Jump to content



Препоръчани коментари

Не ми е топ, но поне имаше някаква чуваемост с нея, докато "Кралете" си е абсолютен провал.

Тя явно си харесва подобен тип песни, доста често пускаше такива. Дано вече й е преминало желанието. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя явно си харесва подобен тип песни, доста често пускаше такива. Дано вече й е преминало желанието. :1000 (29):
Май вече няма желание никакви песни да пуска. Може би иска да гледа внуче, знам ли...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май вече няма желание никакви песни да пуска. Може би иска да гледа внуче, знам ли...

Има ли такива изгледи за внуче? Това не би трябвало да е проблем, а даже да я мотивира. Мързела не е добър приятел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трите ми любими песни на Ивана за последните години са "Чаша живот", "Закъснях" и "Цял живот". Харесвам и "Остави ме", "Второто хубаво", "По всяко време" и "Много си готин".

Периодът с кахърните песни - Кръв ми капе, Падни на колене и от този сорт е уникален, защото там е най-искрена, то си личи, а и го беше казала. Тъкмо тогава и я преоткрих. Съжалявам, че така трябваше да стане, но наистина беше бая натрапвана по едно време и се дразнех - едно заради конкуренцията с Глория, друго и заради самото натрапване, просто беше излишно и затова 2007 взе да издиша рязко. После 2008 се окопити, но вече Преса завзе трона. Въпреки това винаги съм си купувал албумите ѝ - имам доста от тях. За любим мога да посоча "Мирише на любов". И "Няма спиране" не е лош, хитов беше. Но "Доза любов" също е доста качествен, 2005 си е нейната година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Разкошен албум! :Vishenka_05:

Аз не спирам да въртя "Обясненията" в колата... много е добър. Преоткрих песента, дала заглавие на албума. Много купонджийска и ми носи адски добро настроение сутрин към работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не спирам да въртя "Обясненията" в колата... много е добър. Преоткрих песента, дала заглавие на албума. Много купонджийска и ми носи адски добро настроение сутрин към работа.
Не е лоша, да. Но там разкошотията се казва "Закъснях"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И нея я харесвам много. Уличник и Цял живот май са ми фаворитите.

 

 

Уличник + Кръв ми капе + Полужива и още 1-2 са доста гадни.

 

Впрочем, Ванча песен няма да пуска, ами поне продължава ли да слабее? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уличник + Кръв ми капе + Полужива и още 1-2 са доста гадни.

 

Впрочем, Ванча песен няма да пуска, ами поне продължава ли да слабее? :whistling:

 

И кое им е гадното на тези песни? Особено на "Полужива"? И трите песни са доста тежки и с добри текстове за живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уличник + Кръв ми капе + Полужива и още 1-2 са доста гадни.

 

Впрочем, Ванча песен няма да пуска, ами поне продължава ли да слабее? :whistling:

Наистина ужасни. Особено тая Уличник е неслушаема..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ужасни. Особено тая Уличник е неслушаема..

Клипът беше мега отвратителен :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът беше мега отвратителен :mf_surrender:

Хаха сега го пуснах. Ивана прилича на Урсула там.

Да и се чуди човек с какъв акъл е пускала толкова неслушаема песен отвратителен клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Уличник" е невероятна песен, която и днес слушам с кеф. Хората също много я харесват, по участия най-върлите чичковци винаги я поръчват и удрят 4-5 питиета.

 

Иначе си е все слаба, не е качила килограми, даже май е свалила още.1000%20(19).gif

 

Снимка от 29 септември

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=218...e=3&theater

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз към изброените вече бих добавил и тези:

Страхотни текстове и метафори и дълбочина... А що се отнася до аранжиментите... преди години наричах това "кръчмарска идилия", а сега умирам за такива ритми и кахърни емоции. По нашенски, ама класно направено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкошни песни, особено "Уличник"! Не се слуша с чурата, Саше! За тая песен трябва акъл, за да схванеш посланието и текста, скъпи! :3fdb8960598fa63e:

Искаш да кажеш, че нямал акъл?? :1000 (29):

Нищо против текста, но и той не е някакъв шедьовър. По-скоро музиката, и изпяването са покъртителна. Ивана много обича такива песни - тип стари-градски.

В клипа наистина плаши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че нямал акъл?? :1000 (29):

Нищо против текста, но и той не е някакъв шедьовър. По-скоро музиката, и изпяването са покъртителна. Ивана много обича такива песни - тип стари-градски.

В клипа наистина плаши.

Искам да кажа, че приоритет ти е чурата! :3fdb8960598fa63e:

 

Как ще имаш нещо против текста, скъпи? Ако той не е шедьовър, то на Кама новата бозица, какво трябва да е с тия изтъркани римички, като от лексикон? Музиката е въздействаща, а Ивана винаги пее чудесно, за разлика от някои, които просто по природа не си го умеят. В клипът е ужасна, да. Но и двамата знаем, че вече не изглежда така! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...