Jump to content



Препоръчани коментари

Като промотира "Остави ме" в НДК! Тя винаги си ги пере едни такива от сцената. Помня и "дай, пълен лайв"! :3fdb8960598fa63e:

Има ли качен клип? Ивана обожава да подвиква по сцената, да.. ако не го прави няма да е тя. И онова страшилище Стояна да се мята около нея.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли качен клип? Ивана обожава да подвиква по сцената, да.. ако не го прави няма да е тя. И онова страшилище Стояна да се мята около нея.. :1000 (29):

03:23 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли качен клип? Ивана обожава да подвиква по сцената, да.. ако не го прави няма да е тя. И онова страшилище Стояна да се мята около нея.. :1000 (29):
Май това с подвикването са го изрязали. Ами първична е жената, Айтос се обажда от дълбините, какво да се прави. :3fdb8960598fa63e:

 

А защо да не ни попее и това, беше си хит?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май това с подвикването са го изрязали. Ами първична е жената, Айтос се обажда от дълбините, какво да се прави. :3fdb8960598fa63e:

 

А защо да не ни попее и това, беше си хит?

 

Ооооо тази ако я изпее и съм там ще си откъсна дрехите както се казва :3fdb8960598fa63e: Много я обичам. Май не я е пяла на концерт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги трябва да пее Ще ти взема всичките пари - хитът й за това десетилетие, че като нищо и на следващото!
Ами да, Сашо какво толкова не я харесва, много е палава!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо тази ако я изпее и съм там ще си откъсна дрехите както се казва :3fdb8960598fa63e: Много я обичам. Май не я е пяла на концерт?

Пяла е поне два-три пъти - в линка по-горе, в микса за мегазвезда я имаше, мисля че и на лайв партито.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо тази ако я изпее и съм там ще си откъсна дрехите както се казва :3fdb8960598fa63e: Много я обичам. Май не я е пяла на концерт?
Пя я като взе наградата за певица на 2003 на Планета, а после на самостоятелния концерт в Пловдив. За друг нямам спомени.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пяла е поне два-три пъти - в линка по-горе, в микса за мегазвезда я имаше, мисля че и на лайв партито.

Линка ти нещо не ми се отваря и не успях да го видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линка ти нещо не ми се отваря и не успях да го видя.

Виж пак. Ако си в чужбина няма да зареди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това? :3fdb8960598fa63e:

 

 

И да ни пожелае пак да погледнем за мъничко към небето... :1000 (29):

 

Тази сякаш е налагана достатъчно по турнета, беше леко дотегнала с нея. Иначе фразата за "А сега да погледнем към небето и да си пожелаем нещо..." е абсолютен ХИТ! Спуквах се да си служа с нея години наред, като иронизирах някаква ситуация. Страшна двойно-аршинеста популистка е Ивана, от тия мойте, дето ги обичам. :1000 (29): :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази сякаш е налагана достатъчно по турнета, беше леко дотегнала с нея. Иначе фразата за "А сега да погледнем към небето и да си пожелаем нещо..." е абсолютен ХИТ! Спуквах се да си служа с нея години наред, като иронизирах някаква ситуация. Страшна двойно-аршинеста популистка е Ивана, от тия мойте, дето ги обичам. :1000 (29): :1000 (6):
... Може, може и да се сбъдне! :3fdb8960598fa63e:

И го казва с една престорена усмивка, преправя гласа, посяда на люлката, спусната отгоре. Маймуна и половина, но песента е яка! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо тази ако я изпее и съм там ще си откъсна дрехите както се казва :3fdb8960598fa63e: Много я обичам. Май не я е пяла на концерт?

Разкошна е "Стара история".

Не знам за вас, обаче аз не харесвам най-големите хитове на Ивана - и не мога да преценя дали това не е от постоянното им припомняне през годините. Но Кръчмата, Празника, Шампанското, Номер 1 и тия от тоя калибър - не, не. Единствената песен от най-големите хитове, която не ми е досадила, е "Като на 17", също и "Къв си ти, бе" и Дансинга.

