Jump to content



Препоръчани коментари

"Полужива" е една от най-любимите песни на лелките. На участия като я чуят и полудяват.
И аз вече спадам към тях! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Да не говорим какъв хубав, идеен текст има... Не знам как някой може да я изкара една от най-тъпите песни в жанра хах. :1000 (29):
Кажи му Фокси и няма нужда от други коментари! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Бяхте член на журито в един от сезоните на "Гласът на България". А получавала ли сте покани за "ВИП брадър" и каква е причината да не участвате?

 

- Да, и тази година получих. Даваха ми огромна за България сума, но не бих влязла в какъвто и да било риалити формат. Не мисля, че целият ми личен живот трябва да бъде на показ. Откровен човек съм и давам достатъчно информация за себе си, даже много пъти си казвам: "Това трябваше ли да го споделям?" Аз не започнах кариерата си с идеята да бъда запомнена със скандали - това е най-лесно, знае се. Предпочитам да има друго, за което да ме харесват или да не ме харесват.

 

Цялото интервю- http://www.bgdnes.bg/Article/7018272

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

„Даваха ми огромна за България сума, но не бих влязла в какъвто и да било риалити формат. Не мисля, че целият ми личен живот трябва да бъде на показ. Откровен човек съм и давам достатъчно информация за себе си, даже много пъти си казвам: "Това трябваше ли да го споделям?".

 

С тези аргументи фолкпевицата Ивана обясни защо за поредна година е отказала покана да влезе във „ВИП Брадър“, пише България днес.

 

 

https://trafficnews.bg/ailiak/ivana-otkazah...vliazla-113581/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желязна е на тоя лайв. Почти бях убеден, че е на плейбек.
Това беше първият концерт на "Нов фолк", на който всички бяха на живо.

Харесваш ли тази песен, във варианта на Калудова?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше първият концерт на "Нов фолк", на който всички бяха на живо.

Харесваш ли тази песен, във варианта на Калудова?

Да, много. В топа ми е песента. Текст, музика. Дори Ивана в тоя период ми харесва много, кага жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много. В топа ми е песента. Текст, музика. Дори Ивана в тоя период ми харесва много, кага жена.
Много сполучлив кавър е направила. А лайв изпълнението затвърждава наградата за живо пеене през годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този лайв горе като я гледам бих казал, че дъщеря й е Симона Загорова, а не нейната. Убийствена прилика. :1000 (29):

2111527353.jpg

 

Много е яко, че слезе долу да поздрави колегите си и да се включат в песента. Нещо, което е традиция, дори официално се прави, в нашите съседки - други изпълнители ти пеят песен, а ти тяхна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сполучлив кавър е направила. А лайв изпълнението затвърждава наградата за живо пеене през годината.

Да, много е добър. И на живо тогава е била бетон. Последните години въобще не можех да я слушам. Много мипе груба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Скитам се'' е от най-хубавите песни на Ивана заедно с ''Уморени и студени'' и ''Късно е''. Време е да им оправи правата и да ги забие на някой концерт. ''Като на 17'', ''Освободете дансинга'' и ''Къв си ти бе'' също не ги е пяла от много време.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Скитам се'' е от най-хубавите песни на Ивана заедно с ''Уморени и студени'' и ''Късно е''. Време е да им оправи правата и да ги забие на някой концерт. ''Като на 17'', ''Освободете дансинга'' и ''Къв си ти бе'' също не ги е пяла от много време.

Мале и на мене точон тея трите са ми в топа й + Не те виня

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много е добър. И на живо тогава е била бетон. Последните години въобще не можех да я слушам. Много мипе груба.
Има нещо такова. Мислех, че при нея няма промяна в гласа и продължава да си е все така бетон, но е позагрубяла откъм пеене, сравнявайки с това разкошно изпълнение на "Скитам се". Може би само Глория е съхранила на 100 процента гласа си.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо такова. Мислех, че при нея няма промяна в гласа и продължава да си е все така бетон, но е позагрубяла откъм пеене, сравнявайки с това разкошно изпълнение на "Скитам се".

 

Леле, верно е така. Обаче забележи как успява да заблуди повечето хора, че още звучи по същия начин - което иде да рече, че нещата са си много добре като цяло във вокално отношение.

 

Процесът с промяната на гласа е необратим за съжаление, има промени, които се случват просто от възрастта. Като прибавим към това и един тон изпушени цигари за толкова години...

 

Ние всъщност чували ли сме я как пее на живо след, като си оправи хормоните? Жлезата също много влияе на гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо такова. Мислех, че при нея няма промяна в гласа и продължава да си е все така бетон, но е позагрубяла откъм пеене, сравнявайки с това разкошно изпълнение на "Скитам се". Може би само Глория е съхранила на 100 процента гласа си.

Екстра Нина! 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, верно е така. Обаче забележи как успява да заблуди повечето хора, че още звучи по същия начин - което иде да рече, че нещата са си много добре като цяло във вокално отношение.

 

Процесът с промяната на гласа е необратим за съжаление, има промени, които се случват просто от възрастта. Като прибавим към това и един тон изпушени цигари за толкова години...

 

Ние всъщност чували ли сме я как пее на живо след, като си оправи хормоните? Жлезата също много влияе на гласа.

Нещата винаги са били много добре вокално при нея, тя си е родена за певица. Но определено вече не звучи така, както е звучала през 2002 година, на тези награди на "Нов фолк". Изпълнението на "Скитам се" е направо безупречно.

Иначе, аз я чух как пее слаба - март месец, механа "Българка". Беше видимо изпита, особено в ръцете и краката е чак шокиращо, имаше обаче шкембенце. Звучеше си нормално, нищо не ме е подразнило, или пък да звучи като да се е подобрило. Като себе си си пееше и не си пусна плейбек. Всичко беше лайв, само на "Твое копие" надвикваше записа.

 

А за онези, които не знаят "Не те виня" - ето ви този шедьовър:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...