Jump to content



Препоръчани коментари

Поздрав за неспящите! Сега ми попадна, споделено от една мангалка във фейса!

Обожавам кавала след речитатива, уникална градация! Време е Ивана отново да погледне към небето, да разтвори ръце и да изпее още някоя песен за Бога!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за неспящите! Сега ми попадна, споделено от една мангалка във фейса!

Обожавам кавала след речитатива, уникална градация! Време е Ивана отново да погледне към небето, да разтвори ръце и да изпее още някоя песен за Бога!

Не може, как така хем ще искаш да оставаш по парфюм, хем ще вярваш в Него?! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо една лятна чекийка с мирис на евтин парфюм, после покаяние и търсене на прошка за летните прегрешения! Това е схемата!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо една лятна чекийка с мирис на евтин парфюм, после покаяние и търсене на прошка за летните прегрешения! Това е схемата!
Нещо такова устройва ли те? Или вече съвсем ще разгневим Алката Салка... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жената не си дава зор, като в пиковите години на поп-фолка. Сега на мода са чалга-попаджийте, по морето само те звучат, за къде да бърза?
Я стига глупости! :gun_bandana:

 

Как така "за къде да бърза"?! За нас, нейните почитатели, които живеем с нейната музика! Тя само за морето и това какво звучи там ли бачка?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я стига глупости! :gun_bandana:

 

Как така "за къде да бърза"?! За нас, нейните почитатели, които живеем с нейната музика! Тя само за морето и това какво звучи там ли бачка?

Дано да изтряска 5 клипа в една седмица!!!!!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана не е от изпълнителите, които ще се блъскат да изкарат хит с живот от 2 месеца, да гърми по морето и дискотеките и после следващата такава песен и предната отива в коша. За тези неща си имаме достатъчно други. Тя и Глория трябва да помислят какво искат технтите фенове. Но ако ще е действащ изпълнител не трябва да си позволява такава суша за песни. Мина доста време от "Твое копие".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жената не си дава зор, като в пиковите години на поп-фолка. Сега на мода са чалга-попаджийте, по морето само те звучат, за къде да бърза?

Ми да не бърза, да чака да стане на 100 години в очакване "да мине сегашната мода и пак да й дойде времето" :mf_surrender:

 

С подобни оправдания Ванча пропадна през 2007, понеже хората харесвали младите и тя не се вписвала .. което наистина си беше така, но такива като Деса и Кама, които са от нейното поколение, си изиграха много по-добре картите в последните години и младите не ги приемат за дърти лелки, миришещи на нафталин.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми да не бърза, да чака да стане на 100 години в очакване "да мине сегашната мода и пак да й дойде времето" :mf_surrender:

 

С подобни оправдания Ванча пропадна през 2007, понеже хората харесвали младите и тя не се вписвала .. което наистина си беше така, но такива като Деса и Кама, които са от нейното поколение, си изиграха много по-добре картите в последните години и младите не ги приемат за дърти лелки, миришещи на нафталин.

 

Кама си я приемат за стара, между другото. Много от хората не знаят, че има активна кариера. В Гласът като беше много хора ми казваха, че е някакъв монумент, изветряла, на нищо не приличала вече. Нови песни нямала. Ивана е по същия начин. Може би само Деса не влезе в това лустро, но все пак е много по-млада и от двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама си я приемат за стара, между другото. Много от хората не знаят, че има активна кариера. В Гласът като беше много хора ми казваха, че е някакъв монумент, изветряла, на нищо не приличала вече. Нови песни нямала. Ивана е по същия начин. Може би само Деса не влезе в това лустро, но все пак е много по-млада и от двете.

Да, да тебе ако те питаме за Кама , много ясно че така ще кажеш. Друга е реалноста обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама си я приемат за стара, между другото. Много от хората не знаят, че има активна кариера. В Гласът като беше много хора ми казваха, че е някакъв монумент, изветряла, на нищо не приличала вече. Нови песни нямала. Ивана е по същия начин. Може би само Деса не влезе в това лустро, но все пак е много по-млада и от двете.

 

На нищо не приличала вече? :1000 (29): Току-що се издаде, че си измисляш. :3fdb8960598fa63e: Или ти, или твоите приятели не сте гледали Гласът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да изтряска 5 клипа в една седмица!!!!!!
Отче мой, дано! :Vishenka_05:

 

 

И аз искам песен вече, има записани, но явно работи върху тях още.
Освен от Артур, знаеш ли от кого са другите нови песни?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попаднах на някакви снимки в студио с още някакъв, но не знам кой е.
От студиото снимките са с Артур Надосян! За него знам, питам за другите.

 

Ивана ме дразни страшно много с тази нелогична пауза. Още юни месец трябваше да се отчете с бърза песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От студиото снимките са с Артур Надосян! За него знам, питам за другите.

 

Ивана ме дразни страшно много с тази нелогична пауза. Още юни месец трябваше да се отчете с бърза песен.

Знам го Артур, за други снимки говоря. Ако пак ми попаднат ще ги кача тук.

В Автограф беше миналата година. Снимката е от тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...