Jump to content



Препоръчани коментари

Потънала е в нирваната на бляновете и тя да се окичи с подобен хит след време... :3fdb8960598fa63e:

Момичето все още е било повече фенка, отколкото професионална певица. Що да не се радва :) Сега й е под нивото - забива си хитовия микс, получава си биса и офейква от залата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето все още е било повече фенка, отколкото професионална певица. Що да не се радва :) Сега й е под нивото - забива си хитовия микс, получава си биса и офейква от залата.
За кой по-точно хитов микс говориш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой по-точно хитов микс говориш?

Всеки Тотин :Vishenka_05: Дали Ванча няма да изненада с дует с Тотя, която понастоящем й е съгражданка във Филибето?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Тази старица няма ли да пусне нещо ново? Жадни сме за milf-ки, след Кама. :lol: :lol:
Ванче е разкошна и никога няма да бъде "старица"! :3fdb8960598fa63e:

 

Това изпълнение на "Само веднъж се живее" е чук, тук взе наградата за приемственост между автентичен и нов фолк. Колко бяха яки концертите на "Нов фолк" и как е разбивала лелинката ни! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванче е разкошна и никога няма да бъде "старица"! :3fdb8960598fa63e:

 

Това изпълнение на "Само веднъж се живее" е чук, тук взе наградата за приемственост между автентичен и нов фолк. Колко бяха яки концертите на "Нов фолк" и как е разбивала лелинката ни! :Vishenka_05:

Обаче вече не е и младица. :3fdb8960598fa63e:

Хайде, като е разкошна, нова песен когаа? Кога? Защо още я мързи? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче вече не е и младица. :3fdb8960598fa63e:

Хайде, като е разкошна, нова песен когаа? Кога? Защо още я мързи? :gun_bandana:

Тя е млада по дух - коя 50 годишна жена ще се разкикери в джипа си и ще вирне отслабнали крачета в токчета през прозореца? :Vishenka_05:

 

 

Аз съм й бесен, че след успеха на "Твое копие", какъвто не беше виждала от едно 6 години, пак се изгуби. Защо? :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:
Мен питаш ли ме? Бясна съм, направо ще си запаля фитила на тампона от яд! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е млада по дух - коя 50 годишна жена ще се разкикери в джипа си и ще вирне отслабнали крачета в токчета през прозореца? :Vishenka_05:

Мен питаш ли ме? Бясна съм, направо ще си запаля фитила на тампона от яд! :1000 (29):

Ми да пуска, нали беше запивала, какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли ти е най-неприятната песен на лелче?
Една от най-неприятните. Може би една идея по-тъпи са ми "Мога и без теб", "Много си готин" и "Душ или направо".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Музиката, изпяването и самата тя във видеото.
Изпяването при нея обичайно е добро, във видеото наистина е симпатична. Но мелодията и текстът са нещо ужасно. А Васил в края е просто непоносим. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...