Jump to content



Препоръчани коментари

И "Доза любов" е пробвала Ванчелинка, както и "Време за мъже" и "Парфюм". Опитва си, но трябва да забие "Остави ме" пак, както и "От извора".
Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Доза любов" е пробвала Ванчелинка, както и "Време за мъже" и "Парфюм". Опитва си, но трябва да забие "Остави ме" пак, както и "От извора".

 

Аз искам да чуя "Твое копие" в Арената! Преди нея Празникът, след нея- Това е парчето! Толкоз... Да ознаменува най-силната година в чалгата- 2006та с два мегахита от тогава + последната, от тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да чуя "Твое копие" в Арената! Преди нея Празникът, след нея- Това е парчето! Толкоз...
"Празник всеки ден" е ясен, слушали сме го 1000 пъти. За мен перфетното начало ще е "Освободете дансинга" с кадри от клипа на видео стената - изглежда мистично и мащабно. После по средата "Твое копие", пак с кадри от клипа, а за финал отново да забие хита на миналото десетилетие "Шампанско и сълзи"! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча трябва да заложи на един микс от Дансинга - наистина е ударна, след нея "Сто патрона" - ама тя май проблем с правата имаше, и след това "Ах, тези пари". Да не говорим, че отдавна не е пяла "Като на 17", а аз лично много искам да чуя и "Безумна цена", нея пък от 2003 я пренебрегва.

И "Твое копие", де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай тези ваши приказки за микс за сборен концерт се замислих колко отдавна й е време на Ивана за голям самостоятелен концерт. В не по-малка зала от Арена Армеец. Продукцията й по време на номер 1 доминацията й е толкова подходяща за такова нещо, дори е може би най-подходящата в целия жанр, защото към днешна дата отдалеч се забелязва, че поне 10-15 нейни евъргрийни започват да се доближават до нивото на легендарност на естрадните от едно време. И самата Ивана като име също. А виждаме какви концерти правят естрадните без дори да са правили хитове от над 15-20 и повече години.

 

Жалко, че концерта Добра среща, приятели не й се получи. Бях се подготвил да ходя на него. Но и на Пайнерската им масовка тогава ходих, де, това всъщност мисля че беше единственият им концерт, който съм посещавал на живо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай тези ваши приказки за микс за сборен концерт се замислих колко отдавна й е време на Ивана за голям самостоятелен концерт. В не по-малка зала от Арена Армеец. Продукцията й по време на номер 1 доминацията й е толкова подходяща за такова нещо, дори е може би най-подходящата в целия жанр, защото към днешна дата отдалеч се забелязва, че поне 10-15 нейни евъргрийни започват да се доближават до нивото на легендарност на естрадните от едно време. И самата Ивана като име също. А виждаме какви концерти правят естрадните без дори да са правили хитове от над 15-20 и повече години.

 

Жалко, че концерта Добра среща, приятели не й се получи. Бях се подготвил да ходя на него. Но и на Пайнерската им масовка тогава ходих, де, това всъщност мисля че беше единственият им концерт, който съм посещавал на живо. :1000 (29):

Нашата легенда я мързи да яде даже /виж колко отслабна/, ти на голям концерт се надяваш... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча трябва да заложи на един микс от Дансинга - наистина е ударна, след нея "Сто патрона" - ама тя май проблем с правата имаше, и след това "Ах, тези пари". Да не говорим, че отдавна не е пяла "Като на 17", а аз лично много искам да чуя и "Безумна цена", нея пък от 2003 я пренебрегва.

И "Твое копие", де.

Със "100 патрона" ще убие, обаче едва ли има такава възможност, имайки предвид правата. Иначе на участия си я праска, много е забавно. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата легенда я мързи да яде даже /виж колко отслабна/, ти на голям концерт се надяваш... :3fdb8960598fa63e:

Много по-възможно е да го направи, отколкото още по-мързеливата ни друга легенда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-възможно е да го направи, отколкото още по-мързеливата ни друга легенда. :3fdb8960598fa63e:

Какво нещо е живота, да обсъждаме коя от легендите на фолка е най-мързелива.. Ивана на помисли какво ново ще пусне, от старите си песни има голям избор, но избор на нови неща трабва. За какво бяха тия снимки от студиото, то забравихме вече. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е живота, да обсъждаме коя от легендите на фолка е най-мързелива.. Ивана на помисли какво ново ще пусне, от старите си песни има голям избор, но избор на нови неща трабва. За какво бяха тия снимки от студиото, то забравихме вече. :gun_bandana:

Сигурно пак не е харесала нещо. Да беше пуснала досега... а може и нарочно да прави такива паузи, да има чакане, интерес като направи премиера.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно пак не е харесала нещо. Да беше пуснала досега... а може и нарочно да прави такива паузи, да има чакане, интерес като направи премиера.