Много повече налитам на "Уморени и студени", "Вик", "Стара история", "Доза любов". Те пак си бяха хитове за времето си, но не са налагани, особено първата. Да вземе да я изпее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, Сашо какво толкова не я харесва, много е палава!

 

Ако я пееше някоя от гъзарките, друга песен щеше да пее 😁😁😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкошна е "Стара история".

Не знам за вас, обаче аз не харесвам най-големите хитове на Ивана - и не мога да преценя дали това не е от постоянното им припомняне през годините. Но Кръчмата, Празника, Шампанското, Номер 1 и тия от тоя калибър - не, не. Единствената песен от най-големите хитове, която не ми е досадила, е "Като на 17", също и "Къв си ти, бе" и Дансинга.

Много повече налитам на "Уморени и студени", "Вик", "Стара история", "Доза любов". Те пак си бяха хитове за времето си, но не са налагани, особено първата. Да вземе да я изпее.

Ужасни са ми всичките изброени, но на тях си дължи кариерата. Всяко лято от купони в квартала кънти Последна вечер! Класика

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много повече налитам на "Уморени и студени", "Вик", "Стара история", "Доза любов". Те пак си бяха хитове за времето си, но не са налагани, особено първата. Да вземе да я изпее.
Няма правата на "Уморени и студени". За останалите - авторски са и няма проблем.

 

 

Ако я пееше някоя от гъзарките, друга песен щеше да пее
Ама моля ти се, курвенска му била! :feminist_en:

 

Все едно на Емануела и на Яница полюциите са като за монахини! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма правата на "Уморени и студени". За останалите - авторски са и няма проблем.

Ама моля ти се, курвенска му била! :feminist_en:

 

Все едно на Емануела и на Яница полюциите са като за монахини! :gun_bandana:

Нямаше да пощадят Ванча, ако бе изпяла Въртележката, макар че щеше да й вдъхне бая живот 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше да пощадят Ванча, ако бе изпяла Въртележката, макар че щеше да й вдъхне бая живот 😂
Много по-хубаво щеше да я изпее и да вложи чувство в пресъздаването на текста, особено на "лапи долу, идва му жената"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасни са ми всичките изброени, но на тях си дължи кариерата. Всяко лято от купони в квартала кънти Последна вечер! Класика

"Последна вечер" е яка, хит беше, обаче оригиналът на Драгана си е топ и не мога да го пренебрегна. Но пък на Ивана версията е малко по-различна, някак по-побългарена.

А, забравих - и "Грешна нощ" харесвам, там пак има проблем с правата. Аман! Ще е яко, ако я забие. Давам си сметка, че Ивана имаше нюх за теми и култови фрази. Именно тия култови фрази направиха емблематични въпросните песни. С Мариета знаеха как да жегнат хората и не са си поставяли тематични рамки.

 

Няма правата на "Уморени и студени". За останалите - авторски са и няма проблем.

Ами да ги поднови. Пууу, да му се не се види! Глория е същата. Няма пари да даде на Димчо да поднови "Откраднат миг" ли...

И какво излиза - Кама е най-хитра от всички в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозна ли си? :1000 (29):
А защо не? :Vishenka_05:

 

 

Пууу, да му се не се види! Глория е същата. Няма пари да даде на Димчо да поднови "Откраднат миг" ли...

И какво излиза - Кама е най-хитра от всички в това отношение.

Тя Ванча сигурно е забравила за наличието на "Уморени и студени", Стефимире! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Ванча сигурно е забравила за наличието на "Уморени и студени", Стефимире! :3fdb8960598fa63e:

Ще я подбарам в Пловдив и ще ѝ я припомня... :1000 (29):

Това интервю много го харесвам.

В Айтос е много тъжно, на концерта на Пайнер е умилително и някак, да не повярваш, искрено в тия иначе ковренски среди.

Но ме разцепва, като отива при Стояна и си увива токчетата с торбички. :1000 (29):

И много командори, истински феодал е. :1000 (29): Водолей, какво да кажа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...