност и нова продукция, чудесно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и албум да записва и да пусне всичко ново в него.
Това на снимката не е композитор, а кларинетист.

 

Ако вади албум, би било прекрасно, но не смея и да си помечтая даже. Иначе казах вече, че спокойно може да включи "Твое копие", "Всичко е наред", "Ще ти взема всичките пари", "Ех, любов", "Искам още" и в краен случай "Много си готин", плюс още 5 нови. И е готова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нищо не приличала вече? :1000 (29): Току-що се издаде, че си измисляш. :3fdb8960598fa63e: Или ти, или твоите приятели не сте гледали Гласът.

Мани го тоя негативяр и сухар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана щеше да пуска песен от Артур какво се случва така си и остна май?
Заета е жената с изкуствените си мигли и тоновете руж по скулите! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заета е жената с изкуствените си мигли и тоновете руж по скулите! :3fdb8960598fa63e:

По добре да не прави песен от него като се сетя каква песен направи на Илиян лошо ми става :3fdb8960598fa63e:

Песните които и направи Боби Павлов са хубави колкото и да е странно :D

Ще ти взема всичките пари също е яка

Link to comment
Сподели в други сайтове

По добре да не прави песен от него като се сетя каква песен направи на Илиян лошо ми става :3fdb8960598fa63e:

Песните които и направи Боби Павлов са хубави колкото и да е странно :D

Ще ти взема всичките пари също е яка

Точно песните на Павлов са трагични за Ивана, а и не само за нея.

Артур има попадение за Магда, една песен на Пепа също е приятна, просто той не е хитов автор. Руският му дует с Илиян съм го чувала на морето по заведения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча има ли авторски хит от зората на кариерата си? Може и тя, като адашката си Ваня, да пусне някоя стара мелодия с нов текст!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча има ли авторски хит от зората на кариерата си? Може и тя, като адашката си Ваня, да пусне някоя стара мелодия с нов текст!
Има, разбира се! :Vishenka_05: Чудесна идея, която тя вече е реализирала, де. Направи нови версии на "Мен ще виждаш" и "В ръцете ти". Но готино би било да чуем нови аранжименти на ето тези:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ще виждаш ми е от любимите й песни! Но първата версия повече ми харесваше, втората твърде модерна ми се стори, хаха.

Може би ще е интересно и текстът да се смени, може да е някоя слабо известна песен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ще виждаш ми е от любимите й песни! Но първата версия повече ми харесваше, втората твърде модерна ми се стори, хаха.

Може би ще е интересно и текстът да се смени, може да е някоя слабо известна песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана има толкова уникални нереализирани песни, че ако започне на тях да прави нови версии с клипове нови парчета не й трябват. На прима виста се сещам за "Не ме боли", "По всяко време", "Да те притежавам", "Обичай ме сега", "Родена в огън", "Туист кючек", "Порочна и скромна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИВАНА тя е много талантлива певица , има хубав и приятен глас ,но от доста време не е това което беше ,последните песни лично на мене ми харесват "Чаша живот " и последната която пусна през Януари месец . Ивана има нужда от песни които да останат в времето ,песни които да се харесат и на онези ,които не обичат да слушат комерса които върви в момента . Вярвам ,че може да успее да реализира нов проект с хубаво звучене и красив текст , надявам се да го стори скоро както направи с последната си песен ,макар и да е кавър песента е добра .

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИВАНА тя е много талантлива певица , има хубав и приятен глас ,но от доста време не е това което беше ,последните песни лично на мене ми харесват "Чаша живот " и последната която пусна през Януари месец . Ивана има нужда от песни които да останат в времето ,песни които да се харесат и на онези ,които не обичат да слушат комерса които върви в момента . Вярвам ,че може да успее да реализира нов проект с хубаво звучене и красив текст , надявам се да го стори скоро както направи с последната си песен ,макар и да е кавър песента е добра .

Ивана има нужда да си прекратява кариерата вече! :gun_bandana: То пък бива несериозно отношение, ама в последните 2 години има само една песен, а в последните 10 години бозите и неуспешните песни са сигурно пет пъти повече от сполучливите .. Ивана - същата която едно време мачкаше стадиони и пускаше по три песни в месеца. :mf_surrender:

 

Не знам самата тя как го търпи и допуска това положение, но явно не й пука особено.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана има нужда да си прекратява кариерата вече! :gun_bandana: То пък бива несериозно отношение, ама в последните 2 години има само една песен, а в последните 10 години бозите и неуспешните песни са сигурно пет пъти повече от сполучливите .. Ивана - същата която едно време мачкаше стадиони и пускаше по три песни в месеца. :mf_surrender:

 

Не знам самата тя как го търпи и допуска това положение, но явно не й пука особено.

Коментирай, че кралица Петра се оттегли, преди да изпадне в това положение! Сега щеше да е на същия хал :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...