Е те минаха 9 месеца от "Твое копие". Колко пауза още? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година, вместо Доза любов, трябваше да пее Като на 17. Вик, Като на 17, Ще ти взема всичките пари и за бис - Шампанското.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като на 17", "Безумна цена", "Ах тези пари", "Най-добрата" - не ги е пяла на концерт от над 10 години. Да заложи на тях, не на изтъркани до болка песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е живота, да обсъждаме коя от легендите на фолка е най-мързелива.. Ивана на помисли какво ново ще пусне, от старите си песни има голям избор, но избор на нови неща трабва. За какво бяха тия снимки от студиото, то забравихме вече. :gun_bandana:

Може би просто си е изгубила хъса вече. Твое копие е най-успешното й нещо след Ало, мамо, но навярно и тя самата си вижда, че нито една от песните й в последните няколко години не са истински хитове, камо ли да са като онези, когато беше на върха. За радост положението в жанра постепенно се подобрява- струва ми се, че постепенно се завръща жаждата за звучене като нейното. Вече няма да се налага някои като нея и Глория да се продават, за да печелят, което те така и не направиха без да им отива, де.

 

Моето предложение за микса:

 

-Твое копие - както казах, най-силната й песен от доста време насам. Добро откриване и прелюдия към златните хитове

-Доза любов - песен, която вече е започнала да налага, но трябва още и още, докато я постави до Шампанското и Кръчмата. Настоящото младежко тийн поколение е откърмено с тази песен, която не просто беше поредния мега хит на Ивана, а и звучеше на всеки 5 минути в рекламите. Може да я дооформи като вечна.

-Като на 17 - една от златните песни, които също е време да наложи повече. А и тук също ще привлече по-младата публика на концерта да пее с пълно гърло.

-Къв си ти бе - след като е загряла публиката вече спокойно може да изпее нещо с лековати и разговорни фрази, за да ги качи съвсем на черешата. :1000 (29):

 

Ако я викнат на бис вече Шампанското или Кръчмата акапелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо пренебрегвате тази песен, която си върви към два милиона?

 

Нея я пя на едни награди заедно с "Къв си ти бе", когато представи за първи път "Остави ме".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нея я пя на едни награди заедно с "Къв си ти бе", когато представи за първи път "Остави ме".
Знам, но не е достатъчно. Може да я наложи доста по-категорично. Но тя кое по-напред жената? И "Ало, мамо" не е пяла на голяма сцена, "Твое копие", "Аз съм с теб" - отдавна, "Най-добрата", "Остави ме", "100 патрона", "Скитам се", "Убиец на любов", "Ти и той"... Хитова и прекрасна! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, но не е достатъчно. Може да я наложи доста по-категорично. Но тя кое по-напред жената? И "Ало, мамо" не е пяла на голяма сцена, "Твое копие", "Аз съм с теб" - отдавна, "Най-добрата", "Остави ме", "100 патрона", "Скитам се", "Убиец на любов", "Ти и той"... Хитова и прекрасна! :Vishenka_05:

Коментирай фразата: Ама нали трябваше да е на плейбек бе, колеги? Пак се изложихме! Нищо, добре че знам текста на тази! Давай сега тия на които знам текстовете категорично!

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай фразата: Ама нали трябваше да е на плейбек бе, колеги? Пак се изложихме! Нищо, добре че знам текста на тази! Давай сега тия на които знам текстовете категорично!

 

:3fdb8960598fa63e:

Къде и кога го е казала това? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно "7 дни" и "Къв си ти, бе?" трябва да бъдат наложени много по-сериозно. Звучат супер и днес, бяха си абсолютни хитове за времето (особено втората) и не са втръснали от пеене по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде и кога го е казала това? :roll1:
Като промотира "Остави ме" в НДК! Тя винаги си ги пере едни такива от сцената. Помня и "дай, пълен лайв"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно "7 дни" и "Къв си ти, бе?" трябва да бъдат наложени много по-сериозно. Звучат супер и днес, бяха си абсолютни хитове за времето (особено втората) и не са втръснали от пеене по концерти.
А това? :3fdb8960598fa63e:

 

 

И да ни пожелае пак да погледнем за мъничко към небето... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